D. Kedys. Detektyvas tęsiasi…

Nemėgstu tos temos, bet mėgstu gerus detektyvus (A.Kristi ir pan.). Dabar pats laikas „įšokti“ į realų detektyvą, kuriame jau nieko nebesuprantu…

 1. Kas už pedofilus? Niekas.

 2. Kas prieš teisėjus, prokurorus? Niekas.

 3. Kas už vaikų saugumą? Visi.

Tai kodėl visos tos istorijos tęsiasi ir tęsiasi? Todėl, kad mano atsakymai į tuos tris klausimus neteisingi?

Šio „puslapio“ (jei skaitytume detektyvą…) naujienos:

 1. Giminaičiai morge atpažįsta kūną. Ekspertai kelias dienas to padaryti negali.

 2. Lavonas rastas, šalia ginklas rastas, bet apie tai net tie, kurie yra istorijos dalyviai, nesužino. Kai kurie sužino, kai kurie nesužino…

 3. Tą pačią dieną iš TV ekrano vieni teigia, kad smurto žymės akivaizdžios, kiti – kad akivaizdu, jog mirtis nesmurtinė. Natūrali. Tai nuo ko? Panašu, kad tai paaiškės po daugelio mėnesių, nes juk reikia ištirti…

***

Ai, nenoriu plėtoti tos temos, tik pasiguosiu: perjungi TV kanalą – vėl apie tą patį, tik priešinga kryptimi… Pasitikėjimas žiniasklaida pakirstas, pasitikėjimas prokurorais, teisėjais, tėvais, mamomis, tetomis, vaikais – pakirstas. Kartais atrodo, kad valstybė pilna nusikaltėlių, o kartais – kad valstybėje visi vieni kitus kaltina be pagrindo.

Laukime tęsinio… Labiausiai norėčiau (fui, parašiau kaip detektyvą sskaitydamas…) tokio posūkio: tai visai ne D.Kedžio kūnas!

Atsakymai

Lina Krutulyte, 2010-04-22 13:19:28

ech.

OK, trecias klausimas: nagi prisimenam kriminalistikos vadoveli is kokio trecio kurso. del smurto zymiu: ten lavondemes. kunas kelias dienas gulejo veidu zemyn, i veida sutekejo kraujas, gavosi “melynes”, veidas istino neatpazistamai. po to morge pagulejo kelias dienas nosim aukstyn. tuo metu, kas dar buvo nesukreseje arba vel suskystejo, nubego zemyn, sutinimas praejo, veidas tapo atpazistamas. taigi aiskino prokuroras kazkuris. vadinasi, mirtis nesmurtine, per veida niekas nemushe, kitur zalos irgi nerasta, tik lavondemes. ir niekas ten po daugelio menesiu nepaaiskes, nes kuneli gimines palaidos, tikekimes, graziai, ir nedarys is jo nauju sensaciju.

antras klausimas: kodel neplatino ziniu apie lavona su ginklu – tikriausiai itare Kauno banditus, tai negarsino, kad neperspetu ko nereikia. maza kas. priesteisminis tyrimas – dalykas rimtas.

pirmas klausimas. kunas pasidare atpazistamas tik po to, kai pagulejo veidu aukstyn. ekspertai ne atpazinima daro, o tyrimus, kurie truputi uztrunka, bet uztat rezultatai patikimi ir surinkti irodymai liks.

o atsakymai i pirmus tris klausimus, matyt, teisingi.

Mokytoja, 2010-04-22 13:29:57

Paskaitykit šios dienos Kauno dieną. Schema su nuotraukom. Kažkam atrodo, kad Kedys buvo toks kvailas, jog mėtė aplink save ką netingėjo, kad tik jį pastebėtų: atseit nušauna Furmanavičių ir Naruševičienę (ją – Vaišvydavoj), šalia pameta pistoletą, kad niekas nesuabejotų, jog tai jo darbas. Tada tuoj Panemunėj specialiai savo automobiliu atsitrenkia į sunkvežimį ir pabėga, kad visi žinotų – tai JIS važiavo. Po to palieka kitą savo automobilį šalia Ūso namų. Paskui po daugelio mėnesių numiršta savo mirtimi paupy, atsigulęs kniūpsčias ir šalia pasidėjęs pistoletą.

Pabaigai: pedofilų ir kitų nusikaltėlių klanas mūsuose toks stiprus, kad mes net neįsivaizduojam.

Darth Vader, 2010-04-22 13:57:36

Detektyvas:

 1. žmogus sušala šiltom rudens dienom

 2. sušalęs žmogus virsta į griovį ir taip, kad rastų

 3. sušalęs žmogus prieš sušaldamas pasismaugia

 4. prieš pasismaugdamas prisitvirtina betono luitą prie kojų

 5. telepatiniu būdu informuoja eigulį

 6. prie savęs padeda ginklą

Jei tai būtų kriminalinis romanas, jis būtų prastas. Čia gi – akivaizdu, kas nužudė (Ūsas su Valantinu). Kas įvykdė – jokio skirtumo. Pedofilinės “teisėsaugos” vadinamie ekspertai patvirtins tai, kas jiems bus sakoma. Aišku, neras smurtinės mirties. Ūsas – jis taps nauju generaliniu pedofilu, vietoje Valantino. O Kedžio gaila. Tai vienintelis didvyris po Sausio 13.

MariusM, 2010-04-22 13:58:45

O gal nekreipkime dėmesio į tuščiagalvių televizinikų (ir kitokių, visokių) maišomą jovalą?

petras, 2010-04-22 14:34:14

vava, gerai MariusM kalba, ko čia kištis į teisėsaugos reikalus ? juk nei vienas nežinot kaip buvo. tai tegu pareigūnai ir tiria. o “žiniasklaida” Lietuvoje net neegzistuoja. ypač būna smagu kai žurnaliūga parašo kokį straipsnį apie ką nors, ką pats savo akim esi matęs, ar dalyvavęs ir tenka skaityt absoliutų melą :)))) tai iškart paaiškėja kas yra kas. vnž išjunkit teliką ir neskaitykit laikraščių tokiom ir pan. temom 😛

laisvas, 2010-04-22 15:08:33

Ui… Baisu kai pagalvoji kas valdo, nuo ko priklauso mūsų gyvenimas…

Šis tas apie žiniasklaidą. Asmeninė patirtis: buvau nufilmuotas tv3 televizijos žurnalistų, laidoje “farai”, kaip nukentėjęs. Visą savaitę, anonsuodama šią laidą, televizija rodė mano “fizionomiją” ir skelbė kaip vienoks Vardenis Pavardenis, nuskriaudė kitą žmogelį. Po savaitės anonsų, mažiau pažįstami, buvo įsitikinę, kad aš jau kalėjime….

Tai, imk ir susivok čia….?

Edgaras, 2010-04-22 15:46:57

Esi naujas teisėsaugoje… nori karjerą padaryti. Gauni pakvietimą su “seniais” i balių. Ką darai? Važiuoji arba lieki nuošaly ir karjeros nepadarai. Jei važiuoji, tave prigirdo, kvaišalų priberia, tu per sapnus matai vaikus bėgiojančius… Prabundi jau namuose. Kai ateini į darbą, randi voką. Praplėši voką ir tave išpila siaubo prakaitas – jose tu, santykiaujantis su vaikais. Po kelių apmąstymo savaičių prie tavęs prieina žmogus ir ramiu tonu pasako slaptažodį, po kurio išgirsta užduotis tau tampa privaloma, antraip… Tuomet tu jau klano dalis ir tarnauji tiems, kurių net nesi matęs….

MariusM, 2010-04-22 16:02:10

Edgarai, visokios grinevičiūtės, radžiai ir zvonkelės nesulyginamai baisesni už tokius Jūsų pasakojimus…

Lina Krutulyte, 2010-04-22 16:05:00

na sitie pasakojimai irgi ganetinai baisu >.< kuo tik zmones nepatiki, ko tik neprisigalvoja, ir viskas tik todel, kad per daug spokso i zvonkes ir krivickus. isjunk televizoriu!

Rokas, 2010-04-22 16:33:58

 1. Kas prieš teisėjus, prokurorus? Niekas.

Taip jau ir niekas, gal nepakanka rezonansinių bylų su Betingiu?

