Dirbti ar nedirbti?

Primenu anekdotą:

parbėga studentas į bendrabutį ir sako kambario draugams:

– Vyrukai, toks noras dirbti užėjo! Prigulsiu, gal praeis…

Šiandien aš jau triskart užlipau laiptais į antrą aukštą. Manote tai lengva? Technologija gana sudėtinga:

Pusiaukelėje tenka net pailsėti:

Po to atsiranda “antrasis kvėpavimas”:

Bet patikrinta. Gana greitai pasieki antrą aukštą:

Tada visu greičiu lekiu prie kompiuterio:

Bet, artėjant prie tikslo, apninka dvejonės – kiti taigi šiandien nedirba, piketuoja, mitinguoja… Gal ir man šiandien nedirbti?

O jūs dirbate ar mitinguojate?

Milda Burgytė

Atsakymai

Gurskis, 2009-01-16 12:18:24

Dirbau vakar, dirbu šiandien, ryt švęsiu ir truputį dirbsiu, poryt išsimiegosiu ir labai dirbsiu. Nes man tai tiesiog malonu 🙂

Smagaus savaitgalio!

Cures, 2009-01-16 14:31:39

Dirbam ir dažnai stebimės, kaip lietuviai išgyvena turėdami tiek daug išeiginių.

Giedrius, 2009-01-16 14:39:08

Vilniuje jau DIRBA … Lietuvoje toks nuostabus internetas, kad delfi.lt ir L.rytas vos juda. Tautiečiai užgulę? Būtų nuostabu, jeigu iki tamsos viskas susitvarkytų. Naktį gali atsirasti ir kitokių piliečių, daug rimtesnių.

sh, 2009-01-16 15:32:10

Galima protestuoti bet ne taip :

http://cafe.blogas.lt/riauses-prie-seimo-1558.html

ir reikia žinoti dėl ko protestuoji:

http://racas.lt/protesto-mitingas-o-del-ko-protestuojate/

tikimės nesiaubs senamiesčio, Pasak L.ryto: latvių žurnalistai teigia kad pas mus nusiteikę agresyviau..

Jūratė, 2009-01-16 16:21:43

Kas nenori dirbti, tas protestuoja… Ot užsiėmimas. O kaip gi mes, lietuviai, nusileisim kaimynų bambukams su beizbolo lazdomis. Reikia palaikyti tą lygį… Jei jau protuose, geruose sprendimuose ir atradimuose nepavijame, tai bent jau per tą žemiausią lygį

GL, 2009-01-16 17:06:56

Dirbu dirbu, nors neretai nakti, savaitgaliais ir siaip ne tada, kada reikia… 🙁 O praeita nakti isleidau per daug laiko skaitydamas apie “plaukiojanti lektuva” Hudson’o upeje.. 🙂

Idomu, ka jie su tuo lektuvu darys – ar tik taip neatsitiks (krizes salygomis), kad isdziovins, pakeis variklius, ir toliau skraidys? 😉

Galetu geriau padaryti muzieju arba viesbuti, kaip pvz. svedai:

http://www.arlanda.se/en/_puffar3/_puff_jumbo/

Rasa, 2009-01-16 18:58:40

Mildutė- gražuolė ir šaunuolė!

O mes dirbam dirbam, kaip tik dabar labai susikaupus naršau internete, nes noriu savo šuniukui megztinuką numegzti su užrašu “HOT DOG” 🙂

O dar keturias knygas parsinešiau: dvi Murakamio, Gabriel Garsijos “Prisiminimai apie mano liūdnąsias kekšes” ir dar vieną, nesakysiu kokią 🙂 Užtruks, kol perskaitysiu…

Na, aišku, laisvu laiku dar kokiom 9val. ir į kitokį darbą nueinam…

A.Z., 2009-01-17 00:23:40

” Jūratė, Sausio 16 16:21 #

Kas nenori dirbti, tas protestuoja…”

O lietuviai kaip tas Orwelo Arklys – pasiklausęs kalbų, diskusijų, vis dažniau tarp gyvulių kylančių nesutarimų, visuomet nutardavo viena: dirbsiu dar daugiau.

