Gyventi reikia gyviesiems!

Šią obelį kadaise mes pasodinome….

***

Tegu tūkstančiai kunigų kviečia jus galvoti apie amžinąjį gyvenimą, tegu kviečia pabendrauti su vėlėmis, aš liksiu vienas, bet šauksiu: „Gyventi reikia gyviesiems!“ Ir klausysiu ne bažnyčios, o Visatos Valdovo, kuris skyrė man gyvenimą Žemėje, gyvenimą žmonėms ir su žmonėmis, todėl gyvensiu su jais taip, kad užsidirbčiau amžinąjį gyvenimą!

***

Ne, mes nebuvome kapinėse. Penkias nuostabias dienas mudu, močiutė ir senelis, buvome su penkiais savo anūkėliais. Su penkiais! Programa buvo maksimali: sodas, tenisas, vandens pramogų parkas, MO muziejus, zoologijos sodelis, Sky Park, lazerių arena, restoranai… Dirbome negailėdami savęs.

Atsiprašau šios svetainės lankytojų – neturėjau laiko parašyti…

Manau, kad mudu su močiute užsidirbome bent po šimtą metų amžinojo gyvenimo. Anūkėliai buvo laimingi! Mes buvome laimingi!

***

Dabar vėl kursiu savo knygas, rengsiu du konkursus moksleiviams. Gyvensiu žmonėms. Gyvenantiems.

Atsakymai

Virginija, 2019-11-02 13:57:51

jeigu mes Tikrai gyvensime gyviesiems, tai TIKRAI užsidirbsime amžinąją gyvenimą, bet apie tai gali žinoti ir matyti labai mažai žmonių(šiais laikais juk reikia reklamos), o jeigu degs ant kapo Daug ir Ilgai žvakės, matys daugiau…

Aplankyti kapines, tvarkyti kapus reikia, bet savo Tėvą(žuvo avarijoj mano akyse, kai man buvo 10m.)dažniausiai prisiminiau, kai dirbau nepakeliamus darbus, kai mane skriaudė, kai ėjau į operacines, kai pabudau reanimacijoj, kai buvau visai ne šalia kapo…

dar, 2019-11-02 18:05:56

Tikėk Dievu,o ne kunigu-taip sakydavo mano a.a. močiutė.

Sokolovas, 2019-11-02 23:56:06

Nėra mistikos. Yra nepažintų reiškinių!

Įdomi medžiaga apie gyvenimą po mirties:

https://www.youtube.com/watch?v=U2fyXV6F_2U

Juozas P., 2019-11-04 22:00:27

Prie ko čia kunigai?

Negi tik jie kviečia nebūt mankurtais?

Ar būtent jie – kunigai- skatina tas nesąmpnes su nūdienos lenktynėmis, kas labiau išmandrins antkapius?

Primitivu pone Burgi, tikras populizmas.

Qwerty, 2019-11-05 00:07:15

Siandien pamaciau Burgi kazkioje laidoje. Labai blogai atrodote, kas jums atsitiko? Ziauriai atsiprasau uz toki betarpiskuma, nes as (mes) Jus mylim. Pasakykit, kad viskas gerai, o as apsirinku.

Qwerty, 2019-11-05 00:12:08

Tikiu, kad tinklarastininka tik atlaidziai pasijuoks is mano iraso. Atsakys, kad kiek badauja, sportuoja ir keliauja. Ir yra sveikas, kaip arklys)))

Burgis, 2019-11-05 01:01:14

Qwerty: „nuo šviesiųjų minčių, kurios klesti tamsias nugalėję, taip anksti, per anksti man šviesėja tamsių lyg arimas plaukų rudeninė spalva…“.

Netrukus sužinosite, kiek man metų.

Qwerty, 2019-11-06 01:18:17

Jau beveik tris metus sergu mirtina liga. Atrodau tikrai blogiau nei Burgis. Liko visai nedaug. Taciau. Esu ramus. Nebijau mirties Ir tuo isgalvotu dievu, tai tikrai nepradesiu tiketi..Mirtis tai irgi iseitis. Gerai, kad ji yra. O tai ka as daryciau….)

