Davaj – prisistatom!

Jau beveik vasaros vidurys, o šią svetainę kasdien aplanko maždaug po 1000 žmonių! Tai nenormalu. Jau daugiau kaip pusę metų vieno gimnazisto mama man kasdien (!) parašo po 1-2 el. pašto laiškus, nors jau seniai į juos neatsakinėju. Žinoma, tai nenormalu! Žinau, kad ji kasdien aplanko ir šią svetainę, todėl labai Jūsų, Gerb. p. X, prašau – nesiųskite man laiškų su milžiniškais priedais! Aš vos galiu naudotis pašto sistema…

*

Netrukus aš pats padarysiu kelių savaičių pertrauką. Bet problema kita. Neslėpsiu, visada įnirštu, kai su manimi ima kalbėti, elgtis kaip su ligoniu (nesvarbu, kokią diagnozę „nustatę“). Bet kaip tik todėl ir man nesmagu su kuo nors bendrauti kaip su ligoniu, net jei tai anonimas. Bėda, kad kartais neišlaikau ir kaip tik dėl to, kad rašinėja anonimai, imu pats rašinėti, atsakinėti taip, lyg skaitytų ligoniai, maniakai, nepilnamečiai… Negerai! Bet ką daryti, jei iki šiol nežinau, kas tas Petras, Darth Vader ir dar keli (Gerb. Rasai netaikoma! Ji prisistatė!) keistuoliai, kurių nei motyvų rašinėti, nei amžiaus, nei išsilavinimo (pastebėjote, kad jie – visų sričių specialistai!) net neįsivaizduoju. Nesmagu pasidaro, kai pagalvoju, kad jie net nenumano – man nesvarbu, nesvarbu, visai nesvarbu, ką jie mano apie tai, kas čia rašoma! Jie net nenumano, kad rašo į tuštumą… Bet man jau nepatinka – tai panašu į mano patyčias iš neįgaliųjų. Nenoriu! Juk tie žmonės net nesuvokia, kad svetainė nekomercinė, lankytojų, komentarų skaičius man visai nerūpi, jų nuomonė man niekinė, kad visai kitaip jų komentarus priimu nei kitų čia apsilankančių komentarus, bet laikas liautis!

*

Ultimatumas: arba tie atkaklieji komentatoriai čia prisistato taip, kaip tai padarė Gerb. Rasa ir kt. (net Nepris… save identifikuoja komentarų turiniu!), arba šalinu juos iš svetainės! Noriu, kad nuolatiniai komentatoriai visiems čia sąžiningai parašytų bent amžių, išsilavinimą, profesiją. Būtų įdomu, jei pridėtų dar šį tą apie save, kad niekam, net man, nekiltų pagunda šaipytis… Gal jūs esate ką nors sukūrę, padarę, visuomenei žinomais tapę, kad net aš turėčiau kreipti dėmesį į jūsų nuomonę? :-)))

Atsakymai

ST, 2010-07-07 20:52:51

No problem (nors nesu nuolatinis) 🙂

amžius: 33 m.

išsilavinimas: matematikos magistras (VU);

profesija: lyg ir turėčiau būti matematikos ir informatikos mokytojas, bet dirbu programuotoju;

šis tas apie save: šaipykitės, nieko tokio (t.y. nesu Motina Teresė) 🙂

ką esu padaręs: nekreipkit dėmesio į mano nuomonę (t.y. esu visuomenei nežinomas) 🙂

kodėl čia lankausi: Ai, asmenybės (pvz. Burgis) traukia visokius parazitus (pvz. ST).

Burgis, 2010-07-07 21:00:28

ST: nuoširdžiausiai dėkoju ir džiaugiuosi tokiu svečiu! Maloniai prašome!

Egidijus, 2010-07-07 21:36:12

Sveiki, as retai komentuoju jusu svetaineje, sakyciau esu pasyvus dalyvis , taciau mane zavi jusu gyvenimiska patirtis ir ismintis, todel seku jusu ziniatinklio gyvenima. Siaip mano amzius 27 metai, baiges KTU elektros ir valdymo inzinerijos fakulteta, dirbu inzinieriumi sioje srityje.

giedrius m, 2010-07-07 22:10:43

Beveik 33 metai, buvęs 4 laidos gimnazistas, informatikos inžinerijos magistras, šią akimirką bandau suderinti projekto vadovo ir direktoriaus pareigas dviejose įmonėse.

Burgis, 2010-07-07 22:20:02

Šaunuoliai, Egidijau ir Giedriau, rodote pavyzdį ne tik čia, bet ir gyvenime! Ačiū!

(Laimės vokiečiai? Ispanai žaidžia pernelyg rizikingai… Mano spėjimas: kuri komanda pirma įmuš, ta ir laimės…)

Justas, 2010-07-07 22:34:14

Esu Justas, metų man 19. Studijuoju VU MIF’e matematikos taikymus. Apie šią svetainę net neatsimenu iš kur sužinojau, tikriausiai iš kompiuterijos žurnalo. Pradžioj lankydavausi retai, tačiau dabar – kiekvieną dieną. Kodėl lankausi? Tikriausiai todėl kad patinka Jūsų mąstymas ir tai, kad Jūs kai kuriuos dalykus interpretuojate savaip, nepasiduodate daugumos nuomonei.