Vitalijus, 2009-01-17 00:39:27

dirbom šiandien, dabar ryt egzaminas o sekmadienį vėl darbas, bet jau nuo pirmadienio atostogos 🙂

Petriux, 2009-01-17 11:17:26

Anot lietuviu kalbos zodyno:

dárbas sm. (3)

  1. SD316,288, R, K tikslingas, visuomenei naudingas žmogaus veikimas, reikalaujantis protinių ar fizinių jėgų įtempimo, dirbimas, veikla, triūsas…

Kai kuriu profesiju atstovai visa darbo diena (ir po darbo valandu) buna naudingi visuomenei, o kai kurie nedirba istisus 4-is metus.

Jūratė, 2009-01-18 08:43:12

Paskaičius straipsnius, pažiūrėjus vaizdo medžiagas ir paskaičius komentarus nesunku apibūdinti žmonių, ėjusių protestuoti, klasę… Kaži tie vaikai, kur langus spardė ar mėtė butelius, bent žinojo, ko ten eina? Ar tai buvo galimybė išlieti susikaupusią neigiamą energiją? O iš kur tos neigiamos energijos? Nes nėra užimtumo, nes jie neturi kur savęs padėti…

Jūratė, 2009-01-18 08:56:55

A.Z. ir taip ir taip skaičiau, bet Jūsų pozicijos nesupratau :). Tai gerai, ar ne, kad tas arklys nusprendė daugiau dirbti? 🙂

Manau daug aplink kiekvieną iš mūsų yra žmonių, kurie džiūgauja prisiregistravę darbo biržoje, gauna pašalpą, BET: dirbti tai aš jau tikrai nenoriu… darbo aš neieškosiu… Bjauru! Ne pensininkas, sveikas žmogus, dirbti tai nenori, bet reikalavimų, pašalpų, privilegijų, akcijų-atrakcijų iš valstybės reikalauja. Nieko neįdėjęs, nori imti. Džiaugtųsi, kad sveikas, kad gali pats savo ateitį dėlioti, tai ne, geriau eisiu langus padaužyti… O kas už tuos langus mokės? Tie patys, kurie rėkė, daužė spardė, ir tie, kurie tuo metu dirbo…

Burgis, 2009-01-18 11:18:35

Jūratei: labai tiksliai parašėte, ačiū.

rita, 2009-01-18 12:22:37

Geriausiai jaučiuosiu ,

kai dirbu. Po to depresija.Dažniausiai.Ne veltui sako,kad vienišiai geriausi darbininkai. Jie savęs neturi kur dėti.Jie liūdi,jie gerai jaučiasi tik dirbdami.Gali dirbti bet kada ,už bet kiek,už nė kiek.O ypač gera dirbti su žmonėmis, dideliam geram kolektyve.Bet gerai ir vienam.Be to,gera dirbti kokį nors kūrybinį , nors ir menką,darbelį.Labai padeda.Kuri ir net valgyt nesinori.

Daugiausia tarp mitingo dalyvių buvo,ko gero, darbininkų,prekybininkų,arba bedarbių.

Tadas, 2009-01-18 13:12:35

As tai viliuosi, kad riauses priartins valdzia prie tautos. Bent jau trumpam. Prades sneketis ne tik su teisininkais (sodros isimtis), bet ir su turgaus prekeiviais bei kitais “nuliais”. Man atrodo, p. Burgi, kad jus dar neisisamoninote kokiais mokesciais valdzia pavaisino ta kategorija zmoniu, kurie bando kazka patys kurti ar daryti, o ne megautis darbu prie konvejerio zuvu apdirbimo fabrike. Toks vaizdas, kad pagal jus nepatenkinti yra tik anksti prasigere murziai. Patikekit, taip nera. Kiek tokiu yra suzinosim vasario 3 diena. Uz klaidas reikia moketi!

Jūratė, 2009-01-18 13:53:42

Tadai, man rodos, kad jau ne nepasitenkinimas dėl dialogo nebuvimo, o dėl žvėriško azarto: “vaikai, jamam šakes ir einam mušti” veda tokius, kaip ir Jūs (ar aš klystu? Labai norėčiau!) vasario 3 prie Seimo. Kiek idėjos tame mitinge (??? Mitinge???)

Gal vertėtų imti ir gerai pastudijuoti, kas yra tuose priimtuose įstatymuose? Teisingai, didelė problema dėl visuomenės informavimo. Žurnalistai supyko už suvienodintus mokesčius. Ar kuris nors dabar objektyviai gali informuoti visuomenę? O jie yra tikrai galinga jėga, veikianti visuomenės psichiką.