Rasa, 2019-11-06 03:25:17

Qwerčiui: 🙂 Nieko tokio Qwerty. Visi serga mirtina liga. Vieni ilgiau kiti trumpiau. Ji vadinasi GYVENIMAS 🙂 Ar pažįsti nors vieną pasveikusį?

Nieko tokio Qwerty. Mirties ir nereikia bijoti nes jos nėra. Ir… kam tikėti išgalvotais dievais. Pažink jį pats 😉

Taigi, kaip sako tam senam multike: “Drąsiau drambly, drąsiau drambly…” 🙂

Pasirink pats iš trijų pasakymų, kuris tau labau patinka. Mano manymu, tai jie visi teisingi 😀

Ruduo turbūt veikia.

Aš va į tai chi kelis kart nuėjau (niekaip negaliu normaliai su darbu suderint) tai žinai, net koja man atsigauti pradėjo, nes baigiau visą googlę išguglint diagnozės beieškodama ar čia nuo stuburo, ar nuo amžiaus (tipo menopauzės, ten būna vienas hormonas raumenų baltymus valgo ir bla bla… 🙂 Tapau daugiau “išprusus” bet vis vien beveik šlubuojanti. Tai va nuo tai chi ir akyse prašviesėjo ir koja beveik atsigavo.

Turbūt tiesiog ruduo… Mano ir sūnus į Vilnių išsikraustė. Visai viena likau 😛

Bet vis vien gyventi kol gyvenasi labai faina… Visaip gyventi.

Giedrius, 2019-11-06 18:31:36

Qwerčiui: Su giliu liūdesiu turiu Jums pranešti… Jūs – nemirtingas!… (tiesiogine to žodžio prasme). Kaip ir visi kiti, beje…

Taigi, jeigu turite kokių negrąžintų karminių skolų, tai vis tiek teks jas grąžinti, jeigu ne šiame, tai kitame gyvenime…

***

Ir visiškai pritariu sprendimui netikėti išgalvotu dievu. Kam? Jeigu galima tikėti tuo, kuris neišgalvotas ir kuris kiekvieną akimirką tiesia pagalbos ranką. Tereikia ją priimti.

***

P.S. Beje, dėl karminių skolų. Tik tarp mūsų. Jeigu prie jos atvedusi klaida nuoširdžiai pripažįstama ir viduje priimamas tvirtas sprendimas daugiau jos nekartoti… tada (dabar kalbu pašnibždomis) skola sumažėja per pusę! Likusią dalį galima išpirkti malda ir nesavanaudiška pagalba visiems kam to reikia.

Tik tai turi būti nuoširdu! Kitaip neveiks… Juk čia Jums ne Kelių policija, kuri nemato kas iš tikrųjų darosi nusižengėlio širdyje.

Dalius, 2019-11-07 02:16:04

Et, tas Giedrius…

Juozas P., 2019-11-07 11:22:09

Qwerty, prieš kelias temas Giedrius taip parašė:

„Pirmas, kad stebuklų nėra. Antras, kad viskas yra stebuklas.“

Linkiu Tau Stebuklo!!!

Giedrius, 2019-11-07 12:04:27

Juozui P.:

Beje, ar neminėjau apie šalutinį karmos efektą?.. Ką darote ar nuoširdžiai linkite kitiems, tai Jums grįžta dešimteriopai. Juk karma nebūtinai būna tik bloga. Tiesiog, ką pasėsi, tą ir pjausi.

Linkiu Gero derliaus.

Stebuklai prasideda!

petras, 2019-11-07 13:56:18

Tai karmos policija iš ties egzistuoja ?

Giedrius, 2019-11-07 22:54:54

Petrui:

Patarimas.

