X faktorius, U formatas

Vasario 18, Pirmadienis

Taip, mudu žiūrėdavome „X faktoriaus“ laidas! Jums gėda, o aš taip mokausi pažinti ir suprasti pasaulį, kuriame gyvenu.
Maratonas baigėsi, galime aptarti.
*
1. Laimėjo Giedrė. Gal kas žinote jos pavardę? Kam jos reikia? Man reikia! Nenoriu, kad jie liktų tik Giedrė, Aleksandra, Ugnė, Martynas, Samas, …, noriu, kad jie būtų visaverčiai žmonės, turinys pavardes, turintys giminaičių, turintys praeitį, dabartį ir ateitį.
2. Laidos formatas nusipirktas. Tai UFO (Unidentified Flying Object) formatas. Kodėl ne NSO? Todėl, kad viskas turi būti angliška! „Roxy5“, „4Roses“, RSP ir beveik visos dainos… Kodėl formatą vadinu UFO? Todėl, kad daug ko nesuprantu: kam pirkti tą formatą, nejaugi mes patys negalime sugalvoti kitaip ir dar geriau? Kodėl čia neskelbiami tarpiniai balsavimo rezultatai, nors kiti konkursai taip skatina balsuoti? Ir kt.
3. Suprantu, kad reklaminės pauzės neišvengiamos. Bet kam tos laiką užmušančios pauzės laidoje? Vargšas M.Mikutavičius turėjo labai stengtis, kad UFO formatas nebūtų pažeistas… O mums nuo to laidų vertė gerokai sumažėjo. Sumažėjo, sakau, jūs neišmanėliai vakariečiai!
4. Mus žavėjo Sauliaus Prūsaičio (ir jo žmonos…) išradingumas! Panašu, kad S.Prūsaitis laimėjo konkursą. Tai tikras atradimas, tokių reikia daugiau.
5. Kiekvienas konkursas vertas tiek, kiek talentingi, darbštūs, išradingi ir tinkamai parinkti jo dalyviai. „X faktorius“ – tikrai vienas iš geriausių TV konkursų.

patiko(0)