Vienas nieko nereiškia?

Liepos 30, Pirmadienis

Pirmajame olimpinio krepšinio turnyro mače A grupėje Argentinos rinktinė 102:79 (23:24, 16:27, 22:27, 18:24) patiesė Lietuvą…
(lrytas.lt)
***
Tarptautinėje mokinių chemijos olimpiadoje – auksas, sidabras ir bronza
2012-07-30
Liepos 21–30 d. Vašingtone (JAV) įvykusioje 44-ojoje tarptautinėje mokinių chemijos olimpiadoje Lietuvos komanda iškovojo aukso, sidabro ir 2 bronzos medalius.
Aukso medalį laimėjo Kauno rajono Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos dvyliktokas Sigitas Mikutis (mokyt. V. Jaruševičius). Sidabro – vienuoliktokas Antanas Radzevičius (Kauno technologijos universiteto gimnazija, mokyt. B. Maciulevičienė). Bronzos medaliais apdovanoti vienuoliktokė Vytautė Mačiulskytė (Klaipėdos Ąžuolyno gimnazija, mokyt. R. Grabauskienė) ir dvyliktokas Mindaugas Šiaučiulis (Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija, mokyt. V. Pautienienė).
(www.smm.lt)

***

Vienas faktas ir visuma. Kaip tendencingai tai interpretuojame! Kaip tendencingai kiekvienas žmogus pasirenka, kaip tai interpretuoti, komentuoti. Kartais kategoriškai apibendrinama, kartais kategoriškai ignoruojamas faktas. Yra apie ką pagalvoti, yra…

 

patiko(0)RSS

Atsakymai (11)

Burgis, Liepos 30 13:07  #

Įvertinkite…

patiko(0)Klasiokai, Liepos 30 13:14  #

Sveikiname, sveikiname ir dar kartą sveikiname Antaną! Puikus rezultatas, o kitais metais bus auksas – šimtu procentų!

patiko(0)ajaxiss, Liepos 30 13:37  #

Šaunuoliai moksleiviai

patiko(0)rokas, Liepos 30 15:45  #

Didžiuojuosi, kad turi tokį suoladraugį!!

patiko(0)julius, Liepos 31 01:16  #

Sveikinu :)
Tik, aisku, verta prisiminti, kad mokslu olimpiadose auksu, sidabru ir bronzu buna daug, cia nera max rezultatas.
Bet auksas tai puiku.

patiko(0)laisvamanis, Liepos 31 08:34  #

juliau, max ar ne max, o pasirodymas – puikus!

patiko(0)NiekurNeiva, Liepos 31 09:46  #

Ruta Meilutyte /Plymouth College, LIETUVA/
http://www.london2012.com/athlete/meilutyte-ruta-1065297/
19/03/1997 – Kaunas (LTU)
172 cm / 5’8″ 64 kg / 141 lbs
Swimming
• Women’s 50m Freestyle
• Women’s 100m Freestyle
• Women’s 100m Breaststroke

http://www.jonrudd.org/
http://www.plymouthleander.co.uk/
Meilutyte moved to Britain three years ago with her father, and is trained by English coach Jon Rudd at the Plymouth College.

http://www.plymouthcollege.com/news/senior-school-news/2012/07/plymouth-college-wishes-olympians-good-luck!/
http://www.plymouthcollege.com/news/sports-news/2012/07/ruta-fastest-qualifier-for-olympic-final!/
http://www.plymouthcollege.com/
Welcome to Plymouth College, one of the South West’s leading independent schools. For boys and girls aged rising 3s to 18 years, and with boarding facilities from age11 … the school is based in the bustling maritime city of Plymouth with close proximity to Dartmoor, magnificent countryside and the coastal landscapes of Devon and Cornwall.

patiko(0)Iš arčiau, Liepos 31 23:16  #

Skirtumas nuo sporto ir moksleivio iškovoto sidabro – akivaizdus. Meilutytė iškovojo auksą visi žiūrėjo, visi matė, visiems įstrigo, ilgams. Sidabro medalis moksleivio rankose – šeima džiaugias, gimnazija džiaugas, direktorius džiaugias. Kuo čia krikštauti likusiems, vistiek ateis kiti. Kasmet kas nors ką nors laimi…

patiko(0)Regina A., Rugpjūčio 1 00:27  #

Iš arčiau,
1.) o gal taip neteisinga?
2.) auksas ir Afrikoj auksas.
Žinoma, mokinių dalykų olimpiadas galima prilyginti, tarkim, ne suaugusiųjų, bet mūsų 20-mečių krepšininkų pergalėms, nes paprastai į dalykines pasaulines olimpiadas važiuoja ne jaunesni kaip 11-12 kl. mokiniai. Taigi pora metų. Suaugusiųjų sportininkų „gyvavimas“ žymiai ilgesnis:tokie, kaip Michaelas Phelpsas spėja iškovoti 19 medalių (15 aukso, po 2 sidabro ir bronzos). O dėl pakeitimo, tai sportininkus kada nors keičia kiti.

patiko(0)julius, Rugpjūčio 1 01:48  #

laisvamani, nesiginciju.
Regina A., skirtumas yra, ir ganetinai didelis. Visu pirma, moksleiviu olimpiadose medalius gauna ne tik pirmas – trecias, bet (bent jau fizikoj taip budavo) >90, >80, >70% nuo max rezultato surinke dalyviai. Praktiskai kas trecias dayvaujantis.
Antra, konkurencija yra nepalyginamai mazesne. Palyginus kad ir krepsini zaidzianciu ir svajojanciu apie ji vaiku skaiciu su bet kuriuo mokslu besidominciu vaiku skaicium, gautume turbut 2-3 eiliu skirtuma.
Todel, nors vaikinai ir merginos ten tikrai sumanus ir protingi, bet pasiekimu mastelis, pastangos, konkurencija cia, sakyciau, kaip Lietuvos krepsinio A lygoj, o ne kaip pasaulio cempionate :) Dziaukimes, bet bukim objektyvus :)

patiko(0)Dominykas, Rugpjūčio 1 10:45  #

Na, su A lyga palyginimas, mano požiūriu, irgi ne visai vykęs. Esmė yra tik tame, kad sportas – suprantama daugeliui, gražu pažiūrėti, malonus laisvalaikio praleidimo būdas. Stebėti, kaip kas sprendžia uždavinius – na, net aš (matematikos studentas) tokiom nesąmonėm neužsiimu… ,) Pasiekimai moksle svarbūs mūsų gyvenimo patogumui. Bet pats mokslas išties yra gan nuobodus; be to, šiais laikais niekas nieko neatranda pavieniui – visur reikalingos didelės mokslininkų komandos. Tad nėra „veidų“, kaip kad sporte. O be veidų, be veikėjų istorijos niekada nebus įdomios. Ir nieko čia neteisinga ,)

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>