Suvalgėme po šašlyką…

Rugsėjo 24, Šeštadienis

Kasdien mes važiuojame pro bene seniausią Kauno šašlykinę, esančią pusiaukelėje tarp „Akropolio“ ir geležinkelio stoties. Valgiau ten gal prieš 30 metų, o gal dar seniau…
*
Šiandien važiavome alkani iš sodo ir nutarėme suvalgyti po šašlyką. Palaukėme. Suvalgėme. Skanu. Užmokėjome 32 litus (2 x 16). Daugoka?
*
Prie gretimo stalelio sėdėjo šeima su dviem vaikais ir keliais draugais ar giminaičiais. Valgė sočiai ir skaniai. Spėliojau, kad tai gali būti vienas iš dviejų: praturtėję ūkininkai arba emigrantai. Toks stilius.
*
Kitą kartą ten valgysime ne ryt ir ne poryt, bet man patiko pasitikrinti, kaip „sukasi verslas“. Nuošali vietelė, bet žmonių yra. Geria alų. Valgo. Skraido kelios musės. Interjere yra kičinio meno. Šašlyką pateikė iškeptą, o ne pašildytą. Neabejoju, kad tai buvo kiauliena, o ne šuniena ar katiena. Jauna apvalainutė padavėja kažkodėl pasakė, kad čia dirba pirmą dieną.
*
Taigi pagirtina, kad žmonės moka „sukti verslą“. Tegu visi pasimoko!

patiko(0)RSS

Atsakymai (3)

Burgis, Rugsėjo 24 18:34  #

Įverčiams…

patiko(0)MariusM, Rugsėjo 26 00:12  #

Šašlykinės savininko klausia pašaipiai:
– Sakykit, o jūsų šašlykas iki iškepant miauksėjo ar amsėjo?
Šeimininkas , vartydamas rankose didelį peilį:
– Ne, jis visokių niekų klausinėjo…

patiko(0)petras, Rugsėjo 26 09:23  #

na valgyklų, šašlykinių, kebabinių, restoranų ir kitų maitinimo įstaigų yra daug ir įvairių, todėl labai gerai, kad galime rinktis ir eiti ten kur mum labiau patinka :) taip pat ir patiems galima pasikept šašlykų ar dar ko.
ir dar truputi ne į temą. asmeniškai niekada niekur neužsisakinėju „cepelinų“ nes niekur tokių neteko valgyt, visur didžkukuliai, tik pavadinti cepelinais :))

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>