Mantas, 2010-07-07 23:00:28

29 metai, procesų valdymo bakalauras, dirbu savo srityje. Skaičiau “Kompiuteriją” nuo pat jos pasirodymo, patikdavo jūsų “redaktoriaus skiltis”, vėliau studijų metu imponavote kaip išskirtinis dėtytojas, todėl neišvengiamai seku jūsų “post’us” čia 🙂

Žydrūnas, 2010-07-07 23:24:16

30m., KTU elektros inžinerijos magistras, dirbu 2 įmonėse pagal specialybę, inžinierium. Užsiimam elektrinių modernizacija (dirbam su Ovation valdymo sistema). Prieš keletą metų laisvalaikiu domėjausi programavimu, turiu sukūręs keletą svetainių. Lankausi dėl to pačio kaip ir aukščiau parašę 🙂

p.s. tai kas, kad vasaros vidurys 🙂 ne visi vasarą atostogauja 🙂 Beje tas 1000 gali būt ne visai 1000, aš užeinu tarkim iš kelių kompiuterių, ir tai bus rodoma kaip keletas vartotojų.

Vega, 2010-07-07 23:26:17

Komentuoju retai,bet svetainę lankau pastoviai.48 ūkiniko žmona,abu baigę Radielektronikos fak.,dukra baigė KTU(senokai)

Burgis, 2010-07-07 23:26:25

O, aš laimingas einu gulti! Pirma, įspėjau, kad laimės ta komanda, kuri pirmoji įmuš įvartį. Antra, čia prisistačiusieji – didelė garbė man! Ačiū.

Vega, 2010-07-07 23:32:17

ūkinyko 🙂

D., 2010-07-07 23:36:59

nuorodoje šį tą sužinosite 😉

Sana, 2010-07-07 23:44:07

Visai nesu atkakli komentatorė, veikiau pasyvi stebėtoja. Esu Šarūnė, beveik 19 metų, studijuosiu matematiką. Kol kas nieko reikšmingo nenuveikiau (bet laiko turiu į valias!). Užkliuvo kažkuris Jūsų interviu, va ir atradau šitą puslapį, vis paskaitinėju.

***

“/…/ lyg skaitytų ligoniai, maniakai, nepilnamečiai…” Keista, kad nepilnamečius prisikiriate tokiai pačiai grupei, kaip ir maniakus :).

Tomas D., 2010-07-08 01:28:54

amžius: 22 m.

išsilavinimas: studijuoju elektronikos inzinerija 4 kurse

profesija: ir dirbam, ir studijuojam tenpat, bei ta pati – elektronika, pritaikymo sritys nuo geologiniu matavimu iki medicinos (tiesa, su bmii nieko bendra neturiu)

kodėl čia lankausi: del matematiniu uzduoteliu ir siaip idomiu minciu 🙂

Daznai mes fakultete “susitinkame”, tik as visada droviuosi pasisveikint – atrodo visuomet uzimtas esate 🙂

Tomas D., 2010-07-08 01:29:29

Tarp kitko, as vienas is tos saujos bandziusiu i e-ktug, gaila nepavyko 🙁

petras, 2010-07-08 09:00:52

Sveiki, mano vardas Linas, gyvenu Vilniuj. Tikrai nesu visų sričių specialistas ir tokiu nesiekiu tapti 🙂 kaip užtikau svetainę nepamenu. užsuku čia darbo metu, pertraukėlę padaryt 🙂 beje, man 26 metai.

Evaldas, 2010-07-08 09:05:22

Amžius: ne už kalnų 50.

Išsilavinimas: pedagoginis, istorija-tarybinė teisė.

Veikla: dėsčiau keliuose universitetuose, mokytojavau dviejose vienoje mokyklose (valstybinėje, tapusioje gimnazija, ir privačioje), buvau vadovėlių autorius, vadovėlių tyrėjas-koordinatorius, projektų vadovas. Šiuo metu – laisvas ir nepriklausomas (tipo, ekspertas), jau metus toje pačioje švietimo sistemoje dirbantis sau, t.y. be nuolatinio boso virš galvos. Toks darbas pradeda patikti.

Lankymosi tikslas: randu protingų minčių, idėjų, kurios reikalingos DABARTINĖJE veikloje. Ačiū Burgiui ir daugeliui komentatorių! Geros vasaros!

aušra, 2010-07-08 09:21:19

Mano kiekvienas rytas prasideda tuo, kad paskaitau mintis šioje svetainėje. Tai tiesiog užtaisas dienai. Žaviuosi, kai kurių žmonių sugebėjimu reikšti mintis bei nuoširdumu (ačiū p. Rasai). Gerb. Burgiu žaviuosi jau nuo tada, kai namo sūnus mokėsi Jūsų gimnazijoje.

Esu 43 m. maisto pramonės technologė, nors pastaruoju metu dirbu ne pagal specialybę.

