Duokime jam olimpinį deglą!

Esu Vladimiras Oleinikovas iš 19-tos KTUG laidos (dar visai neseniai, tad, tikiuosi, jog atsimenate). Šiuo metu studijuoju chemiją Kembridžo universitete. Tačiau, kadangi mokslo metai ten prasideda vėliau, dar savaitę būsiu Lietuvoje. Ta proga šiomis dienomis dar ateinu pasidalinti žiniomis su jaunaisiais chemikais. Tačiau šiame laiške rašysiu ne apie chemija, nors kitą sykį sutikčiau padiskutuoti ir apie tai.

*

Noriu su džiaugsmu pasigirti (nors girdamasis visada jaučiuosi nejaukiai), jog esu atrinktas tarp finalininkų (20 kandidatų), nominuotų olimpinės ugnies nešimui Londono žaidynėse. Toliau atrankoje vyksta balsavimas internetu ( http://www.london2012.lv/lt/ ) prie kurio prisidės ir komisija.
Labai norėčiau sulaukti paramos iš gimnazistų bei gimnazijos žmonių, jei tik būtų įmanoma.
*
Tiesa, balsavimo anketoje, tikriausiai mano nelaimei, esu pristatytas kaip labiau „moksliukas“ ir sporto mėgėjas (o gal tik sirgalius?) nei aktyviai sportuojantis. Deja, manau šitos situacijos neišvengiau ir būdamas gimnazijoje, kai mano sportinius bei kitus pasiekimus kiek užgožė olimpiadų sėkmė. Nepriekaištauju, bet Jums pačiam gali būti įdomu išgirsti (jei ne, atsiprašau už gaišinimą), kad aštuonerius metus (iki 10-tos klasės) gana intensyviai lankiau plaukimą (kartais net daugiau laiko leisdamas baseine nei mokykloje). Gimnazijoje buvau puikus ilgų nuotolių bėgikas ir tikriausiai tik dėl pašlijusios B.Žėko sveikatos naujas gimnazijos estafetės rekordas, kurį pasiekėme kartu su V.Petkevičiumi, V.Šukausku ir P.Virbalu liko neužfiksuotas.
Beje, prieš porą savaičių jau antrą kartą įveikiau maratono distanciją (42,195 km), o pernai, ką tik po 12 klasės, buvau net tapęs Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos vicečempionu. Taigi čia kiek įvairesnė informacija apie mane, kurios dalis gimnazistų ir ne tik galėjo nepastebėti.
*
Atleiskite už „išsiplėtusį“ prašymą, mieliau būčiau tai pasakęs žodžiu, bet vakar Jūsų nesutikau gimnazijoje ir nusprendžiau, kad šitaip bus efektyviau.
*
Su dėkinga pagarba, Vladimiras Oleinikovas

Atsakymai

mokytoja, 2011-09-23 21:55:29

Tik reikia dar pasakyti, kad balsuojant, prašoma prisijungti prie vieno iš nurodytų socialinių tinklų…

Vladas Oleinikovas, 2011-09-24 00:08:51

mokytojai:

tiesa, man taip pat nepatinka ši sąlyga, bet tai organizatorių sumanymas.

D., 2011-09-24 13:47:02

kažin kuom susijęs adresas http://www.london2012.lv su buitine ir visa kita technika? 🙂 apskritai tai man nepatinka visas tas olimpinių tikslų komercializavimas. O dar tekstas – “Peržiūrėkite Samsung Olimpinio deglo estafetės vaizdo įrašą su Robertas Javtokas”.

Tikriausiai vertė su google vertėju, o ir neš Samsungo deglą?

Burgis, 2011-09-29 09:59:16

Gražus ir geras diplomas gimnazijai! Ačiū, Vladimirai!