Balti žirgai nenuneša toli…

Dangus nuleido sunkų vakarą…

Ji sau jau tūkstantį kartų žadėjo daugiau niekada ten nebeužsukti, bet ar ne taip elgiasi visos priklausomybių aukos? Ji pati jau nebegali pasikeisti, o artimo žmogaus, kuris padėtų pasikeisti, nėra. Žmonių aplink daug, bet jos žmogaus – nė vieno!

*

Tai todėl tas maniakiškas prieraišumas vietai, kurioje niekas jos nemato. Svetimo, visai nepžįstamo žmogaus internetinė svetainė. Kodėl būten ši? Todėl, kad čia kažkada kai kurie su ja pasikalbėjo. Net pagyrė! Gyvūno instinktas galingas! Pamaitink žvėrelį, sušildyk – ir jis jau prijaukintas. Paskui gali net mušti, išvaryti – jis vis tiek grįš pasitikrinti, gal geradaris sušvelnėjo?

*

Ką daryti, kai neturi nei artimų žmonių, nei mėgstamo darbo, nei mėgstamų pramogų, nei sparnų aukštesniam skrydžiui? Įtikinti save, kad esi atkakli. Kad esi išradinga. Kad esi įdomi. Kad kažkam toje rūke paskendusioje intererdvėje patinki. Kad tai, ką darai, yra tik žaidimas, o tikrą gyvenimą turi, tikrai turi!

*

Įtikinti save… Įtikini. Nieko nebereikia keisti. Kažkas užpildo bent šiokią tokią gyvenimo nišą. Nes juk tas gyvenimas tuščias, beprotiškai tuščias! Ir beprotybę reikia išmainyti į priklausomybę. Vis šiek tiek lengviau…

*

Ką aš čia darau? Guodžiu? Ne! Tiesiog įspėju. Ir tą vargšę, kurios įrašus jūs čia vis dar spėjate pamatyti, kol aš neištrinu. Ir tuos, kurie spėja tuos įrašus pakomentuoti. Nesuprasdami, o gal suprasdami, kad bendravimas su tokiu žmogumi yra patyčios ar bent jau priklausomybės skatinimas. Beprasmiškos, šiurpios priklausomybės…

*

Aš stengiuosi padėti. Trinu ir trinsiu…

Atsakymai

Burgis, 2014-05-12 20:00:32

Supraskite gi pagaliau…

Ema, 2014-05-12 20:24:36

Supraskite: blogas žmogaus elgesys – pagalbos šauksmas

Rimvydas, 2014-05-12 20:29:35

Na, blogas be Adefagijos kaip maistas be druskos…

Burgis, 2014-05-12 21:06:34

Rimvydui: va, aš ir noriu suprasti tokių žmonių kaip Jūs poziciją!

Jūs juokaujate? Jūs taip norite pramogauti? O kaip Jums tas faktas, kad svetainė yra mano, o ne Jūsų ir Adefagijos, kurie kažkodėl kaip tik čia norėtų kažkaip keistai papramogauti? O gal Jūs jaučiatės už visus viršesnis ir taikote mums taisyklę „kuo blogiau – tuo geriau“? O gal Jūs vis tik ir dabar dar apsimetate, kad nematote toks vargšės moters patologijos?

Rasa, 2014-05-12 21:13:57

Jei leisčiau sau truputį pafantazuoti ir norėčiau parašyti kokį pasakojimą, aš šitaip į situaciją pažiūrėčiau… Na, dar įterpsiu, kad jau esam čia apkalbėję Neprisių, mane ir rasizmą 🙂 ir dar visko, tai ko gi nepaimprovizavus Adegafijos tema?

