Greitai! Greitai.lt

Pav_1

Noriu skristi!

Esu labai neatsparus gundymams keliauti. Ir mano vaikai tokie, ir mano anūkėliai tokie. Genai…

Kaip paprasta dabar susirengti į kelionę!

*

Užeik, pavyzdžiui, į portalą www.greitai.lt ir… viskas. Gundymai tokie, kad išeisi iš ten ir bilietus nusipirkęs, ir viešbučius užsisakęs, ir apie lankytinas tos šalies, miesto, kur skrisi, vietas sužinojęs.

Juk suprantu, kad portalo kūrėjai nori uždirbti, nori, kad keli mano eurai nubyrėtų į jų kišenes, bet jie tokie paslaugūs, kad esu pasirengęs mokėti taip, kaip noriai moku arbatpinigius prabangiame restorane.

*

Gerai, kad jie akcentuoja „greitai“, o ne „pigiai“. Žinoma, portale yra ir skyrius „Pigūs skrydžiai“, bet daugybei verslo žmonių, veiklių žmonių „greitai“ iškart reiškia „pigiai“. Laikas – pinigai.

Pav_2

Žiniatinklis ir sumanūs svetainių, portalų kūrėjai mus išlepino…

*

Įsivaizduok, kiek sugaištum laiko, ieškodamas pigiausio skrydžio, patogiausio, mažiausiai persėdimų, laukimo oro uostuose reikalaujančio skrydžio. Dabar tuo pasirūpina internetinė sistema.

*

Įsivaizduok, kaip būtų nepatogu, jei, suplanavęs kelionę, viską turėtum užsirašyti, išsispausdinti popieriuje, paskui prisijungti prie savo banko sistemos ir už viską užmokėti. Dabar viską padarai „neišeidamas iš namų“ (taip sakydavo anksčiau) – per www.greitai.lt.

*

Įsivaizduok, kaip būtų nepatogu, jei atskirai turėtum rūpintis kelionės bilietais, atskirai – viešbučiais, atskirai – automobilio nuoma ir kt. Dabar visa tai – pagrindiniame www.greitai.lt portalo meniu.

*

Labiausiai man (ne)patinka gundymai. Nepatinka, nes, kaip minėjau, esu neatsparus, o patinka, nes noriu, noriu!

Pigūs skrydžiai į Milaną (noriu, noriu!), Londoną (noriu, noriu!), Amsterdamą (noriu, noriu!)…

Populiariausios kryptys į Paryžių (noriu, noriu!), Stokholmą (noriu, noriu!), Tenerifę (noriu, noriu!), Romą (noriu, noriu!)…

O kur, pavyzdžiui, iš Stokholmo toliau? Užeik į skyrių „Tarptautinis tinklas“ ir vėl varvink seilę: į Vieną (noriu, noriu!), į Niujorką (noriu, noriu!)…

*

Pav_3

*

Užeinu į skyrių „Kelionių gidas“ ir skaitau: „Populiariausia skrydžių paieškos sistema Lietuvoje: mus jau pasirinko 1 423 646 keleiviai.“ (Portalas veikia nuo 2002 metų.)

O, kad tik nebūčiau atsilikėlis…

Gerai, reikia pasirinkti slidinėjimo kurortą ir skristi! Paskaitykime „Kelionių gidą“. Gal tiks Austrijoje esantis kalnų slidinėjimo kurortas Kicbiuhelis? O gal geriau kitas Austrijoje įsikūręs ir antroje vietoje tarp slidinėjimo kurortų esantis Zillertalis? Bet patrauklus ir Prancūzijos slidinėjimo kurortas Espace Killy.

Pala, dar niekada nebuvau Kanadoje. Šeštoje reitingų vietoje laikosi Kanadoje įsikūręs Whistler Blackcomb slidinėjimo kurortas. Nepagailėkime pinigų, skriskime!

*

Ne, vis tik norisi pataupyti…

Paskaitykime „Kelionių gido“ patarimus.

Ar žinojote, kad svečioje šalyje nakvynę galite rasti ir nemokamai? Pirma galimybė ją susimedžioti – „CouchSurfing“. Tai tarptautinis tinklas, jungiantis keliautojus ir svetingus vietinius gyventojus. Didžiausiu laikomas tarptautinis tinklas šiuo metu turi subūręs apie 3 mln. narių iš daugiau nei 200 šalių.

*

Kitas mūsų siūlomas pigios nakvynės variantas – tinklapis airbnb.com. Tai mokama „CouchSurfing“ versija, kurioje rasite pusę milijono nuolat atsinaujinančių pasiūlymų iš 192 pasaulio šalių.

*

Pav_4

*

Na, jūs čia dar paskaitykite, o aš skrendu! Greitai!

Atsakymai

Kipšas, 2015-09-18 07:44:40

Paimkite ir mane.

Darius, 2015-09-18 09:31:49

Airbnb.com labia didelis pasirinkimas, tačiau apartamentus man labiau patinka rinktis portaluose homeaway.com arba homelidays.com. Čia dažniau geresnės kainos.