Nėra dialogo. Pasipiktinimas, kad niekas neišėjo per mitingą iš valdžios? Visų pirma, ne mitingo metu sprendžiamos problemos. Mitingas yra tik visuomenės nuomonės išraiškimo forma. Antra, su kuo ten buvo galima vesti dialogą? Kaip buvo džiūgaujama, kad Zuokas gavo kiaušinį. O per cenzūrą filmuotoje medžiagoje iš protestuojančių nebuvo girdima nei vieno esminio žodžio. Ar mes prieisime prie to, kad paskutinis žodis yra to, kurio didesnė lazda?

Tadas, 2009-01-18 17:15:49

Gal vertėtų imti ir gerai pastudijuoti, kas yra tuose priimtuose įstatymuose?

Ar zinote koks sodros atsakymas buvo pirmomis siu metu savaitemis del sodros mokescio bazes indv. veiklai?

-Siuo metu nieko negalime pasakyti!

Pastudijuokite, pastudijuokite…. nors siaip gal visgi geriau patylekite. Daugiau naudos bus.

Jūratė, 2009-01-18 17:36:30

Tai koks gali būti dialogas, diskusija ir sprendimas, jei Jūs kalbat, o man patylėti? Lygiai ta pati situacija ir prie seimo…Išėjo valdininkėlis, bet kalbėt jis per “liaudį” negalėjo… Tiesa, tos liaudies labai jau reikšmingi argumentai: “gaidy, vagie”… Tai čia dialogas?

Tadas, 2009-01-18 18:16:06

Na jei nenorite tyleti, tai pries tai butinai pastudijuokite!

GL, 2009-01-18 19:18:17

Na nuosirdziai sakant, as ta konservatoriu/liberalu mokesciu reforma ganetinai nusivyles, nes tai parodo, kad per tuos 8 metus opozicijoj jie nelabai igavo proto ir patirties… Nors jeigu butu rinkimai, tikriausiai vel reiketu uz juos balsuoti, nes geresnio pasirinkimo kol kas nelabai yra…

  1. Skaiciuoti reikia ne vien buhalteriskai (t.y. dabartinem ar keliais procentais mazesnem biudzeto pajamom priskaiciuoti papildomus mokescius ir ziureti kaip gausis), bet ekonomiskai – pagal pasiulos/paklausos desnius – ir psichologiskai, t.y. esant didesniems mokesciams bus maziau ju moketoju ir vice versa, nes zmones bandys vengti ju ar bent jau pertvarkyti versla taip, kad tektu moketi kiek imanoma mazesnius mokescius.

  2. Keiciant mokescius, reikia bandyti pasiekti norima biudzeto pajamu padidejimo efekta su kuo maziau pokyciu, o ne su kuo daugiau… Nesuprantu kam reikia dali ju mazinti, kita dali didinti, ir keisti vos ne visus imanomus mokescius… Kiekvienam aisku, kad (jau nekalbant apie administravimo islaidas) kiekvienas pokytis inesa tam tikra dali netikrumo, kaip verslas ir zmones adaptuosis, ir to pasekmeje prognozuoti kiek pajamu bus surinkta tampa beveik neimanoma…

  3. Kalbant apie versla, mokescius reikejo didinti tai verslo grupei, kuri aiskiai negali persikelti is Lietuvos (t.y. neprarasti kapitalo ir investiciju) ir kuriai negresia bankrotas… ir man kazkaip neatrodo, kad butent tai buvo padaryta.

  4. Kalbant apie GPM tikriausiai niekur taip nera pasaulyje, kad del diskretiniu neapmokestinamo minimumo suoliu zmogus gaunantis didesni atlyginima popieriuje gautu mazesni i rankas, o dabar, kaip suprantu, butent taip ir atsitiks kai kuriems zmonems su vidutinemis pajamomis…

Taigi diskutuoti ir atsizvelgti i argumentuota kritika valdziai labai praverstu, nes, nebent jie su sita sistema sumaste kazka genialaus, bent jau detales (tu mokestiniu pakeitimu) atrodo nelabai apgalvotos…

Vladas, 2009-01-18 20:35:24

Tenka tik pritarti Tadui. Iš kur ta lengvabūdiška aistra teisti neturint duomenų, spręsti neišmanant uždavinio, diskutuoti apie Orvelo arklį nežinant kas jis? O „krizę“ suvokti kaip ją piešia politinio bulvaro žiniasklaida.

nesvarbu, 2009-01-18 21:13:59

nedidelis pataisymas GL 4 punktui – nera diskretiniu NPD suoliu, istatyme numatyta formule:

NPD = 470 – 0,2 * max (0; atlyginimas – 800)

bent jau man nepavyko rasti tokio pajamu lygio, ties kuriuo padidejes atlyginimas “ant popieriaus” suteiktu mazesnes pajamas “i rankas”.