Nespręskite apie tai ko nežinote, vadovaudamiesi tik tuo ką žinote… ir pasaulis prasiplės 🙂

petras, 2019-11-08 11:11:28

Giedriau, aš taip ir darau. Aš čia diskusiją palaikau tik, aš net nežinau ką žodis karma reiškia realiai 😀

Giedrius, 2019-11-08 12:50:57

Petrai, na va kokia gera pradžia 🙂 Kelias į pažinimą prasideda nuo pripažinimo, kad nežinai.

Kaip Sokratas sakė: “Aš žinau, kad aš nieko nežinau. Bet aš bent jau tiek žinau, o kiti ir to nežino”.

Sveikinu. Labai gera pradžia.

petras, 2019-11-08 15:38:37

Giedriau, čia ne pradžia, aš gi sakiau, kad aš taip ir darau – nesprendžiu apie tai ko nežinau, pagal tai ką žinau :)) aš tik klausimus keliu, kad pažiūrėt ką kiti galvoja. pvž. ar tu Giedriau žinai ką reiškia žodis karma ir gal galėtum apie jį papasakot kažką, kas tai yra ?:)

Giedrius, 2019-11-08 21:09:35

Petrui:

Na, dabar kai jau tikrai įsitikinau, kad tai klausimas… o jeigu tai klausimas, tai ši mano žinutė negali būti vertintina kaip mėginimas primesti kažkam vienokią ar kitokią ideologiją. Tai tiesiog atsakymas į broliškai užduotą klausimą 🙂 Daliau, atleisk :)) Nevardinsiu visų šaltinių, užimtų per daug vietos, be to, juk niekam nieko neįrodinėju. Tiesiog dalinuosi ką žinau.

Karma – be galo plati sąvoka. Vien jai nagrinėti galima įsteigti universitetą, ir ne vieną, ir vis tiek visada bus per mažai.

***

Taigi. “Ką pasėsi tą ir pjausi”, “Nekask kitam duobės, pats įkrisi” – tai trumpas Karmos dėsnio apibūdinimas. Iš jo kyla ir logiška taisyklė: “Elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad su tavimi elgtųsi”, skambėjusi visose religijose ir dvasiniuose mokymuose.

Teosofijos žodynas pateikia štai tokį šio termino paaiškinimą: “Fiziškai – tai veikimas(veiksmas), metafiziškai – Atpildo Įstatymas – priežasties ir pasekmės Įstatymas arba Dorovinis Priežastingumas… Karma nebaudžia ir neapdovanoja, ji tiesiog yra visaapimantis Dėsnis (Įstatymas), neklystamai ir, taip sakant, aklai nukreipiantis visus kitus įstatymus, sukeliančius tam tikrus rezultatus pagal juos atitinkančias priežastingumo linijas”.

Tai – pagrindinis šios Visatos dėsnis, neperskiriamai susijęs su Reinkarnacija, galiojantis visoms šios Visatos civilizacijoms. Taigi, turim su visais ufonautais kai ką bendro 🙂

***

Kaip ji sukuriama.

Kiekvieną gyvenimo akimirką į mūsų širdį įteka tyra Dieviškoji energija (ortodoksai ją vadina “Благодать Господня”), be kurios mes tiesiog negalėtume egzistuoti. Ją mes valdome savo dėmesiu. Kur mūsų dėmesys – ten teka ši energija. Kiekvienas mūsų polegis nuspalvina šią tobulą energiją atspalviu tos energijos, kuri dominavo mumyse to poelgio metu. Kuo nedoresnį poelgį atliekame, tuo žemesnes vibracijas įgyja ši energija. Beje, ji niekur nedingsta, o lieka mūsų astraliniame, mentaliniame ar eteriniame kūnuose. Ir šios energijos yra tie magnetai, kurie pritraukia į mūsų gyvenimą panašias energijas. T.y., jeigu kažką įžeidėme, tai anksčiau ar vėliau ateis situacija, kurioje įžeis mus. Mūsų aurose yra visi mūsų negatyvių poelgių įrašai. Taip sakant, blogio niekas neatsimena, jis užrašinėjamas 🙂

***

Kaip ji perkeičiama.

