Ar krizė išmokys solidarumo?

*** Tu kviesdavai mane pas save į svečius, bet dabar aš netekau darbo – ir tavo svečiai kiti…

*** Aš kviesdavau tave į svečius, bet dabar netekau darbo – ir jokių svečių nebekviečiu, nes neturiu kuo jų vaišinti.

*** Tu pasistatei prabangius namus, išpuošei juos paveikslais, bet tas, kuris geriausiai apie paveikslus išmano, galėtų juos įvertinti, pakomentuoti, tavo skonį pagirti, niekada jų nepamatys, nes yra neturtingas ir “netinka” prie tavo prabangos.

*** Tu abejingai stebi, kaip atleidžiami tavo bendradarbiai (lyg ir draugais juos vadinai?), bet nepasiūlai sumažinti tavo išties nemažą atlyginimą ir palikti bendrovėje tuos, kurie sunkiai versis netekę darbo.

*** Tu matai, kad valstybė nesusitvarko su atlyginimų paskirstymu pagal darbą, socialinio teisingumo principus, bet tyli, nes bijai šefo rūstybės.

*** Aš pasiruošęs suteikti paramą, bet kiek daug pasiruošusių paimti jiems nepriklausančią paramą…

*** Tu gauni ir pensiją, ir atlyginimą, o tavo geras draugas, tos pačios profesijos žmogus, negauna nei algos, nei pensijos, bet tu niekada nepritarsi nuomonei, kad dirbantys pensijinio amžiaus žmonės negautų (bent jau visos) pensijos.

*** Tu nesutinki, kad tau būtų sumažintas atlyginimas, nesirūpindamas, kad kaip tik dėl to gali visai nebelikti tavo ir daugelio kitų žmonių darbovietės.

***

Prirašiau daug netiesos… Padėkite ištaisyti.

***Kiekvienas geras žmogus gali suteikti paramą KTU gimnazijos veiklai!

Rekvizitai:

VšĮ KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETO GIMNAZIJA

Adresas: STUDENTŲ G. 65, LT-51369 KAUNAS

Įstaigos kodas: 1 9 0 9 9 4 8 3 6

Banko pavadinimas: Danske bankas

Banko kodas: 74000

Sąskaitos Nr.: LT80 7400 0121 2332 3810

Mokėjimo paskirtis: Parama gimnazijos veiklai.

Jei norėtų paremti įmonė ar organizacija, mes atsiųstume dokumentų (Įstatų ir paramos gavėjo statuso suteikimo) kopijas.

Pažadu, kad lėšos nebus švaistomos be naudos šalies ateičiai. Jei suteiksite galimybę žinoti, kas parėmė, norėčiau bent simboliškai pagerbti jus viena ar kita “numeruota” knyga.

Atsakymai

Nuomonė, 2009-04-03 11:35:09

“Tu gauni ir pensiją, ir atlyginimą, o tavo geras draugas, tos pačios profesijos žmogus, negauna nei algos, nei pensijos, bet tu niekada nepritarsi nuomonei, kad dirbantys pensijinio amžiaus žmonės negautų (bent jau visos) pensijos.”

Gal čia kiekvienas iš savo varpinės, bet žmogus pvz. išdirbo 40 metų ir užsidirbo savo pensiją! Tai kodėl jis turi jos atsisakyt? Be to pensiją gauna visi pensininkai, tik jos dydis priklauso nuo to ar sugebėjai per gyvenimą uždirbti, ar ne.

sayula, 2009-04-03 11:55:54

Dėl dirbančių pensininkų – ar nemanote, kad dauguma jų dirba dėl labai paprastos priežasties – iš gaunamos pensijos galima tik egzistuoti, bet ne gyventi; iš kitos pusės – savo pensiją jie jau užsidirbo ilgamečiu darbu. Mano nuomone, atimti pensiją iš dirbančių pensininkų mažų mažiausiai nesąžininga.

GL, 2009-04-03 12:49:57

Labai gera tema, ypac aktuali turtingiesiems tarp musu. Manau, elgtis solidariai jiems yra is principo ir islikimo salyga, nes kitaip

(1) sistema, kuri leido jiems tapti (islikti) turtingais rimtai nukentes ar net bus sunaikinta

(2) kas zino, jeigu krize isisiubuos, gali buti ieskoma atpirkimo oziu ir gali iskilti realus pavojus ju gerbuviui ar net gyvybei…

GL, 2009-04-03 16:16:06

“Gal čia kiekvienas iš savo varpinės, bet žmogus pvz. išdirbo 40 metų ir užsidirbo savo pensiją!”

