Aš noriu vaikų!

***

Vėl nežinau, kaip gali būti, kad nebūtų kam mokyti ir išmokyti! Nesuprantu!

Atsakymai

studentas, 2010-06-01 15:37:53

Kad jau užsiminėte apie matematiką, tai gal išduosite, ką esate numatęs tikimybių teorijos ir statistikos , antro kurso studentams, egzamine?

Burgis, 2010-06-01 16:02:25

Studentams? Žada ateiti studentų? Tai būtų džiaugsmo! Pakalbėtume apie tai, ką jie mėgsta, kas jiems patiko… Gal tai Monte Karlo metodas? Gal tai regresija? Gal tai pasikliautinasis intervalas? Tik ateikite! Tik papasakokite man, parašykite man, įrodykite man, išspręskite man tai, kas JUS SUDOMINO!

makgonagal, 2010-06-01 16:33:30

Na, manau atsiras tokių, kas jums to džiaugsmo tikrai suteiks … 🙂

Nepris, 2010-06-01 17:19:53

O jų mamytes siųskit pas mane. Ačiū.

Vapt’siukas, 2010-06-01 18:52:10

Tai kad studentų mamytės gan pagyvenusios moterys…

Žydrūnas, 2010-06-01 22:03:25

Nustebau temos pavadinimą pamatęs :))

šiaip tai didelė tikimybė, kad tokiam egzamine gali būt numatyta tikimybių teorija ir statistika 🙂

p.s. pralinksmino 😀

makgonagal, 2010-06-01 22:17:53

Tikimybė, kad bus tikimybės visai tikėtina 🙂

Rasa, 2010-06-01 23:47:48

Vapt’siukui: o nuo kiek maždaug metų būna gan pagyvenusios? 😀

Žydrūnas, 2010-06-02 00:03:19

Jis nežino ką šneka 🙂

Mar, 2010-06-02 10:35:00

Ar skaitėte , Rasa , Onore de Balzako romaną “Trisdešimtmetė moteris” ?

Rasa, 2010-06-02 10:54:59

Mar: Manau, kad posakis “balzakiško amžiaus moteris” šiais laikais šiek tiek pasikeitė 🙂 Jei padarytumėt apklausą, daugelis nežinančių spėtų, kad tai virš 40-45-erių 🙂 Kodėl?

“Vargu ar sutiksi veidą, labiau neįžvelgiamą ir nejudrų nei jaunas. Jaunos moters veidas ramus, lygus, giedras kaip ežero paviršius. Bruožai įgauna savitumo tik sulaukus trisdešimties metų. Iki to amžiaus dailininkas mato vien baltas ir rausvas spalvas, šypsenas ir minas, kurios kartoja vis tas pačias mintis apie meilę ir jaunystę, mintis vienodas ir paviršutiniškas, bet senatvėje prabyla kiekvienas moters bruožas, nes aistros ten įspaudė savo žymę…” (Iš H. Balzaco knygos „Trisdešimtmetė moteris”)

Bet kur tu rasi pas trisdešimtmetę šiais laikais raukšlių? Kur ten “senatvė prabyla”? :)))) Pas mus ir vyresnės atrodo nuostabiai! Nekalbu apie save, mano bruožai griežti, aš parūkanti, turiu dvi raukšles tai tikrai 🙂 be to chaotiškai apsirengus, va šiandien šoksiu į kedukus, bridžiukus ir palaidinukę- trumpą suknutę, nes reik truputį išlėkt, o plaukus, kai apkirpo, tai atrodau kaip apipešiotas žvirblis 🙂 Aš nesiskaitau, bet va kitos moterys mano amžiaus, tai labai būna gražios, man gražu pažiūrėt… Tokios pasipuošę, kaip kokios gulbės vasarą plaaaaaaaaukia. Išmintingos, protingos, išdidžios, visapusiškos ir visokios dar puikios jos būna 🙂 Žinančios savo vertę tokios… Argi ne gražu? Man tai labai.

Nepris, 2010-06-02 12:54:32

Perfrazuojant Picasso, tapti jaunu užtrunka nemažai laiko. Moterys nors gimsta tobulos, bet vadinamosios jaunystės metais daugelis save gerokai iššvaisto… Tik nuo kokių trisdešimties imasi surinkinėti save atgal — po trupinėlį. Grįžinėja į Nekaltybę. Jei viskas gerai, 40-ies dar tik atranda tikruosius moteriškos galios šaltinius. Moteriškus veikimo būdus. Moterišką pilnatvę. Įsitvirtina moteriškume. Suspindi moteriškumu.

O šiaip tikrai išmintingos moterys būna gražios visą gyvenimą — nes nei minutei nepraradana švelnumo, jautrumo, nuolankumo. Ir jos tikrai žino savo vertę. Kai kitos žino tik kainą.

sonata, 2010-06-02 13:36:02

ojojoj, Nepri, norisi niūktel į pašonę – “nepraranda nuolankumo”. Čia kas – teigiama savybė??? Ant palinkusio karklo kaip sakoma…

Ramunė, 2010-06-02 13:37:47

Bet kaip ilgai save surinkinėja kai kurie vyrai (neapibendrinu, nes tai neišmintinga). Ir … būna, kad nesurenka:))

Nieko asmeniško, tik pasamprotavimai:)

Nepris, 2010-06-02 14:44:56

sonata, nuolankumas viena gražiausių merginos/moters savybių. Bėda tik, kad mažai bėra vyrų, kurie tai įvertintų, galėtų su tuo teisingai apsieiti, būtų to verti, sudarytų sąlygas tam reikštis. Bet tai yra merginos principingumo/auklėjimo dalykas, ar ji tausoja save tam, kuris mokės su tuo apsieiti, ar ji šios gražios moteriškos stiprybės nusikrato, ir į gyvenimą metasi su vyriškom nuostatom (“turiu būti veržli, dominuojanti, stipri…”)

Ramune, vyrai ilgai save surinkinėja, nes jie, priešingai, nei moterys, gimsta netobuli. Vyru reikia tapti. Moteris jau gimsta su jautrumu, švelnumu, grožio pajautimu. O vyras atidumą, pastabumą, supratingumą įgyja gyvenimo eigoje. Arba ne. 🙂

Nepris, 2010-06-02 15:04:39

Beje, nuolankumas neturi būti aklas nuolankumas. Nuolankumas turi būti išmintingas. Išmintinga moteris neveikia vyriškais metodais — nedrasko akių ir nepuola savo tiesų įrodinėti kumščiais. Išmintinga moteris veikia moteriškai. Išlaukia momento, prisigretina, kai būna laikas, subtiliai užsimena, atsargiai nukreipia. Leidžia vyrui galvoti, kad tai jis sprendžia, jis vadovauja. Tokiu būdu sustiprina vyro vyriškas savybes. Augina vyrą. Ech, išmintingos moterys… nykstanti rūšis. Kaip ir išmintingi vyrai.

sonata, 2010-06-02 15:09:13

Nepri… ” Išlaukia momento, prisigretina, kai būna laikas, subtiliai užsimena, atsargiai nukreipia” – kitaip sakant – manipuliuoja. Va iš tokių savybių idealizavimo aš vis blogia galvoju apie vyriška giminę. Padvelkia XIX amžium. Reiškia, vyras yra tiek nepilnavertis, kad su juo negalima susitarti kaip lygus su lygiu? Būtinai – kaip su penkiamečiu?