GL, 2009-01-18 21:58:51

OK, tada malonu girdeti, kad bent sita dalyka padare normaliai, nes anksciau kai buvo viskas aiskinama gruodzio men. atrode butent taip… (sake bus 3 lygiai: 470, 420 ir 0 ar pan.)

nesvarbu, 2009-01-18 22:22:13

Kai buvo aiskinama gruodzio men., tai 0 turejo buti pasiektas prie 1050 lt/men pajamu – matyt kazkas kazkam galu gale ikrete proto.

GL, 2009-01-18 22:48:29

Kiek atsimenu, 1050 jie turejo galvoje seimos nariui…

Beje, turetu buti

NPD = max(470 – 0,2 * max (0; atlyginimas – 800); 0)

kadangi NPD negali buti neigiamas…

Tokiu atveju realus mokesciu mokytis (taikant ankstesni 24% tarifa ir 320 NPD) atrodo taip. Tai dar karta patvirtina, kad vidurinei klasei pokytis blogiausias…

GZ, 2009-01-19 00:10:57

GL: bent viena sarašėlis su punktais. Daug aiškiau šnekėti apie konkrečius dalykus, “ant pirštų”. Nes taip juos ir reikės taisyti: po vieną, konkrečiai. Aš punktų nepakomentuosiu, nes prieš tai turėčiau krūvą metelių skaityti, sekdamas Tado pasiūlymu 🙂

Pridėsiu vieną nuo savęs, beveik kiekvieną vakarą vėlai pagalvoju. Kokia prasmė prie jau turimos masės pakeitimų uždrausti alkoholį po 22 val. ? Kai jau laivą tenka taip siūbuot su mokesčiais, kam čia dar antraeilių dalykų ? Kam reikia — te geria. Biudžetui tik geriau. Gal čia kažkokia paslėpta mintis, būsiu dėkingas, jei kas apšvies.

Dėl tokio staigaus mokesčių pakėlimo stipriai nesijaudinu. Jei nieko nekeisčiau, nuo pereitų 15% atsidurčiau ties 50, bet paieškojęs radau kaip gauti 28%. O mano kolegos Olandijoje jau seniai moka 42%. Užtat kokios mokyklos, kokie keliai, ir visa kita. Amerikonai moka mažai, o iki Europos jiem toli. Mano tėvai — pensijoje, o vaikai — lietuviškoje mokykloje. Iš tų pačių mokesčių. Turiu darbo — susimokėsiu.

Manau, nebūtų tekę tiek jų kelti, jei praeita valdžia būtų taupiusi. O dabar tenka vardinti papunkčiui…

Linkiu, kad visiem daužiusiems parlamentą tuos milijoninius nuostolius padalintų. Nes mokėti už juos – man, ir mano vaikam.

Andrius, 2009-01-19 00:16:19

Su individualia veikla, kol kas, visiška nesamonė. Man patare išregistruoti, ką ir padariau dar pernai. Girdėjau, kad ir mokesčių inspekcijoje, kai kuriem, taip pat pasakė, būtu juokinga bet… Kol kas niekas nežino, remiantis kokiais principais bus apskaitomi mokesčiai, aiškus tik tarifai, bet trūksta poistatiminių aktų. Dirbk, o mes sugalvosim kaip tave apmokestinti (atbuline tvarka). Vienas įdomus pavizdys:

http://www.tax.lt/naujos-mokesciu-skaiciuokles.php?atlyginimas=10000&skaiciuokle=5&sanaudos=7000

Manau ši sumaištis keliama ne be reikalo, turbūt niekas nebeprisimena, kokie esminiai valstybės klausimai dabar sprendžiami.

Andrius, 2009-01-19 00:21:37

P.S. Iš aukščiau pateiktos nuorodos akivaizdu, kad kartais geriau nedirbt.

