Dvidešimtoji laida išskrido…

Vištytyje ir prie jo – daugybė gandralizdžių! Gandrai lizduose arba pievose – dar neišskrido, dar tik taiso sparnus…

Mūsų stovyklautojai mėgaujasi vasara…

O abiturientams vakar įteikėme atestatus. Gražiame Kauno senamiesčio kiemelyje. Šviečiant gerai saulutei. Dvidešimtoji laida, rekordininkų karta. Iš 76 atestatų – 58 su pagyrimu. Visoje Lietuvoje po tris „šimtukus“ ir daugiau (gal?) gavo 36 moksleiviai. Mūsų gimnazijoje – trys. Taigi esame maždaug 50 kartų pranašesni už vidutinę mokyklą. Ar tikrai?

*

Netikėtai – šventė buvo jauki, graži. Ne taip jau daug išvykusių. Labai daug gražiai pasipuošusių abiturientų, (ypač – abiturienčių), tėvų (ypač – mamų). Bet, žinoma, man didžiausią džiaugsmą suteikė patys mažiausi – tie, kurie leido, kad juos pakelčiau. Dieviška palaima laikyti ant rankų angelėlį! Kokie jie gražūs! Kokie jie mieli!

*

Buvo labai daug gėlių. Buvo labai nedaug mokytojų… Trūko kėdžių. Retai taip būna, bet pajutau, kad trūksta mikrofono. Trūko maršiukų einantiems pasiimti atestato. Ansambliukas pagroti atvyko per vėlai…

***

Buvo tik savi, visai nebuvo garbingų svečių. Gal tokių išvis nebebūna? Netiesa, į oligarchų jubiliejus jie ateina. Gal neatėjo todėl, kad niekas jų nepakvietė? Bet į jubiliejus jie ateina nekviesti, tiesa? Per sekretores susižino, kur eiti, kada eiti. Solidžias dovanas neša. Bet čia – tik dvidešimtoji laida. Geriausia Kauno abiturientų laida. Bet kam tai rūpi? Juk naudos  – jokios…

*

Palaukite – bus naudos! Kai ši laida vadovaus verslui, pramonei, švietimui, gydys žmones, valdys miestą ir šalį – bus naudos! Aš nesulauksiu? Ne bėda – tie, kuriuos vakar laikiau ant rankų, sulauks!

Atsakymai

Burgis, 2011-07-13 19:30:40

Vertinkite…

Matilda, 2011-07-13 20:05:23

Bijau, kad neišsilakstytų šie gražūs jauni žmonės. Jie labai reikalingi LIETUVAI. Jaunimas turi likti ir tvarkytis savam krašte, jie turi mus PRIKELTI naujam gyvenimui. Vyresnieji arba netiki ateitimi, arba tingi ir patys keistis, ir kitką keisti. Keisti reikia šiam gražiam atžalynui. Sėkmės Jiems, ir Jums , Direktoriau. Auginkite kitą kartą- drąsesnę, jautresnę, laimingesnę.

Rūta, 2011-07-18 19:52:52

Nuostabu!