Dovanokite abiturientams brangias dovanas!

Jos dirba lėtai. Abiturientai dabar lėtai dirbti negali…

Artėja valstybinis matematikos brandos egzaminas.

Abiturientai turi įjungti penktą pavarą. Gal jūs savo abiturientui (savo vaikui, savo anūkui, draugo vaikui, kaimynui, širdies draugui ir pan.) norite padėti?

*

Padovanokite jam mano per pastarąjį pusmetį išspręstų dviejų šimtų uždavinių paketą. Uždaviniai suskirstyti į 22 teminius skyrius ir 13 skyrių atsitiktiniam pasirinkimui („rusiškai ruletei“…). Daugelį uždavinių pats sukūriau, nemažai uždavinių išsprendžiau keliais būdais.

***

Prašykite: [email protected].

***

Sąlygos:

  1. Paaukoti bent kelis eurus moksleiviams remti

(Bronislovo Burgio labdaros ir paramos fondas. Sąskaita LT977300010141383764, Swedbank, SWIFT: HABALT22; Juridinio asmens kodas 303480027).

  1. Neplatinti, neskelbti viešai, nesidalinti su kitais.

  2. Išlaikius VBE, pašalinti paketą iš visų įtaisų.

***

Dėmesio! Abiturientams, iš matematikos VBE gavusiems mažiau kaip 30 (skaičius, kuris rašomas į atestatą), aukota suma grąžinama padvigubinta, bet ne daugiau kaip 50€.

***

Uždavinių pavyzdžiai:

P.S. Prašau nei čia, nei niekur kitur neskelbti šių uždavinių sprendimų!

Atsakymai

Sokolovas, 2018-04-15 21:55:14

JIEMS ĮDUOTAS RAKTAS NUO BEDUGNĖS ŠULINIO…

Mes jau svetimi

jų gyvasties šėlsme…

Būtų puiku, jei tokio lygio uždaviniai sudarytų bent trečdalį egzamino….Bet taip jau nebus. Nes strategija yra vaidyba-“kokybiškas išsilavinimas visiems”. Daugiatūkstantmetinė švietimo istorija prieštaringa, daug būdavo neteisybių bei regreso, bet tokio nonsenso, kaip “kokybiškas išsilavinimas VISIEMS”, tokio įžūlaus nonsenso, istorijoj dar nėra buvę. Nes tikrovėje ši, iš pirmo žvilgsnio “pažangi” nuostata, besąlygiškai reiškia išskirtinį rūpinimąsi TIK DVEJETUKININKAIS.

Prisiminkime 2016 metų standartizuotą testą aštuntokams. Ir “Gudyno trikampį” jame (trikampį, kurio kraštinių ilgiai netenkina trikampio nelygybės, ir neatitinka čia pat duotų kampų.

Dvejetukininkai tokių dalykų nesupranta-maždaug taip tada išsigynė NEC savo poste užsibuvusios direktorės pavaduotojas Gudynas, kuo ir nusipelnė (iš manęs) to gamtoj neegzistuojančio trikampio “tėvystės”.

Nūdien mokinys, kuris dirba, stengiasi, iš NEC susilauks tik patyčių. Nes būtent jie, geri vaikai, trukdo vanagams-reformatoriams deklaruoti tą tūkstantmečio absurdą-“kokybišką išsilavinimą visiems”. Vanagams yra įduotas raktas nuo bedugnės šulinio…

Sokolovas, 2018-04-16 12:45:50

Klausimas dėl TREČIOJO UŽDAVINIO

Ar dovanos skirtingos, ar vienodos ?

Burgis, 2018-04-16 17:21:29

Sokolovui: esminis klausimas! Tik protingiausieji sprendžia abu variantus…

Tai paskutinis komentaras apie uždavinius!

Burgis, 2018-04-16 17:22:50

Sokolovui: tik negąsdinkite moksleivių uždaviniu, kai kelios dovanos skirtingos, kelios – vienodos…