Gėdykis! Būk vyras!

guard_1

Šį kartą pasikalbėsiu su vyrais.

*

Vairuoji išgėręs? Gėdykis! Būk vyras!

Sukčiauji, vagi iš valstybės? Gėdykis! Būk vyras!

Pasisavini kitų uždirbtus pinigus, kitų idėjas? Gėdykis! Būk vyras!

Vairuodamas viršiji greitį? Gėdykis! Būk vyras!

Nesuvaldai savo seksualumo? Gėdykis! Būk vyras!

Meluoji, slapukauji ir šmeiži? Gėdykis! Būk vyras!

Esi pataikūnas, prisitaikėlis? Gėdykis! Būk vyras!

Tingi mokytis, dirbti? Gėdykis! Būk vyras!

Abejingai reaguoji į menkystas, skriaudžiančius vaikus, moteris? Gėdykis! Būk vyras!

***

Sąrašą galite pratęsti… Esmių esmė – jei vyrai būtų vyrai, nebūtų gyvenime to šlykštumo, niekšybių, nebūtų tų skandalingų istorijų. Vyro žodis prilygtų įstatymui, sutarčiai. Moterys ir vaikai žinotų, kad vyras jų niekada neišduos, kad su vyru ramu ir saugu.

*

O dabar tik rašo, steigia, kuria, aiškina, tikrina, persekioja, stebi, nurodinėja, diskutuoja, barasi, teisinasi… Tpfu! Vyrai, kada tai baigsis?!

Atsakymai

miklis, 2016-09-08 12:22:14

Su vyrų nuodėmėm aišku. Įdomu, o kaip sektųsi sudaryti moteriškų nuodėmių sąrašą? Šviečiasi, kad jis būtų kuklesnis.

petras, 2016-09-08 12:52:27

Tos pačios būtų.

Gale reikėjo parašyt: Gėdijiesi ? Nesigėdyk! Būk vyras! 🙂

Sokolovas, 2016-09-08 13:54:36

O moterys turi tiesiog klausyti vyrų 🙂

feministe, 2016-09-08 14:15:33

Sokolovai, uz lango 21 amzius, siulau pasidometi kokia kryptimi ir kodel pasaulis juda.

Rasa, 2016-09-08 17:21:14

Burgiui: sakot su vyru turėtų būti ramu ir saugu… Hmmm. Turbūt… Internetinė išmintis tai moko, kad: “Vyras- tai žmogus, kuris padeda žmonai įveikti sunkumus, kurių ji neturėtų, jei nebūtų už jo ištekėjusi” ☺

qwerty, 2016-09-08 19:23:23

Seksistinis tinklarastininko irasas. Kaip, kad salso sokio filosofija: as sutikau tave. buk rami, viskas saugu ir ramu. nes as su tavim…

Ingrida, 2016-09-08 21:53:49

Prisiminiau vieno vyro (mh…) akis, matytas 1998-ųjų vasaros ankstyvą rytą Kaune, Partizanų gatvėje, daugiabučio ketvirtame aukšte… Jis daužė sesers, kuri tuo metu gulėjo ligoninėje, buto duris reikalaudamas savo teisių į pusę buto, nes kažkada seseriai jo, išėjusio iš kalėjimo, pagailo, jį priregistravo. Vyras (mmm…) žinojo, kad jam priklauso pusė vieno kambario buto. Argumentas: jis čia registruotas!

Kodėl aš tą vyrą (mhh…) prisimenu? Paradoksas tas, kad tą rytą tas vyras (hm…) padėjo man mano itin sudėtingoje situacijoje…

miklis, 2016-09-09 02:13:01

“Moterys ir vaikai žinotų, kad vyras jų niekada neišduos, kad su vyru ramu ir saugu.” + “O moterys turi tiesiog klausyti vyrų.”

Čia ir juokingumas tame, ir dilema, kad ankstesniame amžiuje atrodytų visai suderinamos ir natūralios mintys. Dabar gi moterys nepėsčios ir galima pastebėti įvairių nusistatymų prieš vyrišką valdžią šeimoje. Kyla tik klausimas – ar pagal šio amžiaus visuomenės pasaulėžiūra vyro valdžia yra nesąmonė, ar vis dėlto tai būtų pateisinamas dalykas, jei moterims su vyrais būtų ramu ir saugu?

Rūta, 2016-09-09 07:18:40

Mikliui (ir kitiems :)). Mano patirtim ir nuomone, jeigu moteris imasi valdžios šeimoje, tai arba ne tas vyras šallia (jis gali būti net ir geras kitoms, bet per silpnas būtent jai), arba jai neramu ir nesaugu, arba ji pati turi per mažai gyvenimo patirties ir dar sparnai nenusvilę (ar priešingai – nudegę, ji kaip laukinė ir bijo net savo šešėlio, bet kokiu atveju – tada jau jos problema, su visais vyrais). Net pati valdingiausia moteris tampa moterim šeimoje, jeigu ji žino (tiki, pasitiki, jaučia), kad vyro nereikia kontroliuoti, nes tam nėra pagrindo, kad jo sprendimų nereikia persvarstyti, nes jie apgalvoti ir niekada nebus kenkėjiškos tyčios, kad jis užtikrins ramybę, komfortą ir parneš sumedžiotą mamutą. Aš, aišku, kalbu apie protingas moteris. Nes kaip mąsto tos, kur intelektas kaip dešimt metų vaiko, aš nežinau, nebepamenu 🙂 🙂 🙂

Burgis, 2016-09-09 09:37:46

Rūtai: 100 balų!

Rūta, 2016-09-09 10:02:42

Ačiū, Direktoriau.

sonata, 2016-09-09 21:13:33

Che, šeimą apiformina ir tik paskui kuria du vienas kitą mylintys žmonės. Taisyklė nr. 1: jie privalo gyvent atskirai nuo savo tėvų šeimų. Taisyklė Nr. 2: jie tarpusavio problemas privalo aiškintis tik tarpusavyje, neįtraukdami savo tėvų šeimų. Taisyklė Nr. 3 Po nekalbadienių būtina išsiaiškinti, kodėl buvo likęs tik vaizdas, o garso takelis buvo išjungtas. Viskas. Taisyklės galioja tik normalioms šeimoms – jos netaikomos vedyboms iš reikalo, iš išskaičiavimo, ir visais kitais atvejais, kai šeima traktuojama kaip UAB-as. O kas bus šeimoj įžaidėjas, idėjų generatorius, o kas bus vykdytojas – visai nesvarbu. Svarbu, kad būtų panaudojamos kiekvieno mažos komandos žaidėjo stipriausios savybės. Praktiškai patikrinta per 28 metus.