Apibendrinimai: 2011 metų įspūdis – visiems

Ką veikti paskutinę metų darbo dieną? Apžvelgti giliausius nueinančių metų pėdsakus, pasimokyti… Gal ir jums pravers tai, ką aš patyriau, supratau.

***

1. Vadovas yra svarbus! Ką nori gali galvoti apie demokratiją, valdymo „organus“ – labai daug lemia vienas žmogus, vienas vadovas. Dirbsi ar nebedirbsi? Lemia vadovas. O juk taip norisi dirbti…


  1. Hipokrato priesaika yra svarbi!** Šiemet daug kartų džiaugiausi, kad gydytojai nepasakoja visiems, ką su manimi daro, kaip aš keičiuosi… Šiemet tikrai supratau, kad teisūs tie, kurie siūlo neskubėti kitiems pasakoti apie savo sveikatą. Kiti ne viską supranta, kiti nežino, kaip tu iš tiesų jautiesi, kiek tu dar gali iškęsti, pakelti…

*

3. Prasmingos atostogos yra svarbu! Trys man įsimintini vizitai į moksleivių, jų tėvų ir mokytojų stovyklą Vištytyje buvo svarbiausias šios vasaros akcentas. Būtina suderinti pramogą, darbą ir emocinę būseną!

*

4. „Skype“ programa yra svarbi! Koks gėris yra vos ne kasdien ne tik pakalbėti su vaikais, anūkėliais, bet ir juos pamatyti! Koks gėris, kad ta paslauga nemokama! Ryšys toks svarbus, kad mes jo negalėtume atsisakyti net įvedus mokestį. Bet tada tikriausiai nusigyventume…

*

5. „Ryanair“ mums svarbiausia! Emigrantai ir bendraujantys su emigrantais man pritars. Kas prieš 20 metų galėjo patikėti, kad kelionė į Stokholmą kainuos pigiau nei kelionė į Klaipėdą? Keliaukite! Nenorime, kad „Ryanair“ pasitrauktų iš Lietuvos, sumažintų reisų ar pabrangintų keliones. Dabar mes – pasaulio žmonės!


  1. Tiesa, moralė yra labai svarbu!** Nesibaigianti D.Kedžio istorija yra tik vienas to įrodymas. „Snoro“ griūtis yra kitas to įrodymas. Kaip gerai mes gyventume, jei niekas nemeluotų!

*

7. Pinigai yra niekis! B.Lubio mirtis kažkaip itin tai paryškino… Laidotuvės Plungėje kažkaip dar labiau tai išryškino… „Snoro“ vadai daugeliui galutinai atvėrė akis, tiesa?


  1. Žmonės mūsų gyvenime – svarbiausia!** Mūsų Mokytojos mirtis tai skaudžiai parodė. Mūsų Mokytojos emigracija yra dalis dabartinės Lietuvos paveikslo. Mūsų ryšiai su vaikų šeimomis kasdien mums leidžia paliesti svarbiausią gyvenimo ašį.

***

O dabar – jūs. Ką per metus supratote, patyrėte?

Atsakymai

Burgis, 2011-12-30 10:13:38

Pritarsite?…

D., 2011-12-30 13:07:14

nenoriu būti įkyrus, bet ką reiškia ta įdomi numeracija? 🙂

P.S. “Skype” programa turi nemažai alternativų, jei ją padarys mokamą, bus nemokamų. Pvz. ne blogiau (gal net daugiau galimybių pvz.: konferencijos) už ją veikia “Google Talk”. Pabandykit.

Burgis, 2011-12-30 13:52:52

D.: atsiprašau, dar visai neišgėriau, o jau… Numeraciją ištaisiau. Ačiū už „Google Talk“.

Arvydas, 2011-12-30 14:09:06

  1. Džiaugiuosi, jog šiais metais išmokau, sužinojau kažką naujo. Kol esu smalsus ir galiu tenkinti savo smalsumą – esu laimingas.

  2. Liūdžiu netekęs vieno žmogaus. Pavasarį amžino poilsio atgulė mūsų sūnaus draugas Martynukas. Ši netektis – didžiausias sukrėtimas mano gyvenime.

  3. Dar labiau myliu savo šeimą. Kasdieniniame gyvenime pasitaiko ir pakilimų, ir nuosmukių, tačiau kiekvieną dieną įsitikinu, kad pasirinkau teisingai. O sūnus.. Jis – fantastiškas! :))

  4. Smagu, kad atnaujinau kelias senas pažintis. Kai šalia geri draugai, ko dar galima norėti?? Noriu naktį važiuoti dviračiais į Nidą? Draugai šalia! Draugai sugalvojo per lietų išsimaudyti jūroje? Na, jie juk važiavo su manimi į Nidą 🙂

  5. Darbe jaučiuosi kaip žuvis vandenyje. Mėgaujuosi tuo, ką darau. Kai pasidarbuoju iš peties – poilsis dvigubai malonesnis.

Taip, geri buvo metai! Reikia manyti, kad ateinantys bus ne ką prastesni. Ir Jums linkiu to paties. Su artėjančiais! 🙂

Mindaugas, 2011-12-30 15:47:44

Atrodo, kad aiškus lyderis:

Balsuokite už Lietuvos metų „Verslo švyturį“

http://www.ekonomika.lt

Burgis, 2011-12-30 15:51:19

Mindaugui: taaaaaaaip, pasižiūriu ir suprantu, kodėl tas verslas Lietuvoje taip varganai gyvena… :-)))

sonata, 2011-12-30 16:11:24

Mindaugai, tik nesakykit, kad balsavot už Guogą – būsiu baisiausias nakties košmaras:)))

saulius, 2011-12-30 16:52:27

doc ir dr ponas Burgis jau neturetu vadintis, nes jis yra ne mokslininkas, o administratorius.

Tame smaugiku sarase http://www.ekonomika.lt

, jam taip pat netinka dalyvauti !

Mindaugas, 2011-12-30 19:25:48

Sonata, net kelis kartus perskaičiau sąrašą. Galvojau už ką balsuoti. Aptikau B.B. Ties ta vieta ir sustojau.

Burgis, 2011-12-30 20:25:09

Sauliui: mes negalime pasirinkti, kaip mus vadins kiti… Mes neturime kitiems trukdyti kaip nors pasireikšti rinkoje…

Beje, mano doc ir dr diplomai yra neterminuoti; tik pareigos baigiasi…

Margarita, 2011-12-31 15:31:55

dr – diplomas, kuri niekas neatims, o doc – pareigos, kurios pasibaigia kartu su darbu toje istaigoje.

Margarita, 2011-12-31 15:40:32

Liūdnas tas verslininkų sąrašas. Keli iš jų yra patys sukūrę tą verslą? Dauguma direktoriauja, o toks Milaknis iš tėvelio “paveldėjo” Alnos įmonę. Na, gal pixelmatoriai ir Burgis sukūrė verslą, o kiti…

laisvamanis, 2012-01-02 13:10:18

na, koks gi yra B.B. verslas? tikrai nežinau.