Ursus, 2010-07-08 10:27:43

Prisistatau, kadangi šiandien nesusilaikiau nepakomentavęs:

40 m. KTU fizikinės elektronikos inžinierius, taikomosios fizikos magistras, buves eilinis gerb. Burgio studentas, savo laiku dėl jautnatviško ribotumo taip ir nesugebėjęs išpešti iš dėstytojo maksimumo naudos sau dėstomos disciplinos atžvilgiu. Dėl ko dabar labai gailiuosi :). Visai mielai naujai pastudijuočiau diferencialines lygtis, integralus ir kombinatoriką. Gal poezijos naują atverčiau šaltinį :). Dirbu ne pagal specialybę informacinių technologijų srityje. Paskaitau šį blog’ą retkarčiais, komentuot neteko iki šiandien.

zore, 2010-07-08 10:47:09

Labas, aš Lina (33 m.) iš Žemaitijos. Esu miškininkė. Svetainę radau po Jūsų interviu išspausdinto “Respublikoje” (kor. F. Kauzonas). Lankausi labai dažnai. Vyras iš manęs juokiasi: “Vėl pas Burgį…” Labai patinka minčių įvairovė, jų pateikimas. Išlieku pasyvi, nes viską jau randu parašytą… 🙂

Plinijus, 2010-07-08 10:59:07

“Davaj!” Puiki mintis, p.Burgi! Senokai laukiau kažko panašaus. Štai Rasa net susitikimą suorganizavo (nežinau kaip pavyko). Aš pats pastaruoju metu retokai parašau, ir tik dėl vienos priežąsties: pradėjo kalbėti “Kaukės, Teisybės, Pamokslai…” Pasiilgau Jų žmogiškojo veido.

Bent pora svetainės lankytojų, kurie mane šiek tiek pažįsta, gali patvirtinti, kad aš esu 50-metis kriošena gamybininkas, kažką kuriantis, gaminantis ir visad judantis. Sustojau kurią čia dieną pailsėti – pavargau nuo nieko neveikimo.

Kodėl aš čia?

-Tolerancija kitam (neprieštaraukite, kiekvienam prūde reikalingas lydys);

-Sklandi kalba (pavargstu kasdienybėje nuo žargono);

-Čia užsukęs dar ir dar kartą įsitikinu, kad 99,99% žmonių yra puikūs, gabūs, siekiantys, tiesiog nuoširdūs (gal dėl to, kad neskaitau kriminalinės kronikos).

Atspėjote: esu Antanas Rekašius.

p.Burgiui: atostogausite, tai gal atostogoms kokį lengvesnį diskusijų formatą pasiūlysite? O gal visai dureles priversite? Negražu būtų iš mūsų pusės šėlti Jūsų namuose, kai poilsiausite.

p.Rasai: esu paruošęs Tau mažą dovanėlę.

Nepriui: parašyk.Turiu porą klausimų, į kuriuos negaliu sau atsakyti. Gal padėsi? [email protected]

Indrė, 2010-07-08 11:18:00

esu Indrė. 24 metų etninės kultūros magistrantė. Bakalaurą rašiau apie požiūrį į savižudybę baltų pasaulėvokoje. Įgijau pedagogo kvalifikaciją, bet nesidarbinu, nes jaučiuos dar nebrandi šiam darbui, po kelerių metų bus pats tas. Laisvalaikiu giedu sumos chore, kur tikri vargonai ir senobines giesmės iš kantičkų. Taip pat savanoriauju socialiai remtiniems vaikams. Mėgstu fizinį darbą, todėl vasarą įsidarbinau mašinų plovykloje. Jei visi važiuotume prie ežerų bent dienai, tai nuplaučiau jūsų mašinas.

Apie Burgį sužinojau iš Žinių radijo laidos “Dialogo metas” (rasite Žinių r. archyve), pamenu, net susigraudinau, išgirdus Jo žodžius.. Po to ‘pagooglinau’ ir atradau šią svetainę. Lankaus dažnai, bet skaudžių temų ir pasisakymų skaityt vengiu. Norisi gėrio ir šilumos.

altajus, 2010-07-08 11:27:13

Sutinku su nuomone, kad čia ne komercinė svetainė ir jos savininkas gali daryti su ja ką nori. Bet… Versti prisistatinėti komentatorius – jau per daug. Jei kiekvienas tinklaraščio savininkas pradėtų reikalauti atskleisti asmenybes tų, kurie rašo nelabai “patogius” komentarus?

Prašyčiau ponas direktoriau, jūs turite pilną teisę šalinti tokius piliečius (nors kaip suprantu čia apsilanko tikrai nemažas ratas žmonių, todėl ir toks veiksmas reikalauja tam tikrų paaiškinimų, beje ką dabar jūs ir darote), tik nepradėkite reikalauti viešumo, tų kurie rašo “blogai”. Jei jūs norite turėti privačią svetainę, kurioje galėtų komentuoti tik jums prisistatę žmonės, darykite registraciją. Tačiau kol čia galima laisvai įeiti ir rašyti savo nuomonę, viešumo jūs nelabai galite reikalauti.

Asmeniškai aš esu Tomas Ubartas (27 metai), baigęs VPU geografijos bakalaurą ir ŠU edukologijos magistrą. Dirbu Telšiuose geografijos mokytoju. Rašau asmeninį blogą http://www.altajus.net.

kliuška, 2010-07-08 11:57:33

“Ultimatumas: arba tie atkaklieji komentatoriai čia prisistato ”

:)) žiūriu prisistato tik neatkaklieji.

