Dinastijos kelias: Jieznas – KTUG – Brėmenas – Londonas – Kembridžas…

Gerbiamas Direktoriau,

labai ačiū už laišką ir už sveikinimus! Atsiprašau už pavėluotą atsakymą, šį mėnesį teko nemažai keliauti, tad tik dabar grįžęs į Londoną prisėdau parašyti atsakymą.

*

Man sekasi visai neblogai – jei pamenate, pastaruosius šešerius metus dirbau Goldman Sachs ‘quant’ – strategu/analitiku – Tai „techninė pozicija“, reikėjo kurti bei suprogramuoti sistemas, analizuojančias įvairių finansinių produktų kainas bei riziką. Galiausiai pasiekiau ‘Executive Director’ titulą. Tai teoriškai turėtų reikšti didesnę atsakomybę ir įdomesnį darbą, tačiau praktiškai jis išliko beveik nepasikeitęs.

*

Taip pat prieš metus prezidentavau LCLC – Lithuanian City of London Club – lietuvių, dirbančių Londone finansų, teisės ir panašiose srityse, klube. Jame mes turime ir nemažai gimnazistų, daugiau iš jaunesnių kartų – Justą Paulauską, Dovilę Krušinskaitę, Vygantą Nomeiką.

*

Visą šitą laiką norėjosi pabandyti sukurti kažką savo, tad šį rudenį išėjau iš darbo ir kartu su studijų Vokietijoje draugu Ryčiu nutarėme kurti savo verslą – ‘technology startup’. Pastarieji keli mėnesiai buvo (ir iš esmės tebėra) ieškojimų ir intensyvaus galvojimo apie įvairiausias problemas ir jų sprendimus metas. Ateinantys keli mėnesiai bus nepaprastai įdomūs, nes bandysim įgyvendinti savo idėjas, ieškoti finansavimo, o jei viskas gerai seksis – ieškoti žmonių. Mes bandome dirbti ‘consumer internet’ sferoje – tad su kompiuterija tai bus susiję tiesiogiai. Aš labiau atsakingas už techninę dalį, Rytis – už verslo dalį, nors pačioje pradžioje kol esame dviese tenka darbuotis nesiskirstant – kur tik reikia.

*

Šeimos / vaikų dar nėra, tačiau dalinuos gyvenimu su mylima mergina, tad tikiuosi, jog ilgai laukti nebereikės. Gan sunku planuoti tai, dabar neturint nuolatinio darbo ir gyvenant iš santaupų.

*

Tadui ir Kristinai sekasi labai neblogai, jie abu dabar gyvena / mokosi / dirba Kembridže, plačiau turbūt mielai parašytų Jums ir patys.

*

Linkiu smagių švenčių su šeima ir daug sveikatos ateinančiais metais!

*

Viktoras

***

Trys Jucikai buvo mūsų gimnazijos pažibos. Trys Jucikai dabar yra Lietuvos garbė Europoje. Švenčiu su jumis, Kristina, Tadai, Viktorai! Į jūsų sveikatą! Būkite laimingi!

*

P.S. Nuostabu ir tai, kad Viktoras lietuviškai rašo taip, kaip lietuvių kalbos mokytojas!

Atsakymai

Burgis, 2011-12-31 09:39:04

Pagirkite juos, pagirkite!…