Jūratė, 2009-01-19 08:11:32

GL, būtų teisingiausia, jei išlaidas už langus padalintų ant suimtųjų. Bet tai nerealu. Dalis jų nepilnamečiai(na taip, tada tėvai mokės), likusi dalis nedirba, neturi pajamų. Išvada…

Andriau, bet tik teoriškai ta Jūsų išvada? Nekalbant apie finansinį stabilumą dirbant, dar ir kita pusė – nedirbsite, ką veiksite? Pyksite, gailėsitės savęs, kad blogai gyvenat. Darbas gydo 🙂

Man tik smalsu, ar šios svetainės lankytojai jau realiai pajuto tą krizę, ar šneka globaliai? Mūsų šeimoje du studentai (vienas iš jų moka už mokslą), du mažamečiai vaikai, bet gyvenam kaip gyvenom ir artimiausiu metu nenusimato skrandžius pakabinti. O kaip Jūs?

Giedrius, 2009-01-19 09:15:42

Jūratė parašė labai protingai:”…išlaidas už langus padalintų ant suimtųjų”…Dar pridėčiau…išlaidas už “Leo” padalintų ant nesuimtųjų:-)…Beje, H.Daktaro giminaičiai tikrai neitų protestuoti, ar ne? Daug dirba…Neturi laiko niekams.

GL, 2009-01-19 14:06:42

Juratei: ka pastebejau gan aiskiai vakaru Europoj (na bent Sveicarijoj) – kad palyginti su 2008-aisiais, kai buvo didele infliacija ir kainos stipriai pakilo net cia, dabar kainos daugiau nebekyla. O greitai mazejanti infliacija (o toliau – defliacija) – vieni pagrindiniu krizes pozymiu.

Kaip bebutu, net per didziaja depresija, zmones nepajuto krizes pozymiu 1929-aisiais, bet tik 1930-aisiais, o ypac 1931-aisiais… Taigi nieko keista, bet faktai rodo, kad gali buti kazkas panasaus…

Giedriui: del LEO cia gerai pasakyta. 🙂 O del langu, speju tas islaidas sie “atidirbs” kalejime…

Laisvas, 2009-01-20 10:48:30

Jūratė, Sausio 18 08:43 #

“Paskaičius straipsnius, pažiūrėjus vaizdo medžiagas ir paskaičius komentarus nesunku apibūdinti žmonių, ėjusių protestuoti, klasę… ”

Aš tikriausiai priklausau tai neišsilavinusiai, neišprususiai klasei… “Jei esame neišsilavinę, mums gresia pragaištingas pavojus, kad išsilavinusius žmones laikysime protingais. G.K. Chesterton” Bet…taip pat esu žmogus!

Esu paprastas provincialas. Dirbau tolimųjų reisų vairuotoju. Nuo lapkričio mėnesio, dėl ekonominės situacijos, netekau darbo. Kiekvieną dieną ieškau kito, bet pradedu mąstyti jog vairą teks iškeisti į šluotą, kur nors Anglijoj ar kur kitur. Dėl mano nedarbo, padidėjusių išlaidų maistui, buičiai, komunalinėms paslaugoms, šeima atsidūrė ant bankroto slenksčio. (Gaila nėra šeimos bankroto įstatymo.)

Dėl tokios padėties kaltinu:

1.Ameriką, (dėl pasaulinės, ekonominės globalizacijos)

2.Didžiąsias Europos sąjungos valstybes, (dėl ekonominės, europinės globalizacijos ir savanaudiškumo)

3.Lietuvą, (jos valdžią, kuri 18 metų vadovaujasi principu: “dėjau”)

4.Lietuvos žmones, (dėl nesugebėjimo tos valdžios pakeisti. Nors puikiai suprantu, kad tai neįmanoma, dėl strategiškai, savanaudiškai sukurpto rinkimų įstatymo)

5.p.Burgį, (kaip ir daugelį kitų, dorų ir sąžiningų inteligentijos atstovų, kurie neišdrįsta viešai išreikšti savo politinių nuostatų, pažiūrų ir požiūrių)

Kaltinu visus tik ne save? Bet aš nei vergas, nei karalius, aš tiktai žmogus. Galbūt provincialas, galbūt runkelis: neišsilavinęs, neišprusęs. “Kitos klasės” atstovas.Bet irgi žmogus, norintis ir dirbti savo mėgstamą darbą, ir gyventi su mylimais žmonėmis. Bet, kaip ir daugelis kitų, esu priverstas palikti mylimą žmoną, mylimus vaikus ir trenktis į kitą šalį, kad galėtume IŠGYVENTI. Tai ar galiu save kaltinti?

