Vaikų diskoteka

Lapkričio 20, Sekmadienis
Šiandien mudu su močiute, dviem anūkėliais ir jų tėvais buvome vaikų diskotekoje. Prieš vienuoliktą valandą prie didelio ir prabangaus restorano senamiestyje išsirikiavo ilga eilė – kaip sovietiniais laikais. Bet visi smagūs, visi su vežimėliais, su vienu, dviem, trimis ar net didesniu būreliu vaikučių – gal nuo metukų iki penkerių amžiaus. Sutikome ir pažįstamų, o kitos šeimos iškart atėjo būreliais.
Restoranas pasirengė: numatė vietą vežimėliams, visiems vaikučiams davė po helio pripildytą balioną. Su reklama, žinoma, bet ar vaikučiams svarbu?
Iš drabužinės pasukome į kelias sales. Stalelių visiems neužteko – mūsų buvo gerokai per du šimtus. Bet susėdome ant minkštų laiptelių, apspitome barus – vis tiek visiems buvo kur užvalgyti.
Tėvai gavo po putojančio vyno taurę, o visi – labai skanaus maisto. Buvo trys patiekalai švediško stalo principu: lietiniai su uogiene ir plakta grietinėle, mėsos kukuliukai su bulvių koše ir bruknių uogiene, Cezario salotos. Įsivaizduojate – kiek nori plaktos grietinėlės!… Visko visiems – kiek nori!
Po to vaikai demonstravo madas, visi šoko, dailininkai piešė ant veidelių kaukes, buvo pasakų personažų…
Išeinant visi gavo po maišą dovanėlių. Žinoma, tuose maišuose vėl buvo nemažai reklamos tėvams, bet niekas nesiskundė…
Žinoma, tai kainavo… Bet tas pusdienis įsimintinas, vertas kainos. Nepalyginsi su paprastu pasėdėjimu restorane.
Bet gal mes buvome ne Kaune?…

patiko(0)RSS

Atsakymai (7)

Burgis, Lapkričio 20 19:34  #

Reitingams…

patiko(0)Rasa, Lapkričio 20 23:47  #

Svarbiausia, kad jums visiems ten patiko. Puiku, kad pabuvot visi kartu ir puikiai praleidot laiką :)

patiko(1)Andrius, Lapkričio 21 00:04  #

O gal vis tik Kaune?

Kaip man dabar būtų smagu sužinoti, kad vis tik buvote Kaune :)

patiko(0)petras, Lapkričio 21 09:53  #

aš mąstau banaliai: svarbu draugiški žmonės ir geras nusiteikimas, visa kita nesvarbu.
aišku daug smagumo prideda įvairios pramogos, kaip madų demonstravimas, šokiai, kaukių paišymas ir pan. dažnu atveju reiktų kažką tokio prigalvot ir pasiruošt :)

patiko(0)Burgis, Lapkričio 21 11:18  #

Aš jums vėliau parašysiu, ką galvoju apie jūsų šios temos komentarus ir reitingus… Dar įpilkite alyvos į ugnį, įpilkite.

patiko(0)laisvamanis, Lapkričio 21 12:10  #

gal tai buvo ne kaune, o Stokholme. Gal… Turbūt? … tada gaila. Jei ne Kaune, tai ką KTUG vadovas ruošiasi padaryti per artimiausias 100 dienų, kad taip būtų Kaune?

patiko(0)laisvamanis, Lapkričio 21 12:16  #

atsiprašau, Kaune

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>