Nepris, 2010-06-02 15:30:00

sonata, vyras ir moteris yra lygūs, bet nėra vienodi. Tie skirtumai buvo ir XIXa, ir laikų pradžioje, ir tuos skirtumus ignoruoti nėra protinga. Čia ne idealizavimas. Jei vyras iš prigimties sukurtas spręsti ir vadovauti, tai kodėl reikėtų trukdyti jam tai daryti?

Juk moteris nori jaustis globojama, ir saugi, ir aprūpinta. Kad tai turėtų, pirmiausiai turi leisti vyrui tai daryti. O jei kažkokių vyriškų savybių pasigenda, tai turi prisidėti prie to vyriškumo ugdymo; bet jokiu būdu neturi vyrui priekaištauti, nei atvirai parodyti, nei aiškinti kad užsiima/kaip užsiima jo ugdymu. “Būk vyriškesnis” iš moters lūpų yra bene labiausiai vyriškumą smukdantis patarimas (reikalavimas!?), kokį galima sugalvoti. Kiekviena mergaitė turėtų tai sužinoti iš savo mamos ir močiutės, ir turėtų to mokytis dar iki santuokos.

Pasikartosiu, vyrai negimsta tobuli. Tai dar vienas faktas, į kurį lengvai nenumosi — turi vyrą, turi leisti ir padėti jam būti vyru. Kaip ir vyras turi sudaryti sąlygas moteriai būti moteriškai.

Manipuliacija smerktina tik tuo atveju, jei ji daroma su egoistiniais ir piktavališkais siekiais. Nes žmonės vienas kitą įtakoja nuolat. Kiek tai moralu, priklauso nuo intencijos, ir ar nenusižengiama kitiems etikos principams:

Psychological manipulation is a type of social influence that aims to change the perception or behavior of others through underhanded, deceptive, or even abusive tactics. By advancing only the interests of the manipulator, often at the other’s expense, such methods could be considered exploitative, abusive, devious, and deceptive.

sonata, 2010-06-02 15:48:50

aij, Nepri, pasiliekam kiekvienas su savo nuomone. Tik dar Bachofenas rašė, kad matriarchato dėka, kuomet valdžios ir ūkio vairas buvo moters rankose, žmonių giminė pirmą kartą išvystė civilizaciją. Nemanau, kad tos moterys buvo labai nuolankios:) O va karų apie tūkstantį metį Kretoj nebuvo, kol valdė moterys:) Bet dar kirba pasiginčyt -“Juk moteris nori jaustis globojama, ir saugi, ir aprūpinta”. Gal aš ir nenormali, bet tikrai nenoriu jaustis “globojama, ir saugi, ir aprūpinta”. Aš esu apsirūpnusi p a t i, galiu globoti savo vaikus ir dėl to jaustis saugiai. O jei dar kam nors šalia gera šalia manęs – valio, jei ne – kažkieno bėdos.

Nepris, 2010-06-02 16:18:35

Aš nieko prieš matriarchatą, aš prieš klitokratiją. Atspėkit skirtumą.

sonata, 2010-06-02 16:26:39

nu mažumėlę “užsilankstėm”:D

Rasa, 2010-06-02 19:53:45

Bandžiau dabar save kur nors prirūšiuoti, tiesą sakant 🙂 Grįžau, paskaitinėjau va ir patiko jūsų pasamprotavimai. Kažkada buvau beveik tokia moteriška, “auginanti”, kaip Neaiškus sakė, bet… Buvau, manau daugiau turbūt nebebūsiu 🙂 Galėjau ir esu tiesą sakant ir į marmūzę užvažiavus kai kam, ir nereik sakyt, kad tai neveikia, kartais puikiai veikia 🙂 Ir aš tikrai kartais dar labai labai noriu jaustis paglobojama, ypač kai man PMS… (o kai pagalvoju, kad kažkada dar klimaksas priešaky!!! 🙂 Po šimts pypkių, išvada peršasi, kad esu nestabilios psichikos, ponai gerbiamieji :)))) Arba kad mano galvoj kokios aštuonios skirtingos moterys gyvena… Tada dar blogiau, negu nestabilios…

Bet geriausia tikriausiai tai, kad aš ne išmokau būti moterimi, o tai, kad išmokau būti tiesiog savimi. Išmokau patikti sau ir man nelabai svarbu, patinku aš kitiems ar ne.

Neaiškiam: moteris užaugina vyrą, tada jis pamato, koks jis puikus gavosi ir… išeina pas kitą 🙂 Dažnokas reiškinys.

Ar tokie santykiai, kokius aprašėt, nepanašūs į amžiną žaidimą? Panašūs, ar ne? O ar ne geriau tvirtų draugų santykiai, kai paprastai, atvirai, nuoširdžiai, tvirtai, amžinai?… Gal ir ne geriau, gal tada nelieka seksualinės traukos? Ką manot?

studentas007, 2010-06-02 21:15:44

tai cia bus tikimybiu teorijos egzaminas ar ne? nes kaip supratau mes viska uzbaigeme per paskutine paskaita.

Burgis, 2010-06-02 21:27:12

studentui007: semestrą visada užbaigiu egzaminu! O kaip kitaip? Nuo senovės graikų laikų taip…

Burgis, 2010-06-02 21:28:44

Rasai: „moteris užaugina vyrą, tada jis pamato, koks jis puikus gavosi ir… išeina pas kitą :)“. Super! Bet yra išimčių. Aš.

