Buvome kine…

Vakar dviese pažiūrėjome komediją „Prinokusios pamergės“. Visai gera komedija. Nebloga mintis. Gerai vaidina kai kurie aktoriai.

*

Bet aš galvojau apie kitką… Smagu, kad su savąja galiu nueiti ten, kur mūsų amžiaus žmonių nebuvo – visi jauni. Smagu pajausti, kad gyveni, juokiesi (tai šiek tiek šventvagiška, nes vakar sužinojau labai skaudžią žinią; tačiau negalima gi kasdien mirti su visais mirštančiais, negalima!).

Nuoroda buvo, kad filmą vaikai gali žiūrėti su tėvais. Galvojau, ką aš pasakyčiau savo, tarkime, šešiolikmečiams vaikams? Žodis š… buvo pakartotas mažiausiai dvidešimt kartų. Tai, ką daro vyras ir moteris niekam nematant, buvo rodoma. Tai jau dabar gal galima TAI daryti ir kitiems matant? Pasenau, pasenau…

*

Mane visada (net jaunystėje taip būdavo…) keistai nuteikia, kai TAI rodoma komedijoje. Erotiniai filmai, net pornografiniai, mano supratimu, TO taip nesuvulgarina, kaip komedijos. Komedijoje matai – ai, čia nieko tokio, visi taip daro, pasižiūrėkite, pasiklausykite, kaip mes tai darome pokštaudami… Kažkodėl man tai primena pavasarinę gyvūnėlių rują – nieko tokio, bet juk nepateikiama kaip menas, pramoga, pokštas?

*

Et, tegu tik tie jauni išmoksta pakilti iki alpulio ją palietus…

Atsakymai

Burgis, 2011-08-21 15:53:46

Reitinguokite…

Burgis, 2011-08-22 16:05:52

Ei, neįžiūrite problemos?…

petras, 2011-08-22 16:18:00

visi jau matė ir žino “problemas”, tik niekas jų išspręst negali. štai kur visas fokusas 🙂

Burgis, 2011-08-22 16:25:59

Na, aš esu žioplas ir kvailas – nemokėčiau paaugliui sūnui išaiškinti to epizodo, kai vyras automobilyje siūlo oralinį seksą… Kaip jūs elgiatės?

M11, 2011-08-22 17:17:03

Tokio epizodo aiškinti pirmam nereikėtų – geriau paprašyti, kad paauglys pats paaiškintų, kaip jis supranta ir vertina tokį pasiūlymą. Yra tikimybė, kad jis/ji paaiškins dar geriau nei galima tikėtis 🙂 Tada nereiks priverstinai sėstis į pamokslautojo rolę.

O jei aiškins ne ta linkme, kuria norėtųsi, tuomet jau galima bandyti papildomais klausimais nukreipti jo/ jos supratimą tinkama linkme. Taip lengviau nei pačiam iškart imtis pasakoti tai, ko pats nelabai mėgsti vertinti 🙂

Regina, 2011-08-22 22:51:25

Iš “Lietuvos ryto” straipsnio apie jauniausią Lietuvos nuotaką – akiračiui praplėsti :)…

(Būdama keturiolikos pastojai… Ankstoka…) Nu taip, bet vaiko mes neplanavom, viskas po vienos karštos nakties įvyko. (Pirmoji naktis – ir iškart kūdikis?) Ne, tai tikrai nebuvo pirmoji naktis. Eilinis seksas… Tik tą kartą Ovidijus nepasirūpino prezervatyvais. Prieš įkišant aš jam pasakiau, kad nenuleistų į vidų, jis pažadėjo, kad taip ir bus, bet apgavo.

(Nebėgai į vaistinę tokiems atvejams skirtų kontraceptikų pirkti?) Mes miegoti nuėjom, juk naktis buvo. (Nepykai, kad tave apgavo, nepasisaugojo?) Tą naktį jis mane labai gyrė, sakė, kad seksas buvo nepakartojamas. Tai nepykau, juk tiek komplimentų išgirdau.”

Pirmas kartas – dešimties

(Apie nėštumą iš karto sužinojai?) „Ne, šita tema iš viso niekada su niekuo nesikalbėjau. Paskui dar daug kartų mylėjausi. Visą praėjusią vasarą su Ovidijumi „davėmės“, kur papuola – tai gamtoje, tai jo namuose, tai pas mane. (Ne per anksti aktyviam lytiniam gyvenimui?) Aš jau seniai myliuosi.

(Ką reiškia seniai?) Nu dešimties pradėjau. (Tave išprievartavo?) Nejuokink, pati norėjau. Tuo metu draugavau su aštuoniolikmečiu. Mūsų santykiai buvo pašėlę, jis toks vyriškas. (Įkalbėjo tave pasimylėti?) Nu, sakydavo, kad lovoje moka stebuklų. Tai ir atsidaviau jam.

petras, 2011-08-23 13:03:24

na visokių žmonių gi yra. negali visi būt mąstantys, stilingi, gražūs, rimti, etiški, mandagūs, darbštūs, drąsus ir t.t. be galo