Atsiprašau…

Laikas keičia viską ir visus… Atsiprašau, kad čia retokai parašau. Nuotraukoje jūs matote tą, kuris man dabar svarbiausias.

Kita vertus, sąžinė mane graužia: šią svetainę kasdien vis dar aplanko 200-300 žmonių. Norėčiau dirbti ir jiems, ištikimiesiems. Bet gyvenimas visko pilnas: rašau matematikos knygą, rengiu konkursus, dirbu vairuotoju savo šeimai, būnu ten, kur pakviečia ir kur privalau nuvykti, nes jiems irgi reikia duoti darbo…

Vis tik gera žinoti, kad yra vieta, kur galiu atviriau, intymiau pasikalbėti, nes čia beveik nebeliko delfio lygio komentatorių.

Vakar sūnui suėjo 43. Padovanojome jam tris romanus. Visus turėjau prieš tai pats perskaityti, įvertinti. (Olga Tokarczuk. „Bėgūnai“, Araminta Hall. „Amžinai mano“, Tara Westover. „Apšviestoji“)

Labai keistos knygos! Pelniusios apdovanojimų. Matyt, dabar tokios paklausios… O aš čia vis buitiškai, buitiškai…

Atsiprašau ir dėkoju jums!

Atsakymai

petras, 2019-06-18 12:52:38

Man asmeniškai knygų dovanojimas tai toks kaip gelbėjimosi ratas, kai jau visai nežinai ką dovanot arba labai greit reikia tai knyga sueina (arba pinigai vokely blogiausiu atveju). nes labai nemėgstu dovanot, dėl to, kad nežinau ką gero padovanoti būtų galima.

o vat knygą jei iš širdies dovanot, tai nebent labai gera, bet iš kur dabar žinot kokia knyga tam žmogui labai gera. labai individualus dalykas 🙂 aišku, nebent tą žmogų pažįsti kaip nuluptą.

skaitytojas, 2019-06-19 12:23:04

B.Burgiui: ačiū,kad čia rašote,mokote,patariate.

Dekanas, 2019-06-20 00:20:24

Burgis.lt svetainė yra žiniatinklio klasika.

Rasa, 2019-06-20 19:44:18

🙂 Šaunuolis Jūs (šeimininkui) O jau mažiukas koks mielutis! ☺

Rašot ar nerašot, vis vien užeinu čia kasdien. Blogas įprotis? Geras įprotis? Nežinau 🙂

Daug dirbau. Tikriausiai tapau nuobodoka- kartais pagalvoju. Darbas, namai, kalbėjimas, konfliktų sprendimas, apaugęs kaimas, kurio nepajėgiame sutvarkyti kaip norėtųsi, bet kurį labai mylim. Remontas, miegojimas ant čiužinio 🙂 Kitokia – “gyva”matematika 🙂 Kai skaičiuoji skaičiuoji ir skaičiuoji. Kaip tam vaikiškam eilėraštuke: tam davė tam, davė tam, tam davė, o šitai pelytei neliko… 🙂 Bet jau kaip ir baigiau susiremontuot ką norėjau. Vis vien aš šaunuolė! Nes aš žinau, kiek man tai kainavo pastangų 🙂 Ir mano direktorė, kuri neseniai remontavosi namą ir gyvena didelėje prabangoje, irgi žino. Todėl juokiuosi kai geriam darbe kavą, o ji laukia mano remonto pabaigos ir sako: žinai, kai tu baigsi remontą, aš geriau pas tave atvažiuosiu gerti kavos…

Nelabai turėjau laiko skaitymui, bet šiandien pabaigiau skaityti knygą “Penki elementai”. Čia gal būt Giedriui patiktų. Tai knyga apie senovės Kinijoje išplėtotą asmenybės tipų ir gydomosios energetikos sistemą. Lengva knyga, bet patiko pažinti ir tokį požiūrį į žmones. Nes man viskas įdomu, kas apie žmones… O dar neseniai skaičiau “Sekso aušra” 🙂 Irgi įdomi. Šiek tiek juokinga, šiek tiek įdomi. Knygos autoriai – filosofijos mokslų daktaras, psichologas ir medicinos mokslų daktarė, psichiatrė. Tai savotiškai sudėstė 🙂 Ai nu ir dar kai ką skaičiau. Bet vis vien mažai skaitau 😛

O dar… O dar aš noriu naujos suknelės. Nes labai seniai nenusipirkau nieko sau. Bet turbūt dar pakentėsiu. Bet labai norėčiau.

