Gyvenimas – už kiekvieno posūkio…

STH

*

„O laikrodis eina“. Skaičiau tokią, berods, Jono Mikelinsko knygą. Visai neprisimenu, apie ką ji, bet pavadinimas geras, nes čia – apie man KTUG Alumni padovanotą laikrodį, kuris eina tik tol, kol aš jį judinu. Tai ir judinu!

*

Jauniausioji anūkėlė sėdo su mūsų sūnumi ir marčia į automobilį ir išvažiavo į Palangą pas pusseseres. Tai bent drąsa! Aš penkerių metų būdamas be brolio niekur nebūčiau važiavęs, o ji Luką paliko pas mus. Tiesa, dabar jis svečiuojasi pas prosenelę, kuri kadaise Stokholme Luką augino…

*

O aš nupjoviau žolę, patręšiau pievelę. Kol judu, pamirštu, kad skauda…

*

Tu manai, kad vasarą viskas sulėtėja, nebūna staigmenų? Netiesa. Gal jau šiandien atvažiuos koks svečias, gal jau rytoj tave pakvies į žygį, į svečius, į pasimatymą, į vestuves… Pažiūrėk, jau parašė SMS! Mįslingą tokį pranešimuką, su užuomina… Neparašė? Tai tu parašyk! Daryk ką nors, kad dienos nebūtų vienodos, kad nuo tavo buvimo, veikimo gerėtų kitų buvimas, veikimas. Neduok vidiniam laikrodžiui sustoti.

Atsakymai

Aukse, 2015-07-13 11:20:48

Savaitgalio vestuvese dalyvavo Jūsų antros laidos absolventas.Pakalbinau. Džiaugėsi Jūsų patarimu “ieškok žmonos iš čia, kitur tokių nerasi”. Vedė paralelinės klasės mergaitę, augina du vaikus. Jo trylikametis sūnus sakė bandysiąs stoti į KTUG. Gera sėkla sudygo.

Burgis, 2015-07-13 11:37:30

Auksei: o, kiek daug yra mūsų gimnazistų šeimų! Kur tu rasi geriau?…