Taip, Fredas Goodwinas taip pat “uzsidirbo” savo milijonine pensija… :]

Siaip as manau, kad mokesciu ir pensiju sistema turetu buti is esmes tokia, kad dalis mokescio butu mokama i bendra pensiju fonda, kuris padalijamas visiems po lygiai (= socialinis draudimas, panasiai kaip bedarbiu pasalpos), o kita dalis grazinama (beveik) proporcingai pagal uzdirbta atlyginima, sulaukus pensinio amziaus. Tokiu atveju pastaroji dalis butu mokama nepriklausomai nuo to, ar zmogus dirba, ar ne (nes tai yra, ka jis pats uzsidirbo), o “bendroji” dalis butu mokama tik nedirbantiems…

Aisku esminis klausimas butu kiek % tektu kiekvienai ju. Bet cia jau politika. As siulyciau 50-50 ar 40-60, bet kokie krastutiniai libertarai galbut siulytu 10-90.. :]

nesvarbu, 2009-04-03 17:11:35

GL: is esmes dabar Lietuvoj taip ir yra – ta “kiekvienam savo” dali atlieka privatus pensiju fondai, o kas lieka sodroj padalijama visiem “po lygiai” (is tikro, tai ne po lygiai). O dalis tenkanti yra “kiekvienam savo” yra (jei atmintis neapgauna) 3% (pries pusmeti buvo 5).

VV., 2009-04-03 18:29:08

Na, taip. Aš jau išdirbau 30 metų (nes pradėjau dirbti aštuoniolikos ir dirbau visą laiką, net mokydamasi 2-jose aukštosiose mokyklose, jas abi baigiau), iki pensijos man dar kokie 12 arba daugiau metų – nes žada “pridėti” terminą, bet sveikatos jau ir dabar, deja, ne per daug. Pedagoginį darbą dirbu apie 25…

Na, tikėkimės, pensijos sulauksiu – bet pagal dabartinius atlyginimus man nepriskaičiuos ir 1000 litų!

Bent dabar banke aiškino, kad pensija turėtų būti apie 700- 800 litų… Gerb. Burgi, kaip jūs įsivaizduojate pragyvenimą iš tokios sumos, kad aš papildomai dirbdama (nes, jei išgyvensiu iki pensijos – teks) – dar galėčiau atsisakyti ir pensijos arba jos dalies?

Deja, honorarai, kuriuos gaudavau už savo menus ir knygas, prie pensijos neprisiskaičiuoja ir jos nepadidina. Pragyventi jie padėjo, bet praturtėti – tikrai ne. Kuo toliau, tuo sunkiau pragyventi iš kūrybinio darbo – nes visuomenės perkamoji galia tam turi didžiulę įtaką.

Burgis, 2009-04-03 19:49:24

VV: viskas priklauso nuo viso gyvenimo akcentų… Kažkas neparašė romanų, neišmoko itališkai, nevažinėjo po pasaulį, bet užsidirbo juodai dienai. Bet galima apsukti ir kitaip: kitai likimas davė geros sveikatos, turtingą vyrą, o ji netapo net mokytoja – yra tik vyro žmona, o gal net kito meilužė. Vyras sužinos, mes ją, o mes visi jai mokėsime didelę pensiją. Tai teisinga? Yra ir trečias kampas: mano IQ didelis, genai geri, mokytis man lengva, o kitas ir dantis sukandęs į mokslo kalnelį neužkopė, nes likimas jam pagailėjo gerų genų. Ar jis kaltas? Matyt, aš jam turėsiu mokėti pensiją.

O išgyventi už 800 Lt galima, jei iki pensijos viskas gerai daryta ir pasidaryta – manosios mama tai įrodinėja kasdien. Žymiai blogiau jaunai šeimai, kurios tik vienas dirba (ji augina 1-2 vaikučius) ir gauna “minimumą”. Aš linkęs solidarizuotis su ta šeima…

GL, 2009-04-03 20:33:24

Beje, del paramos Gimnazijai: jeigu yra ruosiami konkretus projektai, kurie turi tam tikras sanaudas, butu gerai jeigu zmones galetu juos matyti, ir paremti butent juos, o ne “bendru tikslu” 🙂 Taip pat, jeigu zmones galetu patys siulyti iniciatyvas (ir uz jas dalinai ar visiskai uzmoketi).

