Sveikas protas nugalės

Birželio 22, Penktadienis

Sėdžiu prie darbo kompiuterio. Šiuo metu gimnazijoje – vos keli žmonės… Už lango dulkia lietus. Praeivių – vos keli. Vasara gi!
Groju (girdite?…) savo mėgstamą muziką – rengiuosi sekmadienio pranešimui Vištyčio respublikoje.
Aš turiu darbo. Aš visada turiu darbo. Kai darbas pasibaigia – sugalvoju kitą. Bėda, kad beveik visi darbai – akims. Bet negi iškęsi nepermetęs akimis kelių įrašų žiniatinklyje?
*
Toks pakylėtas ilgesys – sustabdyk, sustabdyk, sustabdyk!… Poryt bus per vėlu – dienos ims trumpėti… Ir tame ilgesio fone – tokie keisti žmonių pėdsakai žiniatinklyje. Ar dabar laikas spaudyti čia minusus, pavyzdžiui, paskaičius apie egzamino rezultatus? Paskelbiau pasaką. Kas pirmas šoko iš krūmų? Spaudantys minusus… Bet po to jie pralaimi. Jie visada pralaimi! Ir tie, kurie užspringdami, su šimtais klaidų keikiasi komentuodami, ir tie, kuriems gali (gal…) įtikti tik idealūs, ir tie, kurie visada žino, kad yra teisūs, teisūs, teisūs!
*
Kai baigsite šį įrašėlį skaityti, meskite visus darbus (net „valdiškus“). Išeikite į lauką. Išeikite į lietų. Paglostykite sutikto vaiko galvelę (gal tavasis?…). Paniūniuokite savo mėgstamą dainą. Jei gerai dainuojate – padainuokite. Garsiai! Nenustebkite, jei praeiviai pradės ploti. Jie supranta, kas gerai dainuoja. Jie ilgisi dainų. Šiandien, rytoj – ypač. Vakare paklausykite „Mėnesienos sonatos“ (ką tik sau pagrojau…).
*
Žemė sukasi! Pasaulis teisingas!

patiko(0)RSS

Atsakymai (27)

Burgis, Birželio 22 10:07  #

Na, spragtelk, spragtelk… :-)))

patiko(0)ajaxiss, Birželio 22 10:15  #

Taip pasakyta:

Pasakė G.Galilėjus: O vis dėl to ji sukasi.

O ar dabar teisingas Pasaulis dar suabejočiau.

patiko(0)Natalja, Birželio 22 12:45  #

Apie minusų spaudytojus: „Tas kuris sumano tapti Tiesos ir Žinojimo teisėju, suduš, kaip dūžta laivas dievams nusijuokus“ – Albertas Einšteinas…

patiko(0)petras, Birželio 22 12:50  #

bet tai smerkimas individų, kurie deda minusus, yra lygiai toks pats minusų dėjimas tik kitokioj išraiškoj :)

patiko(0)petras, Birželio 22 12:52  #

ir kam tada apskritai daryt pliusų minusų sistemą, kai po to piktinamasi dėl žmogaus nuomonės.

patiko(0)Natalja, Birželio 22 13:08  #

petrui: nepriimk taip jautriai ;-)), kalbame apie individus, kurie nemoka tiesiog priimti nevertinant, tiesiog džiaugtis, tiesiog būti… Nesmerkiu negatyvių žmonių, jie patys save jau pasmerkė. Beje tas negatyvumas matyt būdingas ne tik lietuviams… amerikietis rašytojas: Net jeigu rastume kitą Rojų, mes nesugebėtume nei tobulai juo džiaugtis, nei amžinai jame gyventi.( Henris Van Daikas).

patiko(0)petras, Birželio 22 13:57  #

Natalja, tokiu atveju reikėjo padaryt sistemą, kad būtų galima dėl tik pliusus :) bet tada kiltų kitokie klausimai. kodėl pvz. tema a gavo 10 pliusų, o tema b tik 2.
ir šitie pliusai minusai manyčiau labiau ne žmogaus negatyvumą ar optimizmą rodo, o tiesiog tai ar jis pritaria vienokiai nuomonei ar ne. o gal būt jam ta tema apskritai neaktuali ir tai jis parodo, nes dažnai lankosi šitoj svetainėj ir nori gal parodyt kas jam įdomu kas ne. manyčiau čia priežastis ne viena kodėl vertinam teigiamai ar neigiamai.
ir aš jautriai nepriimu, man tiesiog įdomu. tikriausiai mano minčių dėstymo stilius kaltas, kad taip pamanėt :D

patiko(0)M11, Birželio 22 14:01  #

Kaip aš suprantu, čia kalbama apie „chroniškus minusuotojus“, kurie, matyt, iš principo nemėgsta šio blogo, jo atmosferos ir visų prijaučiančių šiai atmosferai :) ir minusuoja viską iš eilės, net ir visiškai neintriguojančias temas ar kitų gebėjimą džiaugtis:)

patiko(0)juokinga, Birželio 22 15:09  #

Nelabai šiandien turiu laiko, nes reikia virinti pinigus. Tai sudėjau visiems po 3 minusus. Kol kas. Vakare pridėsiu daugiau. Bet ir dabar jau kažkaip pagerėjo ūpas. Kiek tam žmogui tereikia…

patiko(0)sonata, Birželio 22 16:00  #

Veiksmą vertinčiau taip: įkąst negaliu, tai nors aplosiu:)

