Dyvai gyvenimo rudens…

Oi, Sauliau, Sauliau… Tu pridarei tiek gedos vyru giminei, kad as bent sveplai turiu issilieti…

***

Rudeneja, sparciai rudeneja,

Lietumi uzgriuva mus dangus.

Kaip toli mes esame nueje

Kaip sunku sugrizti i namus…

***

Man net paciam sunku patiketi, kad nuo to laiko, kai parasiau sias eilutes, praejo jau 21 metai… Parasiau is ilgesio pirmosios stazuotes “Vakaru salyje” Danijoje metu. Nors dar pries desimtmeti buvau be seimos Maskvoje praleides keturis menesius, tas menuo Danijoje man, vyrui, buvo sunkesnis. Kodel?

*

Geras oras, geras maistas (svediskas stalas Danijoje…), dykinejimas kaip Seime ir beveik vien moterys musu grupeje… Nedaug truko, kad buciau paslydes…

*

Bet jokiu budu ne taip, kaip tas seimunas! Proto visada reikia tureti. Jei vyras moters negali sugundyti kaip vyras, tai gedu geda gundyti pareigomis, titulais, turtais… Geda, geda! Ko vertas vyras, ko vertas jo vyriskumas?

*

Net dabar, jau savo amziaus rudeni, net rudens menesiais vengiu buti be savo mylimu moteru. Vengiu! Kodel ir Saulius negali teisingai myleti ir buti mylimas? Todel, kad toje ju darbovieteje daug kas daug ko negali…

***

Sutrumpeja dienos, sutrumpeja,

Bet labiau skaidreja sirdyje.

Mes ramiai uzmigsime pareje

Mylimuju ranku vainike.

Atsakymai

Burgis, 2011-10-06 20:29:18

Reitingams…

Fa, 2011-10-06 21:02:12

Pritariu. “Jei vyras moters negali sugundyti kaip vyras, tai gėdų gėda gundyti pareigomis, titulais, turtais…”

Taip automatiškai pereinama į santykius “mokėk -duosiu”.

Be to, vyresni vyrai paprastai nepagalvoja, kiek metų tos jaunos merginos tėvui (ko gero, jaunesnis už jį)… Jei nepagalvotų koks paprastas mužikėlis, tai būtų tik užuojauta, o dabar – apmaudu, kad nėra ką į seimą rinkti.

O jei ji būtų kokia šnipė? Valstybę parduotų dėl jaunos moters:-(

Aurius, 2011-10-06 21:48:35

Man patiko. Leiskite ir aš savo trigrašį įkišiu.

Pavasaris. Pas mane katės sodyboje gyvena. Koncertai, peštynės, katinų ambicijos per kraštus liejasi. Sutikite, kad tai yra normalu. Gyvūnai gi?

Kas yra gyvūnas? Kuo gyvūnas skiriasi nuo žmogaus? Norais.

Gyvūniški norai yra: turtas, valdžia, giminės pratesimas.

Kas yra žmogus? Gyvūniški norai +žmogiški siekiai. (labai nesiplėsiu, bet trumpai…rūpinimasis kitais kaip pačiu savimi).

Bet jei žmogus neturi žmogiškų norų, o tik gyvūniškus, tai kas jis toks yra?

Vaiva, 2011-10-07 19:19:43

Auriui: žmogus su gyvūniškais norais 🙂

Aurius, 2011-10-07 20:01:52

Forma ir mokėjimas kalbėti dar nieko nereiškia.

Vaiva, 2011-10-07 20:23:28

Šiuo atveju deja taip

sonata, 2011-10-11 20:43:57

O aš manau, kad tai labai talentingai organizuota viešųjų ryšių akcija – lietuviai myli nuskriaustus, pažemintus ir šiaip įvairaus plauko “lūzerius” . Taigi, kita kadencija Seime garantuota. Naudojant įprastas metodikas – kaži kaži. “Dvi minutės nešlovės” vardan dar ketverių metų ramaus ir sotaus gyvenimo. Gerai praskaičiuota. O rinkimai dar tik po metų… per tą laiką teismas įrodys, kad “pažadėsi – patiešysi, netesėsi- negriešysi”- kad Saulius nieko neįdarbino, net negalvojo, tik pajuokavo. Na kaip kad seniau berneliai aukso žiedelį žadėdavo dovanot, tai dabar darbelį Seime pažadėjo – pamanyk tik … Juk ne visad tie žiedeliai sužibdavo:) O nekaltai nukentėjusio įvaizdis – išbandytas raktas į valdžios rūmus. Pažiūrėsim po metų.