Ingrida, 2010-06-02 21:53:10

Rasai: tikrai gera ta mintis „moteris užaugina vyrą, tada jis pamato, koks jis puikus gavosi ir… išeina pas kitą :)“. Bet aš tada tom nusivylusiom ir paliktom moterim sakau: vyras yra vertas tokios moters, kokią turi; jei jis ne su jumis – vadinasi ir jūsų nevertas (žinoma protui paprastai tą frazę lengviau paaiškinti, nei virpančiai širdutei 🙂 …).

sonata, 2010-06-02 22:22:22

Rasa, man nei kiek neskaudėtų dūšios, jei tas vyras būtų mano sūnus – puikus, bet privalantis išeiti pas kitą moterį. Tačiau kiek “brokuotų” sūnų, kuriuos reikia baigt augint žmonoms… Nors… sako, kad tikra moteris iš eilinio padarys generolą, bet man priimtiniau “gatavas produktas”:)

Jolita, 2010-06-02 22:23:57

p.Burgiui: tai Jūs, protingas ir išsilavinęs žmogus, siūlote mums, moterims, tikėtis tokiame rimtame dalyke išimčių? Ar ne per daug pavojinga? Išimtys tokios retos, paprastai galioja dėsniai…

Nepris, 2010-06-02 22:52:05

Rasa, užauginti ir išpaikinti yra skirtingi dalykai. O šiaip visos nelaimingos poros nelaimingos skirtingai.

Kas dėl amžino žaidimo… Buvimas žemėje yra žaidimas. Jei jį pernelyg sureikšminam — kenčiam. Kančia numatyta žaidimo sąlygose.

Amžinos draugystės priesaikos — labai romantiška, bet pirma reikėtų apsispręsti dėl to, ką turim ir kas esam šiame gyvenime. Paskui tik galvoti apie tolesnius.

O trauka yra ne tik genetinio potraukio, fizinio poreikio, ar kūniško įpročio, bet ir seksualinės kultūros klausimas. Žaidimas (žaismingumas) toje kultūroje yra ne paskutinės svarbos dalykas.

Kodėl mes tokie susikaustę, kai šis gyvenimas, ir viskas jame — ir darbas, ir seksas, ir poilsis — turėtų būti žaidimas — rimtas žaidimas…

Rasa, 2010-06-02 23:13:04

Žinot, ką galvoju? Ogi:

  1. Būtų įdomu pažiūrėt Neaiškiam į akis, tada būtų aiškiau, nes jis laaabai įtartinai neaiškus su savo gražiais parašymais…; bet man jie vis vien patinka 🙂 Tikras Vyras su Tikra Moterimi… Žaidimas ir dvasinis bendrumas… Romantika ir palaikymas… Leidimas vienas kitam būti Vyru ir Moterim… Na, skamba juk!

  2. Burgiui: taip, Jūs ypatingas, bet tikrai ne Dievo dovanėlė žmonai 🙂 Vien tai, kokiu greičiu Jūs nuolat visur lakstot! Visą gyvenimą turėdama suspėti su Jumis arba Jus sugaudyti, ji turėjo gerokai nusikamuoti (nors pažiūrėjus į ją taip neatrodo, ji vis dar atrodo nuostabia moterim :);

  3. Sonatai: oi tie mūsų sūnūs! Noriu tikėti, kad jis (maniškis) bus puikus, jis jau dabar labai puikus, aš tik kaip mama bijau, kad jo per daug nemaustytų, nes jam patinka protingos 🙂

  4. Jolitai: kažkuriuo gyvenimo momentu beveik nustojau tikėti, kad žmonių bendravime veikia ar galioja dėsniai 🙂 Bent jau šiek tiek įdomesnių, originalesnių ir mažiau nuspėjamų žmonių bendravime… Na, gal nebent teisingiausi Merfio dėsniai veikia 🙂

Maždaug:

Jeigu tau kas nors spardo užpakalį, vadinasi, tu stovi priekyje;

Iš dviejų galimų įvykių įvyks tik nepageidaujamas;

Visatoje yra tik du universalūs dalykai: deguonis ir kvailumas.

Geros nakties einantiems miegoti 😀

Rasa, 2010-06-02 23:18:35

Neaiškiam: o kas Jus “užaugino”?

Nepris, 2010-06-02 23:19:26

Rasa, o prie ko čia mano akys? Aš gi kalbu apie kosmines tiesas, o ne apie savo akis. 😀

sonata, 2010-06-02 23:24:11

parafrazuoju reklamą:. “tėtis žino viską…” ir taip toliau: “Nepris žino viską apie kosmines tiesas, o Rasa žino viską, kas geriausia žemėje”. Nerūstaukit, tuoj eisiu miegot:)

Nepris, 2010-06-02 23:38:08

Rasa, niekas neužaugino, kaip jau sakiau — esu bręstanti asmenybė. Man dar augt ir augt. Daug tūkstančių metų. 🙂

sonata, Nepris gal ir daugiau ką žino, bet pats būdamas svečio teisėmis, stengiasi per daug neįkyrėti, ir dėl to apsiriboja Kosmoso bei Absoliutinės Ir Neapskundžiamos Tiesos klausimais. Na, dar kartais mėgsta pasierzinti ir paprovokuoti. 🙂

Rasa, 2010-06-02 23:39:20

Sonatai: na gyvenime visko mačiau, tame tarpe kosmines tiesas bandžiau įgyvendinti žemėje… :)))) Tik neklauskit ar pavyko, gerai? :))))))

Neaiškiam: visada nuo mažens savo vaikams aiškinau, paaiškinsiu ir Jums: kai žmogus meluoja arba netiki tuo ką kalba, arba nenuoširdžiai pudrina smegenis arba kalba netiesą, jo akyse būna kryžiukai! Ar Jūsų to mama nemokino? 🙂 Tai man ir įdomu ar Jūs tikrai tikit tuo ką kalbat ar maždaug skeliat, kaip iš rašto… 🙂

Net dabar iš to vaikai juokiasi ir kai ką nors pasakoja, liepia pažiūrėt į akis, ar nėra kryžiukų 🙂 Pas sūnų kartais būna kryžiai, kaip drambliai… 🙂 Tokie jau tie vyrai… 🙂 Puikūs mokėjimu kalbėti gražius dalykus 🙂

Rasa, 2010-06-02 23:41:36

Neaiškiam: ar Jūs dar ne vienuolis, jeigu galima paklausti? 😛

Nepris, 2010-06-03 00:00:01

Rasa, o koks skirtumas, vienuolis ar ne. Vienuolis — toks pats žmogus, kaip ir visi. Tik labiau. 🙂

Rasa, 2010-06-03 00:16:24

Neaiškiam: Man įdomu tai ir paklausiau. Aš neprieštarauju dėl to, kad vienuolis labai ir tikrai žmogus… 🙂 Kartais gal net Tikras Žmogus. Nežinau, aš nepažįstu nei vieno vienuolio asmeniškai.

sonata, 2010-06-03 06:51:28

Dekalogo nauja redakcija: 1. Neturėk kitų dievų, tik Neprį, nes jis žino Absoliutinę ir Neapskunžiamą Tiesą…(toliau – kaip tekste) 😉

Plinijus, 2010-06-03 07:47:54

Nepri, noriu paklausti: ar Tau neatrodo, kad moterys šioje diskusijoje tik patvirtino Tavo mintis ir samprotavimus?

