Atsainiau, atsainiau…

Oi, sutino mano nosis!

Ar ji pūsis, ar ji plosis?

***

Spjauki, drauguži, į visa, kas žiba,

Švilpk iki plikas esi!

Plunksnos užaugs, juk padaigos jau kyba,

Būsi kaip mulkiai visi.

***

Kiek čia liko tų metų… Įkvėpk, iškvėpk, atsipalaiduok.

Aš tau jau rašiau – vėl primenu (nes Sokolovas man priminė, kad reikia priminti): nieko nereikia sureikšminti iki dangaus; laikykis tik krypties ir leisk Laikui tave nešti per gyvenimo okeaną; nėra laimingesni nei tie, kurie ginčijasi, kad vienetas nėra pirminis skaičius, nei tie, kurie teigia, kad yra pirminis; epsilon-deltą kalbą iš ribų teorijos KTU studentams (gal ne visų fakultetų, bet ar žinote kurių?) pašalino, o KTU vis dar universitetas; nekalbėk kaip kompiuteris; aš sergu ir tu sergi, bet jiems tai nerūpi, tiesa? tai kodėl mums turi rūpėti? kankiniesi, kad ji tavęs nemyli? o ji kankinasi, kad tu kankiniesi…

Tas ir kitas, pastebėkite, yra labai preciziškas žmogus, bet jis jau nepajėgus atskirti, kur kiek tos precizikos reikia… Negalima mylėti algoritmiškai.

*

Pralinksmėkite! Spjaukite į smulkmenas. 2016-ieji ateis ir be jūsų kančių, pastangų, stresų, emocijų. Ir jie ateis geri, jei mes būsime geri. O aš tai žadu būti!

Atsakymai

ainna, 2015-12-30 12:42:40

SVEIKI VISI,

NAUDODAMASIS PROGA NORIU PALINKĖTI VISIEMS SĖKMĖS 2016 METAIS.

ADEFALIJAI IR LAUREATUI SOKOLOVUI TAIP PAT SĖKMĖS.

Sokolovas, 2015-12-30 14:46:46

Artėja VORATINKLIO METAI.

Gal ir VORO metai.

Ir vėl matematinis pagrindimas.

Taigi, pavadinkime voratinkliu iškiląjį daugiakampį su visas jo viršūnes jungiančiomis atkarpomis ( kraštinėmis ir įstrižainėmis). Šias atkarpas vadinsime voratinklio siūlais.

Kiek siūlų turi 64-kampis voratinklis?

Labai paprasta: 64х 63/ 2 = 2016.

Taigi, voratinklio metai!

Kiti voratinklio metai bus tik po 64 metų. Kiekvienas lengvai įsitikins.

Beje, tas pats ir su “gausiomis kompanijomis”. Jei 64 žmonės, susitikę, vieni su kitais sveikinsis rankų paspaudimais, tai bus 2016 rankų paspaudimai. Tas pats voratinklis!

Esmė tokia: daug su kuo bendraujantys, vis naujų kontaktų ieškantys žmonės anksčiau ar vėliau patenka į “voratinklį”. Mat…”kontaktai suranda juos”. Ir panaudoja savo interesų vardan.

Būkime budrūs vorų bei voratinklio metais:)

Ema, 2016-01-01 12:24:43

Sokolovai, baik. Geriau švęsk su visais