Palaikau riaušininkus, kad ir kas jie bebūtų. Palaikau kaip vienintelę formą, atkreipiančią valdžios, visuomenės dėmesį į susidariusią padėtį. Kaip nevilties, pagalbos šauksmo formą. ( Nes taikių mitingų mūsų arogantiškoji valdžia nemato. Ne tik “tipo” nemato, bet ir atvirai šaiposi.)

Paskutiniu metu, žiūrint į atvirai besityčiojančius, pilnus arogancijos, atviro nihilizmo, neapykantos ir abejingumo kitiems, valdžios atstovų veidus, aplanko mintys apie karinį perversmą. Ar dėl tokių minčių aš kaltas?

Giedrius, 2009-01-20 11:09:16

Laisvam: Smagu, kad Jūs Laisvas…ir skiriate intelektualą nuo inteligento. Inteligentas – pasaulietinės visuomenės kunigas (esminis bruožas-sąžinės erdvė). Karinio perversmo gal ir nebus, tačiau prognozuočiau individualų terorą.

Laisvas, 2009-01-20 11:39:33

Giedriui:

“Kai iš žmogaus atimate viską, negalite jo valdyti. Jis ir vėl laisvas.” A.Solženicyn

Giedrius, 2009-01-20 12:04:42

…tačiau kažkas valdo tai, ką atėmė:-)

Burgis, 2009-01-20 12:07:34

Ei, žmonės gerieji, kad aš neišdrįsau “viešai išreikšti savo politinių nuostatų, pažiūrų ir požiūrių”??? Taigi ir čia esu nemažai prirašęs, ir šneku visur, kur leidžia šnekėti. Žinoma, laikraščiai nespausdina, TV nerodo, ir tai teisinga – nesu kuo nors reikšmingas politikai žmogus. Bet tik paklauskite – pasakysiu viską viešai ir atvirai.

Laisvas, 2009-01-20 12:52:42

p.Burgiui:

“Žinoma, laikraščiai nespausdina, TV nerodo, ir tai teisinga – nesu kuo nors reikšmingas politikai žmogus.”

Ir tai teisinga?

Politika, tai autoritetinis, privalomas vertybių paskirstymas visuomenėje (David Easton).

Galima paklausti? Klausiu: ar jūsų sodyboje iškelta Lietuvos trispalvė?

Burgis, 2009-01-20 15:11:13

Laisvam: todėl ir aš laisvas, kad vėliavas, herbus, ordinus, uniformas ir pan. seniai esu pripažinęs fetišizmo liekana, naudojama ideologiniam poveikiui sustiprinti. Nepasidaviau ir nepasiduosiu! Tiesa, Lietuvos vėliavą namuose turime, iškeliame įstatymo numatytais atvejais, bet ne todėl, kad gerbiu (myliu?) vėliavą, o todėl, kad save ir kitus raginu laikytis įstaymų.

Tiesa ir tai, kad vėliavą, himną kartais ir pats panaudoju kaip indėnai naudodavo įvairius saviįtaigos simbolius. Pavyzdžiui, jei labai noriu laimėti, mintyse giedu himną – tai padeda. Nieko naujo psichologams.

“Pastatyk bažnyčią savyje!” – štai mano šūkis. Jokie šamanai su savo atributais manęs nebeveikia…

Laisvas, 2009-01-21 09:35:31

p.Burgiui:

Lietuvoje tiesiog neįsivaizduojamas dalykas, kad lietuvio sodyboje plevėsuotų valstybinė vėliava. Tokia elgsena paaiškinama pačios valstybės ir jos pareigūnų abejingumu patriotizmui. Nesunku pastebėti administratorių bei politikų rodomą tradicinį savo valstybės interesų, jų nuomonės nepaisymą, netgi paprasčiausios pagarbos savo piliečiui stoką…

Žydrūnas, 2009-01-23 17:05:04

Tai, kad kol kas gal ir nėra ko jai ten plevėsuoti…