Gėris yra neįveikiamas!

Savaitės pabaiga – šventė!

Vaikštinėju po kiemą ir matau: prie vartų – dvi jaunos gražuolės. Viena dviračiu atvažiavo (viena, vėliau sužinojau, atvažiavo iš Rokų, kita, vėliau sužinojau, per visą miestą važiavo autobusu…).

Mano gimnazistės! Man Gimnazijos „Metų knygą“ atvežė! Vasaros viduryje…

*

Daugiau nieko nereikia – tik pasėdėti su jomis prie stalo po skėčiu, pakalbėti apie gyvenimą, pasigėrėti jų didybe ir gerumu. Daugiau nieko nereikia… Tokie žmonės yra mūsų visų ateitis ir viltis.

Atsakymai

jpn, 2015-08-14 21:23:45

Ek,ne užkalnis,ne šalčiūtė yra Lietuvos ateitis-o tokie mūsų sielų ‘inžinieriai’ ir mūsų dvasinės (poezija,religija) ir materialinės (matematika) gerovės garantai,kaip Bronislovas Burgis. Tokios švarios sielos žmogų sunku surasti šiais laikais.

jpn, 2015-08-14 21:35:18

Pasikartosiu dėl,galbūt, skaudžios temos Jums,ir leisiu sau pasakyti,

Jūs esat pasionarijus (tai tik mano nuomonė)-žmogus,praradęs savisaugos instinktą vardan visos visuomenės gerovės-pasionarijus. Tik pasionarijai stumia visuomenę į priekį, įprogresą.Tokia N.Gumiliovo teorija. Aš manau,jis visiškai teisus. O Lietuvoje,tokie žmonės,toks įspūdis,nevertinami.

jpn, 2015-08-14 21:46:30

Atleiskit,kad daug rašau,bet,pavyzdžiui,JAV sugebėtų įvertinti savo didvyrius- Champion of freedom, Champion of science. Dabartinė Lietuva,deja…

jpn, 2015-08-14 22:01:59

Viršiju komentarų kiekį (3),bet Jūs,kažkuria prasme,esate,kaip Nepriklausomybės signataras (gal Švietimo-pedagoginė veikla,manau,labai galingas užtaisas) keisti žmonių sąmonę,manau,Dievo duotas sugebėjimas. Deja,mūsų valstybiniai pigmėjai (atsiprašau tikrųjų pigmėjų),vargu,ar tai supras.

Burgis, 2015-08-14 22:12:47

Negaiškite laiko diskutuodami su Vyšnių pardavėja. Tai ta pati Adefagija…

jpn, 2015-08-14 22:20:36

Sutinku,p. Burgi,bet tema,kai valstybė nesugeba įvertinti visuomenės pažangos variklių,manau,aktuali.

jpn, 2015-08-14 22:59:13

Gal aš tas Vyšniu pardavejos pusgalvis,bet gerb.Burgis yra tokio amžiaus,kaip Paul Rodgers(1949), bluesrock genijus ,grupių Free,Bad Company vokalistas ir kompozitorius-myliu Walk In My Shadows, I’m A Mover,Crossroads… Manau,sovietų okupacija smarkiai suvėlino hipių judėjimo epochą Lietuvoje.Laisvės epochą. Tiesiog manau (kad ir pusgalvis),kad jei ne sovietų okupacija,tokie talentai,kaip Burgis,pastatytų Lietuvą į vieną gretą su Danija ar Švedija.

jpn, 2015-08-14 23:32:13

Atsiprašau,bet, Burgi,supraskite,kad be tokių žmonių,kaip Jūs,Lietuva grimzta į dugną beprotišku greičiu. Atsiprašau už stačiokiškumą (nesimokiau pas Jus,o norėčiau) Man iki ašarų skaudu,kad už Lietuvos valstybės vairo ne tokie žmonės,kaip Jūs…

Rūta, 2015-08-15 07:01:56

Jpn, skaudu ne tik tamstai.

Nereikia ir valstybės vairo, užtenka mažučio sraigtelio valstybės valdymo sistemoje pavyzdžio. Į valstybės tarnybą darbinantis reikia laikyti bendrųjų gebėjimų testą. Jį išlaiko toli gražu ne kiekvienas, o dažnas – dar specialiai pasitreniravęs iš kelinto karto neįkerta. Paskaičius klausimus, ima juokas, kaip apskritai gali žmogus su aukštuoju (ten priima tik tokius), neišlaikyti tokio elementaraus testo? Kas, ko ir kodėl juos mokė, jeigu atsiprašau, bet man kyla klausimas kaip jie sugebėjo mokyklą baigti? Kodėl nepadaro to testo privalomo jau dirbantiems? Gal bijo, kad bus neišlaikiusių :)?

Šviesių žmonių ten nevertina, nes viena – jų bijo (jie dažniausiai ne tik išmintingi, bet ir drąsūs bei savimi pasitikintys ir blokuoja nelogiškus, tačiau kažkam naudingus sprendimus), o kita – šalia balto labai gerai išryškėja tamsumas… Tai geriau pilkybes bei vidutinybes matyti prie vairo, pastumti jų rankas pageidautina linkme lengviau… Kai tą supranti, pasidaro labai labai liūdna.

Burgis, 2015-08-15 07:22:26

Rūtai: o, jei kas nors imtų tikrinti rimtai, objektyviai, sąžiningai, tai paaiškėtų, kad tūkstančiai mažaraščių, bukagalvių dirba ten, kur jokiu būdu neturėtų dirbti. Deja, net mokytojauja…

anonimas, 2015-08-15 15:49:19

Hm, ne į temą, bet norėčiau Jums labai už viską padėkoti… Atsiprašyti ir labai padėkoti…