Burgis, 2010-06-03 08:33:20

Matai, kaip čia išeina… Iš tokios nekaltos temos vėl užvirė diskusija apie vyrus ir moteris. Vėl „Nepris…“ griežia pirmu smuiku, bet moterys gražiai atitaria.

Labai patiko mintis apie internetinę kaukę: prisipažinkime, susimestume po 100 litų, kad tik tą „Nepri…“ gyvą galėtume pamatyti ir bent porą valandų „pataršyti“: kas jis, koks jis, ką jis iš tiesų veikia, padarė, pasiekė, kaip jis atrodo (vyrams ir moterims)? Žinau, tada liktų mažiau intrigos, bet man patiktų tas gyvenimo pažinimas.

Dabar žiūrėk naują temą…

Nepris, 2010-06-03 08:42:41

sonata, ačiū, nereikia, aš ten kaip ir juokavau truputį.

Plinijau, su praėjusiu! dėl patvirtinimo… patvirtino, kad yra prasmės apie tai kalbėti… tik ne po daug.

Nepris, 2010-06-03 11:30:18

Gerb.B.B., graži diena. Kaista ausys po kauke — ar tik neapkalbinėja kažkas. 🙂 OK, jei taip įdomu, keli fakteliai.

Mano pašaukimas:

Transformacinė Komunikacija

Mano misija:

Per mokymą, komunikavimą ir technologijas padėti kitiems atrasti, praplėsti ir pilnai realizuoti savo tikrąjį Žmogišką Potencialą.

Mano gyvenimas:

Iš pažiūros normalus. Kol ruošiuosi frontalinei sistemos atakai, didžiąją dalį laiko skiriu skaitymui ir mąstymui. Jei vaikščiočiau “be kaukės”, ir sakyčiau, ką iš tiesų matau ir galvoju, neliktų su kuo bendrauti — žmonės labai, LABAI mėgsta paprastus ir lengvai suprantamus dalykus. Sukritę į savo roles, visomis išgalėmis laikosi Iliuzijos. Bet čia gal ne vieta plėtotis.

Mano auklėjimas:

Jei kas pasisuks ne taip, kalta bus KTUG, ir B.B. asmeniškai — kad ne taip išauklėjo. 😀 Po teisybei po Gimnazijos buvo ir kitų Mokytojų, ir kitų filosofijų. Jomis ir bandau čia kartais dalintis. Tikrai ne tam, kad save parodyti. Beje, ką sakau iš po kaukės, dalinu ir gyvai. Tik su mažiau žodžių. Nes esmė visai ne juose.

Į Gimnaziją nesiveržiu, nes ten viskas yra gerai. Ne taip, kaip daryčiau aš, bet labai gerai… Egziuperi žodžiais, ji sudėliota pagal (spėkite kieno) širdies atvaizdą…

“Toks skulptorius per akmenį parodė jiems tokį veidą. Bet kitas būtų parodęs kitą veidą. Ir tu tai pamatei iš žvaigždynų: anas — gulbė. Bet kitas ten tau būtų parodęs gulinčią moterį. Jis per vėlai atėjo. Mes jau niekados nebeišsivaduosime nuo gulbės. Išgalvota gulbė mus užvaldė.”

“Citadelė”, V

petras, 2010-06-03 13:29:14

suorganizuokit šito blogo susitikimą ir pamatysit 🙂

Rasa, 2010-06-03 14:22:16

Petrui: jooooo, Petreli, varom geriau kada mudu alaus… 😀 Nemėgstu aš jo, bet kad turbūt kartais reik “įkalt” :))) Su tokiais protingais vis vien juk tylėtum ausis suglaudęs 😀 Aš net prie kompo sėdėdama amą beveik praradau…

Burgiui: Matot ko Jūs ten priauklėjat? Tai jūs kaltas, dabar pav. man tai jau baisu ir išsižiot pasidarė…

Neaiškiam: Nu joooo…Geriau aš dar iš naujo paspėliosiu, kas jūs per vienas, apsimesiu, kad neskaičiau čia nieko, tik su Petruku dėl alaus mes čia kalbėjomės… 🙂

Bet tai bent su kažkuo juk jūs bendraujat visai taip, kaip norit? Juk kitiems tai labai malonu su jumis bendrauti 🙂

petras, 2010-06-03 14:52:22

paspėliot įdomu, bet kažin ar verta. aš ir pagalvoju, kaip turėtų atrodyt vienas ar kitas rašantis ir kaip jie elgtųsi gyvai. bet žinau, kad nulis šansų atspėt 🙂

o dėl alaus, jei kada į Kauną užsuksiu, galima bus paragaut 😀

Rasa, 2010-06-03 14:59:45

Bet kita vertus, mes vienaip manom apie save, o kiti mus mato kitokius… Kadangi kol kas daugiausiai galiu pasitikėti savimi, tai manau, kad aš jus visus geriau matysiu tokiais, kokie jūs man atrodot, ne tokius, kokiais manot esantys, bala nematė… Man tada jūs savotiškai gražesni ir nebaisūs 😀 Ir tada ne vienam iš jūsų su malonumu ir be jokių paslėptų prasmių galėčiau pasakyti:

“Imk tarp vėjų stiprių mano ištiestą ranką,

ir išeikim abu į bekraštes draugystės marias!” (kažką tokio, kiek atsimenu V. Reimeris pasakė 🙂

Puikūs žmonės čia rašo.

Petrui: o tu manęs nebijotum? Nes kažkaip žmonės net manęs sugeba kartais bijot, gali patikėt? :)))))

Plinijus, 2010-06-03 15:19:02

Būtent, Rasa, kad sunkiausia vertinti save. Nemanau, kad pasitikėti gali tik savimi. Nenuvertink savo aplinkos. Ir visiškai nesuvokiu, kodėl kažkas turėtų tavęs bijoti?

Rasa, 2010-06-03 16:15:10

Plinijui: 🙂 aš pasitikiu daugeliu žmonių 🙂 Gal ne taip išsireiškiau, tik vertindama žmones daugiausia pasitikiu ne jų nuomone apie pačius save, ne kitų žmonių nuomone apie juos, o savo nuomone.

Kodėl manęs gali bijoti? Aš irgi nežinau, bet pav. namo vaikai visuomet daugiausia nuo manęs slėpdavosi, kai traukdavo paslapčia kokią cigaretę 🙂 Juokingiausia tai, kad kiti ant jų rėkdavo, o aš paprastai niekada.