Jūratė, 2010-04-22 16:51:09

Petrai, galima būtų nesikišti į teisėsaugos darbą, kad jie spręstų bylas. Tik tuo atveju, jei mes galėtume pasitikėti teisėsauga. Iš kitos pusės, ar kišimės ar ne – niekas nesikeičia. Tau, paprastas žmogau, į akis tyčiojasi su tokiom išvadom… Kažkodėl priminė Pociūno mirties išvadas – šlapindamasis iškrito pro langą.

giedrius m, 2010-04-22 16:54:25

O mane žavi kaip lengvai žmonės susieja, kad Kedys, kurio giminaičiai dirba teisėtvarkoje, yra “žmogus iš gatvės”,”savas”, o Ūsas, kuris šiaip yra verslininkas, yra teisėjų pedofilų mafijos narys… iš viešųjų ryšių akcijos (abiejų pusių) galima daug ko pasimokyti. Juk dabar kad ir ką tyrėjai nustatys, žmonės tikės visiškai kitu. Argi svarbu, kad Kedys “užtaisė” vaiką nepilnametei, 2x jaunesnei Stankūnaitei ir kad nušovė 2 žmones, iš kurių vienas tik pagal gandus prisidėjo prie pedofilijos skandalo?

taip pat mama, 2010-04-22 17:08:11

labai palaikau Giedriaus žodžius, tuo labiau kad šiek tiek dugiau žinau apie Kedžius ir Venckus…

Jūratė, 2010-04-22 17:23:20

o kodėl jūs teigiate, kad Kedys nušovė du žmones? Tiesa pasakius, po Kedžio radimo aš dar labiau tikiu, kad juo , kaip daug kalbančiu, kaip atvirai grąsinančiu, buvo tiesiog pasinaudota sprendžiant daug didesnio mąsto mums nežinomas klanų problemas.

O kiek Stankūnaitei buvo metų, kai ji pastojo? Pagal įstatymus berods 16-mečiai skaitosi “suaugę lovai”…

Jūratė, 2010-04-22 17:26:58

Ir dar… taip kaip man neįtikėtina, kad po mergaitės pasakojimo, po tiek daug viešumon iškilusių faktų yra dar manančių, kad Kedys pats išsigalvojo ir įteigė savo mažam vaikui tokius dalykus, taip kitam gal neįtikėtina, kad mama galėjo parduoti savo vaiką pedofilams. Kiekvienas girdime savo tiesą. Vargu ar didelis procentas žmonių per šią istoriją pakeitė nuomonę. Gaila, kad ta mūsų nuomonė neišsprendė nieko

Alanas, 2010-04-22 17:57:29

Pažiūrėjus įvairias televizijas ir išklausius abiejų pusių “neginčijamus įrodymus”, aiškiai matyti, kad kiekviena pusė sako tik tai, kas jai patogu, užmerkdama akis į kitos pusės teiginius. Apskritai, daugelis pasakojimų susiūti baltais siūlais. Tačiau, ar gali normalus tėvas, sužinojęs tokias “baisybes”, dešimt kartų klausinėti dukros apie dalykus, kurie jos amžiaus mergaitei nelabai suprantami, guldyti ją ant savadarbio manekeno? Kovojant už moralę, paminama moralė?

Giedrius, 2010-04-22 18:12:19

Čia toks šiuolaikinis “Kaukuolė žaliam čemodane” tęsinys….

PS. O man neįtikėtina, kad ši istorija kaip niekas kitas supriešino Lietuvą. Dalis žmonių tiki kažkokiais mistiniais klanais, dalis netiki. Toks vaizdas, kad tie, kurie tiki, įsivaizduoja kad vos ne kas antras vaikas yra seksualiai išnaudojamas ar bent kiek kitaip atrodantis vyras yra pedofilas. Kažkoks marazmas ir tiek.

Jūratė, 2010-04-22 18:23:54

Giedriau, gal kai kam geriau užsimerkti ir nieko nematyti. Ir tada sakyti: nieko čia nėra, neprisigalvokite. Kitaip tariant, jei už šių durų yra kitos durys, kurių aš nematau, vadinasi tų kitų durų nėra 🙂

laisvas, 2010-04-22 18:39:16

Siaubas… Nėra baisesnio nusikaltimo, kaip pedofilija. Vidinis balsas kužda, kad jokiu būdu negalima likti nuošaly… Bet… Kaip sužinoti tikrąją tiesą? Kaip suprasti kas anapus barjero? Vien pagalvojus, kad mano dukrai gali nutikti panašūs dalykai, stingsta kraujas, tirpsta širdis.

O iš tv ekrano šypsosi riebūs snukeliai ir beria išmatas…

Taip, galima nežiūret tv, galima neklausyt radijo, neskaityt laikraščių, nenaršyti internete… Tai kuo pataptume? Tokia ta mūsų laisvė?

laisvas, 2010-04-22 18:42:15

“Ekspertai taip pat nustatė, kad D.Kedžio plaučių takuose buvo rasta svetimkūnių – tai reiškia, kad jis paspringo.”

Įtikėtina?

Jūratė, 2010-04-22 18:52:56

o kodėl nebuvo leista užsienio ekspertams dalyvauti tiriant mirties priežastis?

Giedrius, 2010-04-22 18:57:25

Jūrate – niekas nesako, kad reikia užsimerkti ir nepastebėti. Tačiau ar aklas pasitikėjimas tuo ką rašo žurnalistai ir skelbia TV yra gerai? Aš negyvenu Lietuvoje, todėl vaizdą susidarau tik iš internetinių portalų, blogų. TV per internetą nežiūriu, nes negaliu sau leisti švaistyti laiką tokios žemos kokybės niekalui, kaip lietuviškas TV (patikėkit, turiu su kuo lyginti). Taip apt seniai supratau, kad tokio dalyko kaip neprikausoma objektyvi mass media seniai nebeliko. Kvailas sensacijų vaikymasis ir dramblio darymas iš musės – nūdienos praktika. O va blogais pasitikiu, nes jie atitinka mano lūkesčius, aš suprantu, kad žmonės bloguose dažniausiai rašo savo asmeninę nuomone, tuo tarpu žurnalistai tapo prostitutėmis ir sraigteliais didelėje pinigų darymo mašinoje. But I digress, man keisčiausia, kad niekas nepastebi tiesioginių užuominų komentaruose susidoroti su kitaip manančiais. Jei tu prieš Kedžius – tu pedofilas ir tave reikia pakarti viešai, prieš tai žiauriai nukankinus. Tik nesakykite, kad tokių tendencijų nėra. Be to, plebėjai (kitaip negaliu jų pavadinti) patogiai pamiršta faktą plyšaudami, kokia supuvus teisinė sistema Lietuvoje, kad artimi D. Kedžiui žmonės yra dalis tos pačios sistemos…

Mokytoja, 2010-04-22 18:57:35

Vienoj tokioj Kauno kirpykloj (teko lankytis, o pas kirpėjus juk tenka sėdėt ilgai) dirbo dabar jau nužudyta Stankūnaitės sesuo, ir mergytę atsivesdavo. Ten ateidavo ir Stankūnaitė, gana dažnai.

Girdavosi, kad turi tokį storą ir nesimpatišką, bet užtat “žiauriai turtingą” diedą, kuris ją išlaiko. Mes gi girdėjom, kad ji Ūso “beveik nepažinojo”…

Giedrius, 2010-04-22 18:59:16

Jūrate – ar žodis “užsienio” automatiškai padaro experto nuomonę svaresne? Patikėkit, studijuodamas mačiau nemažai užsienio profesoriu, kurie būdavo sutinkami kaip dievai, tačiau palikdavo labai prastą įspūdį.

