Tualete

Gegužės 8, Antradienis

Jis užėjo į vienviečio tualeto kambarėlį ir iškart suprato – kažkas pažeidė pagrindinę naudojimosi tualetu taisyklę (išeinant tualetas turi būti švaresnis nei buvo užėjus). Ėmėsi darbo: rankšluostiniu popieriumi iššluostė grindis, nušluostė unitazo kraštus.

Tada rankšluostiniu popieriumi padengė unitazo žiedą – jis nepasitiki bakterijomis… Betaikydamas rūpestingai atsisėsti nepastebėjo, kad kelnaičių kraštas pateko į angą ir čiurkšlė jį sušlapino. Baigęs bandė apsirengti ir pasipurtė iš pasibjaurėjimo, pajutęs šlapią audinį.

Tada nusirengė visas ir ėmė prausti sušlapusias vietas. Šluostėsi rankšluostiniu popieriumi. Šlapias kelnaites bandė popieriumi nusausinti, bet paskui suvyniojo į popierių ir įsikišo į kišenę. Besitvarkydamas pritaškė ant grindų, todėl popieriumi viską kruopščiai iššluostė.

***

Gal ir ne visai taip buvo. Nebuvau, nemačiau. Mačiau tik diiiiiidelę krūvą panaudoto rankšluostinio popieriaus šiukšlių dėžėje. Ne pirmą kartą….

patiko(0)RSS

Atsakymai (16)

Burgis, Gegužės 8 10:17  #

Realu…

patiko(0)Arvydas, Gegužės 8 10:28  #

Tualete bet kokie popieriai – vertybiniai! ;))

patiko(0)Iš arčiau, Gegužės 8 12:30  #

O gal žmogus tiesiog serga Koprofobija arba Skatofobija :-)

patiko(0)Andrius, Gegužės 8 12:51  #

Didelė krūva popieriaus šiukšlių dėžėje – blogai ar gerai?

patiko(0)petras, Gegužės 8 13:10  #

Galim perimt kitų kultūrų patirtį (gal net ir mūsų pačių anksčiau propoguotą, nežinau) ir plautis vandeniu :) galėtų paleist porą eksperimentinių tualetų viešuosiose įstaigose.

patiko(0)petras, Gegužės 8 13:11  #

nebreiks popieriaus

patiko(0)Burgis, Gegužės 8 14:18  #

Andriui: normaliai daug popieriaus aš nematau. Matau nenormaliai daug…

patiko(0)audra, Gegužės 8 18:57  #

Seniai taip juokiausi iki ašarų.

patiko(0)Burgis, Gegužės 8 20:52  #

Mielieji, jūsų reitingai temai verčia mane „išsilieti“…
Jums atrodo, kad tai smulkmena?! Kad tai – nesvarbu? Žmonės gerieji, ir tualetas, ir ši tema yra indikatorius! Tame vienviečiame tualeto kambarėlyje žmogus yra toks, koks yra – vienas su savimi, vienas prieš nieką. Pagal tai, kaip jis ten elgiasi, galima tiksliai pasakyti, koks jis yra, kokia yra šalis, kokia yra žmonija! Aš bandžiau aprašyti bent kiek logiškai paaiškinamą jo veikimą, bet tikrai žinau, kad nepataikiau. Tai kodėl jis taip daro?! Jei tai būtų pavienis atvejis, manyčiau, kad galima ir mano aprašytoji situacija,bet kai tai kartojasi, aš imu nerimauti…
*
Toks žmogus nemoka mokytis. Jis nemoka sugalvoti. Jis nusikalsta visada, kai žino, kad nebus demaskuotas. Jis nesuvokia savęs visuomenėje, jis nesuvokia savo veiksmų prasmės ir pasekmių, jis nesuvokia civilizacijos. Jam nebūna gėda. Jis mokosi tik su viltimi, kad pagaliau praturtės, o pats mokytumas jo nedomina. Jis niekina kitus, kitų darbą, kitų norus ir lūkesčius…
*
Matote, galėčiau taip rašyti ir rašyti. Ir tai, po galais, nėra maivymasis! Tai rimta diagnozė. Ir ne tik jam, iš to kambarėlio. Ir jums, deja… Pasmerkite, bet aš neatsitrauksiu.

patiko(0)Arvydas, Gegužės 8 21:46  #

Aš taip pat galiu Jus papildyti! Ką tik baigiau pjauti žolę šalia savo namų, prie valstybinės reikšmės kelio. Tačiau prieš pjaunant žolę, tradiciškai reikia pasiruošti – nurinkti nuo pievutės šiukšles, kurias per savo automobilių langus mėto vairuotojai ir keleiviai. Deja, bet mes iš tiesų ne visada galvojame apie savo veiksmus, jų pasekmes. O ypač, kai esame vieni su savimi, kai galvojame (ar negalvojame?), kad mūsų veiksmai nesukels kažkokių padarinių. Štai, kad ir vairuotojas švysteli kokią šiukšlę pro langą, jis galvoja, kad tą šiukšlę surinks kelininkai, nes toks jų darbas. Gal ir surinks. Bet kelininkai apsikuopia tik kartą per metus. O visą tą likusį laiką, tomis šiukšlėmis grožisi šalia gyvenantys žmonės. Na, man nesunku tas šiukšles pakelti. Bet man gėda už tautiečius, kurie įsijungę autopilotą, dreifuoja kažkokioje erdvėje, kurioje neegzistuoja niekas – nei mandagumas, nei grožis, nei estetika.

Mhm. Aš irgi galėčiau rašyti ir rašyti. Tik manęs neapleidžia jausmas, kad greitu laiku jokių prošvaisčių nebus :(

patiko(0)Justina, Gegužės 9 03:15  #

Priminė vieną iš TED kalbų-pamokėlių suaugusiems – http://www.ted.com/talks/joe_smith_how_to_use_a_paper_towel.html.

patiko(0)juokinga, Gegužės 10 07:41  #

Čia p. Burgis greičiausiai aprašė vieną Mr.Bean’o seriją. Nebuvau mačius, reikės būtinai pasiieškot.

patiko(0)Burgis, Gegužės 10 10:43  #

juokinga: ne, parašiau „iš natūros“. Bet nejuokinga tai, kad vakar – vėl tas pats vaizdelis…

patiko(0)M11, Gegužės 10 10:50  #

Gal žmogus kasdien ten išsiverkt nueina? :)

patiko(0)Burgis, Gegužės 10 11:33  #

M11: o, tai mintis! Galvosiu, kam čia taip blogai…

patiko(0)Pentium100, Gegužės 10 13:17  #

O gal ten ne vienas žmogus? Kodėl manote, kad ten kažkas nuėjęs sunaudojo 10m popieriaus? Gal 10 žmonių sunaudojo po 1m (savaime suprantama ne visi iš karto)?

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>