Gal kartais žmonės bijo to, kad aš galiu pasakyti jiems tai, ką apie juos galvoju? Kodėl? Gal kad viską apie save žino patys ir bijo išgirsti to patvirtinimą? Juk iš tiesų aš labai retai galvoju blogai, paprastai tik gerus dalykus sakau! Gal esu net pernelyg atlaidi kitiems 🙂 Dabar prisiminiau vieną puikią moterį, bet… alkoholikę, kuriai kažkada padėjau išsikapstyti (iki dabar labai tuo džiaugiuosi, ji blaivi daug metų), kai jau ėmiau kalbėtis visai rimtai, visam laikui įstrigo jos žodžiai: “Nesakyk man to, negi nematai, kad aš tai žinau, tik bandau to sau nesakyti?”

Žydrūnas, 2010-06-03 18:12:29

Na aš su Rasa prisigerčiau irgi mielu noru 🙂

aišku amžiaus kategorija ne ta gal 🙂 bet ji labai faina 🙂

p.s. svarbiausia pačiam su savim išmokt santarvėj sugyvent bei save suprast, tada bus visiem gerai, tiek tiem vyram tiek moterim 😉 visa kita niuansai tik šioki toki.

Rasa, 2010-06-03 19:35:54

Žydrūnui: Sėdžiu ir juokiuosi dabar 🙂 Ot jaunimėlis! Kai pasiūlai ką nors nelabai gero iškrėst, tai mielu noru visi, jei pasiūlyčiau važiuot bulvių ravėt, nes turėsim kankintis savaitgalį, tai būtų kapų tyla :))))

Dėl amžiaus, tai Petriukas, manau už tave jaunesnis dar, problema ne tame, problema ta, kad pajėgumai išgerti labai nevienodi, mano paskutiniu metu sumažėję iki minimumo :)))))

Be to šiandien laukiu puikios jaunos kompanijos savo namuose, bus šioks toks baliukas. Amžius nuo 4-erių iki 42-ejų 🙂 Čia mano šuniukui 4, o man 42-eji… Visi likę bus 18-25 maždaug 🙂

Su visokiais žmonėmis būna smagu, jei gali jaustis laisvai 🙂

O dar žinokit Neaiškiam mintyse naują vardą prilipdžiau, nes kažkodėl man iškilo iš karto mintyse tokios seniai skaitytos knygos apie Anastasiją ir žodis “жрец”. Kažkodėl ne žynys, ne lietuviškai, o būtent “жрец”, su šiek tiek kitokiu atspalviu, negu paprastas žynys 🙂 Tikiuosi Neaiškus neįsižeis, nes jis man tikrai patinka. Ir, tikiuosi, jis vis dar rašys čia ir toliau, ir bus ką paerzinti 🙂

Žydrūnas, 2010-06-03 19:59:16

Na man 30, bet sieloj aš jau senis tapau 🙂

p.s. tik per jus moterys 🙂 nerandu kas man padėtų toliau augt 🙂

petras, 2010-06-04 08:36:48

Rasai: tai kad nėra ką bijot, blogiausiu atveju pabėgt galima. kitas dalykas ar vystytųsi kalba (išskyrus apie orą), na bet bokalą išskanaut netrunka ilgai, apie 30-60 min 🙂

Žydrūnui: nesiparink seni, surasi dar :DD

grazina, 2010-06-05 00:49:47

Ooo! Kokios gražios Neprio mintys. Negi yra taip mąstančių vyrų? Gal ir teisingai pasakė Rasa, kad verta pažiūrėti į akis, ar nemeluoja.

Nepri, esate teisus. Bet tai teorija. Kuri su realybe neturi nieko bendro. Jau. Kažkas rašė: Tas prakeiktas nuolankumas.

Nuolankumas, kaip absoliuti vertybė… Nežinau…Nors teisinga. Bet ar mes suprantame nuolankumą kaip vertybę?

V., 2010-06-05 16:32:36

Seniai bebuvau užsukusi, ir še – kokia diskusija. Noriu pritarti Sonatai ir truputį pasišaipyti iš Neprio, kuris anksčiau buvo Neprisistatantysis.

Kaip spėju, tamsta nesate toks jau labai jaunas, o apie moteris ir prašovėte: (cituoju)

Juk moteris nori jaustis globojama, ir saugi, ir aprūpinta. Kad tai turėtų, pirmiausiai turi leisti vyrui tai daryti. (…) Kiekviena mergaitė turėtų tai sužinoti iš savo mamos ir močiutės, ir turėtų to mokytis dar iki santuokos.

Na jau!!! Sonata jau parašė, kad to nenori. Nenoriu ir aš. Būtent mama mane mokė būti nuolankią (“tokia moterų dalia”), o aš priešinausi visom keturiom – nuo gimimo buvau aktyvi, veikli, kai reikdavo organizuoti “žygius”, dažnai drąsesnė už berniukus – man reikėjo būti lydere. Ir buvau.

Nuolankumas man niekada neatrodė savo nuomonę turinčio žmogaus savybė. Niekada netroškau “būti globojama” ir “aprūpinta”, kaip kad Nepriui atrodo, jog visos moterys to nori. Visada norėjau turėti ne Globėją (“aprūpintoją”),o Draugą ir Bendramintį. Su kuriuo būtume lygiaverčiai. Juo labiau kad negerbčiau savęs, jei nesugebėčiau susikurti sau gyvenimo pati.

Esam 5 draugės nuo pradinės mokyklos – tai pamąsčiau apie visas, nors būtų per maža “tyrimo imtis” statistikai, bet žinot, ką? Iš mūsų penketuko tik dvi tokios “nuolankios” – viena iš natūros, kita – kad be vyro piniginės nepragyventų. Kitos trys – na jau ne……

Abejoju, ar NUOLANKUMAS tokia jau didelė vertybė. Jis ne itin dera su išdidumu, ar ne? Nebent vyras su tokia (atsiprašau už žodį, vištele) jaučiasi Valdovas ir Šeimininkas. Kažkada, kai reikėjo tą mamutą parnešti, gal ir svarbu buvo būti nuolankiai tam, kuris gali sumedžioti ir parnešti.

Bet dabar, kai visi yra protingi ir išsilavinę – kažin, kažin. Čia, man rodos, tik rožinė vyrų svajonė – su nuolankia jiems reikia kur kas mažiau stengtis.

Nepris, 2010-06-05 23:16:24

Miela V., kai ko nors nesupranti ar nežinai, tai protingiau ne šaipytis o paprasčiausiai paklausti. Tiesą sakant, šis Jūsų pareiškimas atviras kritikai iš visų įmanomų pusių… bet pasistengsiu būti švelnus.

Kai kalbėjau apie išmintingas moteris, tai visai nebuvo kvietimas kiekvienai pasipuikuoti, ką savo gyvenime darot ne pagal Dėsnius. Nesu nei teisėjas, nei nuodėmklausys; tai jūsų gyvenimai ir jūsų pasirinkimai. Aš tik dalinuosi savo žinojimu, kuris nors ir menkas, bet kažkam gali praversti.

