Aiškiau, ką reiškia 20 metų gimnazijoje…

Rengiuosi gimnazijos jubiliejui. Ne juokai, ministras žadėjo atvažiuoti… Tai klaidžioju po interneto platybes, ieškau žmonių. Širdžiai mielų žmonių. O, kiek daug jų galima rasti žiniatinklyje! Kaip gaila, kad ne visi galės atvažiuoti… Žurnalistai paprašė parengti žymesnių gimnaziją baigusių žmonių sąrašą. Pradėjau, štai kiek per keletą valandų surinkau…

Beprasmiška! Toliau nerašysiu: kas gali pasakyti, kuris yra žymesnis, svarbesnis, laimingesnis? Kaip sužinoti, kurie duomenys jau pasikeitę? Kas juos visus, per 20 metų su mumis gyvenusius, “sužiūrės”?

Geriau pažvelkite tik į vieno duomenis ir apibendrinkite – verta buvo dirbti, verta!

Giedrius Alkauskas iš Anykščių, Audriaus Alkausko brolis dvynys:

Va, taip!

Atsakymai

Jovita, 2009-10-02 20:42:35

Direktoriau, pasiziurekite musu KTUG grupes narius LinkedIn… Aisku, ne visi ten uzsiregistrave.

nv, 2009-10-02 20:42:40

Gerb. B.B.,sveikinu su artėjančiu KTUG jubiliejumi ir džiaugiuosi, kad jūsų paskelbtuose buvusių gimnazistų

sąrašuose nematyti ,,šešėlių”.

Yra vilčių,kad Lietuvos ateitis bus labiau saulėta,nei apniukusi.

Sveikatos ir sėkmės Jums.

Burgis, 2009-10-03 12:38:32

Jovitai: atsiprašau Tavęs ir daugybės kitų žmonių, kurie kviečia mane į LinkedIn, Facebook ir kitus socialinius tinklus: buvau įkėlęs koją, bet daugiau ten nebūsiu… Nenoriu, nemoku bendrauti, neturiu laiko, nemėgstu tokio tipo viešumo. Geriau jau parašysiu po tuziną laiškų kasdien asmeniškai.

Aras Pranckevičius, 2009-10-03 18:11:43

Kokiame nors LinkedIn bendrauti ir nereikia. Tiesiog, pvz., pažiūrėti “KTU Gimnazija Alumni” grupės narių sąrašą, jei prireikia (kaip kad ir šita proga). Nėra tų narių labai daug (šiuo metu 138), bet vieną kitą įdomų žmogų atrasti galima.

O šiaip – su dvidešimtmečiu!

Jovita Helms, 2009-10-03 22:18:45

Direktoriau, pritariu! As irgi neturiu laiko bendrauti kai kuriuose tinklapiuose. LinkedIn vienintelis tinklapis, kuriame galima rasti naujausia informacija apie buvusiu klasioku, buvusiu bendradarbiu, ir senu pazystamu profesine veikla ir pasiekimus. Juk Jus irgi prisidejote prie siu buvusiu gimnazistu pasiekimu:)

anupriute, 2009-10-04 19:55:01

Jūs, visi KTUG ugdytiniai, esate laimės vaikai…

Sveikinu su gimnazijos jubiliejumi visus:buvusius, esamus, būsimus-pedagogus, moksleivius, svajoklius. Gero vėjo. Svajokite, mylėkite ir būsite mylimi.

Daiva, 2009-10-10 10:28:42

Kai atlikau tokią mini stažuotę savo universitete, sužinojau, kad ne tik yra 3 asmenų komanda, dirbanti vien su alumnais, bet ir stažuotojams nuolat duodama užduotis “gūglinti” alumnus ir ieškoti jų naujausių duomenų. Nesiūlau KTUG taip išlaidauti, bet kažkokia duomenų bazė gal ir galėtų būti, gi įdomu. Vakar kalbėjau su dabartiniais gimnazistais, jiems buvo smalsu, ką gali dirbti žmogus, baigęs politologiją.

Pritariu dėl LinkedIn – tai ne tiek soc. tinklas, kiek galimybė stebėti, kaip pildosi draugų CV 🙂 Taip pat – sužinoti apie konferencijas, renginius ir t.t.

Gimnazijos jubiliejus buvo puikus, šaunuoliai 🙂

O aš tuosyk mintijau, ką galėčiau padovanoti Gimnazijai kartu su visais garbiais dėdėmis ir tetomis. Neužgyvenau kažin kokio turto ir nemanau, kad tapsiu vadove, bet galbūt galėčiau padovanoti savo sukauptą biblioteką? Tik klausimas, ar gimnazistams būtų įdomu tokios socialinių mokslų gilumos…