Dangus ne per aukštai…

saus_m

*

… keturioliktame aukšte Šeškinėje tai gali pajusti.

Ir ne todėl, kad esi name aukštai, o todėl, kad ten gyvena tokia šeima, kuri pakylėja tave iki dangaus.

*

Kaip jos, mūsų anūkėlės, su tomis žavingomis šeimininkėlėmis kepė sausainėlius, kūčiukus! Kaip stropiai „dekoravo“ savo kūrinėlius. O kaip mūsiškės džiaugėsi nuostabiomis dovanėlėmis!

*

Aš tuo tarpu kalbėjau su Šeimininku – kadaise Gimnaziją baigusiu išminčiumi. Graži dabar jo šeima, gražus ir išmoningai įrengtas butas, bet svarbiausia – ne tai. Svarbiausia, kad kiekvienas tos šeimos narys skleidžia gėrį, šilumą ir išmintį.

*

Klausiausi pasakojimų, kaip trijose valstybėse dirba tas kompiuterijos guru. Žiūrėjau, kaip jo namų kompiuterio viename iš dviejų ekranų matyti: tolimame uoste važinėja robotizuoti krovinių gabenimo įrenginiai; iš čia, iš Šeškinės, Šeimininkas gali juos valdyti; jo sukurtos programos valdo įrenginius Olandijoje, JAV, Kinijoje…

Liūdnokai galvojau: kadaise buvau šioks toks programuotojas, bet taip nemokėjau… O dabar tai nė neįsivaizduoju, kaip galima pasiekti tokias profesines aukštumas!

Netiesa, įsivaizduoju. Kelis mano pasiūlytus uždavinukus Šeimininko dukrelės kaip riešutus mintinai žaibiškai išgliaudė! Gera pamaina auga šeimoje! Jiems visiems dangus ne per aukštai. Todėl ir mes grįžome po viešnagės labai laimingi.

Atsakymai

petras, 2016-12-19 14:03:44

Gerai, kad žemė po kojomis yra. bo tektų danguje sklandyt amžinai 🙂

Gerai, kad yra daug, mažiau gabių, tingesnių, neryžtingų ir tikslų nesiekiančių, žmonių. kitaip negalėtumėt įvertinti tokių šeimų. todėl reik ir ta dauguma pasidžiaugti.

Juozas P., 2016-12-20 13:06:57

Smagu tokį tekstą skaityti, gal aprašyti vaikai norės pažiūrėt, kaip groja jų bendramečiai:

[Guitar] Cha Sun Chong et al. – “Our Kindergarten Teacher” {DPRK Music}

https://www.youtube.com/watch?v=yE7waNi5dc0&feature=player_embedded

pwl, 2016-12-28 13:26:55

O tai kaip jus, Direktoriau, į svečius prisikviesti? 🙂

Burgis, 2016-12-28 13:41:26

pwl: [email protected].