Nuolankumas, kuklumas, paprastumas, romumas yra tarp gražiausių dvasingo žmogaus dorybių, aukštinamų visose dvasinėse tradicijose. Pirmiausiai todėl, kad ugdydami savyje šias savybes žengiame link tikrojo Pažinimo. Nuolankumas yra būsena, priešinga puikybei. Puikybė, kaip žinia, yra savojo Aš iškėlimas viršum savo artimo, bendradarbio, kaimyno; viršum biednesnio, žemesnio, kreivesnio, kitokesnio… O yra pasakyta: „Kiekvienas, kuris save aukština, bus pažemintas, o kuris save žemina, bus išaukštintas“.

Šeima — tai visų pirma dvasinė struktūra. Gyvenimas šeimoje — tai dvasinė praktika. Tai yra Kelias. Niekas nesakė, kad jis turi būti lengvas.

Vyras ir moteris vienas kitam duoti, kad vienas kitą augintų. Vyro ir moters sielų struktūra skirtinga. Skiriasi ir uždaviniai žemėje. Žmogus — ne arklys, o moteris — ne vyras. Galite tam priešintis, neigti, pykti, įrodinėti. Elgtis ne pagal prigimtį, ne pagal Išmintį. Viskas ko pasieksite, tai nelaiku sudilsite ir pavargsite.

Daug kas galvoja, kad visi bibliniai pasakymai yra apie Pomirtinį gyvenimą, kuris dar neįrodytas. Jis įrodytas, bet akcentas ne tame. Noriu pabrėžti tai, kad didžioji dalis tų kanoninių tiesų — Dėsnių — galioja visada ir visur. Nereikia laukti mirties, norint tuo įsitikinti. Užtenka stebėti gyvenimą. Įsitvirtinkite vidinio nuolankumo būsenoje, ir netruksite įsitikinti, kaip atsitraukia išorinė agresija. Kitaip tariant, turėk vidinio nuolankumo, ir už eilinę nesamonę trenkusi saviškiam per ausį… atgal negausi. Jis tavo nepasitenkinimą supras, ir stengsis savo kaltę atpirkti. Nuolankumas vyrą nuginkluoja.

Kai sakiau, kad moterį puošia nuolankumas, tuo pačiu pasakiau, kad jos vyras turi mokėti su tuo gražiai elgtis ir nepiktnaudžiauti. Nuolankumas turi būti ne iš baimės, ne dėl muštro, ne dėl pinigų, ne dėl padėties, o iš meilės ir atsidavimo.

Moteris neprivalo vyrui ar dėl vyro daryti nieko, kas prieštarauja Dėsniams. Tuo tarpu Išdidumas yra Paprastumo priešingybė, ir šeimoje, kaip ir niekur kitur, nėra reikalingas.

Nėra taip, kad vien tik moteris būtų atsakinga už santarvę, bet ant jos meilės, kantrybės ir atsidavimo daug kas laikosi. Nes vyras yra palyginus paprastas sutvėrimas — jam svarbiausia jausti, kad žmona jį myli, gerbia ir yra jam atsidavusi.

Neįsileiskite į galvas propagandos, kad va, vyrai nepilnaverčiai, neišbaigti, negali vieni. Moterys irgi vienos negali. Vaikai — laikina paguoda — užauga ir išeina. Daug moterų daro klaidą susikoncentruodamos vien į vaikus. Taip negalima. Jūs su vyru suvesti vienas kitą mylėti nuo pradžios iki galo, o ne iki vaikų.

Taip kad, jei neturite, ieškokite savo gyvenimo palydovo, kol laikas. Jei turite — laikykite ir puoselėkite. Tyras švelnumas, atsidavimas, vidinis nuolankumas atsiperka kiekvieną minutę — net jei kartais to ir nejaučiat…

Lina L., 2010-06-05 23:40:13

Nepris, ‘Nuolankumas, kuklumas, paprastumas, romumas yra tarp gražiausių dvasingo žmogaus dorybių’ – tai kad iš tamstos gražbylysčių šios savybės kažkaip netrykšta, ar tik aš nepastebiu.

Nepris, 2010-06-05 23:59:13

Žinau, kad kartais neatsargiai naudoju man patikėtus pabūklus. Atsiprašau visų, ką kada esu užgavęs, o ypač svetainės šeimininko, kad kartais prigaunu svečius nepasiruošusius. Suprantu, kad čia žmonės ateina ne ristis. Ir aš čia ne tam… bet kas niekada nesuklysta, tas nepakankamai stengiasi.

Žydrūnas, 2010-06-06 00:57:42

Paprastai ir trumpai visad geriausia 🙂 Aš ir galiu panašiai čia prirašyti kelis lapus, bet tingiu 🙂

p.s. aišku lengva tai imt ir pasakyt (tai internetas, ne gyvenimas, čia reik rašyt, kad tave suprastų :))

O mintys geros ir nereik už tai atsiprašinėt 🙂

Žydrūnas, 2010-06-06 02:15:14

Beje, jei kažkas užsigauna dėl to, tai tik patvirtina, kad tai gali būt teisinga 🙂

V., 2010-06-06 09:52:34

Dar mielesnis Nepri, ačiū, kad buvote švelnus :). Aš jautri kritikai -tikrai nesu ir jau nebebūsiu tobula, bet jūsų giliamintiški išvedžiojimai man truputį (atsiprašau) komiški. Tiesa, rašote jūs be galo gražiai, bet, sakyčiau, vien vadovėliškai. Tai yra graži teorija, ir, jei norite, vyriškio lūpomis išsakyta siekiamybė. Realiame gyvenime taip būna labai retai.

Jei išsiduosiu, kad mano vyresnioji atžala jau pora metų “po bakalauro”, o jaunesnioji – gimnazistas, tai suprasite, kad esu la-a-a-a-bai sena. Tai gyvenimo patirties turiu visokios ir nemažai, lengvesnės ir sunkesnės.

Man visiškai nepatinka ta teorija, kad “moteris turi auginti vyrą” ir t.t. Po perkūnais, vyrai suaugę žmonės ir patys su moterimis turi AUGINTI VAIKUS.

Manau, kad vyras ir moteris turi būti partneriai, o jei ir gali ką tobulinti, tai tarpusavio santykius – jų kūrimas tęsiasi dešimtmečius.

Dar dėl šeimos židinio. Keičiantis visuomenei, pakito ir suvokimas, kad Ona gali būti Ona, o ne tik petrienė ar jonienė, kaip buvo kadaise. Ji negali būti vien “atsidavusi, nuolanki, paprasta, romi”, nes dabar gal sunkiau – reikia užauginti vaikus ir dar įsitvirtinti profesiniame gyvenime – taigi, Dėsniai pasipildė. Vien su šitom “tobulo žmogaus dvasinėm savybėm” neišgyvensi.

