Gėriau pavasario vyną…

Dvi naktis Vilniuje. Du pusdienius Vingio parke. Vienas su dviem neregėto grožio mergaitėmis! Švaisčiau pinigus kaip Kisa Vorobjaninovas iš „Dvylikos kėdžių“.

Kainos Vingio parke – „odnako“! Karuselės seansas – 5 Lt, 100 g apelsinų sulčių – 1,5 Lt, pusvalandis pedaline karieta – 20 Lt, vėjo malūnėlis – 7 Lt. Gerai, kad jos savo triratukus turėjo, gerai kad jos tik saulės vyną gėrė…

O žmonių! O vaikučių! Mes visi trys labai patenkinti!

*

Per du vakarus suvaidinome gal septynis spektaklius. Režisierius ir aktorius – senelis, aktorės – Mildutė ir Laurutė, žiūrovai – močiutė ir tėtis (mamytė tik šiandien grįžo iš Europos pakraščio…). Štai jums du scenarijai:

  1. Maža mergytė (aktorė Laurutė) gražiai žaidė su meškiuku ir šuniuku. Staiga kažko supyko, susinervino, numetė žaisliukus ir nuėjo… Atskrido varna (aktorė Mildutė), pačiupo žaisliukus ir nusinešė. Grįžo mergytė į kiemą, ieško žaisliukų – nėra… Pradėjo verkti. Atėjo geroji fėja (aktorė Mildutė) ir sako: „Paberkime trupinėlių. Gal varna atskris ir atneš žaisliukus?“ Taip ir buvo! Maža mergytė apsidžiaugė, pažadėjo ne tik nemėtyti žaisliukų, bet ir su varna draugauti (apsikabino). Visi nusilenkė.

  1. Karalienė (aktorė Mildutė) sėdėjo soste ir šypsodamasi žiūrėjo, kaip kambaryje žaidžia jos dukrelė (aktorė Laurutė). Dukrelė tik truputėlį norėjo paišdykauti, karalienė supyko ir pradėjo barti dukrelę (aktorė atsisakė barti…). Pasirodė piktoji laumė (aktorius senelis), burtų lazdele palietė karalienę ir ji sušalo į ledą. Mažoji dukrelė verkdama (pravirkti nepavyko…) apsikabino mamytę ir bandė sušildyti. Pro langą pamačiusi šią graudžią sceną, į kambarį įžengė geroji fėja (aktorius senelis), palietė burtų lazdele karalienę. Ir ji atgijo!

Visi apsidžiaugė. Visi nusilenkė.

Per dvi dienas pasekiau mažiausiai 17 pasakų. Tris iš jų žadu čia paskelbti. Ne visas iš karto…

Atsakymai

Burgis, 2013-04-21 20:06:15

Pasidžiaukite…