patiko(0)Burgis, Birželio 22 18:38  #

Mielieji ir gerbiamieji, panašu, kad aš netiksliai parašiau, atsiprašau…
Ne pykstu, ne smerkiu „minusuotojus“, ne! Aš pats pasirinkau juos, sukurdamas šią svetainę. Dabar žiniatinklyje be jų niekas negyvena – tokie laikai. Jei pykčiau – trinčiau komentarus, panaikinčiau reitingavimą (juk pradžioje jo nebuvo…).
*
Aš gailiuosi žmonių, kurie net šventinėmis dienomis, ilgiausiomis ir, ko gero, gražiausiomis metų dienomis nenori džiaugtis ir džiuginti. Gailiuosi, noriu padėti pasikeisti, pamatyti žvaigždes ir gėles, rasti paparčio žiedą ir saldžias lūpas, turėti draugų ir būti draugu…
*
O jie ir tą kvietimą minusuoja…

patiko(0)juokinga, Birželio 22 23:29  #

Kaip faina. Pažiūrėkit į reitingus. Tauta sveiką protą iškitavo be ceremonijų.

patiko(0)Burgis, Birželio 23 08:29  #

Juokinga, bet „juokinga“ net skaičiuoti nemoka… Sveikas protas kol kas laimi 35:13. Užjaučiu, „juokinga“.

patiko(0)Burgis, Birželio 23 10:10  #

Cha-cha-cha! Per valandą šeštadienio rytą (aš egzaminavau!), Joninių išvakarėse vargšiukai prispaudė minusų… Bet buvusio rezultato pakeisti jau neįmanoma. QED.

patiko(0)Rimvydas, Birželio 23 10:18  #

Na juk nieko čia sudėtingo- chebrytė pasikeičia IP ir vėl spaudžia minusą- taip ir vienas netinginys visus minusus sudėt gali…
Dzin jie…

patiko(0)launė, Birželio 23 10:33  #

O kas tos Joninės?Ką per jas reikia daryt.Dar vienas žmonių išmislas prisiliuobt?Kodėl Lietuva nešvenčia mano vardo dienos?

patiko(0)Burgis, Birželio 23 10:38  #

Padėkite, nebežinau kaip kirčiuoti! Šįryt per radiją du patyrę diktoriai sakė JonInės, o vienas dar labiau patyręs – JOninės…

patiko(0)Rimvydas, Birželio 23 11:13  #

Jei JOnas, tai ir JOninės… ;)
O šiaip dažniausiai kirčiuoju kaip seniau įpratęs buvau ir nesuku dėl to per daug galvos- ką dabartiniai kalbininkai sugalvoja dažnai visai nepanašu į normalią lietuvių kalbą.
Kita vertus- už kažką gi algas reikia gaut…

patiko(0)Rimvydas, Birželio 23 12:20  #

:)))
O čia minusai už Jonus, užtai kad senoviškai kirčiuoju ar už tai kad vardas mano toks? ;)))

patiko(0)Rasa, Birželio 23 12:58  #

Launei: Per rasas, t.y. Jonines, reikia BŪTI…
Su žeme, su ugnim, su augalais. Su mylimais… Ir, žinoma, ieškoti! Ieškoti paparčio žiedo… Miške, laukuose, širdyje, ugnyje…
***
Senolėj girioj, už raisto,
gyvena augalas keistas —
žaliom vėduoklėm lapoja.

žaliom vėduoklėm lapoja
ir žiedą padovanoja
vasaros nakčiai šviesiausiai.

Vasaros nakčiai šviesiausiai,
kai dega laužai, kol išaušta,
kai laumė lelijom prausias
ir šnabžda tyliai į ausį
mažiems, dideliems — visiems:
“Atsigerk iš miško versmės
ir būsi vaikas žvaigždės.

Ir būsi vaikas žvaigždės.
Ir papartis tau pražydės,
ir papartis tau pražydės”.(Degutytė)

patiko(0)launė, Birželio 23 17:49  #

Rasai:labai ačiū.Neabejokit,jums tikrai pliusiuką uždėjau :)))

patiko(0)Burgis, Birželio 23 20:28  #

Nejaugi jiems taip būna ne tik per pilnatį, bet ir per Jonines?…

patiko(0)Regina I, Birželio 24 11:19  #

Šiandien mano „mažiuko“ gimtadienis (24 metukai :))), bet jis dabar toli, Škotijoje, ir aš negaliu jo apkabinti, negaliu suruošti šventės. Prisimenu tą dieną, kai jis gimė – buvo naktis, priėjau ligoninėj prie lango, atsidariau, taip stipriai kvepėjo nupjautais dobilais…
Todėl šiamdien man liūdna, todėl sėdžiu prie kompiuterio ir spaudau minusus. Atsiprašau…

patiko(0)Regina I, Birželio 24 11:28  #

…ir dar… Šiąnakt nuo vėžio mirė maža mergaitė Gabija, jai buvo tik 9 metukai.
O jūs čia tragedijas darote iš minusų – pliusų žaidimo! Atsipeikėkit…

patiko(0)petras, Birželio 25 11:42  #

Pasaulyje kiekvieną sekundę miršta žmonės. tiek jauni tiek seni. ir kadangi jų nepažįsti, tai apie tai ir negalvoji, kitaip iš depresijos neišlįstum ;|

patiko(0)Vladas, Birželio 25 16:45  #

Petrai, lygiai taip pat pasaulio interneto portaluose kasdien padedama milijonai minusų ir prirašoma begalė troliškų komentarų. Manau į tai reikėtų kreipti dar mažiau dėmesio nei į mirštančius žmones, kitaip stogas pavažiuos.

patiko(0)petras, Birželio 26 09:11  #

Tai kad tragedijų niekas ir nedaro dėl pliusų minusų. diskutuoja žmonės. nereik patiems sutirštint spalvų, ar apie kitus spręst pagal save ;)

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>