Geras ministras

Žinau, kad nepatiksiu mokytojų profsąjungoms. Žinau, kad nepatiksiu visiems, kurie beatodairiškai keikia valdžią. Šiomis dienomis, „Snoro“ ir FNTT fone visus ir viską keikti yra gero tono požymis, tiesa?

*

O aš pasakysiu: mano Ministras Gintaras Steponavičius yra geras Ministras!

Šiandien parašiau raštą dėl gimnazijoje dirbančių dėstytojų (apie tai rašiau čia, keikdamas A.Puodžiuką…). Rašto juodraštį el. paštu išsiunčiau ministrui, jo patarėjui ir viceministrui (niekada nežinai, kas toje ministerijoje kuo užsiima…).

Po valandos el. paštu gavau Ministro atsakymą, kad klausimas bus svarstomas! O juk žinojau (tai patvirtino ir Ministras savo laiškelyje), kad šiandien Ministras Kaune, mūsų universitete.

Tai va. Kai visi ministrai, jų patarėjai ir padėjėjai, kai visi valstybės tarnautojai pradės taip dirbti, tai mes pajusime, kad pasaulis yra vientisas, kad valdymo ryšiai yra geri, kad visi yra lygūs ir nėra lygesnių. Aš noriu, kad Gintaras Steponavičius būtų mano Ministras.

Atsakymai

Burgis, 2012-03-02 14:52:24

Kas pritars?…

MariusM, 2012-03-02 15:01:53

Pradžia gera. Bet reikia dar ir rezultatų…

Ignas, 2012-03-02 16:36:08

“beatodairiškai keikia valdžią” – žodis “beatodairiškai” čia pavartotas labai tinkamai. Dauguma keikiančiųjų valdžią nesiremia jokiais racionalais argumentais ir loginiu mąstymu, tai vien automatinis, emocinis mąstymas.

Kito kaltinimas suteikia pranašumo jausmą, t.y. žmogus jaučiasi pranašesnis už tą, kurį kaltina. Valdžios kaltinimas suteikia neatsakomybės jausmą, t.y. jeigu ir nieko nepasiekei savo gyvenime, taip gali pasiteisint, kad tai ne aš pats per mažai stengiaus, bet tai valstybė man viską sugadino.

Marius A., 2012-03-03 15:13:16

Su visa derama pagarba… O aš turbūt vienas nesupratau… Kuo yra geras ministras (ne apskritai, o konkrečiai šio straipsnio fone)? Tuo, kad atsakė į emailą, būdamas Kaune? Ar tuo, kad pasakė “Dėkoju Jums už laišką, tai tikrai aktuali problema, ačiū, kad ją iškeliate, mes neabejotinai ją spręsime/svarstysime/etc”?

Antru atveju absoliuti dauguma įmonių ir įstaigų, į kurias man (tiesa, retai) tenka kreiptis – yra nuostabiai geros! Jos visos man atsako “Ačiū, kad skambinate”, tiesa, po to dažnai nieko nedaro….

Burgis, 2012-03-03 16:25:15

Mariui A.: aš nesu išlepintas… Daugybę kartų patyriau, kad viršininkai, valdininkai elgiasi taip, lyg tavęs visai nebūtų. Taigi mane pradžiugino ir gerokai nustebino galima sakyti žaibiškas atsakymas į laišką, turint tvirtą „alibi“ neatsakyti.

*

Ar bus rezultatas? Kol kas manau, kad taip.

Martynas Pilkis, 2012-03-05 19:27:27

„Pagirk žmogų jam už nugaros, ir jis atsisuks į tave veidu“ – puikus posakis.