Kodėl?

Kodėl žemaičiui Bronislovui Burgiui reikia savo interneto svetainės?

Bronius B.B.

  1. Plungėje ir apie ją (gimiau Paminiejų kaime) yra vienas kitas Burgis, todėl adresą www.burgis.lt kas nors būtų anksčiau ar vėliau nupirkęs. Reikėjo aplenkti…

  2. Studentai naršo po internetą. Gal (net nenorėdami…) šio to iš matematikos, kurią jiems dėstau, užgriebs?

  3. Mėgiamiausias mano kūrinys – Kauno technologijos universiteto gimnazija. Diskutuojančių www.ktug.lt svetainėje nedaug, todėl viena kita tema gal labiau tiks šiai svetainei?

  4. Išleidome keletą knygų. Yra nepeikiančių, bet yra ir apie jas nežinančių. Dabar gal bus daugiau ir žinančių, ir peikiančių?

  5. Jau „prisišliejome“ prie kelių tarptautinių projektų. Gal ateis laikas, kai per šią svetainę apie mus sužinos amerikiečiai, švedai, anglai, italai?

  6. Senstu, vaikai užaugo. Ilgais vakarais turėčiau rasti laiko ir savo kiemelį iššluoti, ir su gerais žmonėmis šiuolaikinėmis priemonėmis pabendrauti. Juk nei žvejyba, nei medžioklė, nei šachmatai, nei kortos manęs nedomina, o restoranai…

Kasmet geresnį vyną geriam, bet po mažiau, vis po mažiau…

Mano vienintelė žmona Albina jau įprato, kad visą gyvenimą myliu ją, nors ne visą laiką ją matau… Žmona manimi pagrįstai pasitiki, todėl leido miegamojo „filialą“ čia įkurti.

  1. Anūkėliai – svarbiausi! Jiems daugiausia rašysiu. Milda, Lukas, Laura, Emelie augs užaugs, užeis čia ir paskaitys, kokie mes buvome laimingi, kai jie atėjo į mūsų Žemę!

Rašykite, pykite, teiskite, leiskite ir atleiskite!

Nuoširdžiai, Bronislovas Burgis