Žaisite mums ar sau?

Birželio 28, Ketvirtadienis

Vakarykščio mačo komentatoriai susipainiojo… Europos čempionate komandos turi žaisti sau, kad laimėtų, ar vis tik turi žaisti gražų, patrauklų milijonams žiūrovų futbolą – net ir esant pralaimėjimo grėsmei?
Kaip tuoj tuoj žais vokiečiai? Kaip žais italai? Vėl mums reikės sėdėti dvi valandas be įvarčių?  Aš, tiesą sakant, nepykstu, nes baudiniai labiausiai kaitina kraują. Bet prašau: sužaiskite 2:2 pagrindinį laiką, 3:3 pratęsimą ir muškite baudinius. Aš būsiu laimingas!
Žiūrim!

patiko(0)RSS

Atsakymai (10)

Burgis, Birželio 28 21:45  #

Vertinam žaidimą!

patiko(0)Pentium100, Birželio 28 22:25  #

Komandos „vertinamos“ ne pagal pasirodymo grožį (kaip, pvz, dailusis čiuožimas) ar įdomumą, o pagal rezultatą, taigi jos ir turi siekti to rezultato, netgi jei žiūrovai užmiega bežiūrėdami.

Norint padaryti žaidimą įdomesnį žiūrovams, galima pakeisti taisykles, kad abi komandos būtų priverstos padaryti žaidimą įdomesniu žiūrėti. O dabar, jei viena komanda nuspręs žaisti žiūrovams, tai laimės kita komanda (kuri žais sau) ir pirmosios komandos sirgaliai bus nepatenkinti.

patiko(0)Burgis, Birželio 28 22:35  #

Žaidžia mums! Du įvarčius jau turime. Bus daugiau!

patiko(0)Iš arčiau, Birželio 28 23:24  #

Geras rezultatas, aš už Ispanija, tad manau kad Italija finale lengviau negu Vokiečiai, kuriems šiandien juoda diena…. :)

patiko(0)Burgis, Birželio 28 23:40  #

Beveik atspėjau…
Labanakt.

patiko(0)Saulius, Birželio 29 09:18  #

O man tai nepatinka tie baudiniai. Ankščiau patikdavo, dabar nebe. Baudiniai juk ne futbolas, o kažkoks požaidiminis „santykių“ aikšinimasis, – kas stipresnis.

patiko(0)petras, Birželio 29 09:36  #

Vakarykštės varžybos buvo visiška priešingybė pirmam pusfinaliui. labai gražios, įdomios ir įtemptos, atviro futbolo rungtynės.

patiko(0)M11, Birželio 29 10:20  #

Jeigu norite, kad žaistų Jums, žiūrėkite krepšinį :) Ten tikrai visada bus bent 4 „įvarčiai“. Nors ~80 m. atgal to nebūtų galima garantuoti..

patiko(0)ajaxiss, Birželio 29 13:17  #

Na baudiniai tai tiesiog paprasčiausia loterija.

patiko(0)petras, Birželio 29 14:09  #

tikrai ne loterija. yra žaidėjų, kurie praktiškai beveik šimtu procentų muša 11 m baudinius ir yra ne tokių patyrusių, kaip ir vartininkų. taip pat reikalingas ir geras psichologinis pasirengimas.

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>