Aktualijos

***

Ir vis tik – visa tai tokie niekai! Mes nesuprasime nei kedofilų, nei pedofilų, nei korumpuotų valdininkų, nei godžių prekeivių, nei neišprususio jaunimo, nei pagiežingų senių, kol nesuprasime žmogaus. Kol nesuprasime, kodėl žmonės gyvena taip, o ne kitaip…

*

Čia ne vieta platesnei studijai, bet vieną aspektą galiu aptarti. Amžinoji žmogaus problema – pasiduoti geiduliams ar stengtis juos įveikti. Pastebėjote, kad niekas nekalba apie pedofiles? Todėl, kad vyriški lytiškumo geiduliai gamtos duoti žymiai, žymiai galingesni! Pagalvokite, kodėl?

Kadaise buvo kalama į galvą apie susilaikymą iki vedybų. Kadaise aš stebėjausi, kokią keistą galia turi ta metrikacija! Bet dar anksčiau aš stebėjausi, kodėl apie gražiausią, stipriausią jausmą ir veiksmą kalbama pusę lūpų, su pakikenimais, kaip apie kažką gėdingo, šlykštaus? Gal nedaug trūko iki pasišlykštėjimo tuo jausmu, veiksmu ir visa moteriškąja gimine? Galėjau sužydrėti?

*

Patys pagalvokite:

a) kodėl gamta palaimą teikiančius (teiksiančius) organus sutapatino su šalinimo organais?

b) kodėl turime mėgautis organizmų išskyromis?

c) kodėl palaimą galima patirti tik įsiterpus į kitą?

***

Ir tada būna ta diena, kai supranti: bjaurybės, niekšai, ką jūs ten šlykščiai kalbėjote! Tai dangiškas grožis, nežemiška palaima ir viso gyvenimo prasmė!

*

Ir tada lengviau suprasti tuos, kurie pasiduoda iškrypėliškiems geismams pasinaudoti vaikais, kurie vagia ir meluoja, kad nors šiek tiek kompensuotų tai, ko negali gauti iš to palaimos šaltinio. Ar galite įsivaizduoti kad tie komisarai, seimūnai, ministrai ką nors darytų netinkamo, jei būtų laimingi šeimose? Kas rizikuotų!

Todėl užjauskime juos visus…

Atsakymai

Burgis, 2011-11-15 16:52:07

Įvertinkite…

pokstininkas, 2011-11-15 17:30:28

a) gal, nes jeigu butu du organai butu siek tiek keista ir nepatogu?

b) kas sake kad megaujames, tiesiog tai yra toks pats svarbus reikalas, kaip ir kvepavimas

c)palaima galima ir nusvietima pasiekus pajaust

Ir jusu mintis, kad tas kas nepatyre meiles linksta i blogi? 😀

Martynas, 2011-11-15 19:05:11

Pasmalsausiu: kas turetu nustatyti valdzios atlyginimus, kad juos tauta (suverenas) suvoktu kaip saziningus?

Burgis, 2011-11-15 19:27:32

Martynui: pažvelkite į šios temos reitingus ir suprasite – mes niekada nesutarsime… :-), :-(.

*

Yra įvairiausių būdų nustatyti atlyginimus: prašyti kitos šalies ekspertų, pavesti tai nepriklausomai finansininkų, teisininkų grupei ir pan. Blogiausiu atveju bent išlaikyti padorumą ir „pasukti ruletę“: trys valdžios viena kitai nustato atlyginimus. Bet tik jau ne patys sau!

Martynas, 2011-11-15 20:04:43

Tačiau tada kiltų kitų klausimų: ar Seimas, kuriam nepatikima net toks reikalas, kaip atlyginimų dydžių nustatymas, iš vis gali priimti protingus sprendimus bet kurioje srityje (o juk dauguma jų daug sudėtingesnės už atlyginimų nusistatymą) ir tinkamai valdyti. Tikėtina, jog nemažos dalies žmonių atsakymas būtų „ne“. Taip atsiveria kelias užsienio (kad ir ekspertų) valdžiai, o suverenumas tyliai išgaruoja.

Burgis, 2011-11-15 20:27:06

Martynui: ne, Seimo veiksnumu tuo atveju nesuabejočiau, o atvirkščiai – suprasčiau, kad Seimas išmano apie etiką, moralę.

Pagalvokime: ar tėvai pasako vaikams, už kiek litų jiems reikia padovanoti kalėdinę dovaną?

Martynas, 2011-11-15 23:34:23

Moraline prasme tai atrodytų gražiau, sutinku. Bet pykčio daug nesumažintų, mat dalis žmonių piktinasi pačiu atlyginimo dydžiu, kas jį benustatytų. O tie, kurie piktinasi faktu, kad Seimas algą nusistato pats, galės ir toliau sakyt, kad Seimas specialiai paskyrė tokius ekspertus, kurie paskyrė didele algą (t.y. viskas vėl atsiremia į atlyginimo dydį). Užburtas ratas.

Ne veltui Platonas „Valstybėje“ polio valdovus padarydavo pačiu neturtingiausiu ir mažiausiai privilegijuotu sluoksniu iš visų.

Margarita, 2011-11-16 12:50:44

Čia tik vyrams gamta sutapatino:)

Burgis, 2011-11-16 13:06:41

Margaritai: tai kad ne – ir moterims… 🙂

Giedrius, 2011-11-16 19:36:11

“Per 6 m. politines kampanijas apie 24 mln. Lt parėmusios įmonės laimėjo beveik pusę per tuos metus vykusių didesnių viešųjų pirkimų, kurių bendra vertė – beveik 21 mlrd. Lt.”…ir tyla:) Jokios korupcijos: visi politikai nepriklausomi, nekorumpuoti…