Yra bendras kelias, kuriuo eina visi žmonės. Mūsų gyvenimai yra ne kas kita kaip įvairių situacijų seka, kuriose mes turime galimybę atlikti vieną iš dviejų pasirinkimų. Vienas pasirinkimas priartina mus prie Dievo, kitas pasirinkimas nutolina mus nuo Dievo. Viskas labai paprasta ir visa gyvenimiškų situacijų gausa suvedama tik į šiuos du pasirinkimus.

Papildomai galima melstis. Nesvarbu kalba, nesvarbu religinė konfesija, nesvarbu netgi pačios maldos žodžiai. Svarbu, kad tai būtų be galo nuoširdu ir tikra, galima melstis savo žodžiais ir kalbėtis kaip su pačiu rūpestingiausiu ir labiausiai jus mylinčiu Tėvu pasaulyje. Tada į aurą pritraukiame papildomą Dieviškosios energijos kiekį, kuri gali perkeisti mūsų karmines energijas ir grąžinti jas į Šaltinį.

Yra dar čakrų pulsacija, bet ši praktika tampa prieinama tik turint labai aukštą dvasinio išsivystymo lygį.

Galima užsiimti karma joga. Tai veikla, neturinti prisirišimo prie savo darbo rezultato. Tas, kuris lieka nepajudinamas, kentėdamas didžiules kančias, kuris netrykšta džiaugsmu kai jį aplanko laimė, kuris išsilaisvino nuo prisirišimų, baimės ir neapykantos, tas vadinamas išminčiumi, sutramdžiusiu savo protą.

***

Karma – tai pats geriausias mūsų sielos mokytojas.

Visas mus supantis pasaulis, mūsų kūnai taip pat yra karma.

Karma – tai sutankėjusi Dieviškoji energija dėl mūsų neteisingų veiksmų, minčių, jausmų. Tai – materija.

Todėl, perkeisdami karmines energijas, mes palaipsniui pradėsime kilti iš materijos į Dvasią – Namo!

***

Tai, jeigu labai labai trumpai, tai tiek. Ačiū už klausimą.

Rasa, 2019-11-09 02:31:52

Giedriui: karma… Kas tik jos nebando aiškinti, “papirkinėti”, gryninti, gerinti, švarinti. Kuo daugiau pripildyti “karmos ąsotį” arba nepilnai. Jei jau patapsi pernelyg geru, tu gausi jau kažką iš kito agregoro, bet ten nėra sakykim turto ar pan. Taigi tarsi balansą turi išlaikyt 🙂 Ir kaip tik nebando žmonės apskaičiuot, įvertint, perprast. Ir išpešt sau naudos 🙂 Nesuvokdami dažnai, kad tai, kas mums atrodo kaip geri darbai, visiškai neatrodo geri Pasauliui. Kartais. O tai, kas mums atrodo naudinga, kartais išties grynas nuostolis.

Žinai, o gal vis tik reikėtų tiesiog priimti tai, ką gaunam. Priimti su dėkingumu, nes tai mums reikalinga. O atiduoti, ką duodam mainais- su meile. Truputį giliau suvokti, kas esam. Ir jokia karma neturės jokios reikšmės. Reinkarnacijos praras prasmę. Esi. Ir tai pakankama.

