Greitas gyvenimas, greitas…

http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013685689/desimt-balu-2018-02-22-16-05

Užvakar buvau LRT. „Dešimt balų!“

***

Vakar gavau 40 minučių pokalbiui progimnazijoje apie elektroninę mokymosi aplinką (EMA), bet ne tik… Dešimt balų!

***

Vakar vakare buvome spektaklyje „DVASINIAI REIKALAI“ (Ingmar Bergman; iš švedų kalbos išvertė Zita Mažeikaitė; režisierius – Kirilas Glušajevas; aktorė – Gintarė Latvėnaitė).

Dešimt balų mano mėgstamam autoriui ir dešimt balų aktorei, bet… monospektakliai nėra mano hobis.

***

Šiandien buvau „Knygų mugėje“. Aplankiau mūsų „Matematinio maratono“ rėmėjus iš Mažeikių „Gudragalvio“. Man patiko jų pardavinėjamas žaidimas, kuris panašus į „Lego“, bet žymiai patrauklesnis tuo, kad patys vaikai gali susikurti vieną iš dvidešimties žaidimų ir žaisti ne po vieną. Dešimt balų!

*

Sudomino ir nedidelė knygelė „Berniukas ir Dundukas“. Šiais isterijos laikais, kai aiškinama, jog vaikams negalima to sakyti, ano rodyti, apie tai pasakoti (pavyzdžiui, apie inkvizicijos žiaurumus…), bandymas vaikams eiliuota pasaka ir patraukliomis iliustracijomis paaiškinti apie onkologines ligas yra drąsus žingsnis! Tiesa, aš pasaką perrašyčiau ne eiliuotai, bet idėjai – dešimt balų! Ypač žinant, kad lėšas už parduotas knygeles teisingai panaudos edukacinis paramos centras „Žvaigždžių avilys“.

Pasidomėkite www.gudragalvis.lt.

Atsakymai

Rasa, 2018-02-25 16:00:11

Burgiui: paklausiau jūsų pokalbio. Pusantro karto 🙂 Nes per kartą ne viską išgirdau, su mažąja muilo burbulus pūtėm, piešinius “džiaustėm” ir šuniuką gaudėm. Įvairių minčių kilo 🙂 Taigi paskui viena dar kai ką perklausiau. Neblogai pakalbėjot. Ne viskas man patiko, bet aš ir nesu pakankamai suprantanti ta tema 🙂

Šaunuolis dalyvautojas Jūs.

O gal knygų mugėje ir įsigijot kokių stebuklų, ne tik pabuvot? 🙂

Nes aš betinginiaudama (nors ne visai, po vakar pasidarbavimų kaime tai kojas taip skauda, kad jau pusę dienos žiūriu per langą ir iki parduotuvės nueit niekaip išsiruošt negaliu 🙂 perskaičiau Murakamio truputį, dar trapistų vienuolio Mertono, dar Brėdberio “Vienišasis prišaukia mirtį”- lyg toks lietuviškas pavadinimas, nes ne lietuviškai skaičiau 🙂 Atsargoje dar turiu kai ką iš C.P. Estes (čia moterims), dar Picoult, dar Taigeno Šodo Harada Rošio (nežinau kur čia vardas kur pavardė, bet šio zeno mokytojo, nepaprasto žmogučio, kažkada paskaitoje buvau, tai sužavėjo ), o dar sūnus į krūvą pridėjo įtartiną “f**k it Daryk, kas patinka” 😛

Bet gal kokių naujų stebuklų mugėje buvo? Apžiūrėjau ir tuos Jūsų gudragalvius, bet ne iki galo man patiko ten kol kas, ką mačiau.

Čepulis buvo su savo fotografijom 🙁 O aš nebuvau ir vėl jo neįsigysiu 🙁