Vaikai, Seimas – jūsų!

Balandžio 11, Pirmadienis

Mildutė su draugais surengė piešinių parodą Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose:

Milda Seime

Tai pirmas žingsnis perimant šią įstaigą į savo rankas. Vaikai dirbo stropiai, mėgaujasi savo darbais Seime, o ne nuobodžiauja. Buvimą Seime vertina rimtai. Nesidrovi parodyti savo darbų žmonėms, valstybei.

*

Ir taip bus metai po metų! Vaikai augs, vis prisimatuodami savo darbus – ar tinka Seimui, ar tinka aukščiausiam skrydžiui. Taip turi būti. Mes sakome: kokia valstybė – toks ir Seimas. O reikėtų, kad Seimo lygmuo būtų siekiamybė visai valstybei. Aš pasakysiu Mildutei, kad ji pieštų, šoktų, mokytųsi vis geriau ir geriau, kad galų gale galėtų būti Seime ne kaip parodėlės dalyvė, o kaip visavertė Seimo narė. „Seimą“ supraskime plačiau – tai tiesiog aukščiausia valstybės atstovybė. Gal tie vaikai bus mokslininkai, gydytojai, mokytojai – jie visada turi būti Seimo lygio.

patiko(0)RSS

Atsakymai (6)

Darth Vader, Balandžio 11 15:31  #

Seimas bus žmonių tik tada, kai tokie kaip aš – savo krauju nuties kelią Tautos, ne oligarchų ar VSD gestapininkų, valdžiai. Esama valdžia yra davusi įsakymą policijai nušauti kiekvieną, kirtusį apsauginę liniją: ar tai būčiau aš, ar Mildutė. Užaugusi Mildutė turi žinoti ne tiek kaip gerai piešti ar šokti, bet kaip taisyklingai rankose laikyti automatą ir kaip su grupele kovotojų veržtis pro barikadas, pro valdžios pakalikų švininį lietų – veržtis pirmyn, už Lietuvą.

patiko(0)Burgis, Balandžio 11 15:36  #

Gerai, Vaderi, išmokysiu Mildutę šaudyti.

patiko(0)Nepris, Balandžio 11 17:50  #

Smagu čia su jumis. :)

patiko(0)Ema, Balandžio 11 19:40  #

Būtų geriau, kad mūsų vaikams ir anūkams nereikėtų mokytis šaudyti.

patiko(0)marmlo, Balandžio 12 15:04  #

Ema, ką moki, ant pečių nešioti nereikia :D

patiko(0)Ema, Balandžio 12 17:25  #

Marmlo, nešioti nereikia, bet nebūtina visko mokintis. Tarp kitko: gerai šaudyti galima išsitreniruoti, o būna ir dievo duota kaip visi kiti talentai ( žinau iš savo praktikos ).

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>