Šį vakarą galvoju taip 🙂

Rasa, 2019-11-09 03:52:12

Prieš eidama miegot tik pavarčiau dar knygą. Pasidalinsiu vienu gabalėliu ☺

LAPKRIČIO PRADŽIA LENTPJŪVĖJE

kaimynas angelas su savo sūnumi

užsuko pas mane į lentpjūvę prisėdo

ant maišo pjuvenų pradėjo šneką lėtą

nevikriai apsimetęs žmogumi

apsimečiau ir aš atseit neįžiūriu

nei plunksnų verpetuojančių ant gruodo

nei angelaičio garbanų neiššukuotų

šnekėjomės bemaž lig keturių

paskui tvirtai paspaudėm vienas kito ranką

jau ėmė sparčiai temt ir jis su sūnumi

mačiau galulaukėj padaręs milžinišką lanką

pradėjo bėgti paskui gerves ties gel. stotimi

ir nuvasnojo palei pylimą pavargėlis

apkibęs pjuvenom žvaigždynais erkėmis

/DONALDAS KAJOKAS/

Inga, 2019-11-09 21:04:23

Įdomi jūs čia bendruomenė…

Giedrius, 2019-11-10 02:00:35

Ingai:

Tai jau tikrai. Tokių bendruomenių dar paieškoti reikėtų 🙂 Ir kažin ar pavyktų dar kur rasti.

Rasai:

Puikios pastabos.

Bet aš juk inžinierius 🙂 Man visada buvo įdomu sužinoti, na, tai kaip gi po galais tai veikia?

Esu labai dėkingas gyvenimui, kad davė šiokį tokį supratimą… tiesa, su neišvengiamais etapais per ugnį, vandenį ir varines triūbas 🙂 Ypatingai dėkoju už juos.

Ir vis tik, įstatymus žinoti reikia. Juk jų nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia. Be to, tai duoda perspektyvą ir orientyrus, suteikia prasmę nesėkmėms, kryptį, tiesiog pakylėja ir šiek tiek prasklaido neišmanymo miglą.

Bet, matyt, kiekvienam yra numatytas šiek tiek individualus kelias į tą pačią viršukalnę. Ir kad pasiektum tą AŠ ESU reikės gerokai paplušėti einant bet kuriuo keliu. Be to, skirtingiems šio kelio etapams įveikti gali reikėti šiek tiek skirtingų žinių.

O žinai, man patinka pats pažinimo procesas. Ir Ačiū Dievui, kad jis neturi pabaigos 🙂

Tačiau bet kokiu atveju visada trumpiausias yra Meilės kelias. Beliko tik išsiaiškinti kas tai yra 🙂

Rasa, 2019-11-10 02:43:15

Giedriui: 🙂 Na, ponuli inžinieriau, jei jau apie “keliones ir kelius”(nemėgstu aš apie tai kalbėt, geriau apie tai gyvent 🙂 tai tik mažą pastabėlę (gal teisingą gal ir ne) tau turiu. Gal nuvilsiu. Bet AŠ ESU, manau, ne kelio galas 😀 Manau, kad toliau dar reikia kopti iki ESU…

Bet iš tiesų tai tikrai nemėgstu kalbėti apie tuos visus dalykus. Nesu žinanti pakankamai, kad norėčiau viešai apie tai kalbėti. Turiu galvoje rimtai kalbėti.

Na bet tu ir rašytojas… 😀 O vis sakydavo, kad čia aš plepė 😀

Giedrius, 2019-11-10 20:47:56

Rasai: Tai, kad kelio galo iš viso nėra 🙂 Ir, tiesą sakant, kol kas nematau absoliučiai jokių prieštaravimų :)) Lygiai taip pat nemėgstu to dėstyti viešai. Tai gana sakralūs dalykai ir kalbėtis reikėtų sakralioje erdvėje, kai daugiau pasakoma be žodžių.

Matyčiau pradžioj terminologijos problemytę ir šiek tiek “sugedusį telefoną” 🙂 Prieš tai reikėtų apsitarti ką įvardiname tais terminais, kuriuos panaudojome.

Jeigu Esu yra ištirpimas Dievuje dar šiame gyvenime, tada reikėtų atminti, kad tam tikras individualumas vis tik išlieka, tam tikras Aš. Kitaip, o kaip žinoti kas tą palaimą patiria, jeigu visiškai ištirpau, iki nulio, ir kaip tas nulis po to vėl turėtų sugrįžti į kūną kaip kad Budda sugrįžo?