Pvz., (bent ateityje) as labai mielai paremciau tam tikru dalyku pasirenkamuosius uzsiemimus (kurie dabar neegzistuoja), kad gimnazistai turetu galimybe igyti ivadiniu ziniu srityse, kurios man atrodo svarbios… Arba susijusiu mokymo priemoniu isigijimui.

Atsakymas, 2009-04-03 20:47:41

GL’ui: smalsu, apie kokius svarbius pasirenkamuosius užsiėmimus kalbate?

GL, 2009-04-03 21:02:42

Na tikriausiai siame forume menka paslaptis, kad as esu is neuromokslo srities 😉

Taigi, kazkas panasaus, taip pat susijusio su psichologija ir/arba dirbtinio intelekto dalykais. Manau KTUG tokioms temoms paklausa tikrai butu, vienokia ar kitokia forma.

Aisku, as sutinku, kad sunku butu rasti mokytoju siam tikslui, nes yra tik keletas zmoniu Lietuvoje, dirbanciu siose srityse, o as pats, deja Lietuvoje negyvenu, ir tikriausiai bent artimiausiais metais negyvensiu… Bet ka nors sugalvoti manau butu imanoma. 🙂

Taip pat labai nustebau, kai isgirdau, kad dabar gimnazijoje nedestoma ekonomika (ar tai neteisinga?) Bet jeigu ji butu mokoma, butu gerai, kad mokytojas nebutu krastutinis laisvo kapitalizmo remejas, bet aptartu dalyka is ivairiu poziciju.

Atsakymas, 2009-04-03 21:23:34

Ačiū už atsakymą. Beje, gimnazijoje ekonomika dėstoma.

GL, 2009-04-03 21:26:11

Ok, bent tai gerai. Tikriausiai mes tada su broliu nesupratome vienas kito ar panasiai… 🙂

Pentium100, 2009-04-03 22:29:26

GL: Taigi, dirbantis pensininkas gautų mažesnę pensiją. Toku atveju gali susidaryt tokia situacija, kai pensininkas dirbdamas gauna mažesnę sumą pinigų (alga+pensija*x, 0<=x<=1) nei nedirbdamas, nors bent jau man atrodytų, kad dirbdabas jis dar ir moka mokesčius ir taip prisideda prie ekonomikos.

Bet as čia ne ekspertas, man tik taip atrodo… Jei kas galėtų – paaiškinkit.

Išeina taip: žmogus dirbo, mokėjo mokesčius, jam buvo žadama pensija. O dabar jau pensijos nebeduoda, nes jis dar dirba. Tokiu atveju tam žmogui geriau būtų buvę, jei jis gautų atlyginmą “vokelyje”, nemokėtų mokesčių, bet tuos pinigus pasidėtų į banką. Su dabartinėm pensijom bankuose čia kažkas panašaus ir išeina – dirbi sau, pensiją mokės iš tavo susikauptų pinigų (dar pridedant tai, kad bankas gali priimt pinigus, kurios tas žmogus paėmė iš “vokelio”).

O dėl šefo rustybės, tai žmogus paprasčiausiai nenori netekti darbo. Kas jam iš to, jei jis liks teisus, bet be darbo ir su tokia “žyme”, kad joks darbdavys nenorės jo priimt.

GL, 2009-04-03 22:56:01

-> Pentium100

Nemanau, kad taip galetu buti, nes ta “bendra” dalis, kuria padalintu po lygiai visiems tikriausiai nebutu didesne nei minimali alga, o ir pensininkai vargu ar uz minimalia alga dirbtu… 🙂

Beje, apie kokia “zyme” cia kalbama? Na jeigu kompanijos yra priejusios iki tokio moralinio “lygio”, kad sudarineja per daug savo nuomone reiskianciu darbuotoju “juoduosius sarasus” ir dalinasi jais su kitomis kompanijomis… tada sutinku, su tokiais zmonemis nera ka ir diskutuoti.

