Aš geras tik sekmadieniais

Šventinės antraštės:

***

Prie poliklinikos nualpusiam pacientui pasiūlyta skambinti 112.

Kūdikio nužudymo tyrime – kraupi motinos išpažintis.

Tarp kolaboranto ir patrioto: žodžiai, kurių niekada nebepakartojo.

Ar galimas seksas, jei tame pačiame kambaryje miega vaikai?

***

Milijonai katalikų visame pasaulyje sekmadieniais eina į bažnyčias, meldžiasi, išpažįsta visas tikėjimo tiesas, pasižada laikytis visų Dievo nurodymų, bet jau pirmadienį pažeidžia 2-3 ar net daugiau Dekalogo įsakymų…

***

Šiandien mes turime gėrėtis savo šalimi, tiesa? O rytoj jau galėsime ir nesigėrėti, tiesa?

Aš taip nemoku…

Gyvenimas nėra diskretus, gyvenimas yra tolydus. Taip, jis kartais panašus į sinusoidę, yra kilimo intervalai, kritimo intervalai, yra teigiamų sričių, yra neigiamų sričių, bet viskas tolydu – nieko negalima pamiršti, nieko negalima praleisti.

***

Tu myli savo Tėvynę? Taip, kaip myli savo mamą, savo žmoną? Ar kitaip?

Aš galiu supykti ant žmonos, ant vaikų, ant anūkėlių, bet mano meilė jiems dėl to nesumažėja nė per epsilon, kuris artėja prie nulio!

Tą patį galiu pasakyti apie tėviškę.

O štai šalis, valstybė, respublika mano įverčių dar turi palaukti…

Atsakymai

Loreta, 2016-03-11 12:34:07

Tėviškės nepasirinksi. O valstybė, Respublika, šalis jau sudėtinis, „suneštinis“ dalykas. Todėl įsivertint galit jau dabar 🙂 Su švente.

Random, 2016-03-12 10:23:04

Ta pirma antraštė prajuokino ir priminė identišką situaciją. Prie pat poliklinikos pasidarė labai bloga. Poliklinika gan didelė, užėjau į vidų, užklausiau registratūroj (aš pas juos neregistruotas), tai negana to, kad laukiau 15 min vien prieiti prie langelio, tai man taip ir pasakė: kviesk greitąją, mes tavęs dabar priimt negalim, nuveš ten kur esi prisiregistravęs (bent 30 min kelio mažiausiai, nes kitas miesto galas) 🙂 O greitųjų automobiliai to pačio pastato stovėjimo aikštelėj, tik kitoj pusėj nei įėjimas… Dar pradėjo kabinėtis, neva tiesiog greičiau noriu prieit gydytoją, tai kažko prisigalvoju. Man jau po to buvo negerai, o kas jei žmogui dar rimčiau: pvz. kas prasideda raidėmis in..?