Atminkime…

Mirė „Rasos“ gimnazijos direktorius Povilas Andrulis. Tik porą metų už mane vyresnis. Nebuvome artimi, tik pažįstami, bet kodėl negaliu liautis galvojęs, kad tai kažkokio etapo pabaiga?

Yra žmonės, kurie sugrįžta ir sugrįžta į mus… Nenoriu čia minėti tų, kurie lanko mane. Jūs turite savų, neabejoju. Gal labiausiai galvojame apie tuos, kurie įtaigiai veikė mūsų pačių gyvenimus, nors nebūtinai buvo žvaigždės kitiems?

Direktorius yra tik pareigybė, ji nemiršta – miršta žmogus. Bet pasikeis „Rasa“, pasikeis… Atminsiu Povilą kaip tikrą, atvirą Žmogų.

Atsakymai

Vapt’siukas, 2009-08-24 23:13:31

Gaila gero žmogaus… Kiek žinau širdininkas buvo, kaip ir mano buvusios Dainavos vid. mokyklos direktorius. Daug pasakodavo direktorius apie jį, geri draugai buvo, o ir ligos tos pačios. Sakė juokais abu nuleisdavo, kad širdys stipriai serga ir lygiai taip pat juokaudami spėliojo kuris ilgiau “trauks”. Pagarba žmonėms, kurie nebijo mirties ir turi ką po savęs palikt 🙂

Rasa, 2009-08-25 09:36:43

Užuojauta visiems jį pažinusiems.

Vapt’siukui: tegul tik būna dar ilgai sveikas Dainavos direktorius, jis irgi labai puikus Žmogus. Dauguma direktorių širdininkai, tikriausiai todėl, kad jie per daug atiduoda, išdalina tą širdį vaikams…

naujokas Vytautas, 2009-08-25 12:18:08

Rasai:,,išdalina tą širdį vaikams…” -nei velnio (atsiprašau).Turėjau brolį – mokyklos direktorių,atidirbusį 19 m. Užteko valios išeiti gyvam iš direktorių.Šiemet atšventėm 50 m.

-Niekas taip nepaėda širdies,kaip visokio plauko valdininkai nuo savivaldybės iki ministerijos imtinai su savo bukais,biurokratiškais, beprasmiškais reikalavimais ir popierizmu.

O vaikai už dalijamą širdį atsidėkoja pagarba ir gerumu,gaivinančiu pedagogus.

Rasa, 2009-08-25 12:38:55

Vytautui: 🙂 Tu geriau žinai tada 🙂

Ką tik su vaikais (jau seniai baigusiais, tik man- jie dar vaikai, ir jie NE MANO :)))) apkalbėjom vieną direktorių.

Vienas chuliganavotas pasakojo, kaip jam direktorius sakė, kad kaip trinktels, tai jį mama nuo sienos špakliuote gramdys… 🙂 Aš jo klausiu, o kodėl jie visus tualetus sprogdindavo mokykloj, kad patiems paskui reikėdavo lėkt namo nusičiurkšt? Jis sakė, ten kiti sprogdindavo…

Na, tokie vaikai ir direktoriams sveikatos neprideda 🙂 Eilinėse vidurinėse nelabai daug tų gaivinančių vaikų 🙂

petras, 2009-08-25 13:14:38

JOa pas mane tai “gerulė” direktorė buvo, kažkaip nei vieno gero žodžio negaliu surast jai.

Aurelija, 2009-08-25 14:53:56

Aš irgi manau, kad direktorius per tuos popierius ir biurokratus iki vaikų prieina 🙂 Kiek atsimenu, tai mes tik su “pavadaškėm” reiklų turėdavom 🙂

***, 2009-08-25 20:04:52

Labai gaila, kad netekome tokio puikaus žmogaus. Manau, kad kiekvienam, kuriam teko garbė pažinti šį žmogų, Jo truks. Tikriausiai Dievui prireikė Jo pas save. Tikiuosi, kad dabar šiam žmogui bus lengviau, kažkur tenai, aukštai aukštai. Visada liksiu dėkinga už tai, ką dėl manęs padarė, tik šio žmogaus dėka gyvenime tiek pasiekiau. Visada prisiminsiu Jus kaip didį žmogų.

Mokytoja, 2009-08-25 22:11:30

Kauno rajono mokyklos per praeitus metus irgi neteko 2 direktorių. Taip pat puikūs žmonės, ilgai išliks atmintyje.

Rasos gimnazijos direktoriaus nepažinojau, bet girdėjau, kad nuostabus žmogus. Užuojauta artimiesiems.

mokinys, 2010-02-15 00:12:36

P.Andrulis tai Žmogus iš didžiosios raidės, žmogus padaręs didžiulę įtaką mano pasaulėžiūrai, o tikriausiai ir mano gyvenimui. Dėkoju dievui kad mūsų keliai susikirto šiame gyvenime. Gaila kad baigus mokyklą, nesuradau laiko ateiti, ir nuoširdžiai padėkoti direktoriui. Nors tam ruošiausi – nesitikėjau kad toks žmogus taip anksti išeis anapilin.

patiko2, 2016-05-30 14:41:32

Kodėl neparašyta, kurie tai metai?