Giedrius, 2010-04-22 19:01:58

Mokytoja – gandai, kažkas sakė, kažkas girdėjo… Koks jūsų asmeninis reikalas kas su kuo gyvena, miega ir iš kieno pinigus melžia? Pavydas? Kažkos visiškai logiškai nepaaiškinamas žmonių būdas lįsti į kitų asmeninius gyvenimus, mokyti kaip gyventi. Tikriausiai todel ir esate mokytoja, kitaip negalite…

Jūratė, 2010-04-22 19:19:52

Giedriau, o tai kad jūs ne Lietuvoj, iš karto daro jūsų argumentus svaresnius. Kitaip tariant, aš viską matau iš šono… Pasitikėti blogais? Yra toks H.Daktaro garbei sukurtas blogas, pasiskaitykite, gal teisybės atrasite… :). Užsienio ekspertus kvietėsi Kedžiai. Jei tai nėra ką slėpti, kodėl buvo uždrausta jiems dalyvauti? Juk viešumas, skaidrumas taip deklaruojamas šioje byloje… Va jei žmogus žmogui nebūtų toks abejingas, pasidomėtų kas dedasi aplink, mažiau tektų narplioti tokių situacijų? Man neįdomu kiek kas uždirba, man neįdomu kas su kuo miega, BET man labai svarbu, kad mano vaikas nebūtų sekanti auka. Juk namie neuždarysi. Ar tai priimti kaip natūralią gyvenimo dovaną/bausmę?

Giedrius, 2010-04-22 19:36:04

Jūrate, ne mano argumentai nei kiek nesvaresni. Aš to ir neteigiau. O gerb. Burgio blogu pasitikite? Aš taip. Ir laikau save pakankamai subrendusia asmenybe, kad galėčiau atskirti grūdus nuo pelų, todėl bandymas prikišti kažkokį Daktaro blogą yra tragikomiškas. Juk sakiau – pasitikiu blogais todėl, kad jie pateisina mano lūkesčius. Aš tikiu, kad tai asmeninė žmogaus nuomonė nepretenduojanti į objektyvią tiesą. (Džyzus, čia mane užplūsta prisiminimai iš filosofijos paskaitų). Štai idėja – ar yra Lietuvoje kokia nors seksualinius nusikaltimus atlikusiu asmenų duomenų bazė? Čia kur aš gyvenu, tokia yra. Ir kiekvienas turi galimybe net google maps pamatyti, ar jo kaimynystėje negyvena koks iškrypelis. Mano kaimynystėje gyvena du. Dukrai griežtai pasakyta – nesiartinti prie tų namų. Be to, tie maniakai turi pastoviai registruotis policijoje. Ar būtų galima tą patį padaryti Lietuvoje, dėl vaikų saugumo ir tėvų ramybės? Manau, kad taip. bet aš vėl nuo temos nukrypau.

Jūratė, 2010-04-22 19:39:49

o va žinokite, man tas jūsų nukrypimas nuo temos daug daugiau informacijos suteikė nei asmeninė nuomonė apie kito mąstymą ;). Ir galima jums tik pavydėti, kad gyvenate saugesnėje aplinkoje, kur įstatymas ne tik kad baudžia, gina, bet ir užkerta kelią nusikaltimui

Giedrius, 2010-04-22 19:48:05

Patikėkit, kai kurie įstatymai iš pradžių pasirodė keisti ir nelogiški, bet pagyvenus tokioje aplinkoje daugiau nei pora metų paaiškėjo, kad nusikaltimų prevencija tikrai duoda vaisių.

Pentium100, 2010-04-22 19:48:14

Jūratei: Man atrodo, kad yra didesnė tikimybė, kad tą vaiką užmuš koks girtas arba greitį viršijęs vairuotojas nei kad pačiups pedofilas, taigi bet kuriuo atveju, jį reikės uždaryti namie.

Ir šiaip, daugiausia vaikų išnaudoja tų vaikų tėvai, giminės arba pažįstami, o ne gatvėj pasičiupę nepažįstamą, nes, pagalvokit logiškai, prie pažįstamo vaiko prieiti yra lengviau nei pagriebti iš gatvės ir tai padaryti taip, kad niekas nepamatytų ir/arba neatpažintų.

O tuoj Lietuvoj pasidarys kaip JAV, kur ten visiem atrodo, kad visi, išskyrus patį žmogų, yra pedofilai ir stovi ant šaligatvio, kuriuo eina vaikas, išsirikiavę kas 10m ir bando tą vaiką pačiupt.

Aš nesu už pedofilus, bet lygiai taip pat aš nesu už tokią isteriją. JAV, pavyzdžiui, galima žmogui visiškai suvaryt gyvenimą į jo kompiuterį nusiunčiant vaikų pornografijos ir pranešant policijai. Nors galbūt ir tas žmogus bus išteisintas (sugebės įrodyt, kad ne jis atsiuntė), tačiau laikraščiai apie tai neparašys (arba parašys “pedofilas išsisuko nuo bausmės”), ir tas žmogus visiems ir liks pedofilas.

Vienas jau bandė tuo pasinaudoti, tačiau jam smegenų pritrūko, kad tai tinkamai padarytų ir teko pačiam sėstis už grotų:

http://www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/article7081986.ece

Užduotis skaitytojui: kaip būtų galima šį metodą patobulinti?

Giedrius, 2010-04-22 19:57:13

Savas Giedrius…uzsieniniam Giedriui…Bičiuli, lengva tikėti Lietuvos teisėsauga, kai kruopščiai tiriamos bylos, rūpestingai renkami įkalčiai…O dabar? Prisiminkime “Rubikono” buhalteriją…Spaudoje matėme vos kelis puslapius su užtušuotais įrašais…Kur kiti?:) Gal kituose pavardės tokios įdomios, jog ir plaukai, ir smegenys atsistotų? Pašalino Junoką, kad žmogeliui nesutriktų sveikata:) Latvijos pedofilijos bylos gijos driekėsi į Lietuvą…Ir ką veikė mūsų teisėsauga? Nieko:) Jokio judesio…”Gotlibo byla”…Jeigu neapgauna atmintis, tai pats teisėjas naikino bylos įkalčius?:) Kažkodėl visi kalba apie a.a. D. Kedį, tačiau niekas (čia-?) nemini Deimantės (tikrojo Lietuvos deimančiuko…). Prisiminkime jos žodžius…”jeigu tėvelį užkas į žemę, tai tegul ir mane užkasa…” Aš suprantu, jog daug europietiškiau nesivarginti nereikalingu širdies plakimu, tačiau juk kažkas turi kovoti…už kitas deimantes, už tuos vaikus, kurie nieko neturi (kalbu apie vaikų namų auklėtinius), kurių vienintelė paguoda siena ir nuo ašaromis drėkinama pagalvė. Kas padės jiems? Ar jie supras, jog mes ketiname jiems padėti. Šiuo atveju…mes neketiname kovoti, mes ketiname laimėti.

Giedrius, 2010-04-22 20:00:20

Pentium – apie JAV parašėte visišką netiesą. Ar bent suvokiate kokio dydžio ta šalis yra? Ir tai kas vyksta kokiam Alabamos užkampyje, nereiškia, kad visiškai tas pats vyksta Rhode Island’e. Tikriausiai išsityčiotumėt iš žmogaus jei jis apibendrintai atsilieptų apie visą Europą, tame tarpe ir Lietuvą spresdamas pagal kokius nors keistus Austrijos kaimo papročius.

Giedrius, 2010-04-22 20:02:21

Savam Giedriui – nesuprantu tamstos užuominos/priekaišto “Aš suprantu, jog daug europietiškiau nesivarginti nereikalingu širdies plakimu,”..

Giedrius, 2010-04-22 20:03:28

Ar pagaliau suvoksime, jog šioje byloje ieškota ne a.a. D. Kedžio, nesiekta padėti Deimantei, nesiekiama išsiaiškinti tiesos:), tačiau trokštama vieno…kuo greičiau rasti ir sunaikinti medžiagą apie klano narius.

Jūratė, 2010-04-22 20:05:02

…taip nutildyti, nuraminti visuomenę, kad čia nieko neįvyko…

Giedrius, 2010-04-22 20:05:45

Giedriau, jokio asmeniškumo:) Aš taikiau Lietuvos abejingiesiems…

Lina Krutulyte, 2010-04-22 20:07:46

tamsta Mokytoja, tai vat gandai ta ir sako, kad Stankunaite pati gal ir miegojo su tuo storu diedu, be jokiu iskrypimu ir vaiku pardavinejimu. tai irgi amoralu, bet juk ne nusikaltimas, ka?

