Tu esi tobulas. Tik jie to nežino.

Gruodžio 19, Pirmadienis

Tuoj bus sausis. Gimnazistai vėl anonimiškai vertins visus mūsų mokytojus. Ir mane. Kasmet toks jauduliukas… Bet vis kitoks! Dabar kiekvienas mes turime kelių, keliolikos ar net 22 metų įverčių užuovėją. Garantą. Bet vis tiek smalsu – kaip pasikeitėme mes, kaip pasikeitė vertintojai. Iki šiol gimnazistai puikiai išlaikydavo šį svarbų brandos egzaminą.
*
Keliems bendradarbiams pasiūliau naujovę – tegu ir mokytojai anonimiškai vertina vieni kitus. Atmesta! Mes netikime, kad mūsų bendradarbiai gali tai padaryti objektyviai, solidžiai. Palaukite! Moksleiviai žino, kokie mes, o bendradarbiai nežino?! Na, ne, bet juk į moksleivių vertinimą galima nekreipti dėmesio… Vaikai gi. O į bendradarbių vertinimą negalima nekreipti dėmesio? Pavyduoliai gi!
*
Naujovės nebus, bet pagalvoti verta – kodėl mes neatsparūs vertinimui „raštu“, jei mus kasdien vis tiek visi ir visur vertina? Mums patogiau galvoti, kad esame geri, kol kas nors „koncentruotai“ nepasako: „Ot, ir ne!“ Mes norime išvengti bent šiek tiek apibendrinto vertinimo motyvuodami tuo, kad tai „skaldytų kolektyvą“… O kai patyliukais, kai mintyse vertiname – neskaldome…
*
Čia tiktų ir kita tema, apie kurią rašė lankytojai. Kaip jūs žinote, ko iš tikrųjų esate verti? Paskaitykite mokytojų diskusijas. Vienos tobulybės! Be krislelio nuodėmės, dėmės… Duok daugiau pinigų, valstybe! Et, geriau apie tai – ne prieš šventes…
*
Aš nebijau. Nebebijau. Vertinkite visi ir visur. Anonimiškai, viešai. Aš žinau savo vertę. Žinau savo trūkumus. Žinau jūsų vertinimų vertę.

patiko(0)RSS

Atsakymai (10)

Burgis, Gruodžio 19 16:37  #

Įvertinkite nuostatą…

patiko(0)saulius, Gruodžio 19 17:02  #

Jau paskelbe LMT rezultatus, as 231 vietoje

patiko(0)Tomas, Gruodžio 19 18:07  #

Geriau pasiulykit mokinius vertint mokytojams

patiko(0)Milda, Gruodžio 19 20:38  #

Tomai, mokytojai vertina mokinius kiekviena grazia diena.
Sauliau, nemanau, kad tuo reiketu dziaugtis ir skelbti visiems.

patiko(0)scania, Gruodžio 19 21:56  #

Tomui – hmmm… o tai mokytojai mokinių nevertina pažymiais? ;)

patiko(0)Tomas, Gruodžio 20 07:56  #

Tai pazymiai parodo kaip vienas mokytojas megsta ar nemegsta mokiniu tada?

patiko(0)saulius, Gruodžio 20 12:31  #

Milda,
Jeigu as buciau 236 vietoje butu dar blogiau ?

patiko(0)laisvas, Gruodžio 22 04:11  #

B.Burgiui: žiurėkit atsakymą temoje „-Tėveli!-verkdama šaukė mergaitė“. Gal „ne duok daugiau pinigų, valstybe, bet: duok PAKANKAMAI pragyvenimui? ( Juk senesnėje temoje pradiskutavot tuos kurie papildomai užsidirba?

patiko(0)laisvas, Gruodžio 22 04:18  #

B.Burgiui: čia ne tik mokytojų problemelė. Tikriausiai nei vienas lietuvis, niekada neprisipažins, kad kaimynas, nors šiuo-tuo pranašesnis už jį. Ką jau čia bepakeisi, esam labai išdidi tauta. Ypač patys sau. (Verta atskira tema? Būtų įdomu kiek prisipažintų, kad kaimynas gudresnis, protingesnis ir t.t.)

patiko(0)petras, Gruodžio 22 08:42  #

Aš tai nesuprantu, ko tokie kompelksai pas daugelį, kad mano jog lietuviui patinka kai kaimyno tvartas dega, kad nori visada pakenkt artimui ir kaimynui ir kad esam perdėtai išdidūs ar pavydūs. ir būtinai tai kartot visiem. pvz. mano aplinkoj (žmonės kuriuos pažįstų) praktiškai niekas taip nesielgia. gal mes Vilniuj ne lietuviai, o gudai ?:)

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>