Taip darbo neieškokite!

Liepos 2, Ketvirtadienis

ast

Ji feisbuke man parašė:
*
Sveiki, Jums raso E. N. Is FB info matau, kad gyvenate Kaune. Siuo metu su vyru aktyviai pleciame internetini verslo projekta (LT ir uzsienyje) ir pletrai formuojame komanda zmoniu, su kuriais galetume dirbti kartu kaip lygiaverciai partneriai. Kauno regionas vienas ir prioritetiniu, i kuri dabar fokusuojames. Sakykite, ar jus domina verslo projektai? Yra galimybė tapti verslo partneriu ir jungtis į komandą. Jei domina, susisiekite su manimi, kad galetume sutarti laika ir pasikalbeti apie bendradarbiavimo galimybes bei budus. Arba atsiuskite savo kontaktus, kad galeciau susisiekti su jumis.
***
Aš jai atsakiau:
Taip, mane viskas domina! Galėtume susirašinėti el. paštu: bbbla@lt. Laukiu Jūsų laiškelio.
***
Tada ji parašė:
Sveiki, placiau pasikalbeti galime susitikime. Kadangi ieskau lygiavercio verslo partnerio, o mes nesame pazistami, tai labai svarbu ar mes is principo susikalbame, turime bendru interesu, vienodai vertiname tuos pacius dalykus. Jei taip, tada galime gilintis i technines detales ir bendradarbiavimo budus. Jei sutinkate, kad partenerysteje, svarbu visu pirma susikalbeti, tada paskambinkite man arba parasykite savo tel nr. Ir deriname laika pasikalbeti akis i aki.
***
Tada aš atsakiau:
Žinoma, aš Jums paskambinsiu!
***
Paskambinau. Sutarėme susitikti viename Kauno viešbutyje (ne kambaryje, ne!). Aš jau žinojau, kuo baigsis susitikimas, bet tas viešbutis man pakeliui, laiko turiu marias, todėl nutariau pasitikrinti, ar moku suprasti tokio tipo „verslo pasiūlymus“. Moku!
Susitikęs taip ir nesužinojau, ar man būtų pasiūlę eksportuoti triušius, ar auginti pievagrybius ir pardavinėti internetu, ar platinti asmeninius horoskopus… Po pirmų dviejų sakinių aš „perkandau“ partnerę, o ji „perkando“ mane…
*
Pasidžiaugiau, kad ir mano žmonos tokie siūlytojai niekuo nesugundytų – ji iškart pasakė, kas čia per pasiūlymas. Ir jūs nepasimaukite ant kabliuko.

patiko(29)