Baisuoklis, 2010-04-22 21:56:50

Mane labiausiai inriguoja tai, kad is vyro ir zmonos seimyniniu kivircu issivyste matom kas…

Giedrius, 2010-04-22 22:12:54

Patiko šitas komentaras:

Viskas ko gero paprasčiau, nei jūs bandot sau ir kitiems įteigti. Pirmiausia gerai pagalvokit ir savęs paklauskit, ar per 6 mėn. Kedžio tetulės daug morgų aplakstė ieškodamos neatpažintų lavonų? Atsakymas: ne, po morgus nelakstė ir gyveno ramiai, išskyrus organizuojamus piketus viešajai nuomonei formuoti ir tolesnei neapykantai kurstyti ar tautos jausmais žaisti. Be to, kad suklaidinti tyrėjus, kartas nuo karto išmesdavo dezinformacijos, kad Drąsius gali būti Rusijoj, Anglijoj ar Ispanijoj, kur turėjo atseit ryšių, giminių ar draugų. O kodėl tetos iki tol nėjo į morgus? Atsakymas: po morgus lakstyti joms nebuvo dėl ko, nes šeimos ” didvyris” sėkmingai sau gyveno Pakaunėje, galimai tetulės sode ar kokiame nors netoliese esančiame užkampyje. Todėl su juo ir buvo paprasta palaikyti ryšius, nesinaudojant telefonais, skaipais ar dar kokia ryšių technika, kuri tikėtina galėjo būti klausoma ar sekama, ir užtekdavo kartas nuo karto atvažiuoti pas tetą į sodą, kad pasimatyti su juo. Tik va greičiausiai atsitiko bėda, kad Kedys darėsi vis mažiau kontroliuojamas dėl savo žalingų įpročių, dėl pakrikusių nervų, gyvenant užspeisto ” vilko” gyvenimą, kai negali niekur viešai pasirodyti ir turi nuolat gręžiotis ar niekas nekvėpuoja tau į nugarą. Todėl greičiausiai praeitą savaitę jis paprasčiausiai ” užgastroliavo” ir kažkur dingo, galbūt prisigėręs ir pistoletą iš slėptuvės išsitraukė, tikėdamasis, kad gali prireikti, ar nebesuvokdamas ką daro. O po to ketvirtadienį ar penktadienį pergėręs Pamaryje ir užsilenkė. O tada, kai pastebėjo, kad drasuolis nebegrįžta į slėptuvę ir jo kelios dienos nebėra, šeimynėlė supanikavo, kad jų ” didvyris” gali būti užverstas, ir pradėjo lakstyti po morgus, kur antradienį jį ir surado. O suradę toliau vaidina nieko nežinoję ir bando formuoti neigiamą viešąją nuomonę, toliau siekia visuomenėje palaikyti ” nuskriausto” Drasiaus įvaizdį: jiems niekas nepranešė, atsitiktinai surado, būtų palaidoję kaip neatpažintą, Drąsius nužudytas, 5 ekspertai papirkti pedofilų klano, ir pan. Parašiau savo nuomonę, paremtą logika ir faktais, o daugiau į diskusijas nesileisiu, nes vis tiek visi jūsų argumentai bus tokie: pedofilas, dusk, užmušiu, kai sutiksiu ir pan. Ką gi, sėkmės toliau seiliojantis prie interneto ir kuriant naujas teisėsaugos ir pedofilų klano sąmokslo teorijas.

giedrius m, 2010-04-22 22:15:39

Jūratei :

Cia rašo 3 giedrius 🙂

Pirma, bet kuriuo atveju Kedys man nėra dydvyris, žudė ar nežudė jis. Pirmuoju jis dvigubas žudikas, antruoju-tik auka. Tol, kol žmogžudystė nėra savigynos (ar artimo gynimo nuo tiesioginio pavojaus) rezultatas, tol tai yra nusikaltimas ir nėra pateisinama. Abi žmogžudystės jokios dukters apsaugos problemos neišsprendė.

Antra, įrodymų, kad mergaitė buvo prievartaujama ir įrodymų, kad nužudė Kedys yra tiek pat. Kodėl taikote nekaltumo prezumpcija tik vienu atveju? Taip patogiau? Čia ir pasireiškia ta problema, kuri man rūpi (o ne tai ar kaltas ar nekaltas Kedys): viešieji ryšiai ir jų įtaka.

Kedžio sesuo – vienintelė nesusitepus teisėja?

Kedžio sesers vyras – vienintelis nesusitepes advokatas?

Visi kiti teisininkai, ekspertai, politikai, verslininkai- pedofilai?

Ar savavališkos bausmės paskyrimas ir vykdymas Lietuvoje yra ne nusikaltimas?

Neatkreipėte dėmesio kad daugiau teisininkų – tarp Kedžio atstovų (2vs1), o kalbama apie teisėjų klaną?

Į daug klausimų reikia atsakyti, dalis turėtų būti atsakyta teisme. Pvz ar stankūnaitė tikrai leido prievartauti savo dukrą, kas kaltas dėl 2x žmogžudystės, kas dangstė žudiką.

Ir trečia: Lietuvoje lytiniai santykiai leidžiami nuo 14 metų. Tiesa, yra tam tikrų išlygų dėl amžiaus skirtumo. Tai – teisiškai nesvarbus klausimas, bet morališkai atsiremia į tą patį klausimą: kaip pavyksta įtikinti žmones kad Kedys – neprisidirbęs angelas.

Lina, 2010-04-22 22:16:32

Mano vaizduotė čia neneša. Pedofilų klanai, bet jie juk ne tarpusavy pedofilai, turi būti atitinkamas kiekis skriaudžiamų vaikų. Kaip tas neišlenda į dienos šviesą?

Ir negražus klausimas – Kedys, be to, kad kovotojas su pedofilais, kuo dar užsiėmė?

Žydrūnas, 2010-04-22 22:49:39

Kiek daug pas mus teisėjų, o šalyje vistiek betvarkė. Man asmeniškai gaila laiko net gilintis į visa tai.

Mokytoja, 2010-04-22 23:21:51

Pirmam Giedriui

Ak, kaip malonu krimstelėti mokytojai, ar ne?Kokios gi kitos profesijos žmogus gali būti toks pabaisa?Aišku, tik nykios mokytojos…

Bet :DD, gal mano tik nikas toks?

Be reikalo pradėjau čia rašyti – bet prieš diskutuojant tik reikia prisiminti tos istorijos pradžią ir Ūso melagystes.

Darius IRL, 2010-04-23 00:25:30

Zydrunai , o kai[p tu sureguotum jei tavo dukra paliestu toks kaip Usas?

Giedrius, 2010-04-23 00:26:08

Mokytoja – niekas nesake, kad tamsta esate nyki. anaiptol – mokytojas yra itin garbinga ir daug pasisventimo reikalaujanti profesija. As tokio darbo tikrai negaleciau dirbti – neturiu kantrybes 🙂 Taciau mokytojas taip pat turi but pavyzdys kitiems ir toks dalykas kaip knaisiojimasis kas su kuo miega ir is ko pinigus ima man visiskai nesiderina su mokytojo profesija. Greiciau su pletkininkes turgaus bobos (no offence). tik gyvendamas uzsienyje galutinai suvokiau, kad mokytojas gali ir turi buti kolega, draugas, bet ne kontroliuojantis monstras pastoviai brukantis savo nuomone ir pilantis “shajbas” i dienyne jei nuomone nesutampa. Tikiuosi tokia nesate savo mokiniams. O jei esate, tai padek jiems Dieve…

Mokytoja, 2010-04-23 00:48:36

Giedriui. Nebenoriu ginčytis ir nieko įrodinėti. Tema buvo: pedofilija. Klausimas: ar motina melavo. Atsakymas: taip, nuo pat pradžių. Tik tiek. Gal neaiškiai išsireiškiau, todėl jūs palaikėt mano pirmą įrašą “pletkinimu”. Daugiau šia tema nepasisakysiu.