(beje, as NETURIU galvoj ivairiai piktnaudziaujanciu ar apgaudinejanciu darbuotoju “juoduosius sarasus”, kuriuose nieko bloga nematau…)

Pentium100, 2009-04-04 01:05:41

GL:

Apie žymę kalbėjau tokią: darbuotojas pamato, kad darbdavys kažką negera daro ir paskundžia. Pasirodo tas darbuotojas ir buvo teisus – firma gauna baudą ar turi kokių kitų problemų, o darbdavys turi draugų, kuriems praneša apie tokį žmogų, tie draugai turi irgi draugų ir t.t. Ir pasirodo, kad tas žmogus nebegali gauti darbo, nes kaip dabar, darbuotojų pasirinkimas didelis, tai nėr ko skundiko priimt.

Ir apskirtai – pyktis su darbdaviu šiais laikais – ne į gerą kai norinčių dirbt yra pakankamai.

Pastaba, 2009-04-04 11:53:47

KTUg pamoka vadinama ekonomika, bet didziaja dalimi tai vadyba…

Gim, 2009-04-04 18:57:33

Dėl tų, kurie abejoja ar įmanoma pragyventi iš 800lt pensijos: mes, šešių asmenų šeima, gyvenam iš vieno žmogaus uždarbio. Tokio, kad vienam asmeniui ir pusė anos sumos nesusidaro 😀 Ir nieko, gyvenam visai gerai. Tad manau, kad (bent sunkiu šalies ekonomikai metu), žmonės tikrai galėtų atsisakyt dalies savo pajamų tam, jog nebūtų mažinama darbo vietų 🙂 Juoką kelia, kai žmonės skundžiasi 5000Lt ir > atlyginimais (pažiūrėkit laidą “Kur dingsta pinigai?” :D)…

Burgis, 2009-04-04 23:48:09

Pastebėjai, komisare, kas čia šefas?

Rasa, 2009-04-05 18:55:34

Ponas šefas tikras artistas :))))) Jau tikrai prajuokinot! 🙂 Taip jau atsitiko, kad šiandien prisimenu išėjusius… Šiek tiek liūdnai, šiek tiek gražiai. Ir Kernagį prisiminiau, nes šis šefo parašymas man iškart priminė jo dainą:

“…tik man nereikia aiškint

kaip ką turiu daryti

kansaras viską žino

kansaras čia karalius…”

Tik neįsižeiskit :))))

O dėl krizės… Kai kam krizė, o kai kam iš paprastos liaudies jau tikra p… (aš nieko nesakau, ten turėjau galvoje pypt) Bet šiaip ar taip ir krizės metu saulė vis dar šviečia, į lauką kviečia… O pailsėti visiems reikia, tiesiog būtina! Kaip ilsitės pigiau? Aš šiandien buvau prie Nevėžio. Žiobrių nerasta, raudžių irgi. Užtat saulės kiek tik nori! Drybsojau sau ir mintyse galvojau Kernagiškai:

“Kai ryto paukščiai dangų palies,

Palies medžius, rasotą žolę

Ir jų giesmė tave apglėbs,

Nenusigąsk – tai aš.

Kai iš dangaus staiga nelauktas,

Nors visą dieną saulė švietė,

Pradės lietus tau veidą glostyt,

Nenusigąsk – tai aš.

Kai vakare už ievų girios

Išgirsi vaikštant paukštį mažą

Ir jo akis tu pamatysi,

Nenusigąsk – tai aš.”

O langai vis dar nevalyti prieš velykas! Gėda 🙂 Bet užtat mano žandai įraudę nuo saulės ir šviesu širdy 🙂 Tiesiog pilna energijos dirbti ir kovoti su krize! 😀

df, 2009-04-06 08:43:29

Iš dirbančio pensininko reikia atimti ne pensiją, o atlyginimą. Jis gali gyventi iš tos 800 Lt pensijos, o iš ko gyventi pensijos negaunantiems? Ypač juokinga kai miegantys profesoriai, sugebantys iki atestacijos perspausdinti kelis mokslo populiarinimo straipsnelius, dar drįsta valkiotis po universitetus…

Rasa, 2009-04-06 20:37:07

O man atrodo, kai kurie pensininkai daug vertesni už jaunimą. Ir nieko blogo, kad jie gauna ir pensiją ir algą. O kodėl jie turėtų senatvėj badgalčiauti, jei yra pajėgūs gerai dirbti? Kodėl jie turėtų parduoti savo užgyventus sąžiningai butus, nes nepajėgia išlaikyti iš pensijos? Jei jie dar pajėgia gerai dirbti, tegul sau dirba. Juk nedirbtų, jei jiems pakaktų pinigų. Važinėtų po užsienius.

