Taip! Gimnazija bus didesnė ir gražesnė!

Balandžio 10, Trečiadienis

Šiandien galiu patvirtinti – KTU vadovai (ačiū jiems!) rado galimybę skirti mums papildomai patalpų, todėl nuo rugsėjo mokysis ne dvi, kaip iki šiol, o trys pirmokų klasės. Visi būsime kartu, vienuose rūmuose, ten, kur gyvename dabar!
*
Smulkmenas – po kiek moksleivių bus klasėse, kokios bus priėmimo sąlygos – dar aptarsime ir paskelbsime balandžio 27 dieną, penktojo MLT metu. Kol kas galiu atsakinėti čia. Mums prireiks daugiau mokytojų. Pasiūlykite, pasisiūlykite. Klauskite. Tik nepamirškite, kad ir mes turime komercinių paslapčių… :-)

patiko(0)



RSS

Atsakymai (35)

Burgis, Balandžio 10 08:27  #

Taigi…

patiko(0)



laisvamanis, Balandžio 10 09:42  #

Sveikinu, džiaugiuosi, linkiu sėkmės

patiko(0)



sonata, Balandžio 10 10:16  #

Valiooo!:)))

patiko(0)



lol, Balandžio 10 10:18  #

gera naujiena, dėkojame!!!!

patiko(0)



Danutė, Balandžio 10 10:21  #

Nuoširdžiai SVEIKINU.

patiko(0)



Darius, Balandžio 10 11:14  #

Ar tai reiškia, jog šį rudenį pirmokų bus 3 klasės, o kitą rudenį antrokų 4? Ar dabar bus priimama tik 4 pirmos klasės, o antrokų nebus priimama?

patiko(0)



Burgis, Balandžio 10 12:36  #

Dariui: ne, tai reiškia, kad šiemet priimsime tris pirmokų klases ir vieną antrokų klasę, o kitais metais priimsime tris pirmokų klases ir tik keletą antrokų – vietoj pašalintųjų pirmokų… :-)

patiko(0)



ak, Balandžio 10 14:15  #

Labai gerai. Net neįsivaizdavau, kad Burgio gimnazija tokia maža… Gaila, kad tiek mažai protingų tiksliukų, o gal gaila, kad š… malimo malūnas (ŠMM) visiškai nesidomi LR švietimu. Vis tik šlovinu Burgį už jo kietą charakterį – vis tik pasiekė savo…

patiko(0)



laisvamanis, Balandžio 10 15:27  #

prajuokino ŠMM iššifravimas

patiko(0)



Titas, Balandžio 10 22:08  #

Džiugi naujiena! Padėkos už didesnę tikimybę įstoti!!! Bei, žinoma, sveikinimai :)

patiko(0)



Artūras, Balandžio 10 22:20  #

Klausimas įdomumo dėlei… Kaip keisis priėmimo tvarka stojantiems į antrą klasę?

patiko(0)



oLbe, Balandžio 10 23:18  #

Koks ( jūsų manymu) turės būti mažiausias testų vidurkis , norint įstoti į KTUG ?

patiko(0)



Darius M, Balandžio 11 08:58  #

Gerbiamas/a ak, Jūs pati save klaidinate gimnazistus vadindama „tiksliukais“. Patikėkite – gimnazijoje pakankamai daug humanitarų.
ŠMM -liuks ;)

patiko(0)



Danutė, Balandžio 11 09:35  #

Retorinis klausimas: imu galvoti, kad humanitarai – tai žemesnė kasta… Kas būtų, jei jų nebūtų?

patiko(0)



petras, Balandžio 11 09:53  #

atsakau: nebūtų humanitarų.

patiko(0)



Šarūnas, Balandžio 11 10:22  #

Man irgi noretųsi, kad tiksliųjų mokslų svoris stojamuosiuose būtų didesnis (kaip stojant į univesitetus ir pasirinkus studijų kryptį). Bet iš kitos pusės humanitarai kelia reitingą labai gerai laikydami kalbų egzaminus, o ir tiksliuosius mokslus jie lako labai gerai. Aišku, dauguma geriausių tiksliukų humanitariniuose moksluose 100tukus renka sunkiau. Todėl visai gera idėja būtų turėti Kaune antrą tokio tipo gimnaziją kaip KTUG. Tik į šią būtų priimama vien tik pagal pasiekimus tiksliuosiuose moksluose. Čia tik pasvajojimas. Įdomu, kas iš to gautųsi.

