Visus stiklus pakeisiu…

Gegužės 25, Trečiadienis

Kai pradedi matyti pasaulį lyg pro miglą – pakeisk akinių stiklus. Kai pradedi abejoti savo teisumu ir tikrumu – pakeisk stiklus (taures) ant stalo, pripildyk jas vyno švelnaus ir saldaus, žiūrėk jai į akis ir siurbčiok kartu su ja, kol viskas nuplauks, nuskries, nugiedrės… Kai pradedi nerimauti dėl sveikatos – padidink krūvį ir tempą, gėrėkis, kaip traukia variklis, traukia!

*

Išmečiau į sandėliuką į lankas nukrypusias šios svetainės diskusijas. Nupjoviau žolę kieme ir už jo. Išgėrėme po taurę gero vyno. Prabudau pusę penkių ryto ir supratau – taip viskas gerai, kad net nesinori miegoti… Taip visur skauda, kad net negali užmigti (:-))). Diena tokia įdomi!

*

Susitikimas su buvusiu gimnazistu, specialiai atvykstančiu iš Vilniaus. Nežinau vizito tikslo, įdomu!

*

Atviroji pamoka pagal projektą „Žmogus tarp žmonių“. Retai man leidžia mokytojauti, turiu pasistengti.

*

Priėmimo į gimnaziją diena. Turiu sumažinti neprimtųjų liūdesį, turiu įteigti naujokams elito klasės jausmą.

*

O jums, tai skaitantiems, kas iš to? Patarimas. Kai kompiuteris nebesusitvarko su užduotimis, mes jį „perkrauname“ (iš naujo įkrauname), tiesa? Kai tu nori staiga reikia pakeisti savo būseną, jausmą, nuostatą – „perkrauk“ save. Pasirink tam kitą darbą, kitą miego režimą, kitą vyną…

*

Bet nepakeisk tos, kuri tau padeda pasikeisti!

patiko(0)RSS

Atsakymai (4)

Burgis, Gegužės 25 08:45  #

Reitinguokite patarimą…

patiko(0)Burgis, Gegužės 25 09:39  #

Jau susitikau su buvusiu gimnazistu Tomu Mrazausku. Knygų dailininku. Gal net geriausiu Lietuvoje knygų dailininku! Po kelių dienų apie tai parašysiu naujoje temoje.

patiko(0)Burgis, Gegužės 25 11:51  #

Ir vėl pasidžiaugsiu, nors ką tik verkiau… Man patiko mano atvirosios pamokos klausytojai, labai patiko! Ypač tos trys kantrios mamos. Ačiū!

patiko(0)Mama, Gegužės 25 12:47  #

Labai patiko KTU sonata – dvi ramios dalys apie japoniškąją ir čiurlioniškąją harmoniją su temperamentingu Bonos Sforcos intarpu ir ne mažiau temperamentingu matematikos ir poezijos finalu. Ačiū, lauksiu kitų galimybių pasimokyti gimnazijoje.

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>