GL, 2009-04-06 21:19:09

Beje, dar vienas dalykas del pensiju – pensinis amzius pas mus yra labai anksti, ypac moterims, palyginus su kitomis pasaulio salimis. Jeigu taip nebutu (o butu, tarkim 65 metai visiems), is esmes nebutu ir sios problemos – ne tiek daug vyresniu nei 65m zmoniu dirbtu, taigi jiems butu galima moketi ir atlyginima, ir pensija…

Rasa, 2009-04-06 22:20:11

GL: na jau, per anksti! Neužmiršk, kad pas mus žmonės ir negyvena po 300m. 🙂 Mano mama išėjo į pensiją 45-erių, tėtis 55-erių. Ir visai puiku. Jie pakankamai ilgai ir sunkiai dirbo ir iki to amžiaus. Pensijoj nebedirbo, išėjo gyventi į kaimą. Dar turėjom paskui savo bendrą įmonytę mažą. Dirbom ramiai sau.

O aš pensijos gausiu šnipštą, aš ilgai vaikus auginau, o paskui, kai dirbau, buvo tokie laikai, kad darbino tik puse etato, taigi dirbau po 12-13val. o skaitosi tik pusė stažo.

Jei pensija būtų nuo 65m. daugelis mūsų žmonių jos visai nesulauktų… Ne visi mūsų žmonės labai sveiki senatvėj, negalima ilginti pensijos amžiaus. Kas pajėgia, tegul sau ir dirba, o kiti nusipelnė ramiai senatvėj gyventi ir turėti ką valgyti.

Apie save nekalbu, man bus striukai. Pav. mano vyras ir dabar priverstas dirbti neįdarbintas, stažo nebus. Bet mes pragyvensim kaip nors, nesiskundžiu 🙂 Bet ir nemanau, kad kažkas kitas nevertas gauti jam priklausančio pilno atlyginimo ir pilnos pensijos.

GL, 2009-04-06 22:36:17

Na Europoje daugelyje saliu yra 65m. vyrams ir moterims, Norvegijoje net 67m. Suprantu, kad Lietuvoje gyvenimas sunkesnis, taigi staigiai kokiu 67 metu ivesti negalima, bet reiketu link to eiti…

Be to, niekaip nesuprantu, kodel moterims Lietuvoje pensinis amzius mazesnis negu vyrams – juk moteru vidutine gyvenimo trukme daugiau nei 10 metu virsija vyru! Siaip manau ateityje pensinis amzius turetu buti vienaip ar kitaip susietas su vidutine gyvenimo trukme… Jeigu del mokslinio progreso ji ateityje pailges iki kokiu 80-100 metu, pensinis amzius gales buti 70-80.

Beje, jeigu zmogus turi rimtu sveikatos problemu, galetu buti nuolaidos (t.y. isleisti i pensija anksciau).

Rasa, 2009-04-07 08:16:06

GL: “Jeigu del mokslinio progreso ji ateityje pailges iki kokiu 80-100 metu” Pokštaujate, branguti :))))) Mokslinis progresas tuoj prives prie mutacijų, eutanazijų, ir ankstesnio natūralaus kojų užvertimo, o ne prie ilgesnės gyvenimo trukmės 🙂 Valgom vis labiau modifikuotą maistą, konservantus, kvėpuojam smirdališką orą, o tu tai vadini progresu, kuris prailgins gyvenimo trukmę? 🙂

Ronaldas, 2009-04-07 09:06:11

Ateity valgysim vis labiau modifikuotą maistą, dėl ko žmogui užteks pavalgyti tik vieną kartą per dieną ir jis bus aprūpintas visomis maisto medžiagomis;

Ateity valgysim mažiau konservantų, kadangi surastas būdas, kaip palikti tą patį skonį sumažinant medžiagų kiekį (pvz. skonis toks pat arbatos, o cukraus 3 kartus mažiau);

Ateity nebekvėpuosim “smirdališku” oru, vyraus elektros ar vandeniliu varomi automobiliai. Turėčiau sulaukt ir branduolių sintezės reaktorių gaminamos elektros.

Skaitantiems rinktis, kas pokštauja, kas ne.

