Vilnius pralaimėjo?

Liepos 16, Ketvirtadienis

Ketvirtadienį į Vilniaus rotušėje vykusią geriausių sostinės abiturientų apdovanojimų ceremoniją susirinko 157 abiturientai, bent iš vieno brandos egzamino gavę maksimalų 100 balų.
<…>
Vilniuje net po penkis šimtukus susižėrusių moksleivių nebuvo. Po keturis šimtukus gavo keturiolika sostinės abiturientų. Tokiais balais puikuojasi Vilniaus Licėjus, Jėzuitų, Biržiškos, ir Žvėryno gimnazijos.
*
Po tris šimtukus gavo 37 vilniečiai.
<…>
Dvejais šimtukais Vilniuje gali puikuotis net 106 abiturientai.
(lrytas.lt)
***
Gaila, kad mane pasiekia tik nuotrupos informacijos apie KTUG rezultatus. Vis tik ir iš tų nuotrupų sprendžiu, kad KTUG abiturientai nušluostė nosis vilniečiams. Kas patikslins?

patiko(15)RSS

Atsakymai (19)

Ex-gimnazistė, Liepos 16 14:38  #

http://m.kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/kokie-kaunieciu-lietuviu-kalbos-ir-matematikos-egzaminu-rezultatai-699124
Ko gero, ši informacija Jums jau žinoma, bet jeigu ne, manau, tikrai pradžiugins. Deja, lyginama tik su kitomis Kauno mokyklomis, tačiau akivaizdu, kad čia lygiaverčių konkurentų nėra (ypač įvertinus baigusių abiturientų skaičių, į kurį žurnalistai, deja, tradiciškai neatkrepia dėmesio). Nefigūruoja ir šiemet pirmąją laidą išleidusi LSMU vidurinė, iš kurios kai kurie tikėjosi išsiveržimo į lyderes.

patiko(6)Burgis, Liepos 16 14:45  #

Šituos dalykus žinojau. Žinojau ir tai, kad du mūsų abiturientai gavo po penkis šimtukus, o Vilniuje (visame Vilniuje!) – nė vieno tokio abituriento. Bet aš nežinau, kiek mūsų abiturientų gavo bent po vieną šimtuką. Nežinau, kiek Licėjaus abiturientų gavo bent po vieną šimtuką. Be to, palyginant rezultatus, reikia žinoti, kiek abiturientų kokius egzaminus laikė…

patiko(3)petras, Liepos 16 14:50  #

Užtat galite džiaugtis, kad pagaliau išsipildė jūsų norai, kad geriausi nebūtų „apvagiami“. delfis rašė, kad šiemet Vilniuje, net dvigubai daugiau šimtukų nei pernai.

patiko(3)Ex-gimnazistė, Liepos 16 14:53  #

Į vieną Jūsų klausimą atsakymą galima rasti http://www.ktug.lt :) „Taip pat sveikiname 16 gimnazistų gavusių po du šimtukus, bei 29 gimnazistus po 1 šimtuką.“

patiko(6)Burgis, Liepos 16 15:55  #

petrui: taip, aš ir sau kaip nuopelną priskiriu šį pokytį!

patiko(3)Burgis, Liepos 16 15:57  #

Ex-gimnazistei: va, matote, kaip aš nutolau…Stengiuosi nesilankyti, nežiūrėti, nesigraudinti…
*
Dabar jau aišku – Vilnius pralaimėjo! 51 mūsų abiturientas gavo bent po vieną šimtuką! Viena mokykla – trečdalis Vilniaus…

patiko(24)tik nuomonė, Liepos 16 19:16  #

Man susidaro įspūdis,kad Vilnius negali pralaimėti .Jei mokyme,moksle (KTU,VDU išradimai),medicinoje (LSMU pasiekimai),mene (sportą nutylėti sunku-4:0 krepšinio finale Kauno naudai taip lengvai nenutylėsi)-)laimi Kaunas,Didžioji objektyviausioji Lietuvos žiniasklaida tyli,arba praneša mažais straipsneliais portalų gelmėse,kartais net neminėdama Kauno pavadinimo straipsnių antraštėse.Sekdamas lietuvišką žiniasklaidą ilgą laiką maniau,kad paleistas pirmas lietuviškas palydovas sukurtas VU,pasirodo pirmasis lietuviškas palydovas sukurtas Kauno TU,tik po to kitas-VU.Bet liūto dalis šlovės teko VU.Kas kita kriminalai,skandalai Kaune -toks įspūdis,kad Didžiojoje,objektyviausioje Lietuvos žiniasklaidoje jie aprašomi portalų pradžioje su ypatingu pasimėgavimu.

patiko(20)VATAITAU, Liepos 17 04:34  #

Moksle laimi Kaunas :D LOL.

patiko(2)Rasa, Liepos 17 08:53  #

Niekas nelaimėjo. Ir niekas nepralaimėjo.

Daug vaikų įvairiuose miestuose iš egzaminų gavo daug šimtukų. Ir tai puiku, turbūt. Jeigu jie to labai norėjo ir jiems tai labai svarbu.

O suaugę vis dar trokšta karo… Su laimėjusiais ir pralaimėjusiais.

patiko(44)litras, Liepos 17 09:41  #

Et, matematikai.

106 gavo po 2 simtukus,
37 gavo po 3 simtukus,
14 gavo po 4 simtukus

Is viso: 157 zmones.

Vadinasi, abiturientai gave tik po 1 simtuka nebuvo pakviesti apdovanojimams, o ju gali buti ir gerokai daugiau.

patiko(4)Burgis, Liepos 17 10:24  #

litrui: taip, nepastebėjau, kad gavusieji po vieną šimtuką neįskaityti, atsiprašau… Ir vis tik: 22 KTUG abiturientai gavo daugiau kaip po vieną šimtuką. 22:157. Tai ką, Vilniuje tik septynios nedidelės mokyklos?

patiko(6)Burgis, Liepos 17 10:25  #

Rasai: karo? Iš kur Jūs tai paėmėte? Tiesiog norėjau pasidžiaugti…

patiko(5)VATAITAU, Liepos 17 10:36  #

Rasai: Jūs labai mėgstate rašyti banalybes ir daug tritaškių. Nieko asmeniško.

patiko(7)Rasa, Liepos 17 10:42  #

Burgiui: o iš kur atsiranda laimėję ir pralaimėję, jei „nekariaujama“? :)
VATAITAU: :) ačiū. Žinau, bet ačiū, kad primenat, nes kažkada galiu imt ir pamiršt netyčia. Ir imsiu skelt intelektualias protingas kalbas… O to visai nesinorėtų :) Gyvenimas gražus ir kai paprastas.

patiko(16)Burgis, Liepos 17 11:00  #

Rasai: priminsiu, kad kapitalizmas už lango. Laimėjusių ir pralaimėjusių būna ne tik kare.

patiko(9)Rasa, Liepos 17 11:14  #

Burgiui: neprieštarauju :)

patiko(5)vitalis, Liepos 17 12:47  #

Labai gaila, bet karai vyksta nuo pat vaikų darželio ir lydi visą gyvenimą.
Galima džiaugtis šimtukais, bet nemanau, kad jų kiekis lemdavo KTUG unikalumą.
KTUG absloventai dėkoja ir džiaugiasi ne išmoktų formulių kiekiu, bet B. Burgio dėka tapusiomis brandžiomis asmenybėmis. B. Burgis įskiepijo gimnazistams labai aiškias ir griežtas vertybes, kuriomis besiremdami jie neprapuola ir karo, ir kapitalizmo sąlygomis.

patiko(33)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>