Žiedas yra viltis…

Gegužės 7, Pirmadienis

Dabar mes maudomės žiedų jūroje… Tas tvanas ilgai nesitęs. Tada pamatysime, kad daugybė žiedų neužmezgė vaisių. Nespėjo? Kenkėjai pagraužė? Ar gamta numatė, kad didelio derliaus šiemet neužaugins?

*

Bet taip bus vėliau. O dabar mes gyvename viltimi. Rudenį pasodinau (po daugelio metų…) braškių. Po žiemos krūmeliai buvo kažkokie suvargę… O dabar pasižiūriu – žydi! Ir yra viltis, kad bus bent viena kita uogytė. O jei ir nebus, aš jau pasidžiaugsiu – buvo viltis!

*

Jaunieji mano draugai! Žydėkite! Suteikite vienas kitam viltį. Dabar būkite gražūs, patrauklūs, nes dabar jūs turite didžiausią turtą – jaunystę. Po to gyvenimo vėtros gal nebus jums palankios, bet jūs prisiminsite, kaip dainoje pasakyta: „… bet jo gyvenime buvo beprotiška rožių pasaka…“.

*

Jūs gražiai žydėkite, teisingai! Nereikia skubėti, nereikia nieko skubinti. Man patinka įspėjimas vairuotojui: „Nevažiuok greičiau, negu skrenda tavo angelas sargas…“. Žydėjimo nereikia skatinti. Jei teisingai žydėsite, tai gal ne šiemet, gal po metų, dviejų, … dešimties vaisiai bus ne tik užmegzti, bet ir užauginti, subrandinti. Yra skirtumas – tik užmegzti ar ir užauginti.

*

Dabar yra žiedų metas. Vilčių metas… Pasimėgaukime!

 

patiko(0)RSS

atsakymai (1)

Burgis, Gegužės 7 09:33  #

Pasidžiaugiantiems…

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>