Aš nežinau…

… ką tu apie mane galvoji… Ir negaliu sužinoti. Niekada nesužinosiu. Galėčiau tavęs paklausti, bet sužinosiu ne tai, ką galvoji, sužinosiu tik tavo atsakymą, kuris net tau to nenorint bus tik blankus atspindys tavo minčių ir jausmų. Aš net negaliu sužinoti, kaip tu mintis verti žodžiais. Turėčiau nugyventi tavo gyvenimą, turėčiau su tavimi mokytis tavo mokykloje, kad bent priartėčiau prie tos erdvės, kurioje tavo mintys virsta žodžiais.

*

Galėčiau paklausti tau artimų žmonių, kaip man suprasti tavo atsakymus, kiek jie atitinka tavo mintis, veiksmus. Bet aš nežinau, kiek tie žmonės iš tiesų yra tau artimi. Ir aš nežinau, kaip turiu suprasti tai, ką jie sako, nes jie tau artimesni nei man. Aš tik klausyčiau savotiško jų ir tavo suokalbio, kaip jūs visi iš savęs patenkate kitiems, nuotrupų.

*

Tavo mintys apie mane susietos su tavo jausmais, bet ne su mano jausmais. Norėdamas sužinoti, ką apie mane galvoji, turėčiau pasirinkti momentą, kai tavo ir mano jausmai yra panašūs, bet to momento gali tekti laukti visą gyvenimą. Visas tavo gyvenimas suvienijo tavo mintis, jausmus ir žodžius taip, kaip joks kitas gyvenimas to padaryti negalėjo, negali ir negalės, nes niekas negyvens ten, tada ir taip, kaip tu.

*

Aš nežinau, ką tu apie mane galvoji… Kaip gerai, kad nežinau! Matau tave, klausau tavęs, jaučiu tave ir suprantu – koks gėris, kad tu esi paslaptis, gelmė ir viršūnė!

*

Bekraštėje erdvėje, begaliniame laike driekiasi mūsų mintys…

Atsakymai

Burgis, 2012-06-14 08:31:37

Reakcijoms…

Dovilė, 2012-06-15 00:04:47

Seniai pas Jus bekomentavau, bet šįkart norisi pasakyti – labai gražu…

ajaxiss, 2012-06-15 10:31:12

Čia kaip meilės laiškas

Viltė, 2012-06-19 09:14:43

Įspūdinga