O jeigu kalbame apie Pralaya, kai viskas grįžta poilsiui į pirminę būseną tarp Mažųjų ir Didžiųjų Ratų, tai gal tada ir taip. Nežinau dėl to. O jeigu apie Devačaną (tarpinę būseną tarp gyvenimų, krikščionių įvardinamą kaip rojus), tai čia vėl atskira kalba.

Žodžiu, priimu pastabą, t.t. dėl rašymo 🙂 Atsiprašau. Daugiau taip nedarysiu… mažiau irgi :))

***

Geriau protingai patylėsiu :)))

***

Beje, labai malonu pabendrauti. Ačiū!

Dalius, 2019-11-10 22:31:12

Kelio galas, Giedriau, yra mirtis. Taškas. O visa kita tik religijų sapalionės ir filosofavimai t.y.pilstymas iš “tuščio į kiaurą”…

Petras, 2019-11-11 00:01:43

Daliau, kol nenumirsi, nesužinosi 😀

Giedrius, 2019-11-11 00:15:36

Daliui:

Atsiprašau, o kas yra mirtis? Kai vikšras pavirsta drugeliu, tai čia kaip? Vikšras numirė?

Labai jau lengvai atmetate visas religines tiesas. Gerai inkvizicija savo laiku pasidarbavo. Nepaliko kitaminčių.

Na, bet kiekvienas turi teisę rinktis savo tikėjimą ir religiją, t.t. ir materialistinę.

Rasa, 2019-11-11 02:57:49

Giedriui: ir man malonu pabendrauti 🙂

Tik tu labai daug visko kemši į savo galvą. Suprantu, žinoma 🙂 Nori žinoti…

Kartais galvoju, kad juk išties tikri dalykai tokie juokingai paprasti! Bet kad tai suprastume, dažnas mūsų turi kažkodėl pereiti labai sudėtingus kelius kad vėl grįžtų į pradinį tašką ir žinotų tą patį, ką žinojo jau būdamas vaikas. Tik su trupučiu kitokio suvokimo.

Kalbuosi anądien su labai puikiu vyriškiu, beveik pastoviai gyvenančiu Indijoje. Daug metų jis ten gyvena. Užsiima joga, meditacija ir t.t. Puikiai susikalbėjom. Per kelias minutes pasidalinom puikiomis emocijomis, patirtimi, pamokymais. Apie vadinamus mokytojus, apie vedas, apie gyvenimą, apie tai, ką reiškia sanskrite rasa. Pasigėrėjau jo rudrakšos karoliukais.

– Puiku išeiti į dešimties dienų vipasaną, -sako. – Fantastiški potyriai.

Pritariu.

– O tu ką nors praktikuoji?, -klausia.- Budizmą?

– Taip, praktikuoju,- sakau. – Gyvenimą

Jis patyli. Pažiūri į akis. Palinksi galva.

– Suprantu, -sako.

Taip ir išsiskirstom kas sau. O jausmas, lyg būtum sutikus seną draugą 🙂

Tai gal ir užbaigti šitą temą reikėtų ne ginčais (nes visi teisūs), o pono Burgio tuo pasakymu: “Gyventi reikia gyviesiems!” Tegul tai būna apibendrinimas 🙂

Giedrius, 2019-11-11 19:11:02

Tegul būna laimingos visos gyvos būtybės 🙂

vilkas pilkas, 2019-11-12 14:33:31

Gerb. Giedriau, nuoširdus ačiū už glaustą paaiškinimą pie karmą – pasirodo viskas taip paprasta (dabar supratau kodėl visi niekšeliai aplinkui kartoja, kad tai karma – tai hm… “kalė”).