Mano nuomone, Kedys turėjo dėl ko kautis, tik nežinojo, su kokiu galingu monstru susiduria. Stankūnaitė tik tiekėja, menkas varžtelis, net ne varžtelis – o netikusi motina.

taip pat mama, 2010-04-23 07:19:20

o ar tikrai neleido tų užsienio ekspertų, ką mala venckai ar kedžiai netikiu nei vienu žodžiu, o žinaisklaida tai iš viso nusikliedi, vienur rašė, kad Stankūnaitė sakė, kad tatuiruotės kedys neturėjo, kitur rašė, kad atpažino Stankūnaitė iš tatuiruotės. O venckus su savo klanų teisininkų gimine-mergaičių prievartautojų gynėjas- kažkaip patapo taip pat vos ne didvyriu.Gal pagalvokim kas mes ir už ką mes einam, mes pasirodo kaip visad avinų banda ir tiek

MariusM, 2010-04-23 08:00:12

Bet kaip keista, stebėkis ir stebėkis tais žmonėmis, tikima ir vadovaujamasi viskuo, visokiomis viešos informacijos skleidėjų pliurpalionėmis, neįtikėčiausiomis super puper sąmokslų net pasakiškomis istorijomis, pletkais, skiedalais visokiais…, viskuo, tik ne faktais, ne logika…

MariusM, 2010-04-23 08:04:46

Kas per argumentas “neleido užsienio ekspertų”? Ir tai tikriausiai reiškia, kad tai nenuginčyjamas pedofilų superklano, apraizgiusio visą Lietuvą įrodymas?

Kokie dar užsienio ekspertai? Lietuvoje rastas, tikriausiai lietuvio lavonas, gal susijęs su Lietuvoje padarytu nusikaltimu. Prie ko čia užsienio ekspertai?

Nenustebčiau, jei dar koks LNK su TV3 pešasi, katrų būtų tokie ekspertai :-)…

Giedrius, 2010-04-23 08:42:37

MariauM, tai ir vadovaukimes faktais ir logika:) Pradedame tirti “Rubikono” byla, Gotlibo byla, Latvijos pedofilijos skandala, poligrafo parodymus D. Kedzio byloje ir t.t. Cia yra faktai:) Beje, kodel viesinami N.Venckienes irasai kompiuteryje, taciau pamirstama:) apie Uso ir Furmanaviciaus kompiuterius?:) Gal ten dar idomesne informacija? Kodel tirta tik viena Furmanaviciaus telefono isklotine, jeigu pastarasis ju turejo…11? Gal cia taip pat skiedalai?:)

Giedrius, 2010-04-23 09:02:18

Lina, “…neišlenda į dienos šviesą”? Išlenda, Lina:) Anot R. Šalaševičiūtės, “Tyrimą vaikų globos namuose, siekdami išsiaiškinti seksualinio smurto prieš vaikus paplitimą, atlikome 2008-aisiais. Net 151 iš 3754 anonimiškai apklaustų globos namų auklėtinių atskleidė patyrę seksualinę prievartą”, ” Manote, kad ir politikai gali tarnauti pedofilų tinklui, kurio “nėra”?

– Aš tikiu, kad tinklas yra. Buvau Latvijoje, kalbėjausi su žmonėmis, kurie dirbo, kai 2000 m. buvo atskleistas pedofilų tinklas. Aiškinausi, kaip jie dirbo, kad vis dėlto buvo rezultatas. Paaiškėjo, kad žurnalistai, policija, vaiko teisių tarnyba sudėjo į krūvą savo turimą informaciją, sumodeliavo situaciją, ir viskas atsivėrė.

O kuo viskas baigėsi? Moteris, kuri pirmoji iškėlė tą problemą, išlėkė iš darbo. Latvijos Parlamente sukurtos komisijos, kuri tyrė pedofilijos skandalą, pirmininkui vėliau net buvo iškelta baudžiamoji byla, ir tik dabar jis vėl grįžo į politiką.”, “- Jei Latvijos skandalu domėjotės jūs, kodėl nesidomėjo prokurorai?

– Mano žiniomis, Lietuva buvo informuota. Latvijos pedofilų tinklas buvo pasiekęs ir Lietuvą, ir Skandinavijos šalis. Turėjau interesą sužinoti, kokios tai šalys, kokios firmos ar žmonės, bet šio darbo nebaigiau, nes neradau kas man padėtų. Pernai spalio pabaigoje šiuo klausimu lankiausi pas Povilą Malakauską (buvusį Valstybės saugumo departamento vadovą – aut. past.). Jis susidomėjo, braižėsi sau schemas. Bet netrukus po mano vizito atsistatydino…”

MariusM, 2010-04-23 09:05:32

🙂 na, kad ir… iš kur žinote kiek kažkokių išklotinių buvo, ir kiek jų, ir kaip tirta?

Per TV rodė? Gal pats jas iš krūvelės į krūvelę dėliojote?

Kur čia faktai?

mokytoja, 2010-04-23 09:08:40

Mokytoja ir mokytoja du skirtingi žmonės (kai pradėjau skaityti komentarus, nustebau, nes tikrai šioje temoje nerašiau nuomonės).

Giedrius, 2010-04-23 09:28:34

O kodėl negalėjo per TV parodyti, jeigu N. Venckienės rodė?:) Man svarbu, jog išklotinės nepasiekiamos…

Tai vien paskutinis sakinys…skiedalai:)? O prie viršutinių neturite “kabliukų”?:) Beje, kodėl netirti Uso anatominiai ypatumai? Prokurorai paskelbė, jog pasirinko “kitą paieškos taktiką”, todėl ir netirti:) Beje, “kita pasirinkta taktika” nepasiteisino…visi neteko vietų Kaune. Beje, Usui byla iskelta…Nejaugi kiti prokurorai rėmėsi vien skiedalais?:)

giedrius m, 2010-04-23 10:47:22

O todėl negalėjo pateikti išklotinės, nes tai yra neteisėta. Vienas nusikaltimas nepateisina kito. Pedofilija nepateisina žmogžudystės. Žmogžudystė nepateisina pedofilijos. Tyrimo proceso pažeidimai nepateisina kito pažeidimo. Korupcija nepateisina kyšio davimo.

Yra daug dalykų abiejose pusėse kurie man nepatinka. Pvz aš norėčiau, kad Venskienei būtų uždrausta dirbti teisininko darbą (ne tik teisėjo), nes jos reputacija nėra nepriekaištinga kaip turėtų būti. Žudiko slėpimas – sunkus nusikaltimas. Aš norėčiau, kad būtų atsakyta į klausimą kodėl vieną mergaitę pasiemė viena giminė, kitą – kita giminė ( na, kas dar prisimena nužudytosios moters dukrą? ). Ir t.t.

Giedrius, 2010-04-23 11:10:49

Giedriui M:”Mergaitės mama L.Stankūnaitė, kurią D.Kedys kaltino pardavinėjus mergaitę pedofilams, kreipėsi į Vaikų teisių apsaugos tarnybą, kad ši uždraustų mergaitės globėjai Neringai Venckienei atvesti į tėvelio laidotuves Drąsiaus Kedžio dukrelę. ”

O kodel N. Venckienes prasta reputacija? Kad neėme kyšių? Kad nepriklausomos, nekorumpuotos TV taip ir nesugebejo “atkasti” korupcinių ryšių jos darbe?

Lina Krutulyte, 2010-04-23 11:11:16

Giedriau, kokie dar Uso anatominiai ypatumai? wtf?

giedrius m, 2010-04-23 11:32:59

Giedriui : Laiškus po žudynių išsiunte Venskienė ar jos vyras. Visus kaltinimus ir raštus prokuratūrai, po kuriais pasirašė Kedys, ruošė irgi ji. Man to pakanka.

Giedrius, 2010-04-23 11:50:04

Lina, tokie…apie kuriuos pasakojo Deimantė. Juk prokurorai skundėsi, kad trūksta įrodymų, tai D.Kedys buvo priverstas įrašyti Deimantės parodymus. Jeigu atmintis neapgauna, tai spaudą pasiekė tik apie 10 proc. Deimantės pokalbių.

GiedriuiM: kodėl sesuo negali padėti savo broliui, brolio dukrai? Gal įvesime pavlikų morozovų tvarką? Jeigu teisiškai išprususi sesuo nieko negalėjo padaryti, tai ką gali padaryti kiti žmonės? 7k. kreipėsi į prezidentūrą…Ir nieko. Tyla. Jeigu D. Kedys nebūtų užkabinęs pedofilų tinklo, tai, speju, byla būtų senokai ištirta ir kaltininkai nubausti.

giedrius m, 2010-04-23 12:00:31

O aš ir sutinku, kad turėjo padėti. Ir tuo pačiu prisiimti savo pagalbos pasekmes, t.y. suterštą reputaciją ir statuto pažeidimą. Dabar vykdoma akcija, kuri įteisina tam tikrų asmenų buvima aukščiau statuto, aukščiau įstatymų. Kuo tai skiriasi nuo tariamo pedofilų klano? Mano akimis – niekuo. Laikytis įstatymų turi abi pusės, jokių išimčių.

