Viską prisimeni, apie viską pagalvoji…

Gegužės 24, Sekmadienis

*
Я прошу, хоть ненадолго,
Боль моя, ты покинь меня…
(Robertas Roždestvenskis)
***
Žadėjau iki rytdienos nieko nerašyti, bet naktis nebuvo tokia, kokios tikėjausi, o diena yra tokia graži, kad net nesitikėjau: saulutė ir dvi saulutės iš Vilniaus, jų mamytė, kuri net skrisdama nepamiršo nufotografuoti mūsų naujojo namo (buto), Lietuvos vaizdas, kurį sūnus matė važiuodamas į Rygą.
*

*
Tada aš ir klausiu savęs – ko aš dūsauju? Gyvenimas eina! Ir eina toks, eina taip, kad pavyduoliai gali sprogti iš pykčio (nelinkiu, žinoma, nelinkiu…), o mano gerieji žmonės turi, privalo matyti tą puikųjį gyvenimą ir džiaugtis! Čia ir dabar. Todėl ir rašau šiandien, o ne rytoj. Kad nepavėluotų pasidžiaugti. Kad neprarastų nė vienos šviesios akimirkos, džiaugsmingos dienos, gyvybingos valandos…
*
Dabar pas mus, čia, svarbiausia diskusija: kada valgyti, ką valgyti, ar apskritai reikia valgyti…

patiko(0)RSS

Atsakymai (7)

Burgis, Gegužės 24 13:25  #

Aš galiu!…

patiko(0)Sonata, Gegužės 24 15:52  #

Gera tai girdeti! :)

patiko(0)qwerty, Gegužės 24 19:01  #

…žadėjau iki rytdienos nieko nerašyti, bet naktis nebuvo tokia, kokios tikėjausi, o diena yra tokia graži, kad net nesitikėjau… Tinklaraštininke, ačiū Jums už viską, mano drauge Rasa…Ne iki rytdienos aš nerašysiu, o niekada jau daugiau. Sudie)

patiko(0)Burgis, Gegužės 24 19:31  #

qwerty: kas atsitiko?!… Ištverkime!

patiko(0)XXX, Gegužės 24 20:10  #

Panašu, kad šiandien Qwerty geria šlakelį viskio :)

patiko(0)skaitytojas, Gegužės 24 21:59  #

Jūs -įkvepiantis pavyzdys,kad ir brandžiame amžiuje galima rasti nuostabių gyvenimo kelių. Jums labai sunku,bet Jūs nedejuojate apie ‘vanagus’ ir ‘senatvę’,kaip vienas komentatorius ,o einate tik pirmyn savo keliu. Ačiū.

patiko(0)chemikas Rimas, Gegužės 25 22:56  #

Galėkite :) Jūsų galia man padeda eiti pirmyn. Ačiū

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>