Aš – ne teisėjas. Bet Teisėjas yra!

Aš niekada nepasmerksiu žmogaus, kuris ilgai, ilgai buvo mano gyvenime, mano žmonos gyvenime kaip draugas, kaip padėjėjas. Aš nekeičiu nuomonės apie žmogų dėl vieno, kad ir labai nemalonaus, jo poelgio. Kiekvienas turi teisę suklysti. Aš galiu suklysti, įvertindamas poelgį.

***

Taip, mane ištiko šokas, kai perskaičiau straipsnį apie save Gedvydo Vainausko laikraščio pirmame puslapyje. Laikraščio, kuriame keletą metų rengiau kompiuterijos puslapius. Tai G.Vainausko dovana man leisti žurnalą “Kompiuterija-PC World”. Tai G.Vainausko dėka žmona porą dešimtmečių dirbo jo bendrovėje. Ir štai – toks smūgis… Bet ar tai turėtų nubraukti viską, kas buvo? Jokiu būdu!

***

Tai buvo redaktoriaus (o gal tik jo komandos?) klaida. Žiauri klaida. Man daug skausmo suteikusi klaida. Bet jokiu būdu nepakeitusi mano požiūrio į G.Vainauską!

***

Ir štai, prabėgo tik metai, o G.Vainaukas jau turi progą pajusti, kaip žmogų veikia be teismo ir tardymo nuteisianti žiniasklaida. Ne aš keršiju! Vyriausias Visatos Teisėjas moko gyventi. Baudžia visagalis Likimas. Ar ne apie tai aš kalbėjau tai Pravieniškių šeimai ir jų padėjėjams?

Atsakymai

qwerty, 2016-03-01 20:19:31

O kaip pasireiškė tas G.Vainausko nuteisimas “be teismo ir tardymo”? Tuo, kad žiniasklaida konstatavo faktą, jog G.Vainauskas buvo apklaustas (tardytas) ir jam pareikšti įtarimai pagal BPK procesą dėl prekybos poveikiu? Ką siūlote tai negerai žiniasklaidai – tylėti, nematyti, negirdėti šių faktų?

Burgis, 2016-03-01 20:47:14

Qwerty: ir man pareikšti įtarimai. Kur ten – iškelta byla, esu nuteistas! Tai ką – žiniasklaida ir turėjo džiūgauti, mėgautis, nė nesistengdami pateikti kitos pusės (mano) argumentų, turėjo teisę šūkauti “paviešinti įrašai”, nors nė viena ausimi nebuvo tų įrašų girdėję?! Ne, žiniasklaida ne faktus praneša, o savo nuosprendžius…

qwerty, 2016-03-01 21:03:06

Tinklaraštininke, Jūsų atveju pradėjo rašyti, manau, kada jau ne įtarimai, o kaltinimai buvo pareikšti. Yra skirtumų. Tačiau, lyginti Jūsų atvejį su chebrytės viarslu yra nekorektiška. Jei apie juos nežinau, tai Jūsų atvejis akivaizdžiai yra atviras ir ciniškas pasityčiojimas iš Jūsų. Neteisingas, neteisėtas, brutalus, žalojantis pažeminimas ir paniekinimas. Dūris virtuviniu peiliu į krūtinę puse jėgos, paliekant galimybę dar kiek pasikankinti prieš mirtį. Vieni šio inkvizicinio trojkės proceso veikėjai, tai darė iš durnumo (koks prokuroras ar teisėja gal), kiti gi sąmoningai, kikendami už kampo ir kurstydami.

qwerty, 2016-03-01 21:06:50

Kuomet prisimenu čia pas Jus tą kafkos procesą, tai toks siutas ima. Toli gražu neparašau ir nepadarau dar visko, ką galėčiau. Siutas, beje, ima ne ant tos mergaitės ar jos tėvų,jie tiesiog taip viską supranta, o ant tų, kurie vykdo ir kursto. Išteisins aišku. Viskas pasimirš ir pasimirs…

qwerty, 2016-03-01 21:39:12

Veža šiandien mane automobilyje. Vairuotojas kažką gyvybingai man pasakoja, klausia.Už nugaros, užpakalinėje sėdinti jauna, graži, krūtininga moteris linksmai kažką jam antrina. O aš palenkiu galvą, kad pamatyti priešais artėjančio daugiaaukščio stogą ir pagalvoju, kad gal gerai būtų nuo šito būtų nušokti. Aukštas pakankamai. Gal nelikčiau gyvas ir iškart viskas pasibaigtų?

Darius, 2016-03-02 09:16:13

qwerty, jeigu dar pastebi, jog “už nugaros, užpakalinėje sėdinti jauna, graži, krūtininga moteris”, tai dar anksti šokti….

petras, 2016-03-02 12:54:47

qwerty, televizijos bokštas pakankamai aukštas 😉