Einant toliau… Vėl ta pati moralės suvokimo problema. Seime atstatydinamas Masiulis, nes nepatikrino vieno iš pavaldinio. Atsistatydino sveikatos ministras, nes jo pavaduotojas vogė. Ir jie blogi, turėjo viską žinoti. Niekas nejudina Venskienės, nors ji akivaizdziai padarė ne mažiau pražangų prieš statutą, tiesiogiai ar netiesiogiai susiejus su žmogžudystės byla…. Teisėjų klanas neliečiamas? 🙂

Teisingumas turi būti teisingas ir visiems vienodas.

Giedrius, 2010-04-23 12:37:19

GiedriuiM: nustebau perskaitęs, jog “…tuo paciu prisiimti pagalbos pasekmes, t.y.suterštą reputaciją ir statuto pažeidimą”, “…nuo tariamo pedofilų klano”…

Mano kuklia nuomone, pagalba žmogui tikrai nesuteršia reputacijos:) Ji padėjo broliui slėptis? Teisiškai veikė tyrimą?:) Jeigu ji priminė elementarius bylos tyrimo procesus, kurių, beje, nepastebėjo:) prokurorai, kurie būtini kiekvienoje byloje, tai nematau blogybės. Jeigu pagalba žmogui teršia reputaciją, tai Bibliją senokai reikėtų uždrausti:) Dėl statuto pažeidimų nediskutuoju (nesu teisininkas). Rašote “…nuo tariamo pedofilų klano”. Po velnių:), visame pasaulyje pedofilų klanai egzistuoja, o Lietyvoje jie…vien TARIAMI? Regis, teisingumas turi būti teisingas ir visiems vienodas. Jūs tikite, kad a.a. D. Kedžio mirtis tą istoriją baigia? Viliuosi, jog ji tik prasideda…

MariusM, 2010-04-23 13:02:48

Giedriau (be “m”), jum netinka, kad “tariami”? Manote, kad žinote kažkokią absoliučią tiesą?

Per TV rodė?

giedrius m, 2010-04-23 13:03:04

Giedriui: Tai, kad jis egzistuoja, nereiškia kad jis čia susiejęs. Pakolkas turime kelis konkrečius įtariamuosius.

Baudžiamajam kodeksui reikia įrodyti nusikaltimo egzistavimą ir kaltę.

Civiliniam – ne. Jei yra gandai, kad slėpei žudiką, ar kad esi pedofilas, tavo reputacija yra suteršta. Aišku, gali bylinėtis teisme (civiliniam) kaip dabar daro V. Lansbergis su Petkevičiaus vaikais.

Apie biblijines išimtis ir moralę galima pakalbėti kitą kartą. Gal tie kiti teisėjai ir prokurorai tiesiog gailėjosi bendradarbių pedofilų ir todėl nevykdė veiksmų? 🙂 O gal tiesiog rinko įrodymus (kurių realiai ir nebuvo/nebuvo pakankamai) ? 🙂

Giedrius, 2010-04-23 14:00:44

MariuiM: prašau skaityti Balandžio 23 09:02 (ištrauka iš R. Šalaševičiūtės interviu): ” Manote, kad ir politikai gali tarnauti pedofilų tinklui, kurio “nėra”?…”

GiedriuiM: Kodėl niekas neieško tūlo Aido? Gal čia yra svarbiausia figūra? Tinklo grandis? “Gal tie kiti teisėjai ir prokurorai tiesiog gailėjosi bendradarbių pedofilų ir todėl nevykdė veiksmų?:)” O pedofilų aukų jie nesigailėjo? O kaip Lietuvos vėliava ant Furmanavičiaus karsto?

giedrius m, 2010-04-23 14:58:26

Giedriau: klausimas ne tame ar klanas yra. Klausimas tame, ar tas klanas kuo nors čia dėtas, ar jis yra išplites teisininkų struktūrose. Tą reikia įrodyti. Pakolkas Kedys (greičiausiai) sėkmingai sustabdė tyrimus ta linkme nužudydamas vieną/dvi iš tariamų tarpinių grandžių. Taip, tariamų ,nes įrodymų taip ir nesurinkta pakankamai.

Paimkime elementarų pavyzdį – bažnyčios pedofilijos skandalą, kurį dabartinis popiežius slėpė. Ar tai priežastis sakyti, kad visi kunigai – pedofilai ir jų tarpe veikia pedofilų mafija, kurios galva yra popiežius? Ir ieškoti kaip kiekvienas pedofilas susiejes su bažnyčia ir kunigyste?

Jokiame tyrime nebaudžiami nusikalteliai ir nenaikinami įrodymai kol viskas neatskleista. Dabar nustatyti Aido tapatybę turbūt 2x sunkiau – pusės galimų ryšių kaip ir nebėra. Jei jis egzistavo.

Giedrius, 2010-04-23 15:45:11

GiedriuiM: nejaugi Jūs toks naiviai tikite, jog teisėsaugininkai nežino apie klano egzistavimą, nežino apie mistinį Aidą? Galvojate, jog grupei žmonių 1990m. rūpėjo Lietuva bei jos piliečių saugumas?:) Reikėjo sunaikinti visą turimą informaciją apie KGB bylas (tempė maišais, vežė automibiliais, “nereikalingus dokumentus” vežė į makulatūrą)…Tačiau pats svarbiausias tikslas buvo toks…prieiti prie KGB saugomos informacijos apie pedofilus.:) Kas gali paneigti, jog sovietiniai pedofilai …galimai tapę stambiais verslininkais, zurnalų redaktoriais, teisėsaugos “grietinėle” yra tampomi už plono, tačiau tvirto siūlo, kuris vadinasi “KGB turima informacija apie pedofilų tinklą”?:) Kas gali paneigti, jog tokiu budu buvo valdoma “prichvatizacija”,”bankų krizė” (mano nuomone…ekonominė diversija) bei panaši velniava?

Giedrius, 2010-04-23 15:47:31

GiedriuiM: prašau paskaityti: http://www.ekspertai.eu/

Rimti, argumentuoti straipsniai…

Lina Krutulyte, 2010-04-23 15:54:46

baikit jau svaigti. nera tu pedofilu tiek jau daug. net ne visi tie, ka patologiskai traukia vaikai, butinai imasi prievartauti. dauguma ju, kaip ir kiti iskrypeliai, pasitenkina tiesiog interneto paveiksliukais (uz kuriuos, beje, irgi sodina), fantazijomis ir dusavimu is tolo. yra internete ju puslapiu su graudziais verksmais, kaip visuomene ju nesupranta, nes jie nieko neprievartauja, “tik” svajoja ir tt. anyway, pedofilas dar nebutinai prievartautojas, o vaiku prievartautojas nebutinai pedofilas, gali buti ir siaip degeneratas, kuriam pasitaike proga pagriebti pazeidziama auka, o amzius ne taip svarbu. ir siaip jau iskrypeliai patologiniai dazniausiai neprasimusha iki atsakingu pareigu, tai nera ten kam ir “tinklu” megzti ir klanu steigti. dazniausiai jie medzioja po viena. arba stoja i seminarija :/

taip pat mama, 2010-04-23 16:31:38

man tai kelia įtarimų, kodėl tie Venckai ir Kedžiai nebėgo atpažinėti anksčiau vis skelbtų neatpažintų lavomų, nei Panevėžyje, nei Kaune nei dar kitur, juk nuo Kedžio dingimo buvo ne vienas neatpažintas lavonas, kurio iš karto niekas neatpažino tik po kurio laiko. Bet šį kažkaip labai greitai susizgribo bėgti atpažinti tie artimieji-galimai jie jau žinojo kad ten prie marių yra savas lavonas

giedrius m, 2010-04-23 17:29:09

Giedriau: Patariu netiketi saltiniais, kurie slepiasi ir nesugeba pastoveti uz savo nuomone. Anoniminiai ekspertai neegzistuoja. Po to isaiskes, kad tie ekspertai yra kazkokios partijos uzsakyti, kaip dazniausiai buna… arba panasus veikejai.

Antra. “Kas gali paneigti” nera rimtas teiginys. Sunkiai paneigiamu teiginiu yra daug. Dar sunkiau juos paneigti tiems, kas itikejo kazkokiom teorijomis, kurios pateisina visas Lietuvos ir asmenines problemas nuo 1990. Kartais paprasti dalykai yra nemalonus labai, bet teisingi.