***

Gyveno tarkim… Mokytoja. Lietuvių kalbos. Išprususi, šmaikšti, truputį egzotiška. Moteris, norinti dėmesio, mėgstanti jį. Norinti būti matoma. Kai palyginu su savimi, tai, manau, ji kur kas labiau išprusus už mane 🙂 Protingesnė. Turbūt ir jaunesnė, ir gražesnė… Taigi ta puiki mokytoja gyvenime šiek tiek nuobodžiavo, nes gyveno viena. Rutina ir kasdienybė, rutina ir kasdienybė… O toks noras kažkur išsilieti tai, kas netelpa tavyje, ko pilna širdis. Ir štai, vieną dieną, ji netyčia papuola į seminarą, kuriame kalba p. Burgis. Jis toks originalus ir keistas pasirodo, kad mokytoja suklūsta. Ji galvoja apie tai, kad tokio savotiško žmogaus ji seniai nėra sutikusi… Grįžta namo, į savo šiek tiek vienišą gyvenimą, bet tas keistas Direktorius niekaip neišeina iš galvos. Tada sugalvoja parašyti jam el. laišką. Kodėl gi ne? Juk įdomu. P. Burgis gal būt atrašo. Tada seka dar ir dar laiškas. Mokytojai atrodo, kad štai- žmogus, kuris galėtų ją suprasti, jei panorėtų. Ji ima rašyti ir rašyti, kol p. Direktoriui trūksta kantrybė ir jis ir pradžių nebeatrašo, paskui jau nė nebeskaito tų ilgų keistų laiškų. Bet mokytojai norisi to bendravimo ir tada ji randa jo svetainę. Ir ima rašyti čia. Juk negali būti, kad jis neskaitys ir čia? Kita vertus taip net smagiau, juk čia galima rašyti net ne vienu vardu. Tarkim durniuojant galima rašyti kaip Adegafija. O kai norisi būti rimtesne ir solidesne, originalesne, ar tiesiog pagirti, užtarti save, galima rašyti kaip qwerty. Dvi mylinčios viena kitą pusės… Kodėl gi ne? O ar tikrai p. Burgiui ji nepatinka? Mokytoja mano, kad tai netiesa. Juk jis tiesiog “užbanintų”, užblokuotų ją, jei nenorėtų, kad ji rašytų. Jai atrodo, kad jis to nori, tiesiog nenori to pripažinti. Jis supyksta, o paskui vis vien nusijuokia iš jos parašymų. Juk ji tokia nuoširdi, jis negali rimtai nenorėti, kad ji čia nerašytų… Ir kaip gi jai be to rašymo? Vėl tik vieniši vakarai? Ir jokios galimybės jį sutikti… pabendrauti… Taip negali būti. Tiesiog negali. Todėl ji dar ir dar ir dar rašys. Kol bus bent menkiausia viltis, kad ir ji čia reikalinga… Kol manys, kad be jos šmaikštumo čia trūksta skonio… Kol manys, kad jis tik iš apsimestinio solidumo ją trina. Ji reikalinga jam…

Taip viskas atrodo mokytojai, vieną dieną patekusiai į seminarą…

***

Būtų galima sukurpti visai įdomią istoriją 😉

Kažin dabar nepadaugės einančių į seminarus pasiklausyti p. Direktoriaus? 😀

Burgis, 2014-05-12 21:23:47

Rasai: na, Jūs visada tokia įžvalgi, o šį kartą – visai į lankas…

Pirma, Adefagija nėra mokytoja.

Antra, niekada su Adefagija nesusirašinėjau el. paštu.

Trečia, jai nėra jokių vilčių, kad nustočiau trinti jos komentarus; kelis kartus perspėjau, tyriau jos būklę, daugiau abejonių neturiu.

Ketvirta, Jokio palankumo jos komentarams niekada neturėjau.

Penkta, pacientų čia buvo ir bus. Nejaugi Jūs, Rasa, nematote pacientų žiniatinklyje?! Ir gyvenime…

Šešta, manęs visai nedomina komentarų skaičius, lankytojų skaičius. Aš juk ne komercinius romanus rašau…

***

Septinta, svarbiausia: jei dar vienas kitas trečias nesupras, kaip šioje svetainėje elgtis su pacientais, – svetainę uždarysiu. Didelio nuostolio pasauliui nebus…

Rasa, 2014-05-12 21:41:45

🙂 P. Burgi, aš juk ne rimtai 🙂 Aš juk sakiau iš pat pradžių, kad “fantazuoju”, o ne “nagrinėju psichologiškai” ir ” jei norėčiau parašyti kokį pasakojimą”, aš taip sužaisčiau.

Rimtai aš apie ją nenoriu nieko sakyti 🙂 Lai sau gyvena… 🙂

Ema, 2014-05-12 21:56:59

Visai neblogai čia ,,išsisuko”: visi žmonės pacientai. Tikrai geriau nei ,,Visi žmonės priešai”.

Linkiu visiems kuo geriausios sveikatos.

Burgis, 2014-05-12 22:24:31

Emai: ot, ir ne visi pacientai! Pavyzdžiui, Jūs…

Iš arčiau, 2014-05-12 22:55:18

O man pvz. atrodo kad Adefagija nėra tokia durna kaip atrodo 🙂 Vien tokį niką pasirinkti, kuris reikštų rajumas, besotis valgymas nekiekvienas sugebėtų. Ir ji pajuto kad svetainės šeimininkas nervinasi, va dabar tuom ir naudojasi… Jeigu svetainė būtų uždaryta dėl Adefagijos ir panašių biesų, man asmeniškai būtų gaila 🙂

Darius, 2014-05-12 23:32:57

Prieš gerą šimtą metų žmonės eidavo žiūrėti išsigimėlių cirko. Kai kurie šios svetainės lankytojai gėrisi Adefagija kaip seniau stebėdavosi barzdota moterimi ar moterimi gyvate. Tokiems kaip Ainana, Rimvydas norisi tos egzotikos. Tik gaila, kad jie nesupranta, jog čia kitokia svetainė ir daugumai tų kliedesių nereikia.

