X faktorius, U formatas

Vasario 18, Pirmadienis

Taip, mudu žiūrėdavome „X faktoriaus“ laidas! Jums gėda, o aš taip mokausi pažinti ir suprasti pasaulį, kuriame gyvenu.
Maratonas baigėsi, galime aptarti.
*
1. Laimėjo Giedrė. Gal kas žinote jos pavardę? Kam jos reikia? Man reikia! Nenoriu, kad jie liktų tik Giedrė, Aleksandra, Ugnė, Martynas, Samas, …, noriu, kad jie būtų visaverčiai žmonės, turinys pavardes, turintys giminaičių, turintys praeitį, dabartį ir ateitį.
2. Laidos formatas nusipirktas. Tai UFO (Unidentified Flying Object) formatas. Kodėl ne NSO? Todėl, kad viskas turi būti angliška! „Roxy5“, „4Roses“, RSP ir beveik visos dainos… Kodėl formatą vadinu UFO? Todėl, kad daug ko nesuprantu: kam pirkti tą formatą, nejaugi mes patys negalime sugalvoti kitaip ir dar geriau? Kodėl čia neskelbiami tarpiniai balsavimo rezultatai, nors kiti konkursai taip skatina balsuoti? Ir kt.
3. Suprantu, kad reklaminės pauzės neišvengiamos. Bet kam tos laiką užmušančios pauzės laidoje? Vargšas M.Mikutavičius turėjo labai stengtis, kad UFO formatas nebūtų pažeistas… O mums nuo to laidų vertė gerokai sumažėjo. Sumažėjo, sakau, jūs neišmanėliai vakariečiai!
4. Mus žavėjo Sauliaus Prūsaičio (ir jo žmonos…) išradingumas! Panašu, kad S.Prūsaitis laimėjo konkursą. Tai tikras atradimas, tokių reikia daugiau.
5. Kiekvienas konkursas vertas tiek, kiek talentingi, darbštūs, išradingi ir tinkamai parinkti jo dalyviai. „X faktorius“ – tikrai vienas iš geriausių TV konkursų.

patiko(0)RSS

Atsakymai (8)

Burgis, Vasario 18 08:54  #

Reitingams…

patiko(0)ak, Vasario 18 09:21  #

na aš TV aplamai nežiūriu. Ir tie konkursai – kažkas lyg kažkur girdėta…

patiko(0)burokėlis, Vasario 18 09:44  #

Vienas baigėsi, kiti prasidėjo. „Auksinis balsas“ per LTV pasirodė paprastesnis. Orkestras groja, man įtaigesnis.
P.S Prūsaitis su Happyendless vieni iš geresnę muziką šią dieną darančių lietuvių.

patiko(0)Andrius, Vasario 18 12:51  #

O kuo patiko Prūsaitis ir kas ten su jo žmona?
Gal jis ir geras atlikėjas, bet kaip komisijos narys manęs visai nesužavėjo. Kalbai trūksta sklandumo, o keistas juokas po kas antro savo žodžio – tikrai nepuošia kalbos.

patiko(0)Gimnazistė, Vasario 18 15:10  #

Na, iki finalo galbūt Giedrės pavardė buvo mažiau kam girdėta (nors tikrai mačiau ją nurodytą, pvz., prie pasirodymų įrašų Youtube), bet dabar daugelyje straipsnių tikrai galima rasti „Giedrė Vokietytė“.

patiko(0)Burgis, Vasario 18 15:42  #

Gimnazistei: rasti galima, bet ar reikia ieškoti?! Ar tai gražu, kad konkurso nugalėtojos pavardės reikia ieškoti?

patiko(0)ak, Vasario 18 18:36  #

Vokietytė -o kodėl ne Žydaitė?

patiko(0)Rimvydas, Vasario 18 19:21  #

Greičiausiai vien todėl kad tėvas Vokietis, o ne Žydas

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>