Giedrius, 2010-04-23 18:49:43

GiedriauM: suprantu, jog nereikia itiketi visokiomis samokslo teorijomis, taciau reiketu pasidometi KGB generolo Caplino likimu…To paties, kuri rado Maskvoje (upes pakranteje). Nepasigere, neuzspringo…Tiesiog banaliai uzmustas. Beje, operacija “Apaštalai” taip pat vertetu pasidometi.

Matilda, 2010-04-23 19:23:22

Kad Lietuvos teisėsauga nieko verta, galima daug šnekėti, bet nuo to niekas nesikeis. Reikia perversmo, kaip ir pačioje Lietuvoje. Kadangi teko studijų laikais pabendrauti su studentais teisinin kais, tai mano nuomonė apie šį klaną pati prasčiausia. Todėl manęs nestebina neišaiškintos bylos, neatpažinti lavonai, pedofilų klanų dangstymas. Tai gana tamsūs žmonės, sakyčiau- žemos moralės. Bent jau didesnioji jų dalis.

Giedrius, 2010-04-23 19:44:53

Prašau paskaityti “Karštame komentare” (“Stebuklų stebuklai”). Profesionalus žvilgsnis…

Jūratė, 2010-04-24 10:59:15

Kas blogiausia, net po tokio ekspertės komentaro žmonės neprasikrapšto akių ir ausų… Niekas ir toliau nevyks. Lina, gerai tave atsimenu. Metais anksčiau baigei gimnaziją. Pamenu, mokeisi labai gerai. Nekalbu apie žodyną, tiek jau to. Bet pamąstymai, kad iškrypėlei valdžios aukštumų nepasiekia, labai supaprastina bet kokią diskusiją…

Jūratė, 2010-04-24 11:00:38

iškrypėlei->iškrypėliai (gr.klaida)

Lina, 2010-04-24 12:16:27

Vasarį jau buvo 22 bylos tomai. Kokią dalį viso to žino visuomenė? Labai mažą. Bet vieni daro išvadas, kad teisus Kedys, kiti sako, kad Stankūnaitė gera. Kad ir kaip pasibaigtų byla, bus labai daug žmoių, kurie sakys, kad turėjo baigtis kitaip… Arba “korumpuotų pedofilų klanas laimės”, arba “Kedžiai ir Venckai darydami milžinišką spaudimą per visuomenę pasieks savo”. Tiesos niekada nesužinosim ir abejoju, ar kas nors savo nuomonę pakeis net pasibaigus bylai… Gal reiktų baigti tokias diskusijas visagaliame internete ir televizijoj, nes nuo to labiausiai nukenčia vaikas… Jai šitoj šaly ir šitoj visuomenėj reikės gyventi…

giedrius m, 2010-04-24 12:43:07

Giedriau: Man tik vieną klausimą kelia ekspertės komentarai: Kada ji darė pati lavono ir nusikaltimo vietos apžiūrą? O šiaip į šituos klausimus tyrimas turės atsakyti.

Ir kaikurie argumentai truputi nuskamba keistai… Ne specialistas, bet ar mirusio žmogaus kūnas skaido alkoholį? Tai prie ko tas mariu oras? prie ko formaldehidas, jei tyrimams mėginiai paimti prieš tai, greičiausiai dar nežinant kad tai – Kedys?

Aš aišku turiu teorija ir apie širdies balsus, atvedusius gimines į morgą ir “švarius padus”… bet tai yra tik teorija, kurią pasilaikysiu sau.

Edgaras, 2010-04-24 14:00:20

Raseinių rajone gyveno toks ponas Ričardas. Jis turėjo keletą našlaičių iš vaikų namų ir prabangius rūmus ant Dubysos kranto. Ten atvykdavo daug įvairaus rango svečių…. Minėtas ponas buvo neliečiamas, nes dirbo rusų spec. tarnybom ir koordinavo Lietuvos kontrabandą. Vėliau jis neaiškiomis aplinkybėmis žuvo avarijoje… Galėčiau dar pasakoti ir pasakoti, bet žinau, kad tai neturi prasmės. Juk aš ne ekspertas – aš niekas ir mano žodžiai ne faktas. Tik jūs net neįsivaizduojat, kokie jūs man atrodot idiotai, kai bandot nuneigti mano asmeninę patirtį.

Giedrius, 2010-04-24 16:23:51

Edgarai, Jūs esate žmogus…ir kiti žmonės jaučia bei supranta. Nevertėtų pykti ant žmonių, kurių menkos žinios apie tuos reiškinius…Laikraščiai ir TV tyli, o patiems ieškoti tingisi:)…Patikėkite, už kiekvieną pavogtą litą, už kiekvieną vitaminą, už kiekvieną suluošintą vaiką JIEMS reikės atsiskaityti…Ir jokie korupciniai ryšiai nepadės:)

Beje, jeigu gerbiamoji spauda savo laiku padarytų bent 10 proc. darbo, kurį (tiesiogine prasme) dirba šiandien, tai byla būtų senokai ištirta, o mergaitė turėtų tėtį.

Lina, 2010-04-24 17:36:56

O mano nuomone, būtent spauda labiausiai ir pakenkė mergaitei… Dabar turbūt geriausia būtų, jei kas nors ją išsivežtų į užsienį ir ji niekada čia negrįžtų… Kaip jai reiktų eiti į mokyklą, kai spauda sukūrė tokį modelį: tvirkinta mergaitė, antžmogė motina, leidusi tvirkint dukrą, ir žudikas tėvas? Ir taip kiekvieną savaitė visa spauda apie tą patį…

Nors man keisčiausia, kad Lietuvoj žmogus yra kaltas tol, kol neįrodo priešingai… Nors LR Konstitucijoj parašyta atvirkščiai… (Čia tiek ir šiuo atveju, tiek ir daugeliu kitų)

Pentium100, 2010-04-25 02:52:17

Linai : tai, kad kaltas lieka netgi jei ir įrodo atvirkščiai – “išsisuko”, “turi pažįstamų aukštose vietose”, “papirko” ir t.t.

Lina, 2010-04-25 12:56:22

Pentium100: Tai ir yra baisiausia… Nes nekaltam žmogui sugriaut gyvenimą taip labai lengva. Aplinkinių akyse jis vis tiek lieka kaltas…

Lina L., 2010-04-25 21:14:52

Čia tarp Linų ir Giedrių nebeįmanoma nesusipainioti 🙂 Aš neturiu argumentų ginčytis, tik pamąstymus ir į galvą lendančias asociacijas: Tvinpyksas, Komisaras Katanis, Krikštatėvis, tik bauginančiai arti, ta Šlienava 1,5 km nuo mano kaimo.

Yra pedofilų, yra zoofilų, nekrofilų, Sodoma ir Gomora buvo jau senų senovėj.

Pedofilija, kaip ir čia minėta, labai tinka šantažui. Įrodymų patikimumo nereikia, liaudis reaguoja audringai.

Kaip sakydavo mano teta teisėja, dabar pensininkė, teisybė ir teisingumas tai ne vienas ir tas pat.

Giedrius, 2010-04-26 11:52:54

Lina, teisingumas prieš numirdamas dar sugeba nusirengti paltą ir pasitiesti po savimi – matyt, kad minkščiau būtų, o eidamas per pažliugusią žemę nesusitepa net batų, jų padai visiškai švarūs…:)

giedrius m, 2010-04-26 12:06:14

Giedriau: Datos nesutampa: jei teisingai prisimenu, anos savaitės pradžia-vidurys buvo gana sausi.