Tik va bėdelė, jei iki tamstos komentaro į “karmą” žvelgiau be baimės, kiek labiau iš kvantinės kriptografijos pusės (na kai sakoma, kad bet koks atskiros dalelės matavimas/stebėjimas palieka pėdsaką…) tai dabar jau pradedu bijot, kad esu prisidirbęs tiek, kad likusių metų neužteks “atpirkimui” net jei keliais Tibeto kalnus apeičiau mandalas bepilstydamas…

Jei taip žiūrint iš egzistencinės pusės, gal turite inžinerinį/teosofinį atsakymą į man aktualų klausimą: tas “pažinimo procesas be pabaigos” turi stebėtoją ar ne?

vilkas pilkas, 2019-11-12 14:49:58

P.S. Autorius rekomenduoja gyventi tik gyviesiems, tad imsiu ir gan įžūliai (krakamuliškai) sustrugackinsiu paskutinį Giedriaus komentarą:

“Tegul būna laimingos visos gyvos būtybės, (nemokamai). Ir kad niekas dėl to nenukentėtų”

Dalius, 2019-11-12 17:20:54

Seniai girdėtas, Vilke;)

Giedrius, 2019-11-12 17:41:23

Vilkui Pilkui: Genialu! Laimės būsena yra visiškai nemokama… Tai pats, ko gero, nemokamiausias dalykas, jeigu taip galima pasakyti 🙂

Nebenoriu plėtotis egzistencinėmis temomis šioje temoje… ne tik dėl to, kad rekomenduojama 10 min skaityti ir po to 10 val. mąstyti apie tai kas perskaityta. Kitaip gali nesuvirškinimas įvykti 🙂 Ne tik dėl to, kad pati gražiausia teorija nepatikrinta praktikoje, neišjausta, neišgyventa yra tik didžiulė krūva išmintingų knygų, kuriomis apkrautas asilas nuo to netampa protingesnis 🙂 (Čia niekam netaikau!).

***

Man labai džiugu, kad vis tik egzistencinė tema Jus užkabino ir įtraukė į pokalbių ratą, jį praturtinant Jūsų požiūriu.

Todėl, labai trumpai. Especially for You 🙂

Dėl stebėtojo. Net be šaltinių įvardinimo, o jų begalės, yra vieša paslaptis, kad viskas ką mes veikiame, tuo metu galvojame ir jaučiame, įrašinėjama Akaši kronikose (nesiplėsiu dabar kas tai yra). Maža to, mums numirus (tikslesnė sąvoka gal būtų: perėjus į kitokį būvį) mums kartais, o gal ir dažnai parodoma prie kokių pasekmių privedė mūsų veiksmai, mintys ir jausmai. Abejojantys gali prie tokios išvados prieiti ir patys, suprasdami, kad jeigu jau kažkur kažkokia informacija įsimenama, tai ją galima ir atkurti, reikalui esant. Čia buvo liūdniausia vieta.

Toliau bus linksmiau 🙂

Dėl pažinimo. Pateiksiu tik citatą: “Net ir tuomet kai jūs kitų žmonių akyse tapsite dievu, jūs vis tiek negalėsite pažinti Dievo [pilnai]”.

Taigi, pažinimui pabaigos nematyti…

Ir nereikia nieko bijoti. Karma nėra nepajudinama. Pripažinkite klydęs (viduje, nuoširdžiai, galima su ašaromis, niekam nieko nesakant) ir pusė iš karto bus nurėžta. Na, bet apie tai jau rašiau.

***

Atsiprašau Rasos, kad vis dar negalime padėti taško, bet paskutiniu metu labai jau retas svečias Vilkas Pilkas. Negalėjau tiesiog nutylėti.

Juozas P., 2020-01-09 20:12:58

testas

Viešpatie, sugrįžtu į Tave,

Tamsioj nakty paklydus.

Priglausk kaip tikrą dukrą vėl mane,

-Skaudžias žaisdas išgydęs.

Priimlk atgal, o Viešpatie brangus,

Leisk su Tavim sueiti.

Aš žemėj palieku visus vargus-

Tavy turiu tik viltį.