patiko(0)



ak, Balandžio 11 11:24  #

humanitarai nei žemesni nei aukštesni už tiksliukus, tik jie nestudijuoja fizikos, chemijos, matematikos ir nesimoko KTU bei KTUG. Fizikas, aišku, gali parašyti eilėraštį, net esė, bet jis vis tiek liks fiziku – t.y. „tiksliuku“. Tikrai nemanau, kad mokslą KTUG rinktųsi būsimieji poetai, nors Burgis ir rašo eilėraščius. Kažkaip negirdžiu apie KTUG gimnazistų pergales poezijos, prozos konkursuose, apie jų prizus dailės parodose ir t.t. Jie laimi medalius fizikos, chemijos matematikos olimpiadose. Taigi yra „tiksliukai“. Taipogi nesutinku su Dariumi kad ŠMM yra „liuks“ – nebent jis turi omeny to malūno tarnautojų algas, kurias jie mokasi už nieko neveikimą, o kartais už gana kenksminga švietimo sistemos ardymą. Manau daugelis man pritars kad per visus nepriklausomybės metus ŠMM , išskyrus, gal būt, kokį išimtį atvejį malė tik š…

patiko(0)



laisvamanis, Balandžio 11 11:28  #

manau kad Darius sakydamas liuks turėjo galvoje puikų santrumpos iššifravimą

patiko(0)



Darius M, Balandžio 11 11:50  #

Gerb ak. Jūs vadovaujatės stereotipais.
Atsidarykite ktug.lt pamatysit, kad gimnazistai dalyvauja ir skina pergales ne tik tiksliųjų mokslų olimpiadose. Jiems taip pat puikiai sekasi ir Lietuvių kalbos, istorijos, užsienio kalbų olimpiadose, skaitovų konkursuose…
Beje humanitaras – nebūtinai rašytojas ar poetas…

P.S. Dėl ŠMM – laisvamanis suprato teisingai. Man patiko jūsų iššifravimas.

patiko(0)



Agnė, Balandžio 11 13:59  #

Jūs – nuostabus!

patiko(0)



Burgis, Balandžio 11 14:08  #

Agnei: ačiū! Žinojau… :-)

patiko(0)



jamaica, Balandžio 11 14:50  #

Ak, rašote:
humanitarai […] nestudijuoja fizikos, chemijos, matematikos ir nesimoko KTU bei KTUG. […] Kažkaip negirdžiu apie KTUG gimnazistų pergales poezijos, prozos konkursuose, apie jų prizus dailės parodose ir t.t.
Tai kadgi mokiausi KTUG :) Ir vieną kitą pergalę poezijos, prozos ar skaitovų konkursuose teko laimėti. O svarbiausia – besimokydamas KTUG galėjau būti savimi, daryti tai, kas man tuo metu buvo labai svarbu (pvz., viename iš Kauno teatrų lankiau scenos meno mokyklą). Aktoriumi taip ir netapau, na, bet šiandien esu humanitarinių mokslų daktaras.

patiko(0)



Burgis, Balandžio 11 15:08  #

ak: ką tik šnekėjau su labai protingu gimnazistu. Ilgai pašnekėjome, apie viską pašnekėjome… Vienu metu, kalbant apie skalūnų dujas, pasakiau: „Aš negaliu nieko tikro pasakyti nei už, nei prieš, nes per mažai žinau. Norėčiau išklausyti bent 20 valandų kursą, norėčiau, kad viską man išdėstytų labai protingi ir labai sąžiningi profesoriai, specialistai.“
*
Tada gimnazistas paklausė: „Kažin kiek Lietuvoje yra žmonių, kurie laikosi tokios nuostatos kaip Jūs: nekalbėti, nevertinti, kol nežinai?“
*
Atspėkite, ką aš atsakiau…

patiko(0)



petras, Balandžio 11 15:49  #

kol nepadarėte apklausos ir neturite pakankamai informacijos, duomenų negalite atsakyti į klausimą, kiek (apy)tiksliai yra žmonių Lieuvoje, katrie laikosi tokios pačios nuostatos kaip ir jūs ?:)

patiko(0)