V., 2010-06-06 10:14:06

P.S. Man trumpai neišeina – geriausiai pasakė Sonata:

parafrazuoju reklamą:. „tėtis žino viską…“ ir taip toliau: „Nepris žino viską apie kosmines tiesas, o Rasa žino viską, kas geriausia žemėje“.

Ir nepykite, Nepri… – jūs visur pernelyg rimtas. Kaip supratau, mokėtės KTUG. Taigi, kai Gimnazija dar net nebuvo įkurta, aš jau buvau baigusi savo Alma Mater…

Tada mąsčiau panašiau, kaip jūs rašote, negu dabar. Gyvenimas “tobulas mintis” labai pakoreguoja.

Žydrūnas, 2010-06-06 10:20:38

100 balų kaip sako Burgis 🙂

sonata, 2010-06-06 11:40:16

Miela V., man net pagailo Neprio – stengiasi žmogus pakylėt mus nuo žemės į moters ir vyro tarpusavio santykių Edeną, mes kaip tas arklys, atvestas prie vandens – na negeria, nors tu ką:) Gerbiu jo poziciją ir pripažįstu, kad maniškis IQ tesudaro gal penktadalį, bet tenka gyvent ir su tokiu:) Užtat man priimtiniausia pozicija :”Atiduokit savo širdį, bet ne vienas kito nuosavybėn. Nes tik Gyvenimo ranka gali valdyti jūsų širdis. Ir stovėkit kartu, bet ne per arti vienas kito: Nes ir šventyklos kolonos sovi atokiau, O ažuolas ir kiparisas neauga vienas kito šešėly” (Kahlil Gibran).

Nepris, 2010-06-06 11:43:01

Kai Jėzui buvo 33, jis jau buvo išdėstęs, ką turėjo išdėstyt. Buda nušvito 35. Net jei nekalbėsim apie patirtis iš ankstesnių gyvenimų — žmogiškas amžius virš šitų metų — menkas rodiklis. Ir, atleiskite, “pigus” argumentas. Cheap way out.

O dėl “minčių tobulumo” — aš čia ne pakvaksėti, kad “būna visaip” — tokių pasroviui plaukiančių reliatyvistų ir silpno buvimo lyrikų — sočiai ir be manęs.

Žydrūnas, 2010-06-06 11:54:46

Nesiparink, reiktų pasakyt 🙂

Rasa, 2010-06-06 15:54:32

Gerai, artėja joninės, t.y. rasos, kai stebuklingą naktį galima susigrąžinti visą pasaulio išmintį…

Ir, nors tikrai būna visaip :))), kas nepatinka mūsų жрец-ui, pabandykim pafilosofuoti. Žiūrint iš tam tikro kampo, esu už jo pasakymą, bet iš vieno kampo 🙂

Visų pirma nuolankumas nėra nusižeminimas, nereikėtų to maišyti, bet mes tankiai būtent taip tai ir priimame, ir būtent taip suprantant norisi prieštarauti.

Visų antra neišskirčiau moters nuolankumo, ne mažiau jis svarbus ir vyrams.

Bet kadangi kalbos apie vyrus ir moteris sukelia šiokią tokią įtampą ir užgauna kažkokias ambicijas, paimkime anglį, kuri būtų tik anglis, bet, veikiama aukšto slėgio ir temperatūros, būdama nuolanki labai sunkiems pokyčiams, ji pavirs kuo? Žinom tokį paprastą dalyką visi- deimantu!!!

Pagaliau ar mes nenorime, kad vaikai užaugtų puikiais žmonėmis? Norime! Ar ne nuolankumo, t.y. klausyti mūsų pamokymų mes tam tikru jų gyvenimo tarpsniu reikalaujame?

Kuo daugiau mes leidžiame gyvenimui mus spausti, kaitinti ir šlifuoti, kai išmokstame būti nuolankūs, bet ne nusižeminę, tuo grynesniais brilijantais tampame, kad galėtume šviesti žmonėms visomis vaivorykštės spalvomis 😀

Prisiminiau tokį japoną milijonierių. Savo knygoj jis pasakojo, kaip kūrė savo imperiją, kaip dirbo ir t.t. Senatvėj apsirengė jis nepamenu, gal vienuolio rūbus, bet atmenu, kad basas išėjo išmaldos prašyt, kad apsivalytų dūšią. Ir viena labai neturtinga senutė jam davė savo nemažą pinigėlį. Jis apsiverkė dėl jos gerumo, dėl to, kokią savo turto dalį ji jam atidavė, juk milžinišką pagal tai, kiek ji turėjo!

Bet kodėl jis to nesuprato, kai savo milijonus skaičiavo? Gal laiko neturėjo? 😀 Tai va, elementaru Vatsonai, pasakytų Šerlokas Holmsas, kai kam reikia nuolankumo, tiesiog kad suprastų paprasčiausius dalykus, kurie aiškūs ir vaikui!

Ar aš neteisi?

sonata, 2010-06-06 16:35:25

Rasa, kaip pievelė? Ar uodai nesugėlė?:) Kol manęs neišmetė kaip musės išbarščių, dar pasitikslinsiu- gal ne tiesioginio nuolankumo, aklo paklusnumo reikalaujam iš vaikų, o supratimo? Aš įkyriai skaitau pamokslus apie sutvarkyto kambario naudą- lengviau rasti daiktus, ir susitaupyti sau naudingo laiko- kad ir lėkimui su draugais į stadioną surasti sportbačius paprasčiau, kai jie batų dėžėj, o ne po lova:) Kad aštuonis metus kankinamas pianinas ne tam, kad scena verkia be dar vienos vidutinybės, o tam, kad lavinamos smegenų zonos, kuriom reikia būtent tokios mankštos:) o smegenų vis daugiau prireikia:) Supratimas-įsiklausant į argumentaciją, empatija- įsiklausant į jausmus. Šito minimumo užtektų, kad nereiktų aiškintis moters ir vyro santykių su norimų savybių pareikalavimu, o būtų paprasčiausi žmogiški santykiai.

