Gerumo aukcionas

Nebūna blogų vaikų! Būna sugadintų vaikų. Mažus galima pataisyti! Nuostabu stebėti, kaip greitai jie taisosi…

*

Mokau penktokus gerumo. Na, ne taip, kaip „Naša Raša“ mokytoja, ne taip! Žiūrėkite, kokią gražią ir šiltą dovaną gavau, nors jokių užuominų apie tai, kad laukiu dovanų nebuvo:

Daug metų prižiūriu savo mylimąją. Kiti jos jau nesugadins, bet bijau, kad pats nesugadinčiau… Atrodo, kad kol kas ji ir gera, ir protinga, ir dosni… Mano nuopelnas? Štai kokias eglutes užaugino:

*

Pastebėjote, pradėjau geriau fotografuoti? Tai todėl, kad sūnus pamokė, kaip parengti fotoaparatą…

*

Šiandien išleidome naują knygą! Aštuonių lapų. Šešių egzempliorių tiražu. Šešioms šeimoms, kurių vaikų arba anūkėlių nuotraukos pateko į knygelę. Kaip pateko? Gerumo keliu… Šventinio aukciono keliu.

*

Šiandien jau išspausdino pusę tiražo gimnazijos kalendorių. Pakartoju aukciono skelbimą: kiekvienas iš jūsų gali gauti sau arba nurodytam asmeniui vardinį kalendoriaus egzempliorių už parodytą šventinį dosnumą gimnazijai. Saikingą dosnumą, kad ir kūčiukams liktų…

Rašyti: [email protected], nurodant gavėjo vardą, pavardę, gal mielą kreipinį… Pasiimti gimnazijoje bet kuriuo paros metu penktadienį arba šeštadienį. Ten galėsite palikti ir savo gerumo simboliuką.

Atsakymai

sonata, 2011-12-25 19:43:24

tebus leista pasidžiaugti kartu – nekomercinės dovanos, o tikras Gerumo grynuolis dvylikametės karoliukais siuvinėtame maišelyje:

http://imageshack.us/photo/my-images/849/bild0021.jpg/

sonata, 2011-12-25 19:46:25

atsiprašau

http://imageshack.us/photo/my-images/249/bild0021g.jpg/