D., Balandžio 11 15:49  #

tai kad kažin ar kas nors viską žino apie tą skalūnų dujų išgavimą ir pasekmes. Kažkada ir radis buvo nekenksmingas, o net ir naudingas – http://www.technologijos.lt/n/mokslas/istorija_ir_archeologija/S-31672/straipsnis/8-radioaktyvus-gaminiai-kuriuos-musu-proteviai-naudojo-kasdieniniame-gyvenime-?l=2&p=1

patiko(0)



petras, Balandžio 11 15:54  #

galima žala aplinkai tik viena medalio pusė. kita, tai piniginiai klausimai. kam iš to bus nauda ? o į tai niekas neatsakys ir niekas už sprendimus ir poelgius kaip dažniausiu atveju būna, neatsakys.

patiko(0)



Rosita, Balandžio 11 16:20  #

Tai stojantiesiems į II klasę stojimo tvarka nesikeis?

patiko(0)



ak, Balandžio 11 16:39  #

Ačiū – supratau, kad apie KTUG žinau nelabai daug ir malonu, kad ją baigęs gimnazistas gali tapti humanitarinių mokslų daktaru. Aš, aišku, visai nesuvokiu kasd tai per padaras, bet tikiu, kad kažkas labai, labai didelio…
O apie skalūnų dujas ir apie firmos Ševron reputaciją pasaulyje informacijos yra daug. Reikia tik ją susirasti. Tai aferistų firma labai panaši į „Vilson“ kažkada įsigijusią „Mažeikių Naftą“. Beje, kai tiek inžinierių, negi patys lietuviai nesugebėtų eksploatuoti savo naftos, savo dujų ir kitko? Būtina viską padovanoti užsienio firmoms? aišku valdininkams svarbu dabartis ir milijoniniai kyšiai. O kad tauta priešinasi – labai gerai.

patiko(0)



Burgis, Balandžio 11 17:39  #

Rositai: tvarka jei ir keisis, tai labai nežymiai. Galima sakyti – visai nesikeis.

patiko(0)



Gytautas, Balandžio 11 20:48  #

Šarūnui: Mokausi KTUG ir galiu pasakyti, kad ji yra vienintele ir nepakartojama, jeigu butu tokia antra mokykla kaip musu gimnazija, tai KTUG nebebutu isskirtina.

P.S. Tokiu atveju KTUG issiskirtu tik Direktoriumi.

patiko(0)



laisvamanis, Balandžio 12 12:40  #

spėju – pasakėte nežinau, gal dar pridūrėte – kiek jų bebūtų, akivaizdu, kad per mažai

patiko(0)



laisvamanis, Balandžio 12 12:42  #

ak – ne „Vilson“, o „Williams“

patiko(0)



Lina, Balandžio 12 12:47  #

Dėl skalūnų dujų ar skaitėt šitą: http://alkas.lt/2013/02/11/skalunu-duju-ir-skalunu-alyvos-gavybos-poveikis-aplinkai-ir-zmoniu-sveikatai/#.URuGDzPE_tg.facebook
Aprašyta suprantamai ir dalykiškai. Į visus tų dujų gavybos trūkumus ir privalumus pažiūrėta gana objektyviai.

patiko(0)



Kristina, Balandžio 12 18:58  #

Sveiki gal mano pasirodys ir kvailas bet pabijojau siūsti El.Laišką į gimnaziją dėl tokio klausimo: O tie megztukai kuriuos nešioja gimnazistai per MLT jie yra kaip uniformos ar kaip? Ačiū jei kas atsakysit :)

patiko(0)



Titas, Balandžio 12 19:48  #

Kristina, jokių uniformų KTUG nėra. O dėl tų megztukų (nors jie man labiau primena „džemperius“) – kiek žinau, tai tik papildoma KTUG atributika, kurią gali įsigyti bet kuris gimnazistas, tačiau ji nėra privaloma nešioti, na, nebent MLT metu, kad atskirtų į ką galima kreiptis turint klausimų ar panašiai :)

patiko(0)



XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>