Antroji pusė (prieš “Darom”) buvo drėgna. Beje, Kedžio batus kada matei? Manau, kad prokurorai irgi norėtų užduoti šitą klausimą 🙂

KAIP Kedys ten atsidūrė prokurorai nieko nesakė. Tai tiriama. Jie tik pasakė mirties priežastį. Visai gali būti, kad Kedys mirė pas žmones, kur slapstėsi, o šie, vengdami klausimų, jį išgabeno iš namų. Va todėl giminė ir sunerimo ir ėmė važinėti po morgus… nes jie jau žinojo, kad jų slėptasis jau miręs. Didele dalis visų pareiškimų yra skirti ne tiesai nustatyti, o išsaugoti Venskienės karjerą.

petras, 2010-04-26 12:47:51

Atsipalaiduokit žmonės, su savo sąmokslo teorijom ir detektyvais, jau virš 100to atsakymų paliksit, to dar nebuvo !!!! :))

Pagalvokit, nukrypimų nuo “normos” visada buvo, tiesiog labai pažangios komunikacijų technologijos leido pedofilam ir ktiiem žmonėm lengvai organizuotis, burtis draugėn ir labai lengvai keistis informacija (+ vaizdine). todėl taip viskas ir atrodo “stambiai”, pasikartosiu, pasaulyje tarp žmonių visada panašus proc. tokių “nukrypusių” žmonių būdavo, tad reiktų naikint internetą, mobiliakus ir pan. arba pradėt sekt įtartinus žmones plačiu mąstu. manau ir tas ir kitas sunkiai įgyvendinami dalykai, tai teks tiesiog labiau saugot vaikus 😉

GelžRank, 2010-04-28 09:24:02

Prie studentų miestelio bendrabučių:

http://www.ipix.lt/desc/13483024/

slaptažodis: aaaa

taip pat mama, 2010-04-28 17:55:30

Giedriui, niekad nelinkėčiau savo vaikams tokio tėčio kaip kedys, niekad. O kad pradėta labai skubiai pulti atpažinėti būtent to lavono – labai įdomu, juk prieš keletą dienų prieš randant negyvą tame kaime, nu tą atseit kedį, Panevėžyje taip pat buvo rastas lavonas, dar mįslingesnėmis žūties aplinkybėmis, kodėl ten nebėgo atpažinėti apsiašarodamos nei kedžių nei venckų šeimynos

Saula, 2010-04-28 21:23:16

Taip pat mamai: su Jūsų pirmu sakiniu iš esmės gal sutikčiau: geram tėvui (vyrui) vargu, ar tokia situacija įvyktų (turiu omeny susilaukti su nepilnamete nesantuokinio vaiko ir t.t.). Tai tokia nerimta pradžia, nelabai rimtas gyvenimas…

O dėl viso kito… Tėvo kovos už vaiką… Susilaikau nuo komentarų. Kodėl? Mums, paprastiems žmonėms, net neįmanoma įsivaizduoti, kokie metodai ir būdai per kelias dešimtis metų yra atidirbti ir paveldėti (tarkim, iš KGB ir kitų struktūrų).

Giedrius, 2010-04-29 08:37:55

Taip pat mamai: pastaruoju metu viešinami duomenys iš Neringos kompiuterio, dėdės pokalbiai telefonu, tačiau niekur nerasime…paties a.a. D. Kedžio pokalbių? Kaip galėjo žmogus organizuoti tokius nusikaltimus, jeigu kiekvieną žingsnį stebėjo spec. tarnybos?

Geras, blogas? Čia kalbėti tik Deimantei…

giedrius m, 2010-04-29 10:37:16

Jei Kedį stebėję būtų spec tarnybos, žudynių nebūtų. Turbūt. Telefonų negalima pasiklausyti atgaline data.

O po nusikaltimo… galima nesunkiai nustatyti kur žmogus yra jei telefonas yra neišjungtas. skambinti tam nebūtina (jei Lietuvos teritorijoje, užsienyje – sunkiau 🙂 ). Todėl nemanau, kad Kedys turėjo pastovų telefoną po nusikaltimo.

Giedrius, 2010-04-29 14:10:47

Man patiko žodis “turbūt”:) Furmanavičius nužudomas, antroji auka telefonu ramiausiai išklauso žinią, jog “nušautas geras pažįstamas”, įtariamas D. Kedys…ir ramiausiai toliau bendrauja internete, rusiškame forume apie šunų auginimą. Vėliau tą patį D. Kedį (?!) įsileidžia į namus? Policiją staiga apima letargas…ir pabunda tik to antrosios žmogžudystės…Logikos trūksta…

Giedrius, 2010-04-29 19:39:35

Beje, trečią kartą karininko Vytauto Pociūno žūtį tiriantys prokurorai nebeatmeta, kad Baltarusijoje jis galėjo būti nužudytas. Įvykį tiriantis prokuroras V.Pociūno našlei pranešė, kad vasarį byla perkvalifikuota ir tiriama kaip nužudymas. Teisininkai abejoja, ar po 4-erių metų pavyks išsiaiškinti kaltininkus.

Ir Temidė praregėjo…O gal tik eilinis bandymas “padėti į pavėsį” pedofilijos skandalą?

giedrius m, 2010-04-29 22:55:17

Hm… Jei teisingai prisimenu tą dieną, tai, kad Kedys įtariamas buvo paskelbta tik po pietų, kai buvo surasta antra auka. Iš pradžių buvo ieškoma kitų paralelių – dėl bylų, kurios buvo nagrinėjamos tuo metu. Niekas Kedžio pareiškimų nevertino rimtai. Reikia nepamiršti, kad Kedys – sesers sugyventinis, na ir kas, kad buvęs.

Šiaip esu pries 3-4 metus stebėjęs šeimos skandalą iš arti, tai atsitiko ne tokiems artimiems draugams. Žmona pabėgo su vaiku nuo vyro… Kai šis ieškojo jos, teko išklausyti iš jo įvairių skiedalų apie žmoną… Ne ką prasčiau negu Kedys pavarė: prostitucija, etc. Nuo to laiko nelabai pasitikiu nestabilių vyrų, paliktų žmonų, žodžiais. Vėliau, tiesa, šie susitaikė, viskas gerai.

Paprastai visur paprasčiausias galimas variantas yra teisingas, o kiti paaiškinimai sugalvojami tiesiog žmonių. Nesakau kad visuomet tai tiesa, bet laikas parodys 🙂

Giedrius, 2010-04-30 12:40:32

GiedriuiM: hm…tai spec. tarnybos D. Kedžio nesiklausė? Keistoka. Beje, tie patys…kurie keliasi anksčiau už mus…trimitavo, jog V. Pociūnas laisvalaikiu šokinėja iš 9 aukšto. Laikas parodė, jog klydo…

tiesos nežinau, 2013-05-12 12:48:37

bet susidariau nuomonę iš nuogirdų, kad pats kedys turėjo viešnamį, kad buvo mafijozas, kad sesuo aprūpino jo klaną teisinėmis žiniomis, kad jis gavo užduotį nugalabinti Furmonavičių ir kad sugalvojo kokiu būdu tai padaryti kad geriausia apipedofilinti dukters pagalba, tokiu būdu atimti iš stankūnaitės dukrą ir va kas iš to gavosi, kai slapstėsi per daug užbaliavojo, o Ūsas tai ko gero gyvas ir kad mirtis jo tai inscenizacija. Čia tik mano fantazijos stebint, nes sunku patikėti kad klanams siaučiant išaiškinta tik viena mergaitė nuskriausta. Tie klanai ko gero tik google porno saituose sėdi, o naujokai įbauginami apgaule apie ka jau skaičiau kažkuriame komentare kur atseit po baliaus kompromatų pundai jų adresu, tai tie bijo net į saitus nueiti. Štai kokia tiesa ant Lietuvos, nes lietuviai visada buvo pasidalinusi į dvi stovyklas – turčiai ir ubagai, žaliukai ir stribai, rusinimas ir lietuvinimas, lenkinimas ir lietuvinimas, pagonys ir krikščionys, lansberginiai – brazauskiniai, dabar dar homikai ir heterikai – anokia čia naujiena visviena nebus taip kad būsime vienos minties ir vienoje dvasioje, blogiu netikiu, ir jei anas yr, eina te jis šunim šėko pjauti – čiau. Dukra te auga su mama, mamą auklėti, Kedį išaiškinti, venskienę į darbą seime homikų gaudyt, Ūsą rebelituoti suteikiant šeimai atsipūsti ir taip daug iškentė nesamonių, nužudytų žmonių šeimoms padengti moralinę žalą. Teismas turi tik nuspręsti kas tai turi padaryti – gal net pati teisėsauga kad joje ir apie ją tokia nesamonė sužėlė. Va jaučiuosi atstačiusi teisingumą savo širdimi.

tiesos nežinau, 2013-05-12 12:57:34

sory pataisymas – į seimą ne homikų gaudyti bet pedikų klanų medžioti, va dabar viskas.