Va taip paprastai ir gyvenu.

Ir kasdien kažkodėl užeiinu čia… Atsidarau. Paskaitau. Nusišypsau. Nes pasiilgstu gero, tobulėjančio, nenurimstančio Giedriaus, išskirtinai kultūringo, protingo ir originalaus Vilko, tarp kosminių skaičių gyvenančio Sokolovo, p. Burgio (jis puikus ir viską pats apie save žino). O dar Qwertis 🙂 Toks neaiškus labai protingas tipas. Kokie jūs visi įdomūs ir puikūs. Tikuosi žinot patys.

Viskas gerai… Kai užeinu čia, manyje visada viskas nusišypso, nurimsta ir suprantu – viskas šiame pasaulyje gerai… ☺

Sokolovas, 2019-06-20 23:41:34

Man vis kartais atrodo, kad…aš dar dėstysiu. Man kartais atrodo, kad…aš dar turėsiu įtakos nuomonės prasme. Ir tokiu atveju…Aš tikrai pakviesčiau B. Burgį dėstyti. Nes B. Burgis turi, privalo dėstyti!

Mes gyvenam inkvizicijos laikmečiu. Ir mums patiems turi būt gėda dėl deginamo (sudeginto) ant laužo Žmogaus.

Man gėda. Dėl savo tylos. Arba dėl ne tokio supratimo iš pradžių…

Man gėda. Dėl tūkstančių ir milijonų. Dėl rėksmingo klyksmo “mus tris milijonai”, nors tarp jų-šimtai tūkstančių debilų. Ir būtent pastarųjų “integravimu į visuomenę” rūpinasi nūdienos valdžia.

B. Burgis norėjo duot Kelią tiems, kas to Kelio vertas. Liberastai ir jų agentai įsigalėjo-“VISIEMS, VISIEMS, VISIEMS!”. Debilai irgi turi teisę į KTU Gimnaziją, klykė liberastai…

PO TO BUVO TIK TECHNIKOS REIKALAS.

Ir aš dar tikiu, kad galėsiu dėstyt. Kodėl? Nežinau. Bet…Jei išsipildys, jei pavyks sulaukt tokios netikėtos Kelio Pabaigos….Tai ir B. Burgis tikrai bus šiame Kelyje!

Dalius, 2019-06-21 00:09:13

Pasirodo Sokolovas ne tik skaičiuose geras, bet ir prozoje:) O tu, Rasele, kur dingus buvai?:)

Jadvyga, 2019-06-21 00:39:33

Sokolovai, kur pabėgai iš ematematikas. lt forumo? Ateik ten ir padėstysi, kaip tik laukia uždavinukas maratone.

Rasa, 2019-06-21 13:25:39

Daliui: Mokiausi važinėtis riedučiais 🙂

Sokolovas, 2019-06-23 00:39:01

Matau, jog nedaugelis suvokia, ar bent jau įsivaizduoja, kas yra pasaulyje įsigalintis liberalizmas…

“Kokybiškas išsilavinimas visiems”-visuotinis išsilavinimas lygio 2*2 plius (būtinai) to teiginio (Vakaruose toleruojama ir 5, nes tai bazinė nuomonės teisė) praktinis pritaikymas (“projektinis mokymas”).

Teisės lygios-ar tu Pravieniškių “baryga”, ar tu profesorius, visą gyvenimą atidavęs Tėvynei.

Teisės lygios, ir todėl mokytoją, pasisakiusią prieš iškrypėlius pederastus, buvo mėgintą ministrės Petrauskienės atleist iš darbo…

Net katalikų kunigai negynė tos Mokytojos. O kas čia stebėtino? Kada katalikų kunigai ėjo prieš valdžią, juos šeriančią?

Ir nesvarbu, kad ta Mokytoja tiesiog pasirėmė Biblija…

Dar niekada nebuvo didesnio ateizmo, negu dabartiniu, liberastiniu, metu. Ir dvasiškiai sveikina jį…

Petras, 2019-06-24 00:36:40

Sokolovai, visada visko buvo ir dar visko bus. Neverk dėl liberalizmo, būk ištikimas sau ir nebus problemų. O jei jau taip knieti, tai bandyk keist sistemą. Tik ką pasiūlysi ? Jokie izmai netiks visiems. Visada atsiras tokių prieš, kaip tu. O jei iš sportinio intereso piktiniesi viskuo aplinkui, tai tada viskas ok, gero laisvalaikio 😉