Geriausi Lietuvoje, geriausi Europoje

Kai Lietuvos krepšininkai tampa Europos čempionais, ar reikia įrodinėti, kad Lietuvos krepšinio mokykla yra gera?

Kai mūsų gimnazistai laimi tarptautiniuose konkursuose, olimpiadose, mūsų oponentai (juokinga…) mykia – pavieniai atvejai…

Tada aš domiuosi, kaip mūsų absolventams sekasi studijuoti prestižiniuose Europos universitetuose. Puikiai sekasi! Čia jau esu pateikęs įrodymų, pateikiu dar vieną. Kai tik po remontų prisijungsiu skenerį – pateiksiu Emilijos Emmos įrodymą.

Taigi nei mes patys save menkinsime, nei jūs mūsų jaunosios kartos nesumenkinsite! Krepšinis – gerai, bet mokslas – geriau!

Atsakymai

Burgis, 2012-07-24 10:29:24

Geriems įverčiams…

juokinga, 2012-07-24 10:42:29

Puikaus pasiekimo vertę geriausiai apibūdina įspūdingas prizas. Britanijos juodadarbio uždarbis per 2,5 darbo valandos, bet tas nors gauna grynais.

O tarp kitko, JUMS, p. Burgi ta Domicela leido skelbti savo adresą ir asmens duomenis viešai?

sms, 2012-07-24 10:54:45

Džiaugiuosi dėl Domicelės ir sveikinu. O “juokinga” teisus dėl duomenų, beje prizas, kaip Britanijai, “įspūdingas” savo dydžiu 🙂

Burgis, 2012-07-24 11:34:43

„Žinoma, galite paskelbti svetainėje, jei tik to norite.“ (Domicelė Jonauskaitė)

*

Na, ką man daryti su tuo „juokinga“? Gal kreiptis į Prezidentę, kad jį anksčiau laiko paleistų iš kalėjimo? Bent kol kas prašyčiau nekomentuoti jo komentarų, nes aš juos trinsiu, o tada dings kontekstas.

*

Atsakau, nors neturėčiau. „Juokinga“, kai kurie žmonės, kitaip nei tu, nebijo viešumos. Nebijo, kad tokie kvailiai jiems ką nors gali blogo padaryti. Aš nebijau ir mano mokytiniai nebijo.

*

Dėl prizo dydžio. Esu čia rašęs, kad kartą iš Londono, iš firmos, kurioje nuotoliniu būdu dirbau kompiuterijos tekstų vertėju, gavau dovanų už geriausius metų rezultatus. Tai buvo sausainiai, šokoladas ir dar kažkokie mažmožiai. Užsieniečiai vertina ne prizo dydį, o faktą, kad tu jį gauni. Ten, Vakaruose, įprasta manyti, kad prizas nėra materiali parama. Manoma, kad duonai ir sviestui žmonės užsidirba patys ir tuo džiaugiasi, „juokinga“.

juokinga, 2012-07-24 13:32:52

Ar negalėčiau ir aš per JŪSŲ svetainę paskelbti savo adresą? Manau tikrai gaučiau nemažai sausainių ir šokoladų. Galėtume pasidalint.

petras, 2012-07-24 14:24:32

Juokinga, grynai iš socialinio smalsumo klausiu, kiek jums metų ? gal galėtumėt nurodyt dešimtimis 0-10, 10-20, ir t.t. aišku jeigu ne per daug prašau asmeninių duomenų atskleist.

juokinga, 2012-07-24 15:25:11

Šešiolika. O ką – gal dar norit, kad duočiau savo telefoną?

Burgis, 2012-07-24 18:48:23

Gerbiamieji, jei jūs čia diskutuosite su tuo kvailiu, tai aš negalėsiu su jumis diskutuoti. Pasirinkite.

Reitingavimo sistemą tie mulkiai jau sugadino, pasibaigus vasarai sugrįš mano administratorius – panaikinsime visai.

Kai namuose įsiveisia blakių, reikia nepasimesti, reikia rūpintis žmonėmis, o ne blakėmis…

Dominykas, 2012-07-24 19:18:13

Nagi kodėl oponentas jau iškart “kvailys”?.. 🙂

Abejočiau reitingavimo sistemos sugadinimo teorija… Ir pats spustelėjau minusą. Laimėjimas išties šaunus, bet, marods, Jūsų pagiriamasis prierašas gerokai persūdytas. Būtų bent penkios šitokios iliustracijos (o tiek, manau, tikrai galėtumėte surinkti, su visais susisiekęs) – tada adekvatu, o dabar… Pas britus nėra jau taip sunku gauti aukščiausius įvertinimus. Netgi sakyčiau, KTUg auklėtiniams pridera tokius turėti. Bet užvis svarbiausia nepamiršti, kad kol kas nieko dar nėra pasiekta. Kelias teisingas, bet eiti dar daug! Per daug panegirikos gali užmigdyti pusiaukelėje…

Burgis, 2012-07-24 19:29:34

Dominykui: Jūsų komentaras nuosaikus ir taktiškas, todėl atsakysiu…

*

„juokinga“ yra arba ligonis, arba kvailys – nė neabejokite! Jei peržiūrėtumėte tai, ką jis čia jau parašė, jei pridėtumėte tai, ką aš ištryniau, dėl tos diagnozės neabejotumėte.

*

Reitingavimo sistema sugadinta, tai matyti vien iš to, kad minusų daug, o tai argumentuojančių komentarų (kaip Jūsų) beveik nėra. Kam man tokia sistema?

*

Aš galėčiau surinkti dešimtis įrodymų, kad mūsiškiai sėkmingai „ima Europą į savo rankas“, bet juk čia ne statistikos svetainė! Ne toks mano tikslas. Vienu kitu pavyzdžiu noriu pagirti ko nors siekiančius ir pasiekiančius. Labai svarbu pirmieji žingsniai, labai svarbu! Jei visi viską peiks kaip tas „juokinga“, pavydės ar bus abejingi, mes nuskurdinsime save, sumenkinsime savo šalį.

Vardas, 2012-07-25 00:09:38

Paskutinio parašyto sakinio geriau nevartokite. Tik ne Lietuvoje.