Ar jūs tik esate, ar jūs ir dirbate?

_Šiandien (02 06) Švietimo ir mokslo ministerijos (ŠMM) Bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo departamento direktorius Alvydas Puodžiukas ministerijoje dirba paskutinę dieną.

Nuo rytojaus jis dirbs Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje.

Matematikos mokytojo išsilavinimą turintis A.Puodžiukas karjerą ŠMM pradėjo 2001 m._

(„Dialogas“, http://www.dialogas.com)

***

Šaltis patikrino, ko verti Švietimo ir mokslo ministerijos vadovai: jie gali tik lementi apie bendrąją taisyklę, bet neturi nei galios, nei valios pareikalauti tos taisyklės laikytis. Kritiškesnėje (ne kritinėje!) situacijoje vadai neria į krūmus ir palieka direktorius (mane) ant ledo tiesiogine ir perkeltine prasme.

(B. Burgis apie A. Puodžiuką…)

***

Ne nu tai jau tikrai nafig! Nebegaliu nesikeikti! Tie veikėjai pasitrina, pasitrina, prikiaulina, prikiaulina ir išeina ten, kur net aš jų nebegaliu pasiekti! Eikit, išeikit, bet išeikit po velnių! Ar tu žinai, A. Puodžiuk, kad šiandien Fizikos katedroje aš sveikinau gimnazijos mokytoją, veteraną, docentą Alvydą Jotautį, o jis savo viešoje kalboje visiems susirinkusiems karčiai pasakė: „Ministerijos valia mudu su docentu Ramūnu Naujokaičiu „diskvalifikuoti“ ir jau nesame mokytojai metodininkai tik todėl, kad neturime tinkamo pedagoginio išsilavinimo dokumento. Direktorius važiavo į ministeriją, bandė apginti, bet nesėkmingai…“

Kodėl nesėkmingai? Todėl, kad tu, A.Puodžiuk, tada buvai tas, kuris turėjo galią ir valią pasakyti – ne! Žinoma, tau buvo visai nesunku pasimėgauti ta galia, nes dabar tau tas švietimas su visais jo garbingais žmonėmis – nulio vietoje!

Šiandien mane mokė mokyti (žr. kitą temą – rytoj). Važiuočiau pasiskųsti į ministeriją, važiuočiau paaiškinti apie streikus, atestacijas, bet su kuo ten kalbėti?! Su žiurkėmis, kurios pabėgs dar audrai švietimo jūroje nė neprasidėjus?…

Atsakymai

Burgis, 2012-02-09 21:08:10

Man nerūpi smerkiantieji, man labai rūpi pritariantieji…

Gytautas, 2012-02-09 21:37:43

Kas ten ŠMM darosi…

Praeivis, 2012-02-09 22:05:01

Pasitikslinu: R. Naujokaitis ir A. Jotautis nebedirbs gimnazijoje ? Liūdna, puikūs mokytojai :/

sonata, 2012-02-09 22:13:39

a pablūdo… šlubo vokiečio su šautuvu trūksta.

Burgis, 2012-02-09 22:33:12

Oi, nekelkite panikos! Tie du puikūs mokytojai dirba ir dirbs, net jei visa ministerija susirinktų jų pašalinti! Bet pažeminti juos iki neatestuotų mokytojų, neleisti man būti mokytoju tie … pypt… pypt… pypt… kol kas sugebėjo. Kol kas.

sonata, 2012-02-09 22:38:51

a, tada tvarkoj – Jūs sugebėsit viską palaipsniui sustatyti (o gal… susodint už nusikaltimus švietimui ?) į savo vietas. p. Naujokaičio nepažįstu, o dėl p. Jotaučio jau buvau pasiruošus garsiai garsiai rėkt… ačiū, kad paaiškinot.

Atsitiktukas, 2012-02-12 18:34:30

Sonata: apie Naujokaitį paklauskit savo vyro, jis jums papasakos plačiau.