Bet p.Burgi, jei atkakliųjų nebūtų, o kiti tylėtų ar pačiam įdomu būtų rašyti?

Beje man 35m, baigiau poligrafijos technologijas, nebaigiau verslo vadybos magistro (gal dar ne vėlu?!.), pagal specialybę nedirbu.

Dar šis tas: auginu 2 vaikus, 2 katinus ir vieną šunį.

As, 2010-07-08 12:08:32

Nesąmoningas reikalavimas, kas pvz būtų jeigu delfio komentatoriai pradėtų prisistatyti, bet aišku man nesunku.

Esu vyriškos giminės, 24 metų, baigės VU KHF vadyba ir verslo administravimą ir VU Verslo informatiką (magistratūra). Esu transporto vadybininkas…. Vaikų neturiu, žmonos irgi 🙂

mariux, 2010-07-08 13:00:08

Aš- Marius. Man 35.

Tėvas, sūnus, pilietis, vadybininkas, magistras, mokesčių mokėtojas.

Nestovėjau rugiuose prie bedugnės. Nepadegiau deivės šventovės Efese.

Aš nestatau namų, aš nevedu tautos,

Aš sėdžiu po šakom akacijos baltos…:)

Turiu tikslų, ambicijų ir dėl ko gyventi. Esu turtingas.

Eglė, 2010-07-08 13:43:20

Man 31. Esu VU Verslo vadybos administravimo bakalaurė. Dirbu buhaltere labai šauniam kolektyve. Dar esu mama, žmona, dukra:) Daugiau kaip ir niekuo visuomenei nenusipelniusi:) Burgį suradau, perskaičiusi straipsnį apie Lietuvos švietimo būklę, gerai jis ten apie broką pakalbėjo:) Na va. O dabar vis užsuku paskaitinėti, patinka eilėraščiai (norėčiau, kad p.B.B. įdėtų eilėraštį, kurio dvi eilutės pristato šią svetainę), patinka matematiką prisiminti:) Nu ir šiaip patinka B.B. mintys

Burgis, 2010-07-08 15:31:57

Negaliu patikėti! Iškart po atostogų steigsiu pažinčių biurą ir vedybų agentūrą! Kokie žmonės, kokie žmonės! Ačiū!

***

Šiandien važiavau į Vilnių, pakeliui gimė tema, tuoj parašysiu… 🙂

Burgis, 2010-07-08 15:34:38

Atsakau Eglei:

***

Išgirdus naujieną…

Tas likimas – lėkimas, laukimas –

Kas iškęs, kas – pratęs?

Niekada nestovėjau parimęs,

Niekada nebuvau be tavęs.

Be tavęs – tokio tolimo – savo,

Be tavęs – artimiau artimos.

Ir todėl ta diena jau atėjo,

Ir todėl nebaugu dėl žiemos.

Nežinau, kada pumpuras gimsta,

Gilėj ąžuolas miega – žinau!

Nusišypso, sustoja, nurimsta

Tie – pasauliui padarę geriau.

B.B.

2006 11 20

Rasa, 2010-07-08 15:57:56

Plinijui: ne kriošena tu, o, kaip sakė Karlsonas, kuris gyvena ant stogo, esi vyrukas pačiame jėgų žydėjime 😉 Ir vis judantis, tikrai 🙂

Kąąąąąą tu man turi? 😛 Nieko sau! Ir p. dar netapau, ne, aš vis dar visiem draugė, ne ponia :)))))

Daishi, 2010-07-08 16:29:22

VPU

matematikos-informatikos magistras

šiuo metu dirbu IT mokytoju ir webmeistru (tenka programuoti ir projektuoti, maža įmonė)

amžius 39 m.

Skaitau, nes man įdomios Jūsų mintys. Rašau mažai …

Lina, 2010-07-08 16:41:54

Esu 20-metė matematikos studentė. Jaučiuosi pernelyg nesubrendusi, kad galėčiau protingai komentuoti, todėl dažniausiai tiesiog mėgstu paskaityti protingų žmonių (o tokių čia yra labai laqbai daug) mintis 🙂

neli, 2010-07-08 17:10:29

34m. Jūsų dukros buvusi bendramokslė. Skaitau nuolat; randu daug įdomių, išmintingų, netikėtų minčių, įžvalgų. Ir dar man patinka, kad čia nuolat galima “sutikti” daug inteligentiškos subtilios publikos:)

Žydrūnas, 2010-07-08 18:11:07

“(net Nepris… save identifikuoja komentarų turiniu!)”

o man įdomu labai kas jis toks 😉

Evaldui, 2010-07-08 18:14:07

Smalsu pasiskaitinėti svetainės lankytojų prisistatymus. Evaldai, gal ir klystu, bet regis Jūs esate Evaldas B—–s (nedrįstu rašyti pavardės, nes gal Jūs to nenorit). Tokie kaip Jūs turi dirbti Mokytojais. Mokytojai asmenybės – štai kur mūsų tautos progresas, nes tik asmenybė gali išugdyti asmenybę. Mokiniai ilgai prisimins Jūsų nuostabias istorijos pamokas. Ačiū Jums nuo buvusio Jūsų mokinio mamos. Esu 43 metų. Išsilavinimas pedagoginis, anglų kalba ir literatūra. B.Burgio svetainė man kaip atgaiva sielai – Lietuvoje dar ne visi protai nutekėjo:)) Geros vasaros visiems!