GL, 2009-04-07 18:07:16

Jeigu paziuresit i istorija, manau bus aisku, kad vidutine gyvenimo trukme pasaulyje auga (kad ir Norvegijos pavyzdys) – daugiausiai del progreso biomedicinos moksluose, ir del to, kad medicina ir sveikos gyvensenos principai tampa prieinami daugiau ir daugiau zmoniu. Sutinku, kad dabar kai kurie gyvenimo budo aspektai sveikatos neprideda, bet per ateinancius metus esu tikras kad “zalios” ir “sveikos” technologijos plis, kas kartu su medicinos tyrimais padidins vidutini amziu.

Mano spejimas butu, kad jeigu nebus karu ir kitokiu katastrofu, Europoje vidutine gyvenimo trukme 2030aisiais bus 85m. o 2050aisiais – 90m. Aisku, jeigu Aubrey de Grey pavyks bent kelias savo idejas igyvendinti, gali buti ir virs 100 🙂

Rasa, 2009-04-07 22:27:37

Ronaldui 😛 Per milijonus metų gamta darė savo darbą, o žmogus nori tapti dievu per kelis. Dabartinėm sąlygom auginamos daržovės, mėsa ir t.t. visiškai neatstoja kaime ekologiškai auginamos mėsos ir daržovių. Būtent dėl to ir tunkame, kad nesotu nuo tų brudiškų maisto produktų. O paskui Aubrey de Grey (iš GL parašymo) vėl siūlo kištis į žmogaus organizmą ir krapštyti lauk visus tuos šlakus, riebalus ir t.t. O tereikėtų sveikai gyventi 🙂

Kol klestės naftos pramonė, niekas neleis įsivyrauti vandeniliu ir pan. varomiems automobiliams 🙂

GL: nelygink Europos su Lietuva. Tai ne tas pat. Kiek pas mus žmonių stengiasi sveikai gyventi ir kiek varo į Lenkiją bet ko, bet valgomo? Tu tikriausiai neįsivaizduoji, nes esi ne čia 🙂 Pas mus tendencija tik kad trumpės mūsų žmonių amžius, nes senukams pensijų nebeužtenka vaistams. O valstybei tai nelabai rūpi. Alkoholio vartojimas tik auga. Aišku, gal kas ir užsikonservuos spirite, jei dar kokį papildomą geną mutantą Grėjus sugalvos :)))) Tik apie kamienines ląsteles man tikrai buvo įdomu paskaityti (čia apie Grėjų)

GZ, 2009-04-08 13:11:20

Vienas toks prieš pora savaičių pasakojo apie pabendravimą su pažįstamu laidotuvių versle (gaminančiu tokias specialios paskirties dėžes…). Sako, verslas labai atsigauna, žmonės pradėjo kristi kaip mūsės. Rankom netrina — negražu. Bet visuotinio klestėjimo laikais jam klientūros buvo gerokia mažiau.

Kiti sako, sunkmetis — kaip tik geras laikas sugrįžt į sveikesnį gyvenimą. Nežinau kuo tikėt. Toliau stengiuosi sveikai maitintis ir sportuot.

Rasa, 2009-04-08 22:11:21

GZ: teisingai ir darai 🙂 Liaudies išmintis veikia: “Svarbiausia nesijaudint ir gerai maitintis… ” 😀

O aš graužiuosi, nes nekenčiu sportuot. Su sūnum šnekuosi, jis ryte 10 ratų stadione apibėga, paskui dar į salę eina sportuot, o aš tik papavydžiu ir toliau nesportuoju 🙂

VV., 2009-04-11 21:49:51

B.Burgiui…

Atsakau tik dabar, nes krizės akivaizdoje ir sumažėjus pajamoms netaupiau pinigų – sulaksčiau į Europą, konkrečiai Olandiją, žydinčių tulpių pažiūrėti ir olandiškų sūrių prisipirkti. Dar ir vaikams tas tulpes ir malūnus parodžiau – dukra šiemet baigia bakalaurą, tai jai tokia mano dovana Dailės akademijos baigimo proga…

Nieko materialaus – viskas, ką per tas 6 dienas pamatė ir pajuto.

Man mano “gyvenimo akcentai” patinka. Neįsivaizduoju taupymo visą gyvenimą “juodai dienai” – taip visas gyvenimas tebūtų pilkas …-

CARPE DIEM.

X, 2013-04-02 08:33:24

Vis dėlto retam komentare to solidarumo galima rast. Toli dar mūsų žmonėm iki jo.