Žydrūnas, 2010-06-06 17:19:56

Visi tie aukštom frazėm aprašomi dalykai susiveda į elementarų gyvenimą su savais žemiškais niuansais dabar ir ten reiktų kapstytis.. Man ir vienam kol kas gyvenat tai aišku. Ne princų ir princesių laikai dabar..O pasvajot yra neblogai žinoma 🙂

Lina, 2010-06-06 17:22:57

Sonata, o ką daryt, jei supratimas apie tam tikrus dalykus skiriasi? Sutvarkytas kambarys ir man gražiau atrodo, bet kažkodėl daiktus daug lengviau rasti šiek tiek apverstame kambaryje 😀 Ir sportbačius gal greičiau rasti po lova, o ne batų dėžėj, kur yra dar krūva batų 😉

Rasa, 2010-06-06 17:43:42

Sonatai: pievelė gerai, uodai geri buvo, tik va tas kaupimas… Juokiausi, kad gerai, kad mes ten visi miestiečiai ir nėra tikrų kaimiečių, kurie su pasimėgavimu būtų žiūrėję į nusibaigusius miestiečius, jau trečią valandą taip nusikalusius, kad mano sesė ėjo iš lauko net dviem kauptukais pasiremdama, nes negalėjo atsitiesti 😀 Bet nukaupėm! Devyniese 🙂 Ir cepelinų gavom 🙂

Dėl nuolankumo. Taip, turi būti pas vaikus ir pas suaugusius sąmoningumas, bet jūsų vaikis jau didelis, aš turėjau galvoj mažiukus vaikus, kai jiems labai sunku išaiškinti, kad gatvėj kristi ant žemės ir klykti nereikėtų, o suprasti kodėl nereikėtų, jiems dar labai sunku, juk jiems taip norisi, taip darosi 🙂 Ar nesinorėdavo, kad jie tiesiog klausytų? 🙂 Beje, juk maži vaikai iš tiesų nuolankūs mums, nes jie mumis tiki ir pasitiki! Ar kartais nebūtų geriau, jei idiotas, nesuprantantis protingų argumentų ir svetimų jausmų, būtų bent nuolankesnis protingesniam? 🙂

Kalbant apie vyrus ar moteris, šiaip ar taip, mes vis vien skirtingi, taigi tikrai retai įmanomi “žmogiški” santykiai, vis vien ima ir gaunasi “vyrų ir moterų” santykiai 🙂 Žmogiški santykiai daugiau įmanomi tarp žmonių, kurie priima kitą ne kaip lytį, o tik kaip žmogų, bet šeimose retokai taip būna, kitaip gal nebeliktų seksualinės traukos, be to mus vis vien veikia kartų atmintis. Tarkim aš norėjau būti ramia nuolankia žmona, net jei buvau gana pasiutus, nes mano mama labai valdinga, aš norėjau būti tikrai kitokia, norėjau ir stengiausi būti supratinga, užslopinti savo milžinišką egoizmą ir “savigarbą” (tiesiog supratimas kas yra savigarba labai skyrėsi nuo dabartinio), ir “auginančia” (ne lepinančia, suprantu skirtumą :), paskui gyvenimas dar ne kartą pakoregavo šiek tiek mano norus. Bet aš nesiskundžiu, man visi mano gyvenimo etapai buvo savotiškai duodantys, matyt visokių ir reikėjo 🙂

Vis tik, net jei kai kurie magnatai galvoja, kad nuolankumas būtinas, gal jis tikrai neblogas dalykas? Templetonas, vienas iš turtingiausių pasaulio žmonių, didžiulės verslo imperijos įkūrėjas, kuris skiria premijas, didesnes už nobelio, žmonėms už žmogaus dvasingumo tyrinėjimus, kalba apie tai taip, kad irgi gana įdomu:

“Nuolankumas- raktas į pažangą. Be jo rizikuojame tenkintis praeities pasiekimais ir prarasti sugebėjimą ryžtingai pasitikti išmėginimus. Be nuolankumo prarasime budrumą ir objektyvumą, kurie mums atveria naujas sritis tyrinėjimams. Jeigu nebūsime nuolankūs, kaip vaikai, negalėsime pripažinti savo klaidų, prašyti patarimo, pamėginti dar kartą…”

Žydrūnui: ne princų ir princesių? Aš vis dar tikiu, kai kai į merginą žiūrima, kaip į princesę, ji tokia ir pavirsta 🙂 O tu automatiškai virsti princu 🙂 Turi mokėti pamatyti.

Žydrūnas, 2010-06-06 17:51:15

Na dar klausimas ar tai gerai.. kai kažkas pavirsta princu ar princese 🙂 kad abu virstų tai turbūt idealus atvejis 🙂

p.s. bet kankins juos po to kasdieniniai dalykai 🙂 šiaip tai man nereik princesės 🙂

Rasa, 2010-06-06 18:18:07

Žydrūnui: puiku kad nenori princesės, gautum stuburo išvaržą benešiodamas ant rankų, nes baltų žirgų jodinėti dabar nerasi, deficitas… 😀

Nors man kažkada buvo malonu, kai maniškis mane, stambesnę negu dabar esu, užnešdavo ant rankų į trečią aukštą 🙂

Bet aš linkus užlipt ant sprando žmonėms, todėl man nuolankumo pamokos gan į naudą 🙂

Prisimenu kažkada vienam bernui bevaikščiojant ąžuolynę tarp pusnų, taip ir pasakau: panešk mane ant kukurių (mes taip vadindavom tokį panešiojimą, kaip Burgis mačiau anūkėlius nešioja). Ir nešė… Toks daug vyresnis buvo įsižiūrėjęs mane :)))

Tai gal geriau norėk puikios supratingos merginos ir kad bent bulvių mokėtų iškept 🙂

Žydrūnas, 2010-06-06 18:24:21

Tai aš jau noriu tokios 🙂

Aš pats viską moku, jaučiu vistiek princese ją paversčiau, bet ant galvos man neliptų blin, na nebent aš to nesuprasčiau :)))

V., 2010-06-06 23:15:00

Na, nežinau kaip ten su Krtistum ir Buda, gal jie jau 33-35 buvo “nušvitime” (“kitais gyvenimais”, nepykite, aš negaliu patikėti, nors neneigiu – gal…) Bet man mano 30 ir 50 metų – LABAI didelis skirtumas.

Ką jūs žinote, Nepri, kaip jums bus. Gal pati esmė ir nepasikeis, bet… vis tiek +20 metų – neįkainojama patirtis.

Beje, kuo jaunesnė buvau, tuo protingesnė jaučiausi. Kuo daugiau žinau, tuo labiau suprantu, kiek mažai žinau.

Ir pasaulio didieji protai taip sakė (nepamenu kurie). Bet čia ir mano asmeninė patirtis:)

Gyvenimas sunkus, bet labai gražus.

Nepris, 2010-06-07 09:17:33

Taip, gyvenimas sunkus, bet labai yra gražus! 😉

V., 2010-06-07 10:57:36

Na štai, kai kur ir sutariame 🙂

Nepris, 2010-06-07 12:27:11

Manau sutariam daugiau, nei atrodo, tik reiškimosi būdai skiriasi. 🙂

V., 2010-06-08 00:57:02

Nepriui

🙂

Sana, 2010-06-11 11:51:55

Oo, bet kuriuos vaikus… Kaip gaila, kad negyvenu Kaune! Nes būtų šaunu užsukti.

Jei tik būtų daugiau tokių mokytojų, kurie tikrai myli savo darbą!..