Rasa, 2010-07-08 18:27:50

Žydrūnui: taigi Nepris-ius save pristatė, su visa savo vizija, misija ir dar ten belenkuo, anksčiau kažkada. Vos nuo kėdės nenukritau paskaičius 😀 Pasiieškok ir paskaitysi 🙂

Skaitau apie jus visus tokius puikius čia ir galvoju: o kokį biesą (nesakau velnią) aš čia veikiu? 🙂

Žydrūnas, 2010-07-08 18:31:10

🙂 ne nu tai manęs netenkina, jei jis nori, kad aš jo be galo ilgus komentarus skaityčiau čia turi prisistatyt 🙂

Rasa, 2010-07-08 18:50:14

Žydrūnui: o kodėl manai, kad jis nori? :)))))))

Žydrūnas, 2010-07-08 19:06:09

Tai aš nemanau 🙂 tiesiog neskaičiau labai jų įdėmiai niekad, ateinu kaip ir į p.Burgio svetainę aš čia 🙂 logika paprasta 🙂 o nežinomųjų internete pilna, nenoriu tam skirt savo laiko.

p.s. aš nieko asmeniškai prieš jį neturiu aišku 😉 ir dar labai puiki tema, iš kart tokios reikė 🙂

Ramunė, 2010-07-08 19:23:24

Esu Ramunė, kaip ir pasirašau. Dirbau mokytoja, 10 metų buvau pradinės mokyklos direktore (todėl visai neseniai su dideliu malonumu baigiau švietimo vadybos magistrantūrą), švietimo srityje dirbu ir dabar. Man 51.

Rašau retai, bet mėgstu čia būti. Ponas Burgi, su Jumis įdomu:) Esu sakiusi (rašiusi) Jums komplimentų, bet štai Jums dar vienas: man labai patinka tai, kad jaučiu Jūsų žemaitišką temperamentą.

Burgis, 2010-07-08 19:48:41

Kokie žmonės, kokie žmonės!…

Nepris, 2010-07-08 20:16:23

Na, tiek daug įkvepiančių pavyzdžių, kad neištvėriau. Kadangi — pagal apibrėžimą — prisistatęs _Nepris_istatantysis liautųsi egzistavęs, tai padariau “the next best thing”: užvedžiau žurnaliuką apie Nepris personą “Pamąstymai neprisistatant”. Jei turite minčių ar patarimų* labiau man, nei visiems čia besilankantiems — turbūt jau žinote, ką reiktų daryti.

O jei norisi paklausti privačiai, protingų klausimų** lauksiu elektriniu adresu neprisistatantysis @ yahoo . com

_* Neįdomios nuomonės neįdomios

** Nepageidaujami klausimai nepageidaujami._

Lina L., 2010-07-08 20:52:54

Kaip ten dabar mano pareigos vadinasi, kažkaip “programuotoja-analitikė”.

Man 51-ri , savotiškai geras amžius, dar nesukriošus, ką kiti pagalvos, jau nelabai įdomu, patirties yra tiek, kad dažnai jaučiuosi neapsakomai protinga, nors žinau, kad tuoj gyvenimas viens ir pastatys į vietą – o tai yra “žinau, kad nieko nežinau” :)).

Čia užklydau, kaip mama, besidomėdama gimnazijomis, o apie B.B. jau seniai žinau, žaviuosi kaip neeiline drąsia ir laisva asmenybe, ir tai, ką čia randu, dažniausiai yra tai, ko labai reikia.

Savo nuomonę jei parašau, tai tik norėdama parodyti, kad yra ir tokių nuomonių. Galima drąsiai nekreipti dėmesio, jokių nuopelnų visuomenei neturiu 😉

Burgis, 2010-07-08 20:59:52

Nepriui…: nuostabi nuotrauka, labai atitinkanti Jūsų mistiką! Labai elegantiškas puslapis!

Aš paklausiu ne privačiai, o viešai… Jau esu čia rašęs, kad Jūs minčių gilumu, mąstymo aštrumu ir dar keliais labai teigiamais požymiais man primenate vieną mano ilgametį draugą. Tai va – ir apie jį, savo draugą, ir apie Jus dažnokai pagalvoju: ar ne baisu, kad tokie talentai liks žinomi tik būreliui žmonių? Ar negaila?

Jūratė, 2010-07-08 21:10:16

aš Jūratė(29m.). Buvusi KTUG gimnazistė. Šiuo metu trijų vaikų mama+KTU informatikos doktorantė+apskaitininkė. Tiesa, Gerb.Burgi, ar svetainėje nurodytu el.paštu nesinaudojate, ar dėl laiškų gausos neatsakinėjate? Porą kartų bandžiau rašyti – vieną kartą pagyrūniškai pasigirti :D, kitą kartą šiokios tokios pagalbos matematiniais klausimais. Bet nei vienu kartu negavau atsakymo.