Saula, 2014-05-13 00:09:43

„Prieš gerą šimtą metų žmonės eidavo žiūrėti cirko stebėdavosi barzdota moterimi“. Kodėl prieš 100 m.? Praeitą šeštadienį Europa ką rinko? 🙂

Jei ką, tai aš tolerantiška 🙂

Saula, 2014-05-13 00:11:28

Kažkodėl dingo ženkliukai „mažiau“, „daugiau“, daugtaškis citatoje

Burgis, 2014-05-13 08:05:17

Saulai: kažkas čia su pertvarkyta sistema… Vis laukiu, kad sutvarkytų. Juk sistema tai ne mano ir ne pas mane…

Ema, 2014-05-13 08:41:20

Iš asmeninės patirties žinau, kad nustojus reaguoti į nederamai/provokuojančiai besielgentį, pasikeičia ir to žmogaus elgesys (kokia prasmė, jei niekas nebemaitina dėmesiu?).

Linkiu Adefagijai kuo daugiau pozityvių patirčių

Burgis, 2014-05-13 09:28:04

Emai: absoliučiai teisingai parašėte! Todėl ir prašau visų nekomentuoti Adefagijos komentarų, kol aš jų neištrinu.

D., 2014-05-13 18:30:09

Gerb. Burgi, o kodėl tada apskritai neužblokuojate tos Adefagijos IP’o. Juk WordPress’as turi tam priemonių. Einate: Settings –> Disccusion — > Comment Blacklist laukelyje įrašote norimą blokuoti žodį, URL ar IP adresą.

Burgis, 2014-05-13 19:28:38

D.: tai ir bėda, kad mano svetainės WP ne viską daro, ko prašau… Gal ne taip prašau? Vis neturiu laiko to paprašyti žinovų, nes jie nesutvarko ir tų defektų, kurie neseniai atsirado.

*

Pagaliau, keli pacientai iš šios svetainės jau dingo, gal dings ir Adefagija?

D., 2014-05-13 19:40:57

Burgiui: pabandykit atnaujinti sistemą iki naujausios versijos (3.9), nes dabar kaip matau naudojat 3.3. Nors tie žinovai tai jau turėjo žinoti, gal kas nors nesigavo 🙂

Ema, 2014-05-13 20:02:46

Aš neturiu nieko prieš buvimą paciente. Ne fiziologine, bet ,,gyvenimo”. Jei kada manysiu esanti tobula, tai bus labai rimta diagnozė. Neperšu šios nuomonės, tai tik mano pozicija.

—————————

Gal Adefagija išdrįstų šiek tiek pasidalinti savo skausmu/problemomis? Gal parašytų taip, kad būtų galima jai draugiškai nusišypsoti ar mirktelėti akį, bet ne užjaust? Tai būtų DIDELIS žingsnis pirmyn. Gal verta pabandyt?

Visiems siunčiu daug draugiškų šypsenų 🙂 x n

Burgis, 2014-05-13 20:48:16

Emai: internetas yra ne ta vieta, kur reikia spręsti Adefagijos problemas. Ta vieta yra realus, tikras gyvenimas!

Ema, 2014-05-13 20:58:13

Šiais laikais internetas yra gyvenimo dalis. Bet čia Jūsų erdvė, aš suprantu ir gerbiu Jūsų poziciją.

Ema, 2014-05-13 21:57:30

Visi metimai pro šalį. Bet pagarbą priimu. Dėkui. 🙂

RiVa, 2014-05-14 08:44:46

Conchita Wurst (personažas) – transvestitas, o Thomas Neuwirth (http://cdn.salzburg.com/nachrichten/uploads/pics/2014-04/orginal/eurovision-song-contest-conchita-wurst-als-bondgirl-41-51776740.jpg)?

tegaida, 2014-05-15 00:30:34

Gaila, bet labai retai cia užsuku, per retai…is patirties manau, kad butina profesionaliai blokuoti tokius veikėjus. Net pasitelkiant teisėsauga. Todel , kad sitiems  zmonems internete pagalbos nesuteiksi, o energijos daug issvaistysi , ir svarbiausia – veltui…

Sekmes valant svetaine, tik neuzdarykite, internete šviesos nera daug…

Burgis, 2014-05-15 08:11:12

Ačiū, tegaida!