Aš pasitikiu tavimi!

Pro laiko rūką, dešimtmečiais per dabartį į ateitį aš matau, aš suprantu – tu manęs neišduosi. Aš pasitikiu tavimi. Tu esi gera ir būsi gera. Tu būsi darbšti. Tu būsi linksma.

Dabar, kai jau nemažai man teko iškęsti, kai daug jau patyrė mūsų vaikai, aš pasitikiu tavimi: tu būsi kantri; tu būsi drąsi; tu būsi atkakli. Nes tu esi mūsų brangioji dalis, iš mūsų geriausių savybių sukurtoji dalis.

*

Aš pasitikiu tavimi. Tu mokėsi keliauti, užsidirbti, išmokti, draugauti, mylėti – tu mokėsi gyventi. Nes tu turėsi visą mūsų patirtį ir visą savo ateitį. Tu turėsi atramą į mus – tikrus, gerus, savus, patikimus, todėl aš pasitikiu tavimi. Tu neišsigąsi pamačiusi platųjį pasaulį, jo pavojingas vilkduobes, jo klastingus gyventojus, jo plėšrius sutvėrimus…

*

Aš jau pasitikiu tavimi, nors tau, Laurute, šiandien sukako tik treji metukai. Bet tu pasakei kitaip: „Man jau trys!“ Sveikinu, teisingai pasakei!

O šį piešinėlį močiutei atsiuntė Mildutė. Nupiešė tada, kai verkė. Močiutė sako: „Bet aš nematau, kad ašarėlės kristų…“

Mildutė: „Jos upeliais liejosi…“

Važiuoja jaunoji šeima automobiliu. Tėtis moko penkiametę Mildutę, kaip reikia elgtis, aiškina, ką mergytė negerai sako.

Mildutė: „Bet gali būti ir kita nuomonė…“

Atsakymai

Burgis, 2013-03-07 21:44:49

Norintiems pasveikinti…

Agnė, 2013-03-07 22:25:29

Gerb. B.B,

atsiprašau, kad rašau į tokią temą, bet norėjau paklausti kaip dėl tų gerų žinių dėl gimnazijos plėtros? Šiais metais rinksite 2 ar 3 devintokų klases?

Burgis, 2013-03-07 22:27:53

Agnei: palaukime dar 1-2 savaites…

Random, 2013-03-07 22:48:39

Reiktų tiesiog užgrobt visą pastatą ir kaip nors tarp abiejų pusių padaryt susisiekimą.