Žydrūnas, 2010-07-08 21:14:18

Nepris, tu man vistiek dar nepatinki 🙂

na, bet kaip sakoma fig s toboj 🙂 o jei jau pats Burgis tamsta žavisi, tai tebūnie…, nors man tai nerūpi kol kas visai :)))

Rasa, 2010-07-08 21:28:26

Žydrūnui: tau rūpi tik tai, kad ji myli tave? :))))

Žinai, Burgis tuoj visiems tas eilutes įkals į galvą. Šiandien darbe nepajaučiau, kai žiūrėjau pro langą ir ėmiau galvoti: Kodėl man nerūpi, ar kas myli mane?… :)))))) Paskui mintyse nusispjoviau ir nusijuokus nuėjau dirbt toliau 🙂

Rasa, 2010-07-08 21:30:38

Bet žmonės tikrai puikūs čia renkasi. Labai.

Žydrūnas, 2010-07-08 21:33:43

Na manęs nieks nemyli labai tai aš piktas ant tokių visokių išsisukinėjimų (nelegalių tarp kitko:)) Rasa, aš tave myliu čia labiausiai kol kas 😉

Nepris, 2010-07-08 21:41:59

Gerb. B.B., ačiū už komplimentus… Dėl talentų… Didelė šventė, bet kartu ir našta jie, tie talentai. Jie nuolat apie save primena. Ir nuo ryto iki vakaro niežti.

Nes talentas — tai visų pirma jautrumas. Mostui, žodžiui, formulei, melodijai, algoritmui… Kai pradedi justi kurio iš jų grožį, nori kuo dažniau tai tarti, rašyti, brėžti, derinti, liesti. Kaskart vis švariau, tiksliau, aiškiau, stipriau, labiau… Nes talentas — tai ir noras pranokti save. Kas su talentu — tas pasmerktas kopti.

Kaip manote — galiniam knygos viršeliui tiktų?

Nepris, 2010-07-08 21:43:53

Žydrūnai, o aš čia ne visai tam, kad Tau patikčiau. 😉

Žydrūnas, 2010-07-08 21:50:53

O tai kam? 🙂 įrodyt savo šventumą? nes aš tik taip galiu tai pavadint kol kas…

Rasa, 2010-07-08 21:52:13

Žydrūnui: o, ačiū… Čia dar priklausytų klinkt klinkt blakstienomis ir toks žvilgsnis į viršų… :))))))))

Žydrūnas, 2010-07-08 22:00:15

:))) Na nėr už ką..nors ką čia tas reiškia, kai tokios rimtos egzistencijos problemos sprendžiamos 🙂

Evaldas, 2010-07-08 22:13:28

Rasai: į klausimą “o kokį biesą (nesakau velnią) aš čia veikiu? :)” atsakau – įnešate tiek daug šviežumo ir tokios nenuvalkiotos lyrikos, kad visada perskaitau tai, ką jūs parašote 🙂 Nors tai ir neatitinka mano lankymosi čia motyvų… O Jūs irgi kurioje nors temoje buvote prisistačius visiems? Ar tik asmeniškai Burgiui?

Nepris, 2010-07-08 22:15:14

For the record: iki šventumo toli man.

Burgis, 2010-07-08 22:45:57

Miela Jūrate, rašykite man [email protected] – kokia čia paslaptis… O kad tas „vokelis“ neveikia – nežinojau. Čia buvęs gimnazistas susuko taip, kad niekas nesužinotų tikrojo pašto adreso… Juokas ir gana!

Rasa, 2010-07-08 22:56:56

Evaldui: tai kad aš nuolat tik pasakoju apie save ir pasakoju :)))

Galiu iš naujo ir “pakaleiniui” arba “iš kaleinos”, t.y. paeiliui 🙂 Gimus Kaune, pagal specialybę- baldų gamybos technikas technologas, baigiau tik technologijos technikumą, paskui nenorėjau mokytis, norėjau ženytis, tai 19-os ištekėjau. Kažkurį laiką dirbau balduose, vadovavau staliams 🙂 paskui prasidėjo vaikiukai (vieno susilaukiau 20-ies, kito 23-ejų būdama), dar turėjom savo įmonę- varinius rankų darbo gaminius gaminom, nedirbau daug metų vaikiukus auginau (savo įmonėj darbas nesiskaito, ten ne darbas, ten fainai), paskui užsidarėm ir nubiednėjom, paskui užsimaniau dirbti, bet pagal specialybę nenorėjau, siūlė dirbti meistre, bet darbas trim pamainom, taigi dirbau bet kur: indų plovėja, virėja, valytoja, aukle, floriste, per kelis darbus iš karto, paskui nusibodo visų aplinkinių kvarksėjimas, kad tie darbai ne man (o kuo ne man? Visus darbus kažkas turi dirbti!), nusibodo vienas darbas, tada sugalvojau ieškotis kito ir… truputį pasimokiau, dabar dirbu man mielą darbą, kokį nenoriu sakyt, nes pabambu ant darbdavio čia kartais, paskaitys- išmes :))))) Paprastą, bet su žmonėmis. Man patinka žmonės, patinka jų klausytis, nors tai neįeina į mano pareigas, bet tankiai ateina senukai, atsisėda ir pasakoja… O kaip tai įdomu! Neseniai bobutė tokia buvo, “karatistė”, neįsivaizduojat, 93-ejų! Lūžau nuo jos pasakojimų, kaip rusų karininkas ją išprievartaut norėjo, o ji netyčia jį nokautavo (išties prasta ji karatistė buvo, netyčia priplojo jį 🙂 Jei nebūna daug darbo, visada pakalbu su žmonėmis ir jie pas mane sugrįžta, paskui atsiveda kitus. Ups, vėl nugrybausiu :)))))

Tai vat, iš esmės esu Niekas, tai taip ir sakau, galit į mano parašymus nekreipt dėmesio 🙂

Man nepatinka žmonių vertinimas pagal “Kas jie tokie, ką jie dirba ar pan.”.

Man patinka vertinti ne “Kas jie tokie?”, o “Kokie jie?” 🙂

Evaldas, 2010-07-08 23:09:30

Rasai: ačiū. Tiesą sakant, nuo to, kas yra ar kaip prisistato vienas ar kitas čia rašantis, mano požiūris į jo komentarus nesikeičia. Na, nebent, asmeniškai pažįstu vieną ar kitą, tada ir prasideda “pridėjimas prie liniuotės”. O paklausiau tik iš pavydo: Jums – kad aš nemoku taip rašyti, Burgiui – kad nežinotų daugiau, nei kiti 🙂

D., 2010-07-08 23:22:53

Rasai: čia jau visa gyvenimo istorija 🙂

Ingrida, 2010-07-09 00:15:45

Aš paskutiniu metu skaičiau visų jūsų komentarus įvairiomis temomis, o galvoje sukosi dvi mintys-

Pirmoji – kada baigsis p. Burgio kantrybė; kada žmogus, nuogas savo siela ir mintim, atviras Vardu ir Pavarde, artimųjų gyvenimais, pasakys “STOP”. Pasakė! Ačiū! Yra tolerancijos riba!

Antroji – žadėjau paklausti “Nepri”, kur dar interneto erdvėje galima rasti jūsų minčių (diskusijų). Ačiū už naują puslapį.

Abu ponai manęs nenuvylė :).

P.s. Ingrida (38 m.), teko studijuoti KTU Elektrotechnikos ir automatikos, Ekonomikos fakultetuose.

Nepris, 2010-07-09 13:17:13

Surinkau į vieną vietą savo/mūsų pakalbėjimus apie Išminties Mokytojus.

Jei šeimininkas nesupyks už reklamą — kviečiu prisiminti, papildyti, perklausti…

J.A., 2010-07-09 22:28:14

Esu buvusios Jūsų mokinės mama.Man 50 metų. Baigus VVU, Matematikos fakultetą. Svetainė – vieta, kur viskas tikra: mintys, teiginiai, ginčai. Gerbiu Jus ,KTU gimnazijos Direktoriau, už pasisakymus per tėvų susirinkimus.

matmok, 2010-07-09 22:34:48

Visai neatkaklioji ir tik skaitytoja (su stažu) Danutė ( 52-ji.). Matematikos mokytoja (baigtas VU) iš vidurio Lietuvos. Prijaučiu, myliu, randu čia visko daug artimo, todėl ir reikalingo savo širdžiai ir smegenims. Nerašiau, bet- ir skaitau, ir bendrauju, ir komentuoju, ir svajoju, o kartais garsiai kvatoju ( pvz., po Burgio komentaro apie ,, bėgimą laukais plevėsuojančiais plaukais“); tik apsidairau ar niekas negirdi, nes, žinoma, mokykloje 28-ri metai ne juokas – gali aplinkiniai ir blogai pagalvoti :))). Neišmeskite manęs iš čia !!! Prašau :). Juk netrukdau? :). Rasai: o Rasa čia, man – antra (po Burgio) 🙂

daniela, 2010-07-10 10:04:12

esu dažnas pasyvus svečias (tiksliau – viešnia), man be 5 minučių 40… Mokykloje niekaip negalėjau apsispręsti, kokią kryptį rinktis – filologiją ar matematiką, nes abu dalykus mėgau. Todėl man labai priimtini “kieto” matematiko lyriniai nukrypimai 🙂

Svetainę radau netyčia, tuomet kai B. Burgis vystė idėją steigti progimnaziją (pradedant penktosiomis klasemis). Kadangi mano dviem pradinukams tai aktualus klausimas, “užsikabinau”… ir skaitau iki šiol – savotiškai bėgu pasisemt dūšiai atgaivos ir vilties į geresnę realybę…

Nepris, 2010-07-10 13:15:50

Štai tie pasisakymai, už kuriuos gerb.Burgis pakenčia tą kaukėtąjį šioje akademinio radikalizmo oazėje :))

Apie sąmoningą studentą ir prasmingas studijas

Žydrūnas, 2010-07-10 16:34:52

Nepris: labai gera idėja buvo padaryt atskirą tinklalapį pagaliau 🙂 dabar net aš galiu nesinervuodamas praleidinėt tuos Jūsų ilgus komentarus čia, bei užeit ramiai paskaitinėt kažką ten, kai norėsis, tuo labiau, kad tai tikrai verta atskiros svetainės 😉

pasižymėjau nuorodą savo atmintinėj 🙂

V.R., 2010-07-11 09:47:46

Esu įpusėjęs penktą dešimtį, buvusios KTUG gimnazistės tėvas. Dirbu docentu viename iš universitetų. Žmona mokytoja, daug pasakoja apie darbą, tai mokyklų reikalus gerai žinau.

B.Burgio temos ir komentarai kartais erzina, kartais juokina, kartais stebina – bet man apmaudu, kad jam net neįdomi (kaip pats teigia) jokių jo svetainės lankytojų nuomonė. Juk nebūna tokių, visai tobulų. Kita vertus, jei nuomonė neįdomi, kam provokuoti diskusijas?

Burgis, 2010-07-11 10:25:17

V.R.: Niekada nesakiau, kad man neįdomi „jokių lankytojų nuomonė“! Man neįdomi maniakų, priklausomybe sergančių, visur ir viską kategoriškai komentuojančiųjų nuomonė! Pastebėjote, kad yra keletas, kurie komentuoja beveik visada neigiamai, grubiai, agresyviai?

O šiaip svetainė tam ir yra („palaikoma“), kad ir Jūs, ir kiti protingi žmonės galėtų padiskutuoti. Maloniai prašom!

V.R., 2010-07-11 12:11:37

Kiek galima girti? Pasidarys per saldu. Dažniausiai diskusiją įžiebia kontrastai, kitoks požiūris ar kitokia nuomonė. Aš irgi (slapta prisipažįstu) nemėgstu būti kritikuojamas, maloniau, kai glosto. Bet jūs kritikos nepakenčiate visiškai… Man susidarė toks įspūdis, nes esu stipriai “gavęs per galvą”. Ir nuo jūsų, beje.

Burgis, 2010-07-11 12:55:58

V.R.: maždaug taip: Jūs mane kritikuojate – gerai, bet jei aš Jus kritikuoju – tai vadinasi nepakenčiu kritikos? Kitoks požiūris ir kitokia nuomonė čia reiškiami labai skirtingais būdais, stiliais, žodžiais. Tai ir mokau tuos, kurie nemoka, kaip tai daryti…

D., 2010-07-11 16:34:29

Burgiui: tikriausiai mane jau priskiriate prie sergančiųjų 🙂

Rasa, 2010-07-11 22:47:35

D.:na nesiprašyk komplimentų, nesiprašyk 😛 Čia žmonės jau įsidėmėjo tave ir žada klausti patarimų apie bites 🙂 ir medaus prašyti pirkti, jei pritruks savojo. Beje ar pakankamai žinai ir galėtum papasakoti apie kitus bičių produktus- bičių pienelį, bičių duonelę? Ar vartoji, ar renki? 🙂

D., 2010-07-11 23:38:05

Rasa: ta prasme komplimentų kabutėse? 🙂 apie bites klausti galite, kiek galėsiu tiek padėsiu. Žiūrint kiek yra tas pakankamai :). Bičių pienelio nerenku, duonelę – taip. Bitininkavimas mūsų šeimos tradicija. http://www.sakieciai.lt/gl/displayimage.php?album=112&pos=6

O šiaip pagal profesija esu stalius, dirbu – programuotoju ir kiek lieka laiko prie bitelių.

Rasa, 2010-07-12 00:02:25

D.: po tokių nuotraukų košmarai gali nukamuot 😛 Eina sau, fainai 🙂 Mano tėvai turi bičių, tik dabar gana mažai, likę 2 ar 3 aviliai. Tėtis prižiūri, bet kartais žinių pritrūksta, nes neturėjo iš kur mokytis, šen ten paklausinėja, tik gal jam sekasi, nes jo natūra tokia, “prie gamtos” jis 🙂 tai jei ko prireiks, tikrai klausim 🙂 Šaunuolis tu! Ne kabutėse, ne kabutėse 🙂

Lina Krutulyte, 2010-07-16 10:11:53

niu davaj, prisistatysiu ir as, kad ir velokai 😀

stai as: http://www.pinigukarta.lt/author/lina-krutulyte

Martynas Petraitis, 2010-07-16 11:43:00

Sveiki,

Kartais aplankau svetainę tam, kad įsitikinčiau ar gerbiamas svetainės Autorius vis dar žino, kad mes žinom, kad jis žino, kad mes žinom, kad jis žino, kad mes žinom. Turbūt čia savotiška mazochizmo forma :). Seniai pastebėjau, kad Autorius mėgsta apgaudineti save, bet juk tai taip žmogiška. Dėl to smagu paskaityti žmogiškas mintis.

Algirdas, 2010-07-21 15:55:26

Sveiki, aš Algirdas.

Tomas Juskevicius, 2010-08-25 10:46:06

Tomas Juskevicius, 24 metai, ex-licejistas, siuo metu